Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. apr 2023
18:00
TMG
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2023
19:00
Kolt/Hasselager IF
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2023
11:00
Solbjerg IF
TRIF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
09:15
ASA, Aarhus
Galten FS
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2023
18:00
Solbjerg IF
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2023
19:00
Kolt/Hasselager IF
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
11:15
Galten FS
TMG
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2023
13:00
TRIF
ASA, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
18:00
Solbjerg IF
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2023
11:15
TRIF
Galten FS
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
10:30
ASA, Aarhus
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
10:30
Kolt/Hasselager IF
TMG
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2023
11:00
Galten FS
Kolt/Hasselager IF
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2023
10:00
Skødstrup SF
TRIF
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2023
11:00
TMG
Solbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2023
17:00
ASA, Aarhus
TMG
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
18:00
Solbjerg IF
Kolt/Hasselager IF
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2023
11:00
TRIF
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
10:30
Skødstrup SF
Galten FS
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
19:15
Randers Freja
ASA, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
17:15
Galten FS
Solbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
19:00
Randers Freja
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2023
18:30
TMG
TRIF
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2023
10:30
Kolt/Hasselager IF
ASA, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
17:15
Randers Freja
Galten FS
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
19:00
ASA, Aarhus
Solbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
11:00
TRIF
Kolt/Hasselager IF
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2023
16:45
TRIF
Solbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2023
17:15
Randers Freja
TMG
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2023
18:00
Galten FS
ASA, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2023
17:30
Skødstrup SF
TMG
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
10:30
Skødstrup SF
Kolt/Hasselager IF
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2023
17:30
Solbjerg IF
Skødstrup SF
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2023
17:45
ASA, Aarhus
TRIF
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2023
18:30
TMG
Galten FS
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
10:30
Kolt/Hasselager IF
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2023
17:30
Skødstrup SF
ASA, Aarhus
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2023
17:15
Randers Freja
Solbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2023
18:00
Galten FS
TRIF
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2023
18:30
TMG
Kolt/Hasselager IF
|