U13 Drenge C1 (2010) 8 mod 8 - Forår 2023 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
659239
ti18-04 2023
18:00 Ribe BK Hviding/Øster Vedsted Frøs Arena
0
-
1
18. apr 2023
18:00
Ribe BK
0
Hviding/Øster Vedsted
1
659240
ti18-04 2023
18:00 Vamdrup IF GIF Gram Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
2
-
1
18. apr 2023
18:00
Vamdrup IF
2
GIF Gram
1
659241
ti18-04 2023
18:00 Oversidder Hjordkær UIF
18. apr 2023
18:00
Oversidder
Hjordkær UIF
659242
ti18-04 2023
18:00 Vejen SF Christiansfeld IF Vejen Idrætsc. Kunstgræsbane 2 (Gl. bane)
4
-
6
18. apr 2023
18:00
Vejen SF
4
Christiansfeld IF
6
659243
ti25-04 2023
18:00 Hviding/Øster Vedsted Vejen SF Øster Vedsted Idrætsanlæg
5
-
0
25. apr 2023
18:00
Hviding/Øster Vedsted
5
Vejen SF
0
659244
ti25-04 2023
18:00 GIF Gram Oversidder Gram Fritidscenter
25. apr 2023
18:00
GIF Gram
Oversidder
659246
ti25-04 2023
18:00 Christiansfeld IF Ribe BK Cuben
3
-
2
25. apr 2023
18:00
Christiansfeld IF
3
Ribe BK
2
659245
on26-04 2023
18:00 Hjordkær UIF Vamdrup IF Hjordkær Stadion
7
-
1
26. apr 2023
18:00
Hjordkær UIF
7
Vamdrup IF
1
659247
ti02-05 2023
18:00 Ribe BK GIF Gram Frøs Arena
3
-
0
02. maj 2023
18:00
Ribe BK
3
GIF Gram
0
659248
ti02-05 2023
18:00 Vamdrup IF Christiansfeld IF Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
1
-
5
02. maj 2023
18:00
Vamdrup IF
1
Christiansfeld IF
5
659249
ti02-05 2023
18:00 Oversidder Hviding/Øster Vedsted
02. maj 2023
18:00
Oversidder
Hviding/Øster Vedsted
659250
ti02-05 2023
18:00 Vejen SF Hjordkær UIF Vejen Idrætscenter
3
-
6
02. maj 2023
18:00
Vejen SF
3
Hjordkær UIF
6
659251
ti09-05 2023
18:00 Hviding/Øster Vedsted Vamdrup IF Egebæk/Hviding Akt.center
7
-
0
09. maj 2023
18:00
Hviding/Øster Vedsted
7
Vamdrup IF
0
659254
ti09-05 2023
18:00 Christiansfeld IF Oversidder Cuben
09. maj 2023
18:00
Christiansfeld IF
Oversidder
659253
on10-05 2023
18:00 Hjordkær UIF Ribe BK Hjordkær Stadion
UHT
10. maj 2023
18:00
Hjordkær UIF
Ribe BK
UHT
659252
to11-05 2023
18:00 GIF Gram Vejen SF Gram Fritidscenter
1
-
7
11. maj 2023
18:00
GIF Gram
1
Vejen SF
7
659258
ti23-05 2023
18:00 Ribe BK Vamdrup IF Frøs Arena
2
-
4
23. maj 2023
18:00
Ribe BK
2
Vamdrup IF
4
659259
ti23-05 2023
18:00 Hviding/Øster Vedsted GIF Gram Øster Vedsted Idrætsanlæg
5
-
1
23. maj 2023
18:00
Hviding/Øster Vedsted
5
GIF Gram
1
659260
ti23-05 2023
18:00 Oversidder Vejen SF
23. maj 2023
18:00
Oversidder
Vejen SF
659261
on24-05 2023
18:00 Hjordkær UIF Christiansfeld IF Hjordkær Stadion
1
-
3
24. maj 2023
18:00
Hjordkær UIF
1
Christiansfeld IF
3
659263
ma29-05 2023
18:00 GIF Gram Hjordkær UIF Gram Fritidscenter
4
-
6
29. maj 2023
18:00
GIF Gram
4
Hjordkær UIF
6
659262
ti30-05 2023
18:00 Vamdrup IF Oversidder Vamdrup Kultur og fritidscenter ARENA SYD
30. maj 2023
18:00
Vamdrup IF
Oversidder
659264
ti30-05 2023
18:00 Vejen SF Ribe BK Vejen Idrætscenter
4
-
4
30. maj 2023
18:00
Vejen SF
4
Ribe BK
4
659265
ti30-05 2023
18:00 Christiansfeld IF Hviding/Øster Vedsted Cuben
2
-
1
30. maj 2023
18:00
Christiansfeld IF
2
Hviding/Øster Vedsted
1
659267
ti06-06 2023
18:00 Oversidder Ribe BK
06. jun 2023
18:00
Oversidder
Ribe BK
659269
ti06-06 2023
18:00 Vejen SF Vamdrup IF Vejen Idrætscenter
3
-
4
06. jun 2023
18:00
Vejen SF
3
Vamdrup IF
4
659268
on07-06 2023
18:00 Hjordkær UIF Hviding/Øster Vedsted Hjordkær Stadion
0
-
2
07. jun 2023
18:00
Hjordkær UIF
0
Hviding/Øster Vedsted
2
659266
to08-06 2023
18:00 GIF Gram Christiansfeld IF Gram Fritidscenter
2
-
6
08. jun 2023
18:00
GIF Gram
2
Christiansfeld IF
6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 4 på mail eller på tlf: 8939 9940

Log ind