|
441758
|
sø02-04 2023
|
14:30
|
|
|
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
|
|
|
|
441759
|
sø02-04 2023
|
16:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
|
441761
|
sø02-04 2023
|
16:00
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
|
441764
|
sø09-04 2023
|
15:30
|
|
|
Langbjergskolen Kunstgræs
|
|
|
|
441765
|
ma10-04 2023
|
11:00
|
|
|
Avedøre Skole
|
|
|
|
441772
|
ma10-04 2023
|
11:00
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
Taastrup Idrætsforening (1)
1
|
|
|
441766
|
ti11-04 2023
|
18:00
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
441762
|
on12-04 2023
|
18:30
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
Football Club Albertslund (1)
3
|
|
441775
|
sø16-04 2023
|
10:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
|
|
441776
|
sø16-04 2023
|
12:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
|
441777
|
sø16-04 2023
|
13:15
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
Football Club Albertslund (1)
1
|
|
441778
|
sø16-04 2023
|
16:00
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
441779
|
lø22-04 2023
|
12:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
441780
|
lø22-04 2023
|
12:00
|
|
|
Gadehaveskolen kunstgræs
|
|
Taastrup Idrætsforening (1)
2
|
|
441782
|
sø23-04 2023
|
11:00
|
|
|
Avedøre Skole
|
|
|
|
441783
|
sø23-04 2023
|
11:00
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
441784
|
sø23-04 2023
|
12:00
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
Football Club Albertslund (1)
0
|
|
441781
|
sø23-04 2023
|
12:00
|
|
|
Brøndbyvester Skole
|
|
|
|
441787
|
lø29-04 2023
|
10:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
|
|
441785
|
sø30-04 2023
|
11:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
441789
|
sø30-04 2023
|
12:00
|
|
|
Brøndbyvester Skole
|
|
|
|
441788
|
sø30-04 2023
|
12:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
441786
|
sø30-04 2023
|
13:00
|
|
|
Damgårdsparken, Ballerup
|
|
|
|
441790
|
ti02-05 2023
|
18:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
Football Club Albertslund (1)
2
Taastrup Idrætsforening (1)
5
|
|
441796
|
fr05-05 2023
|
16:15
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
441795
|
lø06-05 2023
|
11:30
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
441792
|
lø06-05 2023
|
12:00
|
|
|
Gadehaveskolen kunstgræs
|
|
Taastrup Idrætsforening (1)
0
|
|
441793
|
sø07-05 2023
|
11:00
|
|
|
Avedøre Skole
|
|
|
|
441791
|
sø07-05 2023
|
13:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
441794
|
sø07-05 2023
|
16:00
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
Football Club Albertslund (1)
2
|
|
441743
|
ti09-05 2023
|
19:00
|
|
|
Gadehaveskolen kunstgræs
|
|
Taastrup Idrætsforening (1)
3
|
|
441760
|
ti09-05 2023
|
19:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
Football Club Albertslund (1)
3
|
|
441744
|
on10-05 2023
|
18:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
442327
|
sø14-05 2023
|
10:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
|
|
441797
|
sø14-05 2023
|
11:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
UMH
|
Taastrup Idrætsforening (1)
UMH
|
|
442330
|
sø14-05 2023
|
11:00
|
|
|
Avedøre Skole
|
|
|
|
442329
|
sø14-05 2023
|
12:00
|
|
|
Brøndbyvester Skole
|
UHT
|
|
|
442328
|
sø14-05 2023
|
12:45
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
442326
|
sø14-05 2023
|
13:00
|
|
|
Damgårdsparken, Ballerup
|
|
Football Club Albertslund (1)
4
|
|
441774
|
on17-05 2023
|
19:00
|
|
|
Damgårdsparken, Ballerup
|
|
Taastrup Idrætsforening (1)
1
|
|
442332
|
lø20-05 2023
|
12:00
|
|
|
Gadehaveskolen kunstgræs
|
|
Taastrup Idrætsforening (1)
0
|
|
442335
|
lø20-05 2023
|
15:30
|
|
|
Gungehusskolen
|
UHT
|
|
|
442333
|
sø21-05 2023
|
11:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
Football Club Albertslund (1)
0
|
|
442336
|
sø21-05 2023
|
11:45
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
442331
|
sø21-05 2023
|
12:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
442334
|
sø21-05 2023
|
16:00
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
441763
|
on24-05 2023
|
18:30
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
|
|
441773
|
on24-05 2023
|
18:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
442340
|
sø28-05 2023
|
10:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
|
|
442338
|
sø28-05 2023
|
11:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
Football Club Albertslund (1)
3
|
|
442342
|
sø28-05 2023
|
11:00
|
|
|
Avedøre Skole
|
|
|
|
442341
|
sø28-05 2023
|
12:00
|
|
|
Brøndbyvester Skole
|
|
Taastrup Idrætsforening (1)
0
|
|
442339
|
sø28-05 2023
|
13:00
|
|
|
Damgårdsparken, Ballerup
|
|
|
|
442337
|
sø28-05 2023
|
15:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
442348
|
fr02-06 2023
|
18:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
442343
|
lø03-06 2023
|
12:00
|
|
|
Gadehaveskolen kunstgræs
|
|
Taastrup Idrætsforening (1)
3
|
|
442345
|
sø04-06 2023
|
12:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
|
Football Club Albertslund (1)
4
|
|
442344
|
sø04-06 2023
|
12:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
442347
|
sø04-06 2023
|
13:00
|
|
|
Damgårdsparken, Ballerup
|
UHT
|
|
|
442346
|
sø04-06 2023
|
16:00
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
442349
|
lø10-06 2023
|
12:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
UHT
|
Taastrup Idrætsforening (1)
UHT
|
|
442354
|
lø10-06 2023
|
13:30
|
|
|
Gungehusskolen
|
HHT
|
|
|
442350
|
sø11-06 2023
|
11:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
442351
|
sø11-06 2023
|
11:00
|
|
|
Valhøj Skole
|
UHT
|
|
|
442353
|
sø11-06 2023
|
11:00
|
|
|
Avedøre Skole
|
HHT
|
|
|
442352
|
sø11-06 2023
|
12:00
|
|
|
Brøndbyvester Skole
|
|
Football Club Albertslund (1)
1
|
1/8 dels finaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7
Kvartfinaler torsdag den 15. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 3
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10
Semifinaler søndag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 5
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.