|
558560
|
lø01-04 2023
|
09:30
|
|
|
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
558562
|
sø02-04 2023
|
10:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
|
558561
|
sø02-04 2023
|
14:00
|
|
|
Vig Idrætscenter
|
HHT
|
|
|
|
558566
|
lø15-04 2023
|
10:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
558565
|
lø15-04 2023
|
15:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
558567
|
sø16-04 2023
|
12:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
|
558564
|
sø16-04 2023
|
13:30
|
|
|
Gadehaveskolen kunstgræs
|
|
|
|
558563
|
sø16-04 2023
|
14:00
|
|
|
Espelunden Kunstgræs
|
|
|
|
558570
|
lø22-04 2023
|
11:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
558569
|
lø22-04 2023
|
11:30
|
|
|
Svogerslev Idrætspark
|
|
|
|
|
558572
|
sø23-04 2023
|
11:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
558568
|
sø23-04 2023
|
12:30
|
|
|
Nørrekær
|
UHT
|
|
|
558571
|
sø23-04 2023
|
14:00
|
|
|
Vig Idrætscenter
|
|
|
|
558576
|
to27-04 2023
|
18:30
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
558575
|
lø29-04 2023
|
10:30
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
|
|
|
558574
|
lø29-04 2023
|
15:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
558577
|
sø30-04 2023
|
12:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
558573
|
sø30-04 2023
|
14:00
|
|
|
Gadehaveskolen kunstgræs
|
|
|
|
558650
|
sø07-05 2023
|
14:00
|
|
|
Gadehaveskolen kunstgræs
|
|
|
|
558651
|
sø07-05 2023
|
14:00
|
|
|
Vig Idrætscenter
|
|
|
|
558556
|
ti09-05 2023
|
18:30
|
|
|
Svogerslev Idrætspark kunst
|
|
|
|
558652
|
on10-05 2023
|
18:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
558656
|
lø13-05 2023
|
10:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
558654
|
lø13-05 2023
|
15:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
558657
|
sø14-05 2023
|
12:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
UHT
|
|
|
558653
|
ti16-05 2023
|
18:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
558660
|
fr19-05 2023
|
18:30
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
558659
|
sø21-05 2023
|
13:30
|
|
|
Gadehaveskolen kunstgræs
|
|
|
|
558661
|
sø21-05 2023
|
14:00
|
|
|
Vig Idrætscenter
|
|
|
|
558658
|
ma22-05 2023
|
18:45
|
|
|
Nørrekær
|
|
|
|
558649
|
to25-05 2023
|
18:00
|
|
|
Svogerslev Idrætspark
|
|
|
|
558648
|
to25-05 2023
|
18:30
|
|
|
Nørrekær
|
|
|
|
558557
|
sø28-05 2023
|
11:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
558662
|
ma29-05 2023
|
18:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
558655
|
ti30-05 2023
|
18:30
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
|
|
|
558666
|
fr02-06 2023
|
18:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
558665
|
lø03-06 2023
|
10:30
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
UHT
|
|
|
558664
|
lø03-06 2023
|
11:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
558663
|
lø03-06 2023
|
11:30
|
|
|
Svogerslev Idrætspark
|
|
|
|
558667
|
sø04-06 2023
|
12:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
UHT
|
|
|
558671
|
to08-06 2023
|
18:30
|
|
|
Vig Idrætscenter
|
|
|
|
558672
|
lø10-06 2023
|
10:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
558670
|
lø10-06 2023
|
15:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
HHT
|
|
|
558668
|
sø11-06 2023
|
12:30
|
|
|
Nørrekær
|
|
|
|
558669
|
sø11-06 2023
|
13:30
|
|
|
Gadehaveskolen kunstgræs
|
|
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 17. juni i Ølstykke.
Semifinaler 17. juni kl. 11.45 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2
Finale og 3-4 plads 17. juni kl. 15.15 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2