|
559001
|
lø01-04 2023
|
10:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
UHT
|
|
|
559002
|
sø02-04 2023
|
13:45
|
|
|
Tuse Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
559003
|
sø02-04 2023
|
15:15
|
|
|
NyBolig Park - Kunstgræs
|
|
|
|
|
559005
|
sø16-04 2023
|
12:00
|
|
|
Stadion Vest
|
|
|
|
559007
|
lø22-04 2023
|
10:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
559009
|
lø22-04 2023
|
10:00
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
|
559008
|
sø23-04 2023
|
10:00
|
|
|
Tusehallen
|
|
|
|
559372
|
on26-04 2023
|
18:30
|
|
|
NyBolig Park
|
|
|
|
559203
|
lø29-04 2023
|
11:00
|
|
|
Røsnæshallen
|
|
|
|
559010
|
sø30-04 2023
|
11:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
|
559004
|
ti02-05 2023
|
18:30
|
|
|
Røsnæshallen Kunstgræs
|
|
|
|
559480
|
lø06-05 2023
|
10:00
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
559479
|
sø07-05 2023
|
12:00
|
|
|
Stadion Vest
|
|
|
|
559373
|
ti09-05 2023
|
18:30
|
|
|
Tusehallen
|
|
|
|
559483
|
lø13-05 2023
|
10:00
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
559490
|
ti16-05 2023
|
19:00
|
|
|
NyBolig Park - Kunstgræs
|
|
|
|
559484
|
lø20-05 2023
|
10:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
559485
|
sø21-05 2023
|
10:00
|
|
|
Tusehallen
|
|
|
|
559481
|
on24-05 2023
|
19:00
|
|
|
Røsnæshallen
|
|
|
|
559491
|
to25-05 2023
|
19:00
|
|
|
Røsnæshallen
|
|
|
|
559492
|
sø28-05 2023
|
12:00
|
|
|
Stadion Vest
|
HHT
|
|
|
559006
|
on31-05 2023
|
18:45
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
559496
|
lø03-06 2023
|
10:00
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
559494
|
sø04-06 2023
|
10:00
|
|
|
Tusehallen
|
|
|
|
559495
|
sø04-06 2023
|
12:00
|
|
|
Stadion Vest
|
HHT
|
|
|
559493
|
on07-06 2023
|
18:30
|
|
|
NyBolig Park
|
|
|
|
559482
|
on07-06 2023
|
19:00
|
|
|
Stadion Vest
|
|
|
|
559497
|
lø10-06 2023
|
10:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
559498
|
lø10-06 2023
|
13:00
|
|
|
Røsnæshallen
|
|
|
|
559499
|
sø11-06 2023
|
10:00
|
|
|
NyBolig Park
|
|
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 17. juni i Ølstykke.
Semifinaler 17. juni kl. 10.30 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1
Finale og 3-4 plads 17. juni kl. 14.00 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2