|
565637
|
ti28-03 2023
|
18:00
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
565644
|
lø01-04 2023
|
10:00
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
|
|
|
565645
|
lø01-04 2023
|
13:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
|
565639
|
sø02-04 2023
|
12:00
|
|
|
Mørkøvhallen
|
|
|
|
565778
|
on12-04 2023
|
18:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
565770
|
to13-04 2023
|
19:00
|
|
|
Mørkøvhallen
|
|
|
|
|
565785
|
lø15-04 2023
|
10:30
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
565781
|
sø16-04 2023
|
12:00
|
|
|
Mørkøvhallen
|
|
|
|
565782
|
sø16-04 2023
|
12:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
565780
|
sø16-04 2023
|
13:00
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
|
565794
|
fr21-04 2023
|
18:30
|
|
|
Nykøbing FC
|
|
|
|
565803
|
lø22-04 2023
|
10:30
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
565793
|
lø22-04 2023
|
14:00
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
565795
|
sø23-04 2023
|
13:00
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|
|
|
565815
|
on26-04 2023
|
18:45
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
565808
|
sø30-04 2023
|
10:00
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
565812
|
sø30-04 2023
|
12:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
565814
|
sø30-04 2023
|
12:30
|
|
|
Nykøbing FC
|
|
|
|
565779
|
ma01-05 2023
|
18:45
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
565819
|
on03-05 2023
|
18:00
|
|
|
Rishøj Stadion
|
|
|
|
565630
|
on03-05 2023
|
18:15
|
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|
|
|
565817
|
lø06-05 2023
|
12:00
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
565818
|
sø07-05 2023
|
11:00
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|
|
|
565821
|
ma08-05 2023
|
18:00
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
565816
|
ti09-05 2023
|
18:30
|
|
|
Farum Park
|
|
|
|
565809
|
on10-05 2023
|
18:00
|
|
|
Mørkøvhallen
|
|
|
|
565807
|
on10-05 2023
|
18:30
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
565820
|
to11-05 2023
|
18:30
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
565825
|
lø13-05 2023
|
14:00
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
|
|
565822
|
sø14-05 2023
|
10:00
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
565827
|
sø14-05 2023
|
11:00
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|
|
|
565823
|
sø14-05 2023
|
12:00
|
|
|
Mørkøvhallen
|
|
|
|
565824
|
sø14-05 2023
|
12:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
565826
|
sø14-05 2023
|
15:30
|
|
|
Nykøbing FC
|
|
|
|
565787
|
ma15-05 2023
|
18:00
|
|
|
Rishøj Stadion
|
|
|
|
565768
|
ti16-05 2023
|
18:30
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
565830
|
lø20-05 2023
|
11:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
565829
|
lø20-05 2023
|
12:00
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
565843
|
lø20-05 2023
|
13:30
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
565777
|
sø21-05 2023
|
15:30
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
565831
|
ma22-05 2023
|
18:00
|
|
|
Rishøj Stadion
|
|
|
|
565847
|
to25-05 2023
|
18:00
|
|
|
Mørkøvhallen
|
|
|
|
565788
|
to25-05 2023
|
18:15
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
565844
|
lø27-05 2023
|
13:30
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
565846
|
sø28-05 2023
|
10:00
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
565848
|
sø28-05 2023
|
12:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
UHT
|
|
|
565850
|
ti30-05 2023
|
18:30
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|
|
|
565677
|
on31-05 2023
|
18:00
|
|
|
Rishøj Stadion
|
|
|
|
565842
|
on31-05 2023
|
18:30
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
565853
|
lø03-06 2023
|
10:00
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
|
|
565856
|
lø03-06 2023
|
13:30
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
565851
|
sø04-06 2023
|
12:00
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
565852
|
sø04-06 2023
|
12:00
|
|
|
Mørkøvhallen
|
|
|
|
565855
|
ma05-06 2023
|
18:00
|
|
|
Rishøj Stadion
|
|
|
|
565854
|
ti06-06 2023
|
18:15
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
565783
|
ti06-06 2023
|
19:00
|
|
|
Maglemølle Storhallen
|
|
|
|
565859
|
on07-06 2023
|
18:30
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
565849
|
on07-06 2023
|
19:00
|
|
|
Nykøbing FC
|
|
|
|
565863
|
lø10-06 2023
|
12:30
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|
|
|
565860
|
sø11-06 2023
|
11:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
565861
|
sø11-06 2023
|
11:30
|
|
|
Nykøbing FC
|
|
|
|
565857
|
ma12-06 2023
|
18:30
|
|
|
Birkevang
|
|
|
|
565865
|
ti13-06 2023
|
18:30
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
565771
|
sø18-06 2023
|
11:00
|
|
|
Nykøbing FC
|
|
|
|
565828
|
sø18-06 2023
|
14:00
|
|
|
Mørkøvhallen
|
|
|
|
565813
|
sø18-06 2023
|
16:00
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
|
Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.