|
603214
|
lø15-04 2023
|
11:30
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
603216
|
lø15-04 2023
|
12:30
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
|
603217
|
sø16-04 2023
|
10:30
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
|
603215
|
ti18-04 2023
|
17:30
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
|
|
603218
|
on19-04 2023
|
18:45
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
603221
|
on19-04 2023
|
18:45
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
603222
|
to20-04 2023
|
18:00
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
603220
|
lø22-04 2023
|
11:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
603219
|
sø23-04 2023
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
603227
|
lø29-04 2023
|
11:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
|
603225
|
lø29-04 2023
|
11:30
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
603226
|
lø29-04 2023
|
12:45
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
603223
|
sø30-04 2023
|
10:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
603224
|
sø30-04 2023
|
12:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
603231
|
on03-05 2023
|
19:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
603230
|
to04-05 2023
|
18:00
|
|
|
Østervangsbanerne
|
|
|
|
603232
|
to04-05 2023
|
18:00
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
603228
|
sø07-05 2023
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
603229
|
ti09-05 2023
|
17:15
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
603233
|
to11-05 2023
|
18:30
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
603237
|
lø13-05 2023
|
10:30
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
603236
|
lø13-05 2023
|
11:15
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
603235
|
sø14-05 2023
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
603234
|
sø14-05 2023
|
12:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
603242
|
ma15-05 2023
|
18:00
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
603238
|
ti16-05 2023
|
18:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
603240
|
on17-05 2023
|
18:00
|
|
|
Østervangsbanerne
|
|
|
|
603241
|
on17-05 2023
|
19:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
603213
|
sø21-05 2023
|
12:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
HHT
|
|
|
603239
|
ti23-05 2023
|
17:15
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
603244
|
on24-05 2023
|
17:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
603243
|
on24-05 2023
|
19:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
603245
|
lø27-05 2023
|
11:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
603246
|
lø27-05 2023
|
11:30
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
603247
|
ti30-05 2023
|
17:30
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
603250
|
to01-06 2023
|
18:00
|
|
|
Østervangsbanerne
|
|
|
|
603249
|
lø03-06 2023
|
11:30
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
|
|
603252
|
lø03-06 2023
|
11:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
603251
|
sø04-06 2023
|
09:30
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
603248
|
sø04-06 2023
|
12:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
603255
|
ti06-06 2023
|
17:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
603254
|
on07-06 2023
|
17:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
603256
|
on07-06 2023
|
18:00
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
603257
|
on07-06 2023
|
19:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
603253
|
on07-06 2023
|
19:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 11. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 5
kamp 3 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 3
Semifinaler søndag den 18. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 4: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 7
kamp 5: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3
Finale samt 3-4 plads søndag den 18. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 6: Finale Vinder kamp 4 - Vinder kamp 5
kamp 7: 3-4 plads Taber kamp 4 - Taber kamp 5