|
604189
|
on12-04 2023
|
18:30
|
|
|
Osted Stadion, kunst
|
|
|
|
604188
|
lø15-04 2023
|
10:00
|
|
|
Vig Idrætscenter
|
UHT
|
|
|
|
604187
|
lø15-04 2023
|
14:00
|
|
|
Stadion Vest
|
|
|
|
|
604185
|
ma17-04 2023
|
17:45
|
|
|
Frederiksberg Skole
|
HHT
|
|
|
604193
|
ti18-04 2023
|
17:00
|
|
|
|
|
|
|
604186
|
to20-04 2023
|
18:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
|
604195
|
to20-04 2023
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
604190
|
lø22-04 2023
|
09:30
|
|
|
Roskilde Idrætspark
|
|
|
|
604192
|
lø22-04 2023
|
11:00
|
|
|
Røsnæshallen
|
|
|
|
604191
|
lø22-04 2023
|
11:15
|
|
|
|
|
|
|
|
604198
|
ma24-04 2023
|
17:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
604197
|
ma24-04 2023
|
17:45
|
|
|
Frederiksberg Skole
|
HHT
|
|
|
604196
|
lø29-04 2023
|
10:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark
|
|
|
|
604199
|
lø29-04 2023
|
10:00
|
|
|
Vig Idrætscenter
|
|
|
|
604200
|
sø30-04 2023
|
11:30
|
|
|
Osted Stadion, kunst
|
|
|
|
604204
|
ti02-05 2023
|
17:00
|
|
|
|
|
|
|
604205
|
to04-05 2023
|
18:00
|
|
|
|
UHT
|
|
|
604201
|
lø06-05 2023
|
13:00
|
|
|
|
|
|
|
604203
|
lø06-05 2023
|
14:00
|
|
|
Stadion Vest
|
UHT
|
|
|
604202
|
sø07-05 2023
|
11:00
|
|
|
Røsnæshallen
|
|
|
|
604207
|
on10-05 2023
|
17:45
|
|
|
Frederiksberg Skole
|
|
|
|
604209
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
Vig Idrætscenter
|
|
|
|
604206
|
on10-05 2023
|
19:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark
|
|
|
|
604208
|
lø13-05 2023
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
604211
|
ma15-05 2023
|
17:30
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
604214
|
ti16-05 2023
|
17:00
|
|
|
|
|
|
|
604215
|
to18-05 2023
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
604213
|
lø20-05 2023
|
14:00
|
|
|
Stadion Vest
|
|
|
|
604218
|
ti23-05 2023
|
18:30
|
|
|
Røsnæshallen
|
|
|
|
604219
|
on24-05 2023
|
18:45
|
|
|
Vig Idrætscenter
|
UHT
|
|
|
604217
|
on24-05 2023
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
604210
|
to25-05 2023
|
18:00
|
|
|
Osted Stadion
|
|
|
|
604216
|
lø27-05 2023
|
10:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark
|
|
|
|
604220
|
sø28-05 2023
|
11:30
|
|
|
Osted Stadion
|
UHT
|
|
|
604222
|
ma29-05 2023
|
17:30
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
604225
|
to01-06 2023
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
604224
|
to01-06 2023
|
18:30
|
|
|
Osted Stadion
|
|
|
|
604221
|
lø03-06 2023
|
11:00
|
|
|
Frederiksberg Skole
|
HHT
|
|
|
604212
|
lø03-06 2023
|
11:30
|
|
|
Røsnæshallen
|
|
|
|
604223
|
lø03-06 2023
|
14:00
|
|
|
Stadion Vest
|
|
|
|
604229
|
ma05-06 2023
|
18:30
|
|
|
Vig Idrætscenter
|
|
|
|
604227
|
on07-06 2023
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
604228
|
on07-06 2023
|
19:00
|
|
|
Røsnæshallen
|
|
|
|
604230
|
on07-06 2023
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
604226
|
on07-06 2023
|
19:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark
|
UHT
|
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 11. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 7
Semifinaler søndag den 18. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 4: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 1
kamp 5: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3
Finale samt 3-4 plads søndag den 18. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 6: Finale Vinder kamp 4 - Vinder kamp 5
kamp 7: 3-4 plads Taber kamp 4 - Taber kamp 5