M+45 11-mands - 2023 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
114066
ti11-04 2023
18:30 Hillerød Fodbold Oversidder Hillerød Stadion
11. apr 2023
18:30
Hillerød Fodbold
Oversidder
114063
ti11-04 2023
19:00 Hundested IK LSF Hundested Stadion
3
-
3
11. apr 2023
19:00
Hundested IK
3
LSF
3
114062
on12-04 2023
20:15 Allerød Fodbold Klub Ejby IF 1968 Allerød Idrætspark
0
-
1
12. apr 2023
20:15
Allerød Fodbold Klub
0
Ejby IF 1968
1
114065
to13-04 2023
19:30 Ishøj IF Virum-Sorgenfri BK Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
5
-
3
13. apr 2023
19:30
Ishøj IF
5
Virum-Sorgenfri BK
3
114068
ma17-04 2023
18:45 Ejby IF 1968 Ishøj IF Ejby Friluftscenter
8
-
3
17. apr 2023
18:45
Ejby IF 1968
8
Ishøj IF
3
114071
ma17-04 2023
18:45 Oversidder Bagsværd BK
17. apr 2023
18:45
Oversidder
Bagsværd BK
114069
ma17-04 2023
19:00 LSF Allerød Fodbold Klub Smørum Idrætscenter
0
-
2
17. apr 2023
19:00
LSF
0
Allerød Fodbold Klub
2
114067
ma17-04 2023
20:00 Virum-Sorgenfri BK Hillerød Fodbold Virumgård kunstgræsbane
2
-
2
17. apr 2023
20:00
Virum-Sorgenfri BK
2
Hillerød Fodbold
2
114070
on19-04 2023
19:00 Stenløse BK Hundested IK Stenløse Stadion
1
-
1
19. apr 2023
19:00
Stenløse BK
1
Hundested IK
1
114074
ma24-04 2023
19:00 Hundested IK Oversidder Hundested Stadion
24. apr 2023
19:00
Hundested IK
Oversidder
114072
ma24-04 2023
20:00 Virum-Sorgenfri BK Ejby IF 1968 Virumgård kunstgræsbane
1
-
1
24. apr 2023
20:00
Virum-Sorgenfri BK
1
Ejby IF 1968
1
114076
on26-04 2023
19:30 Hillerød Fodbold Bagsværd BK Hillerød Stadion
2
-
2
26. apr 2023
19:30
Hillerød Fodbold
2
Bagsværd BK
2
114073
on26-04 2023
20:15 Allerød Fodbold Klub Stenløse BK Allerød Idrætspark
5
-
0
26. apr 2023
20:15
Allerød Fodbold Klub
5
Stenløse BK
0
114075
to27-04 2023
19:30 Ishøj IF LSF Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
2
-
0
27. apr 2023
19:30
Ishøj IF
2
LSF
0
114077
ma01-05 2023
19:00 Ejby IF 1968 Hillerød Fodbold Ejby Friluftscenter
1
-
1
01. maj 2023
19:00
Ejby IF 1968
1
Hillerød Fodbold
1
114081
ma01-05 2023
19:00 Oversidder Allerød Fodbold Klub
01. maj 2023
19:00
Oversidder
Allerød Fodbold Klub
114079
ma01-05 2023
19:30 Bagsværd BK Hundested IK Bagsværd Stadion
2
-
2
01. maj 2023
19:30
Bagsværd BK
2
Hundested IK
2
114080
on03-05 2023
19:00 Stenløse BK Ishøj IF Stenløse Stadion
4
-
4
03. maj 2023
19:00
Stenløse BK
4
Ishøj IF
4
114084
ma08-05 2023
18:00 Ejby IF 1968 LSF Ejby Friluftscenter
3
-
0
08. maj 2023
18:00
Ejby IF 1968
3
LSF
0
114085
ma08-05 2023
19:00 Ishøj IF Oversidder Ishøj Idrætscenter
08. maj 2023
19:00
Ishøj IF
Oversidder
114082
ma08-05 2023
20:00 Virum-Sorgenfri BK Stenløse BK Virumgård kunstgræsbane
3
-
1
08. maj 2023
20:00
Virum-Sorgenfri BK
3
Stenløse BK
1
114086
ti09-05 2023
19:30 Hillerød Fodbold Hundested IK Hillerød Stadion
4
-
0
09. maj 2023
19:30
Hillerød Fodbold
4
Hundested IK
0
114083
on10-05 2023
20:15 Allerød Fodbold Klub Bagsværd BK Allerød Idrætspark
4
-
0
10. maj 2023
20:15
Allerød Fodbold Klub
4
Bagsværd BK
0
114087
ma15-05 2023
19:00 Hundested IK Allerød Fodbold Klub Hundested Stadion
0
-
3
15. maj 2023
19:00
Hundested IK
0
Allerød Fodbold Klub
3
114090
ma15-05 2023
19:00 Stenløse BK Ejby IF 1968 Stenløse Stadion
3
-
5
15. maj 2023
19:00
Stenløse BK
3
Ejby IF 1968
5
114091
ma15-05 2023
19:00 Oversidder Virum-Sorgenfri BK
15. maj 2023
19:00
Oversidder
Virum-Sorgenfri BK
114088
ma15-05 2023
19:30 LSF Hillerød Fodbold Smørum Idrætscenter
UHT
15. maj 2023
19:30
LSF
Hillerød Fodbold
UHT
114089
ma15-05 2023
19:30 Bagsværd BK Ishøj IF Bagsværd Stadion
2
-
2
15. maj 2023
19:30
Bagsværd BK
2
Ishøj IF
2
114093
ma22-05 2023
19:00 Ejby IF 1968 Oversidder Ejby Friluftscenter
22. maj 2023
19:00
Ejby IF 1968
Oversidder
114094
ma22-05 2023
19:30 LSF Stenløse BK Smørum Idrætscenter
2
-
1
22. maj 2023
19:30
LSF
2
Stenløse BK
1
114095
to25-05 2023
19:30 Ishøj IF Hundested IK Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
UHT
25. maj 2023
19:30
Ishøj IF
Hundested IK
UHT
114098
ti30-05 2023
19:00 Hundested IK Virum-Sorgenfri BK Hundested Stadion
UMH
30. maj 2023
19:00
Hundested IK
Virum-Sorgenfri BK
UMH
114101
ti30-05 2023
19:00 Oversidder LSF
30. maj 2023
19:00
Oversidder
LSF
114100
ti30-05 2023
19:30 Hillerød Fodbold Stenløse BK Hillerød Stadion
1
-
0
30. maj 2023
19:30
Hillerød Fodbold
1
Stenløse BK
0
114097
on31-05 2023
20:15 Allerød Fodbold Klub Ishøj IF Allerød Idrætspark
6
-
0
31. maj 2023
20:15
Allerød Fodbold Klub
6
Ishøj IF
0
114103
ma05-06 2023
19:00 Ejby IF 1968 Hundested IK Ejby Friluftscenter
1
-
0
05. jun 2023
19:00
Ejby IF 1968
1
Hundested IK
0
114106
ma05-06 2023
19:00 Stenløse BK Oversidder Stenløse Stadion
05. jun 2023
19:00
Stenløse BK
Oversidder
114104
ma05-06 2023
19:30 LSF Bagsværd BK Smørum Idrætscenter
6
-
1
05. jun 2023
19:30
LSF
6
Bagsværd BK
1
114102
ma05-06 2023
20:00 Virum-Sorgenfri BK Allerød Fodbold Klub Virumgård kunstgræsbane
0
-
2
05. jun 2023
20:00
Virum-Sorgenfri BK
0
Allerød Fodbold Klub
2
114105
to08-06 2023
19:30 Ishøj IF Hillerød Fodbold Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
UHT
08. jun 2023
19:30
Ishøj IF
Hillerød Fodbold
UHT
114108
ma12-06 2023
19:00 Ejby IF 1968 Allerød Fodbold Klub Ejby Friluftscenter
HHT
12. jun 2023
19:00
Ejby IF 1968
Allerød Fodbold Klub
HHT
114110
ma12-06 2023
19:00 Stenløse BK Bagsværd BK Stenløse Stadion
6
-
1
12. jun 2023
19:00
Stenløse BK
6
Bagsværd BK
1
114111
ma12-06 2023
19:00 Oversidder Hillerød Fodbold
12. jun 2023
19:00
Oversidder
Hillerød Fodbold
114109
ma12-06 2023
19:30 LSF Hundested IK Smørum Idrætscenter
3
-
1
12. jun 2023
19:30
LSF
3
Hundested IK
1
114107
ma12-06 2023
20:00 Virum-Sorgenfri BK Ishøj IF Virumgård kunstgræsbane
4
-
1
12. jun 2023
20:00
Virum-Sorgenfri BK
4
Ishøj IF
1
114113
ma19-06 2023
19:00 Hundested IK Stenløse BK Hundested Stadion
2
-
1
19. jun 2023
19:00
Hundested IK
2
Stenløse BK
1
114099
ma19-06 2023
19:30 Bagsværd BK Ejby IF 1968 Bagsværd Stadion
1
-
3
19. jun 2023
19:30
Bagsværd BK
1
Ejby IF 1968
3
114114
ma19-06 2023
20:15 Bagsværd BK Oversidder Bagsværd Stadion Kunstgræs
19. jun 2023
20:15
Bagsværd BK
Oversidder
114116
ti20-06 2023
19:30 Hillerød Fodbold Virum-Sorgenfri BK Hillerød Stadion
1
-
1
20. jun 2023
19:30
Hillerød Fodbold
1
Virum-Sorgenfri BK
1
114112
on21-06 2023
19:00 Allerød Fodbold Klub LSF Allerød Idrætspark
3
-
3
21. jun 2023
19:00
Allerød Fodbold Klub
3
LSF
3
114115
to22-06 2023
19:30 Ishøj IF Ejby IF 1968 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
HHT
22. jun 2023
19:30
Ishøj IF
Ejby IF 1968
HHT
114078
ma26-06 2023
19:00 LSF Virum-Sorgenfri BK Smørum Idrætscenter
1
-
0
26. jun 2023
19:00
LSF
1
Virum-Sorgenfri BK
0
114064
ma26-06 2023
19:30 Bagsværd BK Stenløse BK Bagsværd Stadion Kunstgræs
1
-
2
26. jun 2023
19:30
Bagsværd BK
1
Stenløse BK
2
114092
to29-06 2023
19:00 Virum-Sorgenfri BK Bagsværd BK Virumgård kunstgræsbane
0
-
2
29. jun 2023
19:00
Virum-Sorgenfri BK
0
Bagsværd BK
2
114096
ti08-08 2023
19:30 Hillerød Fodbold Allerød Fodbold Klub Hillerød Stadion
0
-
1
08. aug 2023
19:30
Hillerød Fodbold
0
Allerød Fodbold Klub
1
114147
ma14-08 2023
19:00 Ejby IF 1968 Virum-Sorgenfri BK Ejby Friluftscenter
1
-
4
14. aug 2023
19:00
Ejby IF 1968
1
Virum-Sorgenfri BK
4
114148
ma14-08 2023
19:00 LSF Ishøj IF Smørum Idrætscenter
UHT
14. aug 2023
19:00
LSF
Ishøj IF
UHT
114150
ma14-08 2023
19:00 Stenløse BK Allerød Fodbold Klub Stenløse Stadion
1
-
4
14. aug 2023
19:00
Stenløse BK
1
Allerød Fodbold Klub
4
114151
ma14-08 2023
19:00 Oversidder Hundested IK
14. aug 2023
19:00
Oversidder
Hundested IK
114149
ma14-08 2023
20:40 Bagsværd BK Hillerød Fodbold Bagsværd Stadion Kunstgræs
0
-
3
14. aug 2023
20:40
Bagsværd BK
0
Hillerød Fodbold
3
114156
ma21-08 2023
18:45 Hillerød Fodbold Ejby IF 1968 Hillerød Stadion
UHT
21. aug 2023
18:45
Hillerød Fodbold
Ejby IF 1968
UHT
114155
ma21-08 2023
19:30 Ishøj IF Stenløse BK Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
0
-
4
21. aug 2023
19:30
Ishøj IF
0
Stenløse BK
4
114152
ma21-08 2023
20:00 Virum-Sorgenfri BK LSF Virum Stadion
0
-
3
21. aug 2023
20:00
Virum-Sorgenfri BK
0
LSF
3
114153
on23-08 2023
19:00 Allerød Fodbold Klub Oversidder Allerød Idrætspark
23. aug 2023
19:00
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
114161
ma28-08 2023
18:30 Oversidder Ishøj IF
28. aug 2023
18:30
Oversidder
Ishøj IF
114160
ma28-08 2023
19:00 Stenløse BK Virum-Sorgenfri BK Stenløse Stadion
0
-
4
28. aug 2023
19:00
Stenløse BK
0
Virum-Sorgenfri BK
4
114157
ma28-08 2023
19:00 Hundested IK Hillerød Fodbold Hundested Stadion
0
-
5
28. aug 2023
19:00
Hundested IK
0
Hillerød Fodbold
5
114158
ma28-08 2023
19:00 LSF Ejby IF 1968 Smørum Idrætscenter
UHT
28. aug 2023
19:00
LSF
Ejby IF 1968
UHT
114159
ma28-08 2023
20:40 Bagsværd BK Allerød Fodbold Klub Bagsværd Stadion Kunstgræs
1
-
2
28. aug 2023
20:40
Bagsværd BK
1
Allerød Fodbold Klub
2
114172
ma04-09 2023
18:15 Hillerød Fodbold LSF Hillerød Stadion
HHT
04. sep 2023
18:15
Hillerød Fodbold
LSF
HHT
114165
ma04-09 2023
19:30 Ishøj IF Bagsværd BK Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
3
-
1
04. sep 2023
19:30
Ishøj IF
3
Bagsværd BK
1
114162
ma04-09 2023
20:00 Virum-Sorgenfri BK Oversidder Virum Stadion
04. sep 2023
20:00
Virum-Sorgenfri BK
Oversidder
114163
on06-09 2023
20:15 Allerød Fodbold Klub Hundested IK Allerød Idrætspark
UHT
06. sep 2023
20:15
Allerød Fodbold Klub
Hundested IK
UHT
114181
ma11-09 2023
18:00 Oversidder Ejby IF 1968
11. sep 2023
18:00
Oversidder
Ejby IF 1968
114174
ma11-09 2023
19:00 Hundested IK Ishøj IF Hundested Stadion
UHT
11. sep 2023
19:00
Hundested IK
Ishøj IF
UHT
114179
ma11-09 2023
20:40 Bagsværd BK Virum-Sorgenfri BK Bagsværd Stadion Kunstgræs
1
-
6
11. sep 2023
20:40
Bagsværd BK
1
Virum-Sorgenfri BK
6
114173
on13-09 2023
20:15 Allerød Fodbold Klub Hillerød Fodbold Allerød Idrætspark
1
-
2
13. sep 2023
20:15
Allerød Fodbold Klub
1
Hillerød Fodbold
2
114180
to14-09 2023
18:15 Stenløse BK LSF Stenløse Stadion
0
-
2
14. sep 2023
18:15
Stenløse BK
0
LSF
2
114184
ma18-09 2023
17:45 Ejby IF 1968 Bagsværd BK Ejby Friluftscenter
3
-
1
18. sep 2023
17:45
Ejby IF 1968
3
Bagsværd BK
1
114187
ma18-09 2023
18:15 Stenløse BK Hillerød Fodbold Stenløse Stadion
0
-
2
18. sep 2023
18:15
Stenløse BK
0
Hillerød Fodbold
2
114185
ma18-09 2023
19:00 LSF Oversidder Smørum Idrætscenter
18. sep 2023
19:00
LSF
Oversidder
114182
ma18-09 2023
20:00 Virum-Sorgenfri BK Hundested IK Virum Stadion
UHT
18. sep 2023
20:00
Virum-Sorgenfri BK
Hundested IK
UHT
114186
to21-09 2023
19:30 Ishøj IF Allerød Fodbold Klub Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
HHT
21. sep 2023
19:30
Ishøj IF
Allerød Fodbold Klub
HHT
114196
ma25-09 2023
17:30 Oversidder Stenløse BK
25. sep 2023
17:30
Oversidder
Stenløse BK
114195
ma25-09 2023
19:00 Hillerød Fodbold Ishøj IF Hillerød Stadion
UHT
25. sep 2023
19:00
Hillerød Fodbold
Ishøj IF
UHT
114189
ma25-09 2023
19:00 Hundested IK Ejby IF 1968 Hundested Stadion
UHT
25. sep 2023
19:00
Hundested IK
Ejby IF 1968
UHT
114191
ma25-09 2023
20:40 Bagsværd BK LSF Bagsværd Stadion Kunstgræs
2
-
4
25. sep 2023
20:40
Bagsværd BK
2
LSF
4
114188
on27-09 2023
20:15 Allerød Fodbold Klub Virum-Sorgenfri BK Allerød Idrætspark
1
-
1
27. sep 2023
20:15
Allerød Fodbold Klub
1
Virum-Sorgenfri BK
1
114164
ma02-10 2023
17:15 Ejby IF 1968 Stenløse BK Ejby Friluftscenter
UHT
02. okt 2023
17:15
Ejby IF 1968
Stenløse BK
UHT
114154
ma02-10 2023
19:30 Hundested IK Bagsværd BK Hundested Stadion
5
-
4
02. okt 2023
19:30
Hundested IK
5
Bagsværd BK
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind