SOB Horsens, B-rækken (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
387430
ma03-04 2023
19:00 Uldum Stadion
2
-
2
03. apr 2023
19:00
Uldum IF
2
Riis Tebstrup IF
2
387431
ma03-04 2023
19:00
Oversidder
03. apr 2023
19:00
Oversidder
Egebjerg IF
387432
ma03-04 2023
19:00 Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
3
-
1
03. apr 2023
19:00
Østbirk IF
3
As IF
1
387433
ma03-04 2023
19:00 Rask Mølle Stadion
1
-
0
03. apr 2023
19:00
Rask Mølle OIF
1
Horsens Freja
0
387434
ma03-04 2023
19:00 Daugaard Stadion
0
-
4
03. apr 2023
19:00
Daugaard IF
0
SS Skjold
4
387429
ti04-04 2023
19:00
Oversidder
Horsens B's Anlæg
04. apr 2023
19:00
Horsens B
Oversidder
387435
ti11-04 2023
19:00 Glud Stadion
5
-
1
11. apr 2023
19:00
SS Skjold
5
Rask Mølle OIF
1
387436
ti11-04 2023
19:00 Uldum Stadion
1
-
0
11. apr 2023
19:00
Uldum IF
1
Egebjerg IF
0
387437
ti11-04 2023
19:00 As Stadion
4
-
3
11. apr 2023
19:00
As IF
4
Riis Tebstrup IF
3
387438
ti11-04 2023
19:00 Trailergaarden-Gantrup Arena
3
-
3
11. apr 2023
19:00
Østbirk IF
3
Horsens Freja
3
387440
ti11-04 2023
19:00
Oversidder
11. apr 2023
19:00
Oversidder
Daugaard IF
387441
ti11-04 2023
19:00
Oversidder
11. apr 2023
19:00
Oversidder
Horsens B
387442
ma17-04 2023
19:00 Ejer Bavnehøj Skolen
0
-
1
17. apr 2023
19:00
Riis Tebstrup IF
0
Horsens Freja
1
387546
ma17-04 2023
19:00 Egebjerghallen
3
-
0
17. apr 2023
19:00
Egebjerg IF
3
Horsens B
0
387547
ma17-04 2023
19:00 Uldum Stadion
0
-
2
17. apr 2023
19:00
Uldum IF
0
As IF
2
387548
ma17-04 2023
19:00 Trailergaarden-Gantrup Arena
0
-
9
17. apr 2023
19:00
Østbirk IF
0
SS Skjold
9
387551
ma17-04 2023
19:00
Oversidder
Rask Mølle Stadion
17. apr 2023
19:00
Rask Mølle OIF
Oversidder
387553
ma17-04 2023
19:00
Oversidder
Daugaard Stadion
17. apr 2023
19:00
Daugaard IF
Oversidder
387563
ma24-04 2023
19:00 Glud Stadion
6
-
0
24. apr 2023
19:00
SS Skjold
6
Riis Tebstrup IF
0
387600
ma24-04 2023
19:00 As Stadion
2
-
3
24. apr 2023
19:00
As IF
2
Egebjerg IF
3
387601
ma24-04 2023
19:00 JPI Park (Freja)
2
-
1
24. apr 2023
19:00
Horsens Freja
2
Uldum IF
1
387602
ma24-04 2023
19:00
Oversidder
24. apr 2023
19:00
Oversidder
Østbirk IF
387603
ma24-04 2023
19:00
Oversidder
24. apr 2023
19:00
Oversidder
Rask Mølle OIF
387594
ti25-04 2023
19:00 Horsens B's Anlæg
3
-
1
25. apr 2023
19:00
Horsens B
3
Daugaard IF
1
387604
ma01-05 2023
19:00
Oversidder
Ejer Bavnehøj Skolen
01. maj 2023
19:00
Riis Tebstrup IF
Oversidder
387605
ma01-05 2023
19:00 Egebjerghallen
1
-
1
01. maj 2023
19:00
Egebjerg IF
1
Daugaard IF
1
387665
ma01-05 2023
19:00 Uldum Stadion
1
-
4
01. maj 2023
19:00
Uldum IF
1
SS Skjold
4
387666
ma01-05 2023
19:00
Oversidder
Trailergaarden-Gantrup Arena
01. maj 2023
19:00
Østbirk IF
Oversidder
387667
ma01-05 2023
19:00 As Stadion
0
-
4
01. maj 2023
19:00
As IF
0
Horsens Freja
4
387673
ma01-05 2023
19:00 Rask Mølle Stadion
3
-
1
01. maj 2023
19:00
Rask Mølle OIF
3
Horsens B
1
387674
ma08-05 2023
19:00 Glud Stadion
3
-
1
08. maj 2023
19:00
SS Skjold
3
As IF
1
387676
ma08-05 2023
19:00 JPI Park (Freja)
1
-
2
08. maj 2023
19:00
Horsens Freja
1
Egebjerg IF
2
387677
ma08-05 2023
19:00 Daugaard Stadion
1
-
4
08. maj 2023
19:00
Daugaard IF
1
Rask Mølle OIF
4
387678
ma08-05 2023
19:00
Oversidder
08. maj 2023
19:00
Oversidder
Uldum IF
387679
ma08-05 2023
19:00
Oversidder
08. maj 2023
19:00
Oversidder
Riis Tebstrup IF
387675
ti09-05 2023
19:00 Horsens B's Anlæg
2
-
3
09. maj 2023
19:00
Horsens B
2
Østbirk IF
3
387680
ma15-05 2023
19:00 Ejer Bavnehøj Skolen
4
-
1
15. maj 2023
19:00
Riis Tebstrup IF
4
Horsens B
1
387681
ma15-05 2023
19:00 Egebjerghallen
4
-
2
15. maj 2023
19:00
Egebjerg IF
4
Rask Mølle OIF
2
387682
ma15-05 2023
19:00
Oversidder
Uldum Stadion
15. maj 2023
19:00
Uldum IF
Oversidder
387683
ma15-05 2023
19:00 Trailergaarden-Gantrup Arena
0
-
2
15. maj 2023
19:00
Østbirk IF
0
Daugaard IF
2
387684
ma15-05 2023
19:00
Oversidder
As Stadion
15. maj 2023
19:00
As IF
Oversidder
387685
ma15-05 2023
19:00 JPI Park (Freja)
1
-
2
15. maj 2023
19:00
Horsens Freja
1
SS Skjold
2
387686
ma22-05 2023
19:00 Glud Stadion
3
-
0
22. maj 2023
19:00
SS Skjold
3
Egebjerg IF
0
387694
ma22-05 2023
19:00 Rask Mølle Stadion
5
-
0
22. maj 2023
19:00
Rask Mølle OIF
5
Østbirk IF
0
387695
ma22-05 2023
19:00 Daugaard Stadion
2
-
2
22. maj 2023
19:00
Daugaard IF
2
Riis Tebstrup IF
2
387696
ma22-05 2023
19:00
Oversidder
22. maj 2023
19:00
Oversidder
Horsens Freja
387697
ma22-05 2023
19:00
Oversidder
22. maj 2023
19:00
Oversidder
As IF
387687
ti23-05 2023
19:00 Horsens B's Anlæg
HHT
23. maj 2023
19:00
Horsens B
Uldum IF
HHT
387698
ti30-05 2023
19:00
Oversidder
Glud Stadion
30. maj 2023
19:00
SS Skjold
Oversidder
387699
ti30-05 2023
19:00 Ejer Bavnehøj Skolen
HHT
30. maj 2023
19:00
Riis Tebstrup IF
Rask Mølle OIF
HHT
387701
ti30-05 2023
19:00 Uldum Stadion
2
-
0
30. maj 2023
19:00
Uldum IF
2
Daugaard IF
0
387702
ti30-05 2023
19:00 As Stadion
2
-
2
30. maj 2023
19:00
As IF
2
Horsens B
2
387703
ti30-05 2023
19:00
Oversidder
30. maj 2023
19:00
Oversidder
Horsens Freja
387704
ti06-06 2023
19:00 Horsens B's Anlæg
0
-
0
06. jun 2023
19:00
Horsens B
0
Horsens Freja
0
387705
ti06-06 2023
19:00
Oversidder
Egebjerghallen
06. jun 2023
19:00
Egebjerg IF
Oversidder
387706
ti06-06 2023
19:00 Trailergaarden-Gantrup Arena
5
-
3
06. jun 2023
19:00
Østbirk IF
5
Riis Tebstrup IF
3
387707
ti06-06 2023
19:00 Rask Mølle Stadion
3
-
4
06. jun 2023
19:00
Rask Mølle OIF
3
Uldum IF
4
387708
ti06-06 2023
19:00 Daugaard Stadion
1
-
3
06. jun 2023
19:00
Daugaard IF
1
As IF
3
387713
ti06-06 2023
19:00
Oversidder
06. jun 2023
19:00
Oversidder
SS Skjold
387714
ma12-06 2023
19:00 Glud Stadion
9
-
2
12. jun 2023
19:00
SS Skjold
9
Horsens B
2
387715
ma12-06 2023
19:00 Ejer Bavnehøj Skolen
2
-
1
12. jun 2023
19:00
Riis Tebstrup IF
2
Egebjerg IF
1
387716
ma12-06 2023
19:00 Uldum Stadion
3
-
1
12. jun 2023
19:00
Uldum IF
3
Østbirk IF
1
387717
ma12-06 2023
19:00 As Stadion
4
-
3
12. jun 2023
19:00
As IF
4
Rask Mølle OIF
3
387718
ma12-06 2023
19:00 JPI Park (Freja)
0
-
1
12. jun 2023
19:00
Horsens Freja
0
Daugaard IF
1
387719
ma12-06 2023
19:00
Oversidder
Oversidder
12. jun 2023
19:00
Oversidder
Oversidder
387720
ma19-06 2023
19:00 Glud Stadion
4
-
1
19. jun 2023
19:00
SS Skjold
4
Daugaard IF
1
387721
ma19-06 2023
19:00 Ejer Bavnehøj Skolen
1
-
0
19. jun 2023
19:00
Riis Tebstrup IF
1
Uldum IF
0
387722
ma19-06 2023
19:00 As Stadion
3
-
0
19. jun 2023
19:00
As IF
3
Østbirk IF
0
387723
ma19-06 2023
19:00 JPI Park (Freja)
HHT
19. jun 2023
19:00
Horsens Freja
Rask Mølle OIF
HHT
387724
ma19-06 2023
19:00
Oversidder
19. jun 2023
19:00
Oversidder
Horsens B
387878
ma19-06 2023
19:00
Oversidder
Egebjerghallen
19. jun 2023
19:00
Egebjerg IF
Oversidder
387700
ma26-06 2023
19:00 Egebjerghallen
1
-
0
26. jun 2023
19:00
Egebjerg IF
1
Østbirk IF
0
387885
ma07-08 2023
19:00 Ejer Bavnehøj Skolen
HHT
07. aug 2023
19:00
Riis Tebstrup IF
As IF
HHT
387886
ma07-08 2023
19:00 Egebjerghallen
0
-
1
07. aug 2023
19:00
Egebjerg IF
0
Uldum IF
1
387887
ma07-08 2023
19:00 JPI Park (Freja)
1
-
1
07. aug 2023
19:00
Horsens Freja
1
Østbirk IF
1
387888
ma07-08 2023
19:00 Rask Mølle Stadion
4
-
3
07. aug 2023
19:00
Rask Mølle OIF
4
SS Skjold
3
387889
ma07-08 2023
19:00
Oversidder
Daugaard Stadion
07. aug 2023
19:00
Daugaard IF
Oversidder
387879
ti08-08 2023
19:00
Oversidder
Horsens B's Anlæg
08. aug 2023
19:00
Horsens B
Oversidder
387890
ma14-08 2023
19:00 Glud Stadion
6
-
1
14. aug 2023
19:00
SS Skjold
6
Østbirk IF
1
387892
ma14-08 2023
19:00 As Stadion
3
-
0
14. aug 2023
19:00
As IF
3
Uldum IF
0
387893
ma14-08 2023
19:00 JPI Park (Freja)
3
-
2
14. aug 2023
19:00
Horsens Freja
3
Riis Tebstrup IF
2
387894
ma14-08 2023
19:00
Oversidder
14. aug 2023
19:00
Oversidder
Rask Mølle OIF
387895
ma14-08 2023
19:00
Oversidder
14. aug 2023
19:00
Oversidder
Daugaard IF
387891
ti15-08 2023
19:00 Horsens B's Anlæg
1
-
2
15. aug 2023
19:00
Horsens B
1
Egebjerg IF
2
387896
ma21-08 2023
19:00 Ejer Bavnehøj Skolen
2
-
8
21. aug 2023
19:00
Riis Tebstrup IF
2
SS Skjold
8
387897
ma21-08 2023
19:00 Egebjerghallen
5
-
3
21. aug 2023
19:00
Egebjerg IF
5
As IF
3
387900
ma21-08 2023
19:00 Uldum Stadion
2
-
1
21. aug 2023
19:00
Uldum IF
2
Horsens Freja
1
387901
ma21-08 2023
19:00
Oversidder
Trailergaarden-Gantrup Arena
21. aug 2023
19:00
Østbirk IF
Oversidder
387902
ma21-08 2023
19:00
Oversidder
Rask Mølle Stadion
21. aug 2023
19:00
Rask Mølle OIF
Oversidder
387903
ma21-08 2023
19:00 Daugaard Stadion
4
-
2
21. aug 2023
19:00
Daugaard IF
4
Horsens B
2
387904
ma28-08 2023
19:00 Glud Stadion
3
-
3
28. aug 2023
19:00
SS Skjold
3
Uldum IF
3
387906
ma28-08 2023
19:00 JPI Park (Freja)
3
-
2
28. aug 2023
19:00
Horsens Freja
3
As IF
2
387907
ma28-08 2023
19:00 Daugaard Stadion
1
-
0
28. aug 2023
19:00
Daugaard IF
1
Egebjerg IF
0
387908
ma28-08 2023
19:00
Oversidder
28. aug 2023
19:00
Oversidder
Riis Tebstrup IF
387917
ma28-08 2023
19:00
Oversidder
28. aug 2023
19:00
Oversidder
Østbirk IF
387905
ti29-08 2023
19:00 Horsens B's Anlæg
2
-
1
29. aug 2023
19:00
Horsens B
2
Rask Mølle OIF
1
387918
ma04-09 2023
19:00
Oversidder
Ejer Bavnehøj Skolen
04. sep 2023
19:00
Riis Tebstrup IF
Oversidder
387919
ma04-09 2023
19:00 Egebjerghallen
2
-
2
04. sep 2023
19:00
Egebjerg IF
2
Horsens Freja
2
387920
ma04-09 2023
19:00
Oversidder
Uldum Stadion
04. sep 2023
19:00
Uldum IF
Oversidder
387921
ma04-09 2023
19:00 Trailergaarden-Gantrup Arena
5
-
1
04. sep 2023
19:00
Østbirk IF
5
Horsens B
1
387922
ma04-09 2023
19:00 As Stadion
1
-
1
04. sep 2023
19:00
As IF
1
SS Skjold
1
388120
ma04-09 2023
19:00 Rask Mølle Stadion
2
-
4
04. sep 2023
19:00
Rask Mølle OIF
2
Daugaard IF
4
388121
ma11-09 2023
18:45 Glud Stadion
2
-
2
11. sep 2023
18:45
SS Skjold
2
Horsens Freja
2
388127
ma11-09 2023
18:45 Rask Mølle Stadion
6
-
1
11. sep 2023
18:45
Rask Mølle OIF
6
Egebjerg IF
1
388128
ma11-09 2023
18:45 Daugaard Stadion
0
-
3
11. sep 2023
18:45
Daugaard IF
0
Østbirk IF
3
388129
ma11-09 2023
18:45
Oversidder
11. sep 2023
18:45
Oversidder
As IF
388130
ma11-09 2023
18:45
Oversidder
11. sep 2023
18:45
Oversidder
Uldum IF
388126
ti12-09 2023
18:45 Horsens B's Anlæg
2
-
3
12. sep 2023
18:45
Horsens B
2
Riis Tebstrup IF
3
388131
ma18-09 2023
18:30 Ejer Bavnehøj Skolen
2
-
1
18. sep 2023
18:30
Riis Tebstrup IF
2
Daugaard IF
1
388132
ma18-09 2023
18:30 Egebjerghallen
3
-
5
18. sep 2023
18:30
Egebjerg IF
3
SS Skjold
5
388133
ma18-09 2023
18:30 Uldum Stadion
2
-
0
18. sep 2023
18:30
Uldum IF
2
Horsens B
0
388134
ma18-09 2023
18:30 Trailergaarden-Gantrup Arena
3
-
0
18. sep 2023
18:30
Østbirk IF
3
Rask Mølle OIF
0
388135
ma18-09 2023
18:30
Oversidder
As Stadion
18. sep 2023
18:30
As IF
Oversidder
388136
ma18-09 2023
18:30
Oversidder
JPI Park (Freja)
18. sep 2023
18:30
Horsens Freja
Oversidder
388138
ma25-09 2023
18:15 Trailergaarden-Gantrup Arena
0
-
2
25. sep 2023
18:15
Østbirk IF
0
Egebjerg IF
2
388139
ma25-09 2023
18:15 Rask Mølle Stadion
2
-
2
25. sep 2023
18:15
Rask Mølle OIF
2
Riis Tebstrup IF
2
388140
ma25-09 2023
18:15 Daugaard Stadion
1
-
2
25. sep 2023
18:15
Daugaard IF
1
Uldum IF
2
388141
ma25-09 2023
18:15
Oversidder
25. sep 2023
18:15
Oversidder
SS Skjold
388142
ma25-09 2023
18:15
Oversidder
JPI Park (Freja)
25. sep 2023
18:15
Horsens Freja
Oversidder
388137
ti26-09 2023
18:15 Horsens B's Anlæg
1
-
3
26. sep 2023
18:15
Horsens B
1
As IF
3
388143
ma02-10 2023
17:45
Oversidder
Glud Stadion
02. okt 2023
17:45
SS Skjold
Oversidder
388144
ma02-10 2023
17:45 Ejer Bavnehøj Skolen
3
-
1
02. okt 2023
17:45
Riis Tebstrup IF
3
Østbirk IF
1
388145
ma02-10 2023
17:45 Uldum Stadion
4
-
2
02. okt 2023
17:45
Uldum IF
4
Rask Mølle OIF
2
388146
ma02-10 2023
17:45 As Stadion
4
-
1
02. okt 2023
17:45
As IF
4
Daugaard IF
1
388147
ma02-10 2023
17:45 JPI Park (Freja)
1
-
1
02. okt 2023
17:45
Horsens Freja
1
Horsens B
1
388148
ma02-10 2023
17:45
Oversidder
02. okt 2023
17:45
Oversidder
Egebjerg IF
388150
ma09-10 2023
17:30 Egebjerghallen
5
-
0
09. okt 2023
17:30
Egebjerg IF
5
Riis Tebstrup IF
0
388992
ma09-10 2023
17:30 Rask Mølle Stadion
1
-
5
09. okt 2023
17:30
Rask Mølle OIF
1
As IF
5
388993
ma09-10 2023
17:30 Daugaard Stadion
0
-
1
09. okt 2023
17:30
Daugaard IF
0
Horsens Freja
1
389060
ma09-10 2023
17:30
Oversidder
Oversidder
09. okt 2023
17:30
Oversidder
Oversidder
388937
ma09-10 2023
18:00 Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
4
-
1
09. okt 2023
18:00
Østbirk IF
4
Uldum IF
1
388149
ti10-10 2023
17:30 Horsens B's Anlæg
1
-
8
10. okt 2023
17:30
Horsens B
1
SS Skjold
8
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Log ind