Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. apr
18:30
Oversidder
FC Knöedel
|
|||||||||||||||||||
08. apr
19:45
Lyngby Boldklub
0
Fix
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. apr
20:30
BK Friheden
2
Skjold Birkerød
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. apr
20:00
Farum BK
1
Humlebæk BK
1
|
|||||||||||||||||||
10. apr
20:15
Stenløse BK
6
Pioneren
2
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:45
FC Knöedel
0
Lyngby Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:45
Skjold Birkerød
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:30
Fix
0
Stenløse BK
9
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:30
Pioneren
Farum BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. apr
20:30
Humlebæk BK
5
BK Friheden
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:15
Lyngby Boldklub
4
Skjold Birkerød
3
|
|||||||||||||||||||
22. apr
20:15
Oversidder
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:30
Fix
3
FC Knöedel
1
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
BK Friheden
3
Pioneren
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Stenløse BK
5
Farum BK
2
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:45
Skjold Birkerød
6
Fix
2
|
|||||||||||||||||||
29. apr
20:00
Humlebæk BK
1
Lyngby Boldklub
1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
22:00
Pioneren
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. apr
20:00
FC Knöedel
1
Stenløse BK
3
|
|||||||||||||||||||
30. apr
20:00
Farum BK
4
BK Friheden
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:30
Oversidder
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:45
FC Knöedel
1
Skjold Birkerød
0
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:45
Lyngby Boldklub
6
Pioneren
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:30
Fix
2
Humlebæk BK
6
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Stenløse BK
0
BK Friheden
1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:45
Skjold Birkerød
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:00
Humlebæk BK
FC Knöedel
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:00
Farum BK
Lyngby Boldklub
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
BK Friheden
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Pioneren
Fix
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:00
FC Knöedel
Pioneren
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:15
Lyngby Boldklub
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:45
Skjold Birkerød
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:30
Fix
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Stenløse BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:45
Oversidder
Lyngby Boldklub
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:00
Stenløse BK
Humlebæk BK
|
|||||||||||||||||||
28. maj
20:00
Farum BK
FC Knöedel
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
BK Friheden
Fix
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Pioneren
Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:15
FC Knöedel
BK Friheden
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:15
Lyngby Boldklub
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:45
Skjold Birkerød
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
03. jun
20:00
Humlebæk BK
Pioneren
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:30
Fix
Oversidder
|