Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. apr
16:00
B.93 4
3
Brønshøj / Fix 3
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
FB 3
3
Fremad Amager 4
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
B 1908 3
0
Vanløse 4
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
Skovshoved IF 2
2
HIK 3
3
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
Sundby 2
1
Ørestad IF 2
5
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Fremad Amager 4
B.93 4
UDS
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Vanløse 4
2
FB 3
3
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
HIK 3
2
Sundby 2
4
|
|||||||||||||||||||
21. apr
15:00
Brønshøj / Fix 3
2
Skovshoved IF 2
7
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
FB 3
5
Ørestad IF 2
5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
HIK 3
6
Brønshøj / Fix 3
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
B.93 4
2
Vanløse 4
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Skovshoved IF 2
4
Fremad Amager 4
5
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Sundby 2
12
B 1908 3
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
Ørestad IF 2
4
B.93 4
7
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Brønshøj / Fix 3
2
Sundby 2
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
B 1908 3
1
FB 3
6
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Vanløse 4
4
Skovshoved IF 2
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Fremad Amager 4
7
HIK 3
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
HIK 3
Vanløse 4
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Brønshøj / Fix 3
Fremad Amager 4
HHT
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Skovshoved IF 2
Ørestad IF 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Sundby 2
FB 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
B.93 4
B 1908 3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
FB 3
B.93 4
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Ørestad IF 2
HIK 3
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
B 1908 3
Skovshoved IF 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Fremad Amager 4
Sundby 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
B.93 4
Skovshoved IF 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Ørestad IF 2
Fremad Amager 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
FB 3
HIK 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
B 1908 3
Brønshøj / Fix 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Sundby 2
Vanløse 4
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
HIK 3
B.93 4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Brønshøj / Fix 3
FB 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Fremad Amager 4
B 1908 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Skovshoved IF 2
Sundby 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Vanløse 4
Ørestad IF 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Ørestad IF 2
B 1908 3
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Brønshøj / Fix 3
Vanløse 4
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
HIK 3
B 1908 3
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Brønshøj / Fix 3
Ørestad IF 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Fremad Amager 4
Vanløse 4
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Sundby 2
B.93 4
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Skovshoved IF 2
FB 3
|