Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22. aug 2023
20:00
Union 7
5
Skjold 6
2
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2023
21:00
FC Nordhavn 2
1
B 1903 6
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2023
10:00
Oversidder
FA 2000 12
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2023
16:00
Skjold 11
1
KFB 4
4
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2023
18:00
Dragør 2
6
FB 15
0
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2023
12:00
KFB 4
3
Union 7
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2023
12:00
FB 15
4
FC Nordhavn 2
2
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2023
12:00
Skjold 6
1
Dragør 2
3
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2023
14:00
FA 2000 12
2
Skjold 11
5
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2023
16:00
B 1903 6
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2023
21:00
FC Nordhavn 2
1
Skjold 6
1
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
10:00
Oversidder
FB 15
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
12:00
KFB 4
0
FA 2000 12
1
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
14:00
Skjold 11
2
B 1903 6
2
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2023
14:00
Union 7
4
Dragør 2
5
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
14:00
Dragør 2
5
FC Nordhavn 2
0
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
16:00
FA 2000 12
4
Union 7
1
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
12:00
Skjold 6
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
16:00
B 1903 6
6
KFB 4
1
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2023
16:00
FB 15
1
Skjold 11
7
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2023
10:00
Oversidder
Dragør 2
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2023
12:00
KFB 4
3
FB 15
0
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2023
14:00
Skjold 11
7
Skjold 6
1
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2023
16:00
Union 7
8
FC Nordhavn 2
1
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2023
20:00
FC Nordhavn 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2023
20:15
FA 2000 12
4
B 1903 6
7
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
14:00
Dragør 2
1
Skjold 11
2
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2023
10:00
Skjold 6
KFB 4
HHT
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2023
16:00
B 1903 6
1
Union 7
3
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
20:15
FA 2000 12
5
FB 15
3
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
10:00
Union 7
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
12:00
Dragør 2
3
KFB 4
0
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
14:00
FA 2000 12
1
Skjold 6
0
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
14:00
Skjold 11
FC Nordhavn 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2023
16:00
B 1903 6
9
FB 15
0
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2023
20:00
FC Nordhavn 2
1
KFB 4
4
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
10:00
Skjold 6
B 1903 6
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
14:00
Dragør 2
4
FA 2000 12
3
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
10:00
Oversidder
Skjold 11
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2023
14:00
Union 7
FB 15
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
10:00
KFB 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
10:00
FA 2000 12
FC Nordhavn 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
10:00
B 1903 6
5
Dragør 2
1
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
12:00
FB 15
4
Skjold 6
7
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2023
16:00
Skjold 11
5
Union 7
5
|
Oprykning:
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 8 puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 8 puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 10 i alle 8 puljer rykker ned