U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - efterår 2023, Pulje 527 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
605106
12-08 2023
12:00 FC Skanderborg TSA Østjylland Normal Arena, 11-mands (kunst)
1
-
0
12. aug 2023
12:00
FC Skanderborg
1
TSA Østjylland
0
605108
on16-08 2023
17:45 Ry Fodbold FC Aarhus Syd INOX Park
0
-
4
16. aug 2023
17:45
Ry Fodbold
0
FC Aarhus Syd
4
605111
20-08 2023
15:30 TSA Østjylland Horsens fS BGI kunstgræsbane
4
-
0
20. aug 2023
15:30
TSA Østjylland
4
Horsens fS
0
605110
ti22-08 2023
18:30 FC Horsens Ry Fodbold Designa Kunstgræs 2
5
-
1
22. aug 2023
18:30
FC Horsens
5
Ry Fodbold
1
605109
on23-08 2023
19:00 FC Aarhus Syd FC Skanderborg Egelund Idrætscenter
0
-
2
23. aug 2023
19:00
FC Aarhus Syd
0
FC Skanderborg
2
605112
27-08 2023
12:00 FC Skanderborg Ry Fodbold Fælleden - Øvre
4
-
2
27. aug 2023
12:00
FC Skanderborg
4
Ry Fodbold
2
605116
02-09 2023
15:30 FC Aarhus Syd TSA Østjylland Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
2
-
2
02. sep 2023
15:30
FC Aarhus Syd
2
TSA Østjylland
2
605115
03-09 2023
12:00 FC Skanderborg FC Horsens Fælleden - Øvre
0
-
4
03. sep 2023
12:00
FC Skanderborg
0
FC Horsens
4
605119
10-09 2023
11:00 FC Horsens FC Aarhus Syd Designa Arena
3
-
0
10. sep 2023
11:00
FC Horsens
3
FC Aarhus Syd
0
605173
10-09 2023
15:30 TSA Østjylland Ry Fodbold Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
2
-
2
10. sep 2023
15:30
TSA Østjylland
2
Ry Fodbold
2
605118
10-09 2023
16:30 Horsens fS FC Skanderborg Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
3
-
1
10. sep 2023
16:30
Horsens fS
3
FC Skanderborg
1
605117
on13-09 2023
18:20 Ry Fodbold Horsens fS INOX Park
2
-
5
13. sep 2023
18:20
Ry Fodbold
2
Horsens fS
5
605175
17-09 2023
11:00 FC Horsens Horsens fS Designa Kunstgræs 1
UHT
17. sep 2023
11:00
FC Horsens
Horsens fS
UHT
605174
17-09 2023
15:30 TSA Østjylland FC Skanderborg Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
7
-
0
17. sep 2023
15:30
TSA Østjylland
7
FC Skanderborg
0
605107
on20-09 2023
18:30 Horsens fS FC Horsens Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
HHT
20. sep 2023
18:30
Horsens fS
FC Horsens
HHT
605179
24-09 2023
16:30 Horsens fS TSA Østjylland Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
0
-
0
24. sep 2023
16:30
Horsens fS
0
TSA Østjylland
0
605178
on27-09 2023
19:00 Ry Fodbold FC Horsens Ry Fodbold Kunstgræsbane
1
-
4
27. sep 2023
19:00
Ry Fodbold
1
FC Horsens
4
605181
on27-09 2023
19:00 FC Aarhus Syd Horsens fS Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
3
-
4
27. sep 2023
19:00
FC Aarhus Syd
3
Horsens fS
4
605180
30-09 2023
12:00 Ry Fodbold FC Skanderborg INOX Park
2
-
5
30. sep 2023
12:00
Ry Fodbold
2
FC Skanderborg
5
605182
01-10 2023
15:00 FC Horsens TSA Østjylland Designa Kunstgræs 1
2
-
1
01. okt 2023
15:00
FC Horsens
2
TSA Østjylland
1
605177
ma02-10 2023
17:30 FC Skanderborg FC Aarhus Syd Fælleden - Øvre
2
-
2
02. okt 2023
17:30
FC Skanderborg
2
FC Aarhus Syd
2
605114
on04-10 2023
18:30 TSA Østjylland FC Horsens BGI kunstgræsbane
1
-
2
04. okt 2023
18:30
TSA Østjylland
1
FC Horsens
2
605113
on04-10 2023
19:00 Horsens fS FC Aarhus Syd Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
2
-
0
04. okt 2023
19:00
Horsens fS
2
FC Aarhus Syd
0
605183
08-10 2023
11:00 FC Horsens FC Skanderborg Designa Kunstgræs 1
2
-
2
08. okt 2023
11:00
FC Horsens
2
FC Skanderborg
2
605184
08-10 2023
15:30 TSA Østjylland FC Aarhus Syd Kunstgræsbanen-Idrætshøjskolen
4
-
0
08. okt 2023
15:30
TSA Østjylland
4
FC Aarhus Syd
0
605185
08-10 2023
16:30 Horsens fS Ry Fodbold Jacobsen Plus - Kunst Arena 2
UHT
08. okt 2023
16:30
Horsens fS
Ry Fodbold
UHT
605186
on11-10 2023
19:00 FC Skanderborg Horsens fS Fælleden kunstgræsbane
4
-
3
11. okt 2023
19:00
FC Skanderborg
4
Horsens fS
3
605176
on11-10 2023
19:30 FC Aarhus Syd Ry Fodbold Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
1
-
1
11. okt 2023
19:30
FC Aarhus Syd
1
Ry Fodbold
1
607071
fr13-10 2023
18:00 FC Aarhus Syd FC Horsens Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
0
-
3
13. okt 2023
18:00
FC Aarhus Syd
0
FC Horsens
3
607072
14-10 2023
10:30 Ry Fodbold TSA Østjylland INOX Park
HHT
14. okt 2023
10:30
Ry Fodbold
TSA Østjylland
HHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999
Se ombrydningen her.

Rækkebeskrivelser.
Se ombrydningen her.

U19, U17, U16 og U13 Drenge Liga rækkerne (dog ikke Liga 1), og alle pigerækkerne ombrydes efter de første 5 kampe. Sidste spilledato inden ombrydning er 3/9.

Rækkebeskrivelser.

Log ind