U12 dr. 8:8 C (2012) - 5-7 kampe - efterår 2023 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
998652
ti22-08 2023
18:00
Allested U & IF
!
NB: Allested U & IF er taberdømt
Gislev Stadion
22. aug 2023
18:00
Gislev IF
Allested U & IF
371203
to24-08 2023
18:30
KUU
Ebberup Hallen (ude)
24. aug 2023
18:30
Ebberup IF
KUU
997881
26-08 2023
11:40
Rudkøbing BK
!
NB: Rudkøbing BK er taberdømt
Kortermann-IT stadion, Marstal
26. aug 2023
11:40
Marstal IF
Rudkøbing BK
998423
27-08 2023
10:00 Espe Hallen (ude)
27. aug 2023
10:00
Krarup Espe Fodbold
Kirkeby/Stenstrup
371204
ma28-08 2023
17:30 Rema 1000 Tommerup Stadion
28. aug 2023
17:30
Tommerup BK
Nr. Aaby IK
371224
ti29-08 2023
18:00 Gislev Stadion
29. aug 2023
18:00
Gislev IF
Ebberup IF
371205
02-09 2023
10:40 Kirkeby skole
02. sep 2023
10:40
Kirkeby/Stenstrup
Marstal IF
371498
03-09 2023
10:00 Nr.Aaby Idrætspark
03. sep 2023
10:00
Nr. Aaby IK
Ebberup IF
371225
ma04-09 2023
17:15 Rema 1000 Tommerup Stadion
04. sep 2023
17:15
Tommerup BK
Fjordager IF
371257
09-09 2023
11:40 Kortermann-IT stadion, Marstal
09. sep 2023
11:40
Marstal IF
Krarup Espe Fodbold
371324
fr15-09 2023
17:30 Kirkeby skole
15. sep 2023
17:30
Kirkeby/Stenstrup
Ebberup IF
371322
16-09 2023
10:00 Allested Stadion
16. sep 2023
10:00
Allested U & IF
Rudkøbing BK
371325
17-09 2023
11:00 Fjordager IF.s anlæg
17. sep 2023
11:00
Fjordager IF
Nr. Aaby IK
371323
ti19-09 2023
18:00
KUU
Gislev Stadion
19. sep 2023
18:00
Gislev IF
KUU
371334
on20-09 2023
17:45
KUU
Kok & Vin Park (Ubberud)
20. sep 2023
17:45
KUU
Fjordager IF
371206
on20-09 2023
18:00 Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
20. sep 2023
18:00
Rudkøbing BK
Krarup Espe Fodbold
371327
24-09 2023
11:00
Gislev IF
!
NB: Gislev IF er taberdømt
Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
24. sep 2023
11:00
Rudkøbing BK
Gislev IF
371326
24-09 2023
11:15
Allested U & IF
!
NB: Allested U & IF er taberdømt
Allested Stadion
24. sep 2023
11:15
Allested U & IF
Marstal IF
371332
24-09 2023
11:30 Nr.Aaby Idrætspark
24. sep 2023
11:30
Nr. Aaby IK
Krarup Espe Fodbold
371328
on27-09 2023
17:30 Kirkeby skole
27. sep 2023
17:30
Kirkeby/Stenstrup
Tommerup BK
371223
on27-09 2023
18:00
KUU
Allested Stadion
27. sep 2023
18:00
Allested U & IF
KUU
371351
to28-09 2023
18:30 Ebberup Hallen (ude)
28. sep 2023
18:30
Ebberup IF
Rudkøbing BK
371335
30-09 2023
14:00 Kortermann-IT stadion, Marstal
ANN
30. sep 2023
14:00
Marstal IF
Gislev IF
ANN
371352
01-10 2023
10:00
Krarup Espe Fodbold
!
NB: Krarup Espe Fodbold er taberdømt
Espe Hallen (ude)
01. okt 2023
10:00
Krarup Espe Fodbold
Tommerup BK
371357
01-10 2023
10:00 Nr.Aaby Idrætspark
01. okt 2023
10:00
Nr. Aaby IK
Kirkeby/Stenstrup
371358
01-10 2023
11:00 Fjordager IF.s anlæg
01. okt 2023
11:00
Fjordager IF
Allested U & IF
371443
on04-10 2023
17:30
KUU
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
04. okt 2023
17:30
KUU
Nr. Aaby IK
371362
07-10 2023
11:00 Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
07. okt 2023
11:00
Rudkøbing BK
Kirkeby/Stenstrup
371481
08-10 2023
10:00 Espe Hallen (ude)
08. okt 2023
10:00
Krarup Espe Fodbold
Fjordager IF
371361
08-10 2023
11:15 Ebberup Hallen (ude)
08. okt 2023
11:15
Ebberup IF
Marstal IF
371440
ma09-10 2023
17:30 Rema 1000 Tommerup Stadion
09. okt 2023
17:30
Tommerup BK
Allested U & IF
371497
22-10 2023
11:00
KUU
Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
22. okt 2023
11:00
KUU
Tommerup BK
371499
28-10 2023
11:00 Fjordager IF.s anlæg
28. okt 2023
11:00
Fjordager IF
Gislev IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind