Serie 1 , Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
115962
fr18-08 2023
18:45 Brøndby Stadion
1
-
3
18. aug 2023
18:45
Brøndbyernes IF
1
Taarbæk IF
3
115959
19-08 2023
11:00 Albertslund Stadion
2
-
2
19. aug 2023
11:00
Albertslund IF
2
Nerashté, Ballerup
2
115960
19-08 2023
13:00 Skinderskovgård
2
-
3
19. aug 2023
13:00
Liria FK
2
Ølstykke FC
3
115961
19-08 2023
13:00
LSF
Smørum Idrætscenter
3
-
1
19. aug 2023
13:00
LSF
3
Ballerup BK
1
115963
19-08 2023
13:00 Stenløse Stadion
3
-
0
19. aug 2023
13:00
Stenløse BK
3
Værløse
0
115964
19-08 2023
13:00 Frederikssund Stadion
3
-
3
19. aug 2023
13:00
Frederikssund IK
3
Lundtofte Boldklub
3
115995
19-08 2023
13:30 Frederiksværk Stadion
2
-
2
19. aug 2023
13:30
Frederiksværk FK
2
Gladsaxe-Hero BK
2
115999
ti22-08 2023
18:45 Springforbi fodboldbaner
1
-
1
22. aug 2023
18:45
Taarbæk IF
1
Stenløse BK
1
116000
to24-08 2023
18:30 Ballerup Idrætsby
0
-
2
24. aug 2023
18:30
Ballerup BK
0
Brøndbyernes IF
2
116002
to24-08 2023
19:00 Gladsaxe Stadion
1
-
2
24. aug 2023
19:00
Gladsaxe-Hero BK
1
Albertslund IF
2
116001
fr25-08 2023
18:30
LSF
Ølstykke Stadion
1
-
1
25. aug 2023
18:30
Ølstykke FC
1
LSF
1
115998
26-08 2023
12:00 Værløse Stadion
3
-
2
26. aug 2023
12:00
Værløse
3
Frederikssund IK
2
115997
26-08 2023
13:00 Lundtofte Idrætsplads
2
-
2
26. aug 2023
13:00
Lundtofte Boldklub
2
Frederiksværk FK
2
115996
26-08 2023
16:30 Ballerup Idrætspark
3
-
2
26. aug 2023
16:30
Nerashté, Ballerup
3
Liria FK
2
116005
fr01-09 2023
18:45 Brøndby Stadion
0
-
4
01. sep 2023
18:45
Brøndbyernes IF
0
Ølstykke FC
4
116003
02-09 2023
13:00 Skinderskovgård
0
-
1
02. sep 2023
13:00
Liria FK
0
Albertslund IF
1
116004
02-09 2023
13:00
LSF
Smørum Idrætscenter
1
-
2
02. sep 2023
13:00
LSF
1
Nerashté, Ballerup
2
116006
02-09 2023
13:00 Stenløse Stadion
5
-
0
02. sep 2023
13:00
Stenløse BK
5
Ballerup BK
0
116007
02-09 2023
13:00 Frederikssund Stadion
5
-
2
02. sep 2023
13:00
Frederikssund IK
5
Taarbæk IF
2
116009
02-09 2023
13:00 Lundtofte Idrætsplads
0
-
2
02. sep 2023
13:00
Lundtofte Boldklub
0
Gladsaxe-Hero BK
2
116008
02-09 2023
13:30 Frederiksværk Stadion
2
-
5
02. sep 2023
13:30
Frederiksværk FK
2
Værløse
5
116014
to07-09 2023
18:00 Ballerup Idrætsby
4
-
4
07. sep 2023
18:00
Ballerup BK
4
Frederikssund IK
4
116015
fr08-09 2023
18:30 Ølstykke Stadion
1
-
1
08. sep 2023
18:30
Ølstykke FC
1
Stenløse BK
1
116011
09-09 2023
11:00
LSF
Albertslund Stadion
0
-
2
09. sep 2023
11:00
Albertslund IF
0
LSF
2
116012
09-09 2023
12:00 Værløse Stadion
4
-
0
09. sep 2023
12:00
Værløse
4
Lundtofte Boldklub
0
116013
09-09 2023
13:30 Springforbi fodboldbaner
0
-
3
09. sep 2023
13:30
Taarbæk IF
0
Frederiksværk FK
3
116010
09-09 2023
13:30 Damgårdsparken, Ballerup
3
-
1
09. sep 2023
13:30
Nerashté, Ballerup
3
Brøndbyernes IF
1
116016
09-09 2023
14:00 Gladsaxe Stadion
2
-
2
09. sep 2023
14:00
Gladsaxe-Hero BK
2
Liria FK
2
116020
to14-09 2023
18:30 Albertslund Stadion
2
-
1
14. sep 2023
18:30
Albertslund IF
2
Brøndbyernes IF
1
116025
16-09 2023
12:00 Værløse Stadion
2
-
1
16. sep 2023
12:00
Værløse
2
Gladsaxe-Hero BK
1
116019
16-09 2023
13:00
LSF
Smørum Idrætscenter
0
-
1
16. sep 2023
13:00
LSF
0
Liria FK
1
116021
16-09 2023
13:00 Stenløse Stadion
3
-
3
16. sep 2023
13:00
Stenløse BK
3
Nerashté, Ballerup
3
116022
16-09 2023
13:00 Frederikssund Stadion
2
-
2
16. sep 2023
13:00
Frederikssund IK
2
Ølstykke FC
2
116024
16-09 2023
13:00 Lundtofte Idrætsplads
5
-
4
16. sep 2023
13:00
Lundtofte Boldklub
5
Taarbæk IF
4
116023
16-09 2023
13:30 Frederiksværk Stadion
8
-
1
16. sep 2023
13:30
Frederiksværk FK
8
Ballerup BK
1
116030
to21-09 2023
18:30 Top Danmark Hallen, kunstgræs
3
-
4
21. sep 2023
18:30
Ballerup BK
3
Lundtofte Boldklub
4
116031
fr22-09 2023
18:30 Ølstykke Stadion
1
-
1
22. sep 2023
18:30
Ølstykke FC
1
Frederiksværk FK
1
116027
23-09 2023
11:00 Albertslund Stadion
3
-
5
23. sep 2023
11:00
Albertslund IF
3
Stenløse BK
5
116028
23-09 2023
13:00 Skinderskovgård
1
-
1
23. sep 2023
13:00
Liria FK
1
Brøndbyernes IF
1
116029
23-09 2023
13:00 Springforbi fodboldbaner
3
-
2
23. sep 2023
13:00
Taarbæk IF
3
Værløse
2
116032
23-09 2023
14:00
LSF
Gladsaxe Stadion
2
-
1
23. sep 2023
14:00
Gladsaxe-Hero BK
2
LSF
1
116033
fr29-09 2023
18:45
LSF
Brøndby Stadion
1
-
1
29. sep 2023
18:45
Brøndbyernes IF
1
LSF
1
116038
30-09 2023
12:00 Værløse Stadion
1
-
2
30. sep 2023
12:00
Værløse
1
Ballerup BK
2
116039
30-09 2023
13:00 Springforbi fodboldbaner
0
-
3
30. sep 2023
13:00
Taarbæk IF
0
Gladsaxe-Hero BK
3
116037
30-09 2023
13:00 Lundtofte Idrætsplads
3
-
4
30. sep 2023
13:00
Lundtofte Boldklub
3
Ølstykke FC
4
116034
30-09 2023
13:00 Stenløse Stadion
4
-
1
30. sep 2023
13:00
Stenløse BK
4
Liria FK
1
116035
30-09 2023
15:00 Frederikssund Stadion
2
-
6
30. sep 2023
15:00
Frederikssund IK
2
Albertslund IF
6
116044
to05-10 2023
18:30 Top Danmark Hallen, kunstgræs
2
-
4
05. okt 2023
18:30
Ballerup BK
2
Taarbæk IF
4
116045
fr06-10 2023
18:30 Ølstykke Stadion
4
-
2
06. okt 2023
18:30
Ølstykke FC
4
Værløse
2
116041
07-10 2023
11:00 Albertslund Stadion
1
-
0
07. okt 2023
11:00
Albertslund IF
1
Frederiksværk FK
0
116042
07-10 2023
13:00 Skinderskovgård
2
-
1
07. okt 2023
13:00
Liria FK
2
Frederikssund IK
1
116043
07-10 2023
13:00
LSF
Smørum Idrætscenter
1
-
2
07. okt 2023
13:00
LSF
1
Stenløse BK
2
116040
07-10 2023
13:30 Ballerup Idrætspark
1
-
2
07. okt 2023
13:30
Nerashté, Ballerup
1
Lundtofte Boldklub
2
116046
07-10 2023
14:00 Gladsaxe Stadion
1
-
1
07. okt 2023
14:00
Gladsaxe-Hero BK
1
Brøndbyernes IF
1
116052
ti10-10 2023
19:15 Lyngby Stadion
0
-
2
10. okt 2023
19:15
Taarbæk IF
0
Ølstykke FC
2
116053
to12-10 2023
18:30 Top Danmark Hallen, kunstgræs
1
-
2
12. okt 2023
18:30
Ballerup BK
1
Gladsaxe-Hero BK
2
116051
14-10 2023
12:00 Værløse Stadion
HHT
14. okt 2023
12:00
Værløse
Nerashté, Ballerup
HHT
116047
14-10 2023
13:00 Stenløse Stadion
5
-
1
14. okt 2023
13:00
Stenløse BK
5
Brøndbyernes IF
1
116048
14-10 2023
13:00
LSF
Frederikssund Stadion
1
-
1
14. okt 2023
13:00
Frederikssund IK
1
LSF
1
116050
14-10 2023
13:00 Lundtofte Idrætsplads
3
-
2
14. okt 2023
13:00
Lundtofte Boldklub
3
Albertslund IF
2
116049
14-10 2023
13:30 Frederiksværk Stadion
5
-
1
14. okt 2023
13:30
Frederiksværk FK
5
Liria FK
1
116055
21-10 2023
11:00 Albertslund Stadion
4
-
2
21. okt 2023
11:00
Albertslund IF
4
Værløse
2
116056
21-10 2023
13:00 Skinderskovgård
2
-
1
21. okt 2023
13:00
Liria FK
2
Lundtofte Boldklub
1
116057
21-10 2023
13:00
LSF
Smørum Idrætscenter
0
-
1
21. okt 2023
13:00
LSF
0
Frederiksværk FK
1
116054
21-10 2023
13:30 Ballerup Idrætspark
8
-
2
21. okt 2023
13:30
Nerashté, Ballerup
8
Taarbæk IF
2
116060
21-10 2023
14:00 Gladsaxe Stadion
1
-
2
21. okt 2023
14:00
Gladsaxe-Hero BK
1
Stenløse BK
2
116058
ma23-10 2023
19:45 Brøndby Stadion
3
-
5
23. okt 2023
19:45
Brøndbyernes IF
3
Frederikssund IK
5
116065
ti24-10 2023
19:15 Lyngby Stadion
1
-
1
24. okt 2023
19:15
Taarbæk IF
1
Albertslund IF
1
116066
to26-10 2023
18:30 Top Danmark Hallen, kunstgræs
3
-
4
26. okt 2023
18:30
Ballerup BK
3
Nerashté, Ballerup
4
116067
fr27-10 2023
19:00 Ølstykke Stadion
1
-
2
27. okt 2023
19:00
Ølstykke FC
1
Gladsaxe-Hero BK
2
116064
28-10 2023
12:00 Værløse Stadion
1
-
0
28. okt 2023
12:00
Værløse
1
Liria FK
0
116063
28-10 2023
13:00
LSF
Lundtofte Idrætsplads
1
-
3
28. okt 2023
13:00
Lundtofte Boldklub
1
LSF
3
116061
28-10 2023
13:00 Frederikssund Stadion
2
-
5
28. okt 2023
13:00
Frederikssund IK
2
Stenløse BK
5
116062
28-10 2023
13:30 Frederiksværk Stadion
3
-
3
28. okt 2023
13:30
Frederiksværk FK
3
Brøndbyernes IF
3
116059
ti31-10 2023
19:00 Ølstykke Stadion
12
-
2
31. okt 2023
19:00
Ølstykke FC
12
Ballerup BK
2
116036
on01-11 2023
18:30 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
0
-
3
01. nov 2023
18:30
Frederiksværk FK
0
Nerashté, Ballerup
3
116069
fr03-11 2023
18:30 Albertslund Stadion Kunstgræs
3
-
4
03. nov 2023
18:30
Albertslund IF
3
Ballerup BK
4
116072
fr03-11 2023
18:45 Brøndby Stadion
2
-
2
03. nov 2023
18:45
Brøndbyernes IF
2
Lundtofte Boldklub
2
116070
04-11 2023
13:00 Skinderskovgård
3
-
1
04. nov 2023
13:00
Liria FK
3
Taarbæk IF
1
116071
04-11 2023
13:00
LSF
Smørum Idrætscenter
2
-
2
04. nov 2023
13:00
LSF
2
Værløse
2
116068
04-11 2023
13:30 Ballerup Idrætspark
0
-
2
04. nov 2023
13:30
Nerashté, Ballerup
0
Ølstykke FC
2
116073
04-11 2023
14:00 Stenløse Stadion Kunstgræs
5
-
2
04. nov 2023
14:00
Stenløse BK
5
Frederiksværk FK
2
116074
04-11 2023
15:00 Frederikssund Stadion
2
-
2
04. nov 2023
15:00
Frederikssund IK
2
Gladsaxe-Hero BK
2
116078
ti07-11 2023
19:15
LSF
Lyngby Stadion
1
-
4
07. nov 2023
19:15
Taarbæk IF
1
LSF
4
116082
to09-11 2023
19:30 Top Danmark Hallen, kunstgræs
3
-
2
09. nov 2023
19:30
Ballerup BK
3
Liria FK
2
116083
fr10-11 2023
19:00 Ølstykke Stadion
7
-
3
10. nov 2023
19:00
Ølstykke FC
7
Albertslund IF
3
116077
11-11 2023
12:00 Værløse Stadion
0
-
2
11. nov 2023
12:00
Værløse
0
Brøndbyernes IF
2
116076
11-11 2023
13:00 Lundtofte Idrætsplads
2
-
4
11. nov 2023
13:00
Lundtofte Boldklub
2
Stenløse BK
4
116075
11-11 2023
13:30 Frederiksværk Stadion
3
-
2
11. nov 2023
13:30
Frederiksværk FK
3
Frederikssund IK
2
116084
11-11 2023
14:00 Gladsaxe Stadion
2
-
2
11. nov 2023
14:00
Gladsaxe-Hero BK
2
Nerashté, Ballerup
2
116026
18-11 2023
13:30 Top Danmark Hallen, kunstgræs
10
-
1
18. nov 2023
13:30
Nerashté, Ballerup
10
Frederikssund IK
1
116089
to14-03 2024
19:30
LSF
Top Danmark Hallen, kunstgræs
3
-
1
14. mar
19:30
Ballerup BK
3
LSF
1
116090
fr15-03 2024
19:00 Ølstykke Stadion
1
-
3
15. mar
19:00
Ølstykke FC
1
Liria FK
3
116087
16-03 2024
12:00 Værløse Stadion
3
-
2
16. mar
12:00
Værløse
3
Stenløse BK
2
116085
16-03 2024
12:45 Top Danmark Hallen, kunstgræs
3
-
3
16. mar
12:45
Nerashté, Ballerup
3
Albertslund IF
3
116086
16-03 2024
13:00 Lundtofte Idrætsplads
0
-
4
16. mar
13:00
Lundtofte Boldklub
0
Frederikssund IK
4
116088
16-03 2024
13:30 Lyngby Stadion
HHT
16. mar
13:30
Taarbæk IF
Brøndbyernes IF
HHT
116095
fr22-03 2024
18:45 Brøndby Stadion
1
-
3
22. mar
18:45
Brøndbyernes IF
1
Ballerup BK
3
116093
fr22-03 2024
19:30 Herlev IF Stadion (Kunst)
1
-
2
22. mar
19:30
Liria FK
1
Nerashté, Ballerup
2
116092
23-03 2024
11:00 Albertslund Stadion
2
-
1
23. mar
11:00
Albertslund IF
2
Gladsaxe-Hero BK
1
116094
23-03 2024
13:00
LSF
Smørum Idrætscenter
2
-
0
23. mar
13:00
LSF
2
Ølstykke FC
0
116096
23-03 2024
13:00 Stenløse Stadion
UHT
23. mar
13:00
Stenløse BK
Taarbæk IF
UHT
116098
23-03 2024
13:00 Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
2
-
3
23. mar
13:00
Frederiksværk FK
2
Lundtofte Boldklub
3
116097
23-03 2024
14:30 Frederikssund Stadion Kunstgræs
2
-
3
23. mar
14:30
Frederikssund IK
2
Værløse
3
116103
to04-04 2024
19:30 Top Danmark Hallen, kunstgræs
5
-
5
04. apr
19:30
Ballerup BK
5
Stenløse BK
5
116104
fr05-04 2024
18:30 Ølstykke Stadion
3
-
1
05. apr
18:30
Ølstykke FC
3
Brøndbyernes IF
1
116100
06-04 2024
12:00 Albertslund Stadion
4
-
3
06. apr
12:00
Albertslund IF
4
Liria FK
3
116101
06-04 2024
12:00 Værløse Stadion
1
-
0
06. apr
12:00
Værløse
1
Frederiksværk FK
0
116105
06-04 2024
12:00 Gladsaxe Stadion
0
-
2
06. apr
12:00
Gladsaxe-Hero BK
0
Lundtofte Boldklub
2
116099
06-04 2024
12:45
LSF
Ballerup Idrætspark
7
-
2
06. apr
12:45
Nerashté, Ballerup
7
LSF
2
116102
06-04 2024
13:30 Lyngby Stadion
HHT
06. apr
13:30
Taarbæk IF
Frederikssund IK
HHT
116112
on10-04 2024
18:30 Lundtofte Idrætsplads
2
-
2
10. apr
18:30
Lundtofte Boldklub
2
Værløse
2
116108
fr12-04 2024
18:45 Brøndby Stadion
0
-
6
12. apr
18:45
Brøndbyernes IF
0
Nerashté, Ballerup
6
116106
13-04 2024
13:00 Skinderskovgård
3
-
2
13. apr
13:00
Liria FK
3
Gladsaxe-Hero BK
2
116107
13-04 2024
13:00
LSF
Smørum Idrætscenter
2
-
2
13. apr
13:00
LSF
2
Albertslund IF
2
116109
13-04 2024
13:00 Stenløse Stadion
2
-
1
13. apr
13:00
Stenløse BK
2
Ølstykke FC
1
116111
13-04 2024
13:00 Frederiksværk Stadion
UHT
13. apr
13:00
Frederiksværk FK
Taarbæk IF
UHT
116110
13-04 2024
15:00 Frederikssund Stadion
2
-
1
13. apr
15:00
Frederikssund IK
2
Ballerup BK
1
123082
to18-04 2024
19:30 Top Danmark Hallen, kunstgræs
2
-
5
18. apr
19:30
Ballerup BK
2
Frederiksværk FK
5
123083
fr19-04 2024
18:30 Ølstykke Stadion
3
-
1
19. apr
18:30
Ølstykke FC
3
Frederikssund IK
1
116116
fr19-04 2024
18:45 Brøndby Stadion
3
-
1
19. apr
18:45
Brøndbyernes IF
3
Albertslund IF
1
123084
20-04 2024
12:00 Gladsaxe Stadion
4
-
1
20. apr
12:00
Gladsaxe-Hero BK
4
Værløse
1
116117
20-04 2024
13:00
LSF
Skinderskovgård
1
-
2
20. apr
13:00
Liria FK
1
LSF
2
116118
20-04 2024
13:30 Springforbi fodboldbaner
HHT
20. apr
13:30
Taarbæk IF
Lundtofte Boldklub
HHT
116115
20-04 2024
13:30 Top Danmark Hallen, kunstgræs
3
-
2
20. apr
13:30
Nerashté, Ballerup
3
Stenløse BK
2
116091
ti23-04 2024
18:30 Gladsaxe Stadion
1
-
1
23. apr
18:30
Gladsaxe-Hero BK
1
Frederiksværk FK
1
123132
fr26-04 2024
18:45 Brøndby Stadion
0
-
2
26. apr
18:45
Brøndbyernes IF
0
Liria FK
2
123137
27-04 2024
12:00 Værløse Stadion
UHT
27. apr
12:00
Værløse
Taarbæk IF
UHT
123086
27-04 2024
13:00
LSF
Smørum Idrætscenter
0
-
1
27. apr
13:00
LSF
0
Gladsaxe-Hero BK
1
123133
27-04 2024
13:00 Stenløse Stadion
2
-
1
27. apr
13:00
Stenløse BK
2
Albertslund IF
1
123135
27-04 2024
13:00 Frederiksværk Stadion
1
-
2
27. apr
13:00
Frederiksværk FK
1
Ølstykke FC
2
123136
27-04 2024
13:00 Lundtofte Idrætsplads
1
-
4
27. apr
13:00
Lundtofte Boldklub
1
Ballerup BK
4
123134
27-04 2024
15:30 Frederikssund Stadion
3
-
2
27. apr
15:30
Frederikssund IK
3
Nerashté, Ballerup
2
123145
fr03-05 2024
18:30 Ølstykke Stadion
0
-
1
03. maj
18:30
Ølstykke FC
0
Lundtofte Boldklub
1
123140
04-05 2024
12:00 Albertslund Stadion
2
-
4
04. maj
12:00
Albertslund IF
2
Frederikssund IK
4
123186
04-05 2024
12:00 Gladsaxe Stadion
UHT
04. maj
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Taarbæk IF
UHT
123142
04-05 2024
13:00 Skinderskovgård
2
-
1
04. maj
13:00
Liria FK
2
Stenløse BK
1
123144
04-05 2024
13:00 Ballerup Idrætsby
1
-
5
04. maj
13:00
Ballerup BK
1
Værløse
5
123143
04-05 2024
14:00
LSF
Smørum Idrætscenter
0
-
1
04. maj
14:00
LSF
0
Brøndbyernes IF
1
123138
04-05 2024
15:30 Top Danmark Hallen, kunstgræs
7
-
2
04. maj
15:30
Nerashté, Ballerup
7
Frederiksværk FK
2
123187
fr10-05 2024
18:45 Brøndby Stadion
3
-
1
10. maj
18:45
Brøndbyernes IF
3
Gladsaxe-Hero BK
1
123196
11-05 2024
12:00 Værløse Stadion
1
-
3
11. maj
12:00
Værløse
1
Ølstykke FC
3
123191
11-05 2024
13:00 Frederiksværk Stadion
4
-
1
11. maj
13:00
Frederiksværk FK
4
Albertslund IF
1
123194
11-05 2024
13:00 Lundtofte Idrætsplads
1
-
2
11. maj
13:00
Lundtofte Boldklub
1
Nerashté, Ballerup
2
123188
11-05 2024
13:00
LSF
Stenløse Stadion
2
-
0
11. maj
13:00
Stenløse BK
2
LSF
0
123197
11-05 2024
13:30 Springforbi fodboldbaner
HHT
11. maj
13:30
Taarbæk IF
Ballerup BK
HHT
123190
11-05 2024
15:30 Frederikssund Stadion
1
-
4
11. maj
15:30
Frederikssund IK
1
Liria FK
4
123216
fr17-05 2024
18:30 Ølstykke Stadion
UHT
17. maj
18:30
Ølstykke FC
Taarbæk IF
UHT
123215
fr17-05 2024
18:45 Brøndby Stadion
2
-
2
17. maj
18:45
Brøndbyernes IF
2
Stenløse BK
2
123199
18-05 2024
12:00 Albertslund Stadion
2
-
0
18. maj
12:00
Albertslund IF
2
Lundtofte Boldklub
0
123217
18-05 2024
12:00 Gladsaxe Stadion
2
-
0
18. maj
12:00
Gladsaxe-Hero BK
2
Ballerup BK
0
123205
18-05 2024
13:00 Skinderskovgård
1
-
2
18. maj
13:00
Liria FK
1
Frederiksværk FK
2
123206
18-05 2024
14:15
LSF
Smørum Idrætscenter
2
-
0
18. maj
14:15
LSF
2
Frederikssund IK
0
123198
18-05 2024
15:30 Ballerup Idrætspark
2
-
1
18. maj
15:30
Nerashté, Ballerup
2
Værløse
1
123224
to23-05 2024
18:30 Ballerup Idrætsby
1
-
1
23. maj
18:30
Ballerup BK
1
Ølstykke FC
1
123221
to23-05 2024
19:00 Lundtofte Idrætsplads
3
-
1
23. maj
19:00
Lundtofte Boldklub
3
Liria FK
1
123222
25-05 2024
12:00 Værløse Stadion
7
-
1
25. maj
12:00
Værløse
7
Albertslund IF
1
123218
25-05 2024
13:00 Stenløse Stadion
4
-
2
25. maj
13:00
Stenløse BK
4
Gladsaxe-Hero BK
2
123220
25-05 2024
13:00
LSF
Frederiksværk Stadion
1
-
0
25. maj
13:00
Frederiksværk FK
1
LSF
0
123223
25-05 2024
13:30 Springforbi fodboldbaner
HHT
25. maj
13:30
Taarbæk IF
Nerashté, Ballerup
HHT
123219
25-05 2024
15:50 Frederikssund Stadion
5
-
4
25. maj
15:50
Frederikssund IK
5
Brøndbyernes IF
4
123229
fr31-05 2024
18:45 Brøndby Stadion
31. maj
18:45
Brøndbyernes IF
Frederiksværk FK
123226
01-06 2024
11:00 Albertslund Stadion
UHT
01. jun
11:00
Albertslund IF
Taarbæk IF
UHT
123231
01-06 2024
12:15 Gladsaxe Stadion
01. jun
12:15
Gladsaxe-Hero BK
Ølstykke FC
123227
01-06 2024
13:00 Skinderskovgård
01. jun
13:00
Liria FK
Værløse
123230
01-06 2024
13:00 Stenløse Stadion
01. jun
13:00
Stenløse BK
Frederikssund IK
123228
01-06 2024
14:00
LSF
Smørum Idrætscenter
01. jun
14:00
LSF
Lundtofte Boldklub
123225
01-06 2024
15:30 Ballerup Idrætspark
01. jun
15:30
Nerashté, Ballerup
Ballerup BK
123233
to06-06 2024
18:30 Lundtofte Idrætsplads
06. jun
18:30
Lundtofte Boldklub
Brøndbyernes IF
123236
to06-06 2024
18:30 Ballerup Idrætsby
06. jun
18:30
Ballerup BK
Albertslund IF
123237
fr07-06 2024
18:30 Ølstykke Stadion
07. jun
18:30
Ølstykke FC
Nerashté, Ballerup
123238
08-06 2024
12:00 Gladsaxe Stadion
08. jun
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Frederikssund IK
123234
08-06 2024
12:00
LSF
Værløse Stadion
08. jun
12:00
Værløse
LSF
123232
08-06 2024
13:00 Frederiksværk Stadion
08. jun
13:00
Frederiksværk FK
Stenløse BK
123235
08-06 2024
13:30 Springforbi fodboldbaner
HHT
08. jun
13:30
Taarbæk IF
Liria FK
HHT
123239
15-06 2024
14:00 Ballerup Idrætspark
15. jun
14:00
Nerashté, Ballerup
Gladsaxe-Hero BK
123240
15-06 2024
14:00 Albertslund Stadion
15. jun
14:00
Albertslund IF
Ølstykke FC
123241
15-06 2024
14:00 Skinderskovgård
15. jun
14:00
Liria FK
Ballerup BK
123242
15-06 2024
14:00
LSF
Smørum Idrætscenter
UHT
15. jun
14:00
LSF
Taarbæk IF
UHT
123243
15-06 2024
14:00 Brøndby Stadion
15. jun
14:00
Brøndbyernes IF
Værløse
123244
15-06 2024
14:00 Stenløse Stadion
15. jun
14:00
Stenløse BK
Lundtofte Boldklub
123245
15-06 2024
14:00 Frederikssund Stadion
15. jun
14:00
Frederikssund IK
Frederiksværk FK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
De to 1´ere spiller Finale lørdag den 22. juni 2024 kl. 14.00. Bedst pointgennemsnit har hjemmebane i finalen.

Log ind