Serie 2 , Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
123248
19-08 2023
12:00 Nellerupgård Stadion
1
-
1
19. aug 2023
12:00
Gilleleje FK
1
Lyngby BK
1
123249
19-08 2023
12:00
AB
Akademisk Boldklub
2
-
1
19. aug 2023
12:00
AB
2
Fredensborg BI
1
123250
19-08 2023
13:00 Vejby Idrætsplads
3
-
0
19. aug 2023
13:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
3
ORI-Fodbold
0
123251
19-08 2023
13:00 Birkevang
1
-
2
19. aug 2023
13:00
Hareskov IF
1
Hornbæk IF
2
123247
19-08 2023
13:00 Vedbæk Stadion
2
-
4
19. aug 2023
13:00
FC Rudersdal
2
Virum-Sorgenfri
4
123246
19-08 2023
15:00 Hørsholm Idrætspark
5
-
1
19. aug 2023
15:00
Hørsholm-Usserød IK
5
Slagslunde-Ganløse IF
1
123260
26-08 2023
12:00 Gryden
2
-
2
26. aug 2023
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
2
Hareskov IF
2
123256
26-08 2023
13:00 Virum Stadion
5
-
0
26. aug 2023
13:00
Virum-Sorgenfri
5
Gilleleje FK
0
123258
26-08 2023
13:00 Fredensborg Stadion
4
-
1
26. aug 2023
13:00
Fredensborg BI
4
FC Rudersdal
1
123259
26-08 2023
13:00
AB
Oppe-Sundby Stadion
1
-
1
26. aug 2023
13:00
ORI-Fodbold
1
AB
1
123261
26-08 2023
13:30 Lyngby Stadion
0
-
7
26. aug 2023
13:30
Lyngby BK
0
Hørsholm-Usserød IK
7
123262
to31-08 2023
18:00 Vedbæk Stadion
3
-
5
31. aug 2023
18:00
FC Rudersdal
3
ORI-Fodbold
5
123265
to31-08 2023
18:30
AB
Akademisk Boldklub
1
-
0
31. aug 2023
18:30
AB
1
Hornbæk IF
0
123263
02-09 2023
12:00 Nellerupgård Stadion
0
-
6
02. sep 2023
12:00
Gilleleje FK
0
Hørsholm-Usserød IK
6
123264
02-09 2023
13:00 Virum Stadion
1
-
0
02. sep 2023
13:00
Virum-Sorgenfri
1
Fredensborg BI
0
123266
02-09 2023
13:00 Vejby Idrætsplads
4
-
1
02. sep 2023
13:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
4
Slagslunde-Ganløse IF
1
123277
02-09 2023
14:00 Birkevang
4
-
2
02. sep 2023
14:00
Hareskov IF
4
Lyngby BK
2
123252
ti05-09 2023
18:00 Pedella Park
2
-
3
05. sep 2023
18:00
Hornbæk IF
2
VTF (Vejby/Tisvilde)
3
123281
to07-09 2023
18:00 Virum Stadion
4
-
1
07. sep 2023
18:00
Virum-Sorgenfri
4
ORI-Fodbold
1
123280
09-09 2023
13:00 Fredensborg Stadion
2
-
0
09. sep 2023
13:00
Fredensborg BI
2
Gilleleje FK
0
123282
09-09 2023
13:00
AB
Gryden
0
-
3
09. sep 2023
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
0
AB
3
123283
09-09 2023
13:30 Lyngby Stadion
2
-
2
09. sep 2023
13:30
Lyngby BK
2
VTF (Vejby/Tisvilde)
2
123278
09-09 2023
14:00 Pedella Park
5
-
2
09. sep 2023
14:00
Hornbæk IF
5
FC Rudersdal
2
123279
09-09 2023
15:00 Hørsholm Idrætspark
3
-
2
09. sep 2023
15:00
Hørsholm-Usserød IK
3
Hareskov IF
2
123288
16-09 2023
12:00
AB
Akademisk Boldklub
1
-
1
16. sep 2023
12:00
AB
1
Lyngby BK
1
123290
16-09 2023
13:00 Fredensborg Stadion
1
-
0
16. sep 2023
13:00
Fredensborg BI
1
ORI-Fodbold
0
123291
16-09 2023
13:00 Vejby Idrætsplads
1
-
4
16. sep 2023
13:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
Hørsholm-Usserød IK
4
123284
16-09 2023
13:00 Vedbæk Stadion
2
-
2
16. sep 2023
13:00
FC Rudersdal
2
Slagslunde-Ganløse IF
2
123286
16-09 2023
13:00 Virum Stadion
1
-
5
16. sep 2023
13:00
Virum-Sorgenfri
1
Hornbæk IF
5
123294
to21-09 2023
19:00 Nellerupgård Stadion Kunstgræs
1
-
3
21. sep 2023
19:00
Gilleleje FK
1
ORI-Fodbold
3
123295
23-09 2023
13:00 Birkevang
1
-
5
23. sep 2023
13:00
Hareskov IF
1
VTF (Vejby/Tisvilde)
5
123296
23-09 2023
13:00 Gryden
4
-
2
23. sep 2023
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
4
Virum-Sorgenfri
2
123297
23-09 2023
13:30 Lyngby Stadion
2
-
2
23. sep 2023
13:30
Lyngby BK
2
FC Rudersdal
2
123292
23-09 2023
14:00 Pedella Park
4
-
4
23. sep 2023
14:00
Hornbæk IF
4
Fredensborg BI
4
123293
23-09 2023
15:00
AB
Hørsholm Idrætspark
1
-
1
23. sep 2023
15:00
Hørsholm-Usserød IK
1
AB
1
123299
30-09 2023
12:00 Nellerupgård Stadion
3
-
6
30. sep 2023
12:00
Gilleleje FK
3
VTF (Vejby/Tisvilde)
6
123300
30-09 2023
13:00 Virum Stadion
2
-
1
30. sep 2023
13:00
Virum-Sorgenfri
2
Lyngby BK
1
123302
30-09 2023
13:00 Fredensborg Stadion
4
-
0
30. sep 2023
13:00
Fredensborg BI
4
Slagslunde-Ganløse IF
0
123303
30-09 2023
13:00 Oppe-Sundby Stadion
0
-
8
30. sep 2023
13:00
ORI-Fodbold
0
Hornbæk IF
8
123298
30-09 2023
13:00 Vedbæk Stadion
1
-
2
30. sep 2023
13:00
FC Rudersdal
1
Hørsholm-Usserød IK
2
123301
on04-10 2023
18:00
AB
Akademisk Boldklub
2
-
4
04. okt 2023
18:00
AB
2
Hareskov IF
4
123308
07-10 2023
13:00
AB
Vejby Idrætsplads
4
-
4
07. okt 2023
13:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
4
AB
4
123309
07-10 2023
13:00 Birkevang
2
-
1
07. okt 2023
13:00
Hareskov IF
2
FC Rudersdal
1
123429
07-10 2023
13:00 Gryden
2
-
1
07. okt 2023
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
2
ORI-Fodbold
1
123430
07-10 2023
13:30 Lyngby Stadion
0
-
4
07. okt 2023
13:30
Lyngby BK
0
Fredensborg BI
4
123305
07-10 2023
15:00 Hørsholm Idrætspark
4
-
3
07. okt 2023
15:00
Hørsholm-Usserød IK
4
Virum-Sorgenfri
3
123434
ti10-10 2023
18:15 Virumgård kunstgræsbane
2
-
6
10. okt 2023
18:15
Virum-Sorgenfri
2
Hareskov IF
6
123304
ti10-10 2023
19:00 Nellerupgård Stadion
2
-
3
10. okt 2023
19:00
Gilleleje FK
2
Hornbæk IF
3
123433
14-10 2023
12:00
AB
Nellerupgård Stadion
1
-
3
14. okt 2023
12:00
Gilleleje FK
1
AB
3
123435
14-10 2023
13:00 Fredensborg Stadion
2
-
2
14. okt 2023
13:00
Fredensborg BI
2
Hørsholm-Usserød IK
2
123436
14-10 2023
13:00 Oppe-Sundby Stadion
1
-
6
14. okt 2023
13:00
ORI-Fodbold
1
Lyngby BK
6
123432
14-10 2023
13:00 Vedbæk Stadion
0
-
4
14. okt 2023
13:00
FC Rudersdal
0
VTF (Vejby/Tisvilde)
4
123431
14-10 2023
14:00 Pedella Park
5
-
0
14. okt 2023
14:00
Hornbæk IF
5
Slagslunde-Ganløse IF
0
123438
21-10 2023
12:00 Nellerupgård Stadion
2
-
1
21. okt 2023
12:00
Gilleleje FK
2
Slagslunde-Ganløse IF
1
123440
21-10 2023
13:00 Vejby Idrætsplads
4
-
2
21. okt 2023
13:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
4
Virum-Sorgenfri
2
123443
21-10 2023
13:00 Birkevang
2
-
1
21. okt 2023
13:00
Hareskov IF
2
Fredensborg BI
1
123437
21-10 2023
14:00 Hørsholm Idrætspark
UHT
21. okt 2023
14:00
Hørsholm-Usserød IK
ORI-Fodbold
UHT
123444
21-10 2023
14:15 Lyngby Stadion
3
-
3
21. okt 2023
14:15
Lyngby BK
3
Hornbæk IF
3
123439
21-10 2023
16:30
AB
Akademisk Boldklub
3
-
2
21. okt 2023
16:30
AB
3
FC Rudersdal
2
123447
28-10 2023
13:00
AB
Virumgård kunstgræsbane
3
-
6
28. okt 2023
13:00
Virum-Sorgenfri
3
AB
6
123449
28-10 2023
13:00 Oppe-Sundby Stadion
1
-
4
28. okt 2023
13:00
ORI-Fodbold
1
Hareskov IF
4
123450
28-10 2023
13:00 Gryden
3
-
0
28. okt 2023
13:00
Slagslunde-Ganløse IF
3
Lyngby BK
0
123448
28-10 2023
15:00 Fredensborg Stadion
3
-
2
28. okt 2023
15:00
Fredensborg BI
3
VTF (Vejby/Tisvilde)
2
123445
28-10 2023
15:00 Hørsholm Idrætspark
5
-
1
28. okt 2023
15:00
Hørsholm-Usserød IK
5
Hornbæk IF
1
123446
28-10 2023
15:00 Rundforbi Stadion Kunst
5
-
3
28. okt 2023
15:00
FC Rudersdal
5
Gilleleje FK
3
123285
04-11 2023
12:00 Nellerupgård Stadion
2
-
1
04. nov 2023
12:00
Gilleleje FK
2
Hareskov IF
1
123453
06-04 2024
11:00
AB
Fredensborg Stadion
2
-
2
06. apr
11:00
Fredensborg BI
2
AB
2
123455
06-04 2024
12:00 Gryden kunstgræs
0
-
0
06. apr
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
0
Hørsholm-Usserød IK
0
123454
06-04 2024
13:00 Oppe-Sundby Stadion
HHT
06. apr
13:00
ORI-Fodbold
VTF (Vejby/Tisvilde)
HHT
123456
06-04 2024
14:00 Lyngby Stadion
1
-
3
06. apr
14:00
Lyngby BK
1
Gilleleje FK
3
123451
06-04 2024
14:00 Pedella Park Kunstgræs
0
-
1
06. apr
14:00
Hornbæk IF
0
Hareskov IF
1
123458
to11-04 2024
18:00 Rundforbi Stadion
1
-
1
11. apr
18:00
FC Rudersdal
1
Fredensborg BI
1
123459
13-04 2024
12:00 Nellerupgård Stadion
0
-
1
13. apr
12:00
Gilleleje FK
0
Virum-Sorgenfri
1
123461
13-04 2024
12:00 Gribskovhallen Kunstgræs
0
-
0
13. apr
12:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
0
Hornbæk IF
0
123462
13-04 2024
13:00 Birkevang
3
-
3
13. apr
13:00
Hareskov IF
3
Slagslunde-Ganløse IF
3
123460
13-04 2024
15:30
AB
Akademisk Boldklub
UHT
13. apr
15:30
AB
ORI-Fodbold
UHT
123457
13-04 2024
15:30 Hørsholm Idrætspark
UHT
13. apr
15:30
Hørsholm-Usserød IK
Lyngby BK
UHT
123452
ti16-04 2024
18:00 Virum Stadion
2
-
1
16. apr
18:00
Virum-Sorgenfri
2
FC Rudersdal
1
123467
20-04 2024
12:00 Gryden kunstgræs
2
-
5
20. apr
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
2
VTF (Vejby/Tisvilde)
5
123465
20-04 2024
13:00 Fredensborg Stadion
4
-
2
20. apr
13:00
Fredensborg BI
4
Virum-Sorgenfri
2
123466
20-04 2024
13:00 Oppe-Sundby Stadion
HHT
20. apr
13:00
ORI-Fodbold
FC Rudersdal
HHT
123468
20-04 2024
14:00 Lyngby Stadion
0
-
3
20. apr
14:00
Lyngby BK
0
Hareskov IF
3
123463
20-04 2024
14:00
AB
Pedella Park
2
-
1
20. apr
14:00
Hornbæk IF
2
AB
1
123464
20-04 2024
15:30 Hørsholm Idrætspark
UHT
20. apr
15:30
Hørsholm-Usserød IK
Gilleleje FK
UHT
123469
to25-04 2024
18:00 Vedbæk Stadion
2
-
2
25. apr
18:00
FC Rudersdal
2
Hornbæk IF
2
123470
27-04 2024
12:00 Nellerupgård Stadion
0
-
2
27. apr
12:00
Gilleleje FK
0
Fredensborg BI
2
123473
27-04 2024
12:00 Vejby Idrætsplads
4
-
0
27. apr
12:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
4
Lyngby BK
0
123476
27-04 2024
13:00 Birkevang
4
-
2
27. apr
13:00
Hareskov IF
4
Hørsholm-Usserød IK
2
123471
27-04 2024
13:00 Virum Stadion
UHT
27. apr
13:00
Virum-Sorgenfri
ORI-Fodbold
UHT
123472
27-04 2024
15:30
AB
Akademisk Boldklub
2
-
1
27. apr
15:30
AB
2
Slagslunde-Ganløse IF
1
123481
04-05 2024
12:00 Gryden
3
-
0
04. maj
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
3
FC Rudersdal
0
123479
04-05 2024
13:00 Oppe-Sundby Stadion
HHT
04. maj
13:00
ORI-Fodbold
Fredensborg BI
HHT
123480
04-05 2024
13:00 Birkevang
3
-
0
04. maj
13:00
Hareskov IF
3
Gilleleje FK
0
123477
04-05 2024
14:00 Pedella Park
4
-
8
04. maj
14:00
Hornbæk IF
4
Virum-Sorgenfri
8
123482
04-05 2024
14:00
AB
Lyngby Stadion
2
-
7
04. maj
14:00
Lyngby BK
2
AB
7
123478
04-05 2024
15:30 Hørsholm Idrætspark
3
-
3
04. maj
15:30
Hørsholm-Usserød IK
3
VTF (Vejby/Tisvilde)
3
123486
to09-05 2024
16:00
AB
Akademisk Boldklub
3
-
2
09. maj
16:00
AB
3
Hørsholm-Usserød IK
2
123483
to09-05 2024
18:00 Vedbæk Stadion
5
-
2
09. maj
18:00
FC Rudersdal
5
Lyngby BK
2
123650
11-05 2024
12:00 Vejby Idrætsplads
4
-
2
11. maj
12:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
4
Hareskov IF
2
123484
11-05 2024
12:00 Nellerupgård Stadion
UHT
11. maj
12:00
Gilleleje FK
ORI-Fodbold
UHT
123485
11-05 2024
13:00 Virum Stadion
2
-
2
11. maj
13:00
Virum-Sorgenfri
2
Slagslunde-Ganløse IF
2
123649
11-05 2024
13:30 Fredensborg Stadion
3
-
1
11. maj
13:30
Fredensborg BI
3
Hornbæk IF
1
123655
18-05 2024
12:00 Gryden
1
-
2
18. maj
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
1
Fredensborg BI
2
123653
18-05 2024
12:00 Vejby Idrætsplads
3
-
0
18. maj
12:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
3
Gilleleje FK
0
123654
18-05 2024
13:00
AB
Birkevang
1
-
1
18. maj
13:00
Hareskov IF
1
AB
1
123656
18-05 2024
14:00 Lyngby Stadion
1
-
7
18. maj
14:00
Lyngby BK
1
Virum-Sorgenfri
7
123651
18-05 2024
14:00 Pedella Park
UHT
18. maj
14:00
Hornbæk IF
ORI-Fodbold
UHT
123652
18-05 2024
15:30 Hørsholm Idrætspark
3
-
1
18. maj
15:30
Hørsholm-Usserød IK
3
FC Rudersdal
1
123657
to23-05 2024
18:00 Vedbæk Stadion
2
-
3
23. maj
18:00
FC Rudersdal
2
Hareskov IF
3
123660
to23-05 2024
19:15
AB
Akademisk Boldklub
4
-
1
23. maj
19:15
AB
4
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
123659
25-05 2024
13:00 Virum Stadion
2
-
3
25. maj
13:00
Virum-Sorgenfri
2
Hørsholm-Usserød IK
3
123662
25-05 2024
13:00 Oppe-Sundby Stadion
HHT
25. maj
13:00
ORI-Fodbold
Slagslunde-Ganløse IF
HHT
123661
25-05 2024
13:30 Fredensborg Stadion
UHT
25. maj
13:30
Fredensborg BI
Lyngby BK
UHT
123658
25-05 2024
14:00 Pedella Park
5
-
1
25. maj
14:00
Hornbæk IF
5
Gilleleje FK
1
123689
01-06 2024
12:00 Vejby Idrætsplads
UHT
01. jun
12:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
FC Rudersdal
UHT
123862
01-06 2024
12:00 Gryden
2
-
3
01. jun
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
2
Hornbæk IF
3
123690
01-06 2024
13:00 Birkevang
7
-
3
01. jun
13:00
Hareskov IF
7
Virum-Sorgenfri
3
123863
01-06 2024
14:00 Lyngby Stadion
UHT
01. jun
14:00
Lyngby BK
ORI-Fodbold
UHT
123663
01-06 2024
15:30 Hørsholm Idrætspark
1
-
1
01. jun
15:30
Hørsholm-Usserød IK
1
Fredensborg BI
1
123664
01-06 2024
15:30
AB
Akademisk Boldklub
0
-
0
01. jun
15:30
AB
0
Gilleleje FK
0
123865
to06-06 2024
18:00
AB
Vedbæk Stadion
0
-
4
06. jun
18:00
FC Rudersdal
0
AB
4
123869
08-06 2024
12:00 Gryden
3
-
3
08. jun
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
3
Gilleleje FK
3
123868
08-06 2024
13:00 Oppe-Sundby Stadion
HHT
08. jun
13:00
ORI-Fodbold
Hørsholm-Usserød IK
HHT
123866
08-06 2024
13:00 Virum Stadion
1
-
1
08. jun
13:00
Virum-Sorgenfri
1
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
123864
08-06 2024
14:00 Pedella Park
8
-
1
08. jun
14:00
Hornbæk IF
8
Lyngby BK
1
123867
08-06 2024
15:00 Fredensborg Stadion
5
-
1
08. jun
15:00
Fredensborg BI
5
Hareskov IF
1
123872
to13-06 2024
19:00
AB
Akademisk Boldklub
2
-
0
13. jun
19:00
AB
2
Virum-Sorgenfri
0
123871
15-06 2024
12:00 Nellerupgård Stadion
15. jun
12:00
Gilleleje FK
FC Rudersdal
123873
15-06 2024
12:00 Vejby Idrætsplads
15. jun
12:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
Fredensborg BI
123874
15-06 2024
13:00 Birkevang
UHT
15. jun
13:00
Hareskov IF
ORI-Fodbold
UHT
123875
15-06 2024
14:00 Lyngby Stadion
15. jun
14:00
Lyngby BK
Slagslunde-Ganløse IF
123870
15-06 2024
14:00 Pedella Park
15. jun
14:00
Hornbæk IF
Hørsholm-Usserød IK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen onsdag den 19. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind