Serie 2 , Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
123881
19-08 2023
11:30 Herlev IF Stadion (Kunst)
3
-
1
19. aug 2023
11:30
Herlev IF
3
Rosenhøj BK
1
123880
19-08 2023
12:00 Espelundens Idrætsanlæg
3
-
1
19. aug 2023
12:00
BK Vest, Rødovre
3
INVICTUS XI
1
123876
19-08 2023
14:30 Måløv Idrætspark
2
-
1
19. aug 2023
14:30
Måløv BK
2
Orient GI
1
123879
19-08 2023
15:30 Elverroad Kunstgræs
3
-
2
19. aug 2023
15:30
B. 1973, Herlev
3
Glostrup
2
123877
20-08 2023
13:00 Langbjergskolen
6
-
0
20. aug 2023
13:00
Brøndby Strand IK
6
Vallensbæk IF
0
123878
ti22-08 2023
18:30 Skinderskovgård
2
-
3
22. aug 2023
18:30
Liria FK
2
Albertslund BS 72
3
123887
26-08 2023
10:00 Islev Skole kunst
1
-
5
26. aug 2023
10:00
Orient GI
1
Herlev IF
5
123883
26-08 2023
12:30 Vallensbæk Idrætscenter kunst
4
-
1
26. aug 2023
12:30
Vallensbæk IF
4
Liria FK
1
123882
26-08 2023
13:00 Sønderkærskolen
0
-
1
26. aug 2023
13:00
Rosenhøj BK
0
BK Vest, Rødovre
1
123884
26-08 2023
14:30 Glostrup Idrætspark
0
-
3
26. aug 2023
14:30
Glostrup
0
Brøndby Strand IK
3
123886
26-08 2023
14:45 Vallensbæk Idrætscenter kunst
1
-
3
26. aug 2023
14:45
INVICTUS XI
1
B. 1973, Herlev
3
123888
26-08 2023
15:00 Sportspladsen i Syd
0
-
4
26. aug 2023
15:00
Albertslund BS 72
0
Måløv BK
4
127024
on30-08 2023
18:30 Vallensbæk Idrætscenter kunst
3
-
1
30. aug 2023
18:30
Vallensbæk IF
3
Glostrup
1
127027
02-09 2023
11:30 Herlev IF Stadion (Kunst)
3
-
0
02. sep 2023
11:30
Herlev IF
3
Albertslund BS 72
0
127026
02-09 2023
12:00 Espelundens Idrætsanlæg
4
-
1
02. sep 2023
12:00
BK Vest, Rødovre
4
Orient GI
1
127025
02-09 2023
15:30 Elverroad Kunstgræs
2
-
0
02. sep 2023
15:30
B. 1973, Herlev
2
Rosenhøj BK
0
123889
03-09 2023
13:00 Langbjergskolen
1
-
2
03. sep 2023
13:00
Brøndby Strand IK
1
INVICTUS XI
2
123890
03-09 2023
13:00 Skinderskovgård
2
-
5
03. sep 2023
13:00
Liria FK
2
Måløv BK
5
127028
09-09 2023
13:00 Sønderkærskolen
1
-
2
09. sep 2023
13:00
Rosenhøj BK
1
Brøndby Strand IK
2
127033
09-09 2023
14:00 Islev Skole kunst
2
-
5
09. sep 2023
14:00
Orient GI
2
B. 1973, Herlev
5
127031
09-09 2023
14:30 Glostrup Idrætspark
4
-
3
09. sep 2023
14:30
Glostrup
4
Liria FK
3
127034
09-09 2023
15:00 Sportspladsen i Syd
1
-
0
09. sep 2023
15:00
Albertslund BS 72
1
BK Vest, Rødovre
0
127032
ma11-09 2023
18:30 Vallensbæk Idrætscenter kunst
4
-
4
11. sep 2023
18:30
INVICTUS XI
4
Vallensbæk IF
4
127035
to14-09 2023
19:00 Langbjergskolen
5
-
2
14. sep 2023
19:00
Brøndby Strand IK
5
Orient GI
2
127043
16-09 2023
12:00 Espelundens Idrætsanlæg
0
-
3
16. sep 2023
12:00
BK Vest, Rødovre
0
Måløv BK
3
127037
16-09 2023
12:30 Vallensbæk Idrætscenter kunst
0
-
1
16. sep 2023
12:30
Vallensbæk IF
0
Rosenhøj BK
1
127038
16-09 2023
15:30 Elverroad Kunstgræs
1
-
1
16. sep 2023
15:30
B. 1973, Herlev
1
Albertslund BS 72
1
127039
16-09 2023
15:30 Glostrup Idrætspark
3
-
1
16. sep 2023
15:30
Glostrup
3
INVICTUS XI
1
127036
17-09 2023
13:00 Skinderskovgård
2
-
3
17. sep 2023
13:00
Liria FK
2
Herlev IF
3
127294
23-09 2023
10:00 Islev Skole kunst
2
-
5
23. sep 2023
10:00
Orient GI
2
Vallensbæk IF
5
127292
23-09 2023
11:30 Herlev IF Stadion (Kunst)
1
-
1
23. sep 2023
11:30
Herlev IF
1
BK Vest, Rødovre
1
127044
23-09 2023
13:00 Sønderkærskolen
1
-
2
23. sep 2023
13:00
Rosenhøj BK
1
Glostrup
2
127045
23-09 2023
14:30 Måløv Idrætspark
2
-
0
23. sep 2023
14:30
Måløv BK
2
B. 1973, Herlev
0
127291
23-09 2023
14:45 Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
4
23. sep 2023
14:45
INVICTUS XI
2
Liria FK
4
127295
23-09 2023
15:00 Sportspladsen i Syd
2
-
3
23. sep 2023
15:00
Albertslund BS 72
2
Brøndby Strand IK
3
127296
on27-09 2023
18:30 Langbjergskolen
1
-
3
27. sep 2023
18:30
Brøndby Strand IK
1
Måløv BK
3
127298
30-09 2023
12:30 Vallensbæk Idrætscenter kunst
0
-
0
30. sep 2023
12:30
Vallensbæk IF
0
Albertslund BS 72
0
127301
30-09 2023
14:45 Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
2
30. sep 2023
14:45
INVICTUS XI
2
Rosenhøj BK
2
127299
30-09 2023
15:30 Elverroad Kunstgræs
1
-
2
30. sep 2023
15:30
B. 1973, Herlev
1
Herlev IF
2
127300
30-09 2023
15:30 Glostrup Idrætspark
1
-
3
30. sep 2023
15:30
Glostrup
1
Orient GI
3
127297
01-10 2023
13:00 Skinderskovgård
3
-
4
01. okt 2023
13:00
Liria FK
3
BK Vest, Rødovre
4
127309
07-10 2023
10:00 Islev Skole kunst
4
-
1
07. okt 2023
10:00
Orient GI
4
INVICTUS XI
1
127307
07-10 2023
11:30 Herlev IF Stadion (Kunst)
3
-
0
07. okt 2023
11:30
Herlev IF
3
Brøndby Strand IK
0
127306
07-10 2023
11:40 Espelundens Idrætsanlæg
3
-
5
07. okt 2023
11:40
BK Vest, Rødovre
3
B. 1973, Herlev
5
127303
07-10 2023
13:00 Sønderkærskolen
2
-
2
07. okt 2023
13:00
Rosenhøj BK
2
Liria FK
2
127304
07-10 2023
14:30 Måløv Idrætspark
3
-
3
07. okt 2023
14:30
Måløv BK
3
Vallensbæk IF
3
127310
07-10 2023
15:00 Sportspladsen i Syd
2
-
3
07. okt 2023
15:00
Albertslund BS 72
2
Glostrup
3
127312
ti10-10 2023
18:30 Langbjergskolen
2
-
0
10. okt 2023
18:30
Brøndby Strand IK
2
BK Vest, Rødovre
0
127315
14-10 2023
11:00 Glostrup Idrætspark
2
-
1
14. okt 2023
11:00
Glostrup
2
Måløv BK
1
127314
14-10 2023
12:30 Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
1
14. okt 2023
12:30
Vallensbæk IF
2
Herlev IF
1
127311
14-10 2023
13:00 Sønderkærskolen
1
-
2
14. okt 2023
13:00
Rosenhøj BK
1
Orient GI
2
127316
14-10 2023
14:45 Vallensbæk Idrætscenter kunst
1
-
2
14. okt 2023
14:45
INVICTUS XI
1
Albertslund BS 72
2
127313
15-10 2023
13:00 Skinderskovgård
1
-
5
15. okt 2023
13:00
Liria FK
1
B. 1973, Herlev
5
127321
fr20-10 2023
18:00 Herlev IF Stadion (Kunst)
1
-
2
20. okt 2023
18:00
Herlev IF
1
Glostrup
2
127320
21-10 2023
11:40 Espelunden Kunstgræs
3
-
3
21. okt 2023
11:40
BK Vest, Rødovre
3
Vallensbæk IF
3
127317
21-10 2023
14:30 Måløv Idrætspark
2
-
2
21. okt 2023
14:30
Måløv BK
2
INVICTUS XI
2
127322
21-10 2023
15:00 Sportspladsen i Syd
3
-
2
21. okt 2023
15:00
Albertslund BS 72
3
Rosenhøj BK
2
127319
21-10 2023
15:30 Elverroad Kunstgræs
2
-
7
21. okt 2023
15:30
B. 1973, Herlev
2
Brøndby Strand IK
7
127318
22-10 2023
13:00 Skinderskovgård
4
-
3
22. okt 2023
13:00
Liria FK
4
Orient GI
3
127328
on25-10 2023
19:00 Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
2
25. okt 2023
19:00
INVICTUS XI
2
Herlev IF
2
127325
to26-10 2023
19:00 Vallensbæk Idrætscenter kunst
3
-
1
26. okt 2023
19:00
Vallensbæk IF
3
B. 1973, Herlev
1
127329
28-10 2023
10:00 Islev Skole kunst
4
-
4
28. okt 2023
10:00
Orient GI
4
Albertslund BS 72
4
127323
28-10 2023
13:00 Sønderkærskolen
1
-
1
28. okt 2023
13:00
Rosenhøj BK
1
Måløv BK
1
127326
28-10 2023
13:45 Glostrup Idrætspark
3
-
0
28. okt 2023
13:45
Glostrup
3
BK Vest, Rødovre
0
127324
29-10 2023
13:00 Langbjergskolen
8
-
0
29. okt 2023
13:00
Brøndby Strand IK
8
Liria FK
0
127030
04-11 2023
14:30 Måløv Idrætspark
1
-
1
04. nov 2023
14:30
Måløv BK
1
Herlev IF
1
127330
06-04 2024
11:45 Herlev IF Stadion (Kunst)
6
-
1
06. apr
11:45
Herlev IF
6
Rosenhøj BK
1
127334
06-04 2024
11:45 Islev Skole kunst
1
-
4
06. apr
11:45
Orient GI
1
Måløv BK
4
127335
06-04 2024
14:15 Sportspladsen i Syd
1
-
1
06. apr
14:15
Albertslund BS 72
1
Liria FK
1
127332
06-04 2024
14:30 Glostrup Idrætspark
1
-
4
06. apr
14:30
Glostrup
1
B. 1973, Herlev
4
127333
06-04 2024
14:45 Vallensbæk Idrætscenter kunst
1
-
2
06. apr
14:45
INVICTUS XI
1
BK Vest, Rødovre
2
127348
13-04 2024
11:30 Herlev IF Stadion (Kunst)
6
-
1
13. apr
11:30
Herlev IF
6
Orient GI
1
127347
13-04 2024
13:00 Espelundens Idrætsanlæg
1
-
0
13. apr
13:00
BK Vest, Rødovre
1
Rosenhøj BK
0
127339
13-04 2024
15:00 Elverroad Kunstgræs
2
-
4
13. apr
15:00
B. 1973, Herlev
2
INVICTUS XI
4
127337
14-04 2024
13:00 Langbjergskolen
2
-
1
14. apr
13:00
Brøndby Strand IK
2
Glostrup
1
127338
14-04 2024
14:00 Skinderskovgård
3
-
5
14. apr
14:00
Liria FK
3
Vallensbæk IF
5
128138
20-04 2024
11:45 Islev Skole kunst
1
-
5
20. apr
11:45
Orient GI
1
BK Vest, Rødovre
5
128134
20-04 2024
13:15 Sønderkærskolen
1
-
1
20. apr
13:15
Rosenhøj BK
1
B. 1973, Herlev
1
128139
20-04 2024
14:15 Sportspladsen i Syd
0
-
2
20. apr
14:15
Albertslund BS 72
0
Herlev IF
2
128135
20-04 2024
14:30 Måløv Idrætspark
0
-
1
20. apr
14:30
Måløv BK
0
Liria FK
1
128136
20-04 2024
14:30 Glostrup Idrætspark
1
-
3
20. apr
14:30
Glostrup
1
Vallensbæk IF
3
128137
20-04 2024
14:45 Vallensbæk Idrætscenter kunst
0
-
5
20. apr
14:45
INVICTUS XI
0
Brøndby Strand IK
5
128146
27-04 2024
11:30 Herlev IF Stadion (Kunst)
5
-
1
27. apr
11:30
Herlev IF
5
Måløv BK
1
128145
27-04 2024
12:00 Espelundens Idrætsanlæg
4
-
1
27. apr
12:00
BK Vest, Rødovre
4
Albertslund BS 72
1
128144
27-04 2024
15:00 Elverroad Kunstgræs
5
-
2
27. apr
15:00
B. 1973, Herlev
5
Orient GI
2
128141
28-04 2024
13:00 Langbjergskolen
4
-
3
28. apr
13:00
Brøndby Strand IK
4
Rosenhøj BK
3
128142
28-04 2024
14:00 Skinderskovgård
5
-
2
28. apr
14:00
Liria FK
5
Glostrup
2
127331
on01-05 2024
18:30 Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
1
01. maj
18:30
Vallensbæk IF
2
Brøndby Strand IK
1
128151
04-05 2024
11:45 Islev Skole kunst
0
-
3
04. maj
11:45
Orient GI
0
Brøndby Strand IK
3
128150
04-05 2024
12:15 Herlev IF Stadion (Kunst)
2
-
1
04. maj
12:15
Herlev IF
2
Liria FK
1
128147
04-05 2024
13:15 Sønderkærskolen
0
-
3
04. maj
13:15
Rosenhøj BK
0
Vallensbæk IF
3
128152
04-05 2024
14:15 Sportspladsen i Syd
3
-
3
04. maj
14:15
Albertslund BS 72
3
B. 1973, Herlev
3
128148
04-05 2024
14:30 Måløv Idrætspark
2
-
4
04. maj
14:30
Måløv BK
2
BK Vest, Rødovre
4
128149
04-05 2024
14:45 Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
1
04. maj
14:45
INVICTUS XI
2
Glostrup
1
127336
ti07-05 2024
18:30 Måløv Idrætspark
1
-
1
07. maj
18:30
Måløv BK
1
Albertslund BS 72
1
128158
11-05 2024
12:00 Espelundens Idrætsanlæg
3
-
1
11. maj
12:00
BK Vest, Rødovre
3
Herlev IF
1
128155
11-05 2024
12:30 Vallensbæk Idrætscenter kunst
7
-
1
11. maj
12:30
Vallensbæk IF
7
Orient GI
1
128157
11-05 2024
14:30 Glostrup Idrætspark
0
-
1
11. maj
14:30
Glostrup
0
Rosenhøj BK
1
128156
11-05 2024
15:00 Elverroad Kunstgræs
6
-
1
11. maj
15:00
B. 1973, Herlev
6
Måløv BK
1
128153
12-05 2024
12:30 Langbjergskolen
3
-
1
12. maj
12:30
Brøndby Strand IK
3
Albertslund BS 72
1
128154
12-05 2024
14:00 Skinderskovgård
4
-
1
12. maj
14:00
Liria FK
4
INVICTUS XI
1
128163
18-05 2024
11:45 Islev Skole kunst
3
-
2
18. maj
11:45
Orient GI
3
Glostrup
2
128161
18-05 2024
12:00 Espelundens Idrætsanlæg
4
-
1
18. maj
12:00
BK Vest, Rødovre
4
Liria FK
1
128162
18-05 2024
12:15 Herlev IF Stadion (Kunst)
2
-
3
18. maj
12:15
Herlev IF
2
B. 1973, Herlev
3
128159
18-05 2024
13:15 Avedøre Stadion
1
-
4
18. maj
13:15
Rosenhøj BK
1
INVICTUS XI
4
128164
18-05 2024
13:15 Sportspladsen i Syd
1
-
1
18. maj
13:15
Albertslund BS 72
1
Vallensbæk IF
1
128160
18-05 2024
14:30 Måløv Idrætspark
4
-
1
18. maj
14:30
Måløv BK
4
Brøndby Strand IK
1
128143
on22-05 2024
18:30 Vallensbæk Idrætscenter kunst
22. maj
18:30
Vallensbæk IF
INVICTUS XI
128167
25-05 2024
12:30 Vallensbæk Idrætscenter kunst
25. maj
12:30
Vallensbæk IF
Måløv BK
128169
25-05 2024
14:30 Glostrup Idrætspark
25. maj
14:30
Glostrup
Albertslund BS 72
128170
25-05 2024
14:45 Vallensbæk Idrætscenter kunst
25. maj
14:45
INVICTUS XI
Orient GI
128168
25-05 2024
15:00 Elverroad Kunstgræs
25. maj
15:00
B. 1973, Herlev
BK Vest, Rødovre
128166
26-05 2024
14:00 Skinderskovgård
26. maj
14:00
Liria FK
Rosenhøj BK
128165
on29-05 2024
19:00 Langbjergskolen
29. maj
19:00
Brøndby Strand IK
Herlev IF
128175
01-06 2024
11:45 Islev Skole kunst
01. jun
11:45
Orient GI
Rosenhøj BK
128173
01-06 2024
12:00 Espelundens Idrætsanlæg
01. jun
12:00
BK Vest, Rødovre
Brøndby Strand IK
128174
01-06 2024
12:15 Herlev IF Stadion (Kunst)
01. jun
12:15
Herlev IF
Vallensbæk IF
128176
01-06 2024
13:15 Sportspladsen i Syd
01. jun
13:15
Albertslund BS 72
INVICTUS XI
128171
01-06 2024
14:30 Måløv Idrætspark
01. jun
14:30
Måløv BK
Glostrup
128172
01-06 2024
15:00 Elverroad Kunstgræs
01. jun
15:00
B. 1973, Herlev
Liria FK
128179
to06-06 2024
18:30 Vallensbæk Idrætscenter kunst
06. jun
18:30
Vallensbæk IF
BK Vest, Rødovre
128177
08-06 2024
13:15 Sønderkærskolen
08. jun
13:15
Rosenhøj BK
Albertslund BS 72
128180
08-06 2024
14:30 Glostrup Idrætspark
08. jun
14:30
Glostrup
Herlev IF
128178
09-06 2024
13:00 Langbjergskolen
09. jun
13:00
Brøndby Strand IK
B. 1973, Herlev
128181
ti11-06 2024
18:30 Vallensbæk Idrætscenter kunst
11. jun
18:30
INVICTUS XI
Måløv BK
128182
ti11-06 2024
19:15 Islev Skole kunst
11. jun
19:15
Orient GI
Liria FK
128186
15-06 2024
12:00 Espelundens Idrætsanlæg
15. jun
12:00
BK Vest, Rødovre
Glostrup
128187
15-06 2024
12:15 Herlev IF Stadion (Kunst)
15. jun
12:15
Herlev IF
INVICTUS XI
128188
15-06 2024
13:15 Sportspladsen i Syd
15. jun
13:15
Albertslund BS 72
Orient GI
128183
15-06 2024
14:30 Måløv Idrætspark
15. jun
14:30
Måløv BK
Rosenhøj BK
128185
15-06 2024
15:00 Elverroad Kunstgræs
15. jun
15:00
B. 1973, Herlev
Vallensbæk IF
128184
16-06 2024
11:00 Skinderskovgård
16. jun
11:00
Liria FK
Brøndby Strand IK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen onsdag den 19. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind