U17 Drenge 1 (07) Efterår, Pulje 2 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
397420
fr18-08 2023
18:30 Ishøj IF B. 1973, Herlev Ishøj Idrætscenter
UHT
18. aug 2023
18:30
Ishøj IF
B. 1973, Herlev
UHT
397418
20-08 2023
13:30 AB Oversidder Akademisk Boldklub
20. aug 2023
13:30
AB
Oversidder
397417
20-08 2023
14:00 Virum-Sorgenfri BK Lyngby Boldklub 1921 Virumgård kunstgræsbane
10
-
2
20. aug 2023
14:00
Virum-Sorgenfri BK
10
Lyngby Boldklub 1921
2
397427
26-08 2023
11:00 Brøndbyernes IF AB Brøndby Stadion
2
-
5
26. aug 2023
11:00
Brøndbyernes IF
2
AB
5
397423
27-08 2023
13:30 Lyngby Boldklub 1921 Ishøj IF Lyngby Stadion
1
-
3
27. aug 2023
13:30
Lyngby Boldklub 1921
1
Ishøj IF
3
397426
27-08 2023
13:30 Oversidder Virum-Sorgenfri BK
27. aug 2023
13:30
Oversidder
Virum-Sorgenfri BK
397422
27-08 2023
14:00 B. 1973, Herlev Oversidder Elverroad Kunstgræs
27. aug 2023
14:00
B. 1973, Herlev
Oversidder
397440
fr01-09 2023
18:30 Ishøj IF Oversidder Ishøj Idrætscenter
01. sep 2023
18:30
Ishøj IF
Oversidder
397441
02-09 2023
14:00 Oversidder Farum BK
02. sep 2023
14:00
Oversidder
Farum BK
397437
03-09 2023
12:00 B. 1973, Herlev Lyngby Boldklub 1921 Elverroad Kunstgræs
2
-
0
03. sep 2023
12:00
B. 1973, Herlev
2
Lyngby Boldklub 1921
0
397438
03-09 2023
14:00 Virum-Sorgenfri BK Brøndbyernes IF Virumgård kunstgræsbane
6
-
2
03. sep 2023
14:00
Virum-Sorgenfri BK
6
Brøndbyernes IF
2
397439
03-09 2023
14:15 AB Solrød FC Akademisk Boldklub
0
-
1
03. sep 2023
14:15
AB
0
Solrød FC
1
397448
09-09 2023
13:00 Brøndbyernes IF Ishøj IF Brøndby Stadion
1
-
7
09. sep 2023
13:00
Brøndbyernes IF
1
Ishøj IF
7
397443
09-09 2023
13:30 Oversidder B. 1973, Herlev
09. sep 2023
13:30
Oversidder
B. 1973, Herlev
397444
09-09 2023
13:30 Farum BK AB Farum Park
1
-
1
09. sep 2023
13:30
Farum BK
1
AB
1
397449
09-09 2023
14:00 Solrød FC Virum-Sorgenfri BK Solrød Idrætscenter
2
-
1
09. sep 2023
14:00
Solrød FC
2
Virum-Sorgenfri BK
1
397442
10-09 2023
13:30 Lyngby Boldklub 1921 Oversidder Lyngby Stadion
10. sep 2023
13:30
Lyngby Boldklub 1921
Oversidder
397421
on13-09 2023
19:30 Oversidder Solrød FC
13. sep 2023
19:30
Oversidder
Solrød FC
397453
fr15-09 2023
18:30 Ishøj IF Solrød FC Ishøj Idrætscenter
1
-
0
15. sep 2023
18:30
Ishøj IF
1
Solrød FC
0
397451
16-09 2023
14:00 Virum-Sorgenfri BK Farum BK Virumgård kunstgræsbane
3
-
1
16. sep 2023
14:00
Virum-Sorgenfri BK
3
Farum BK
1
397454
16-09 2023
14:00 Oversidder AB
16. sep 2023
14:00
Oversidder
AB
397450
17-09 2023
12:10 B. 1973, Herlev Brøndbyernes IF Elverroad Kunstgræs
3
-
3
17. sep 2023
12:10
B. 1973, Herlev
3
Brøndbyernes IF
3
397452
17-09 2023
13:30 Lyngby Boldklub 1921 Oversidder Lyngby Stadion
17. sep 2023
13:30
Lyngby Boldklub 1921
Oversidder
397436
on20-09 2023
18:45 Solrød FC Farum BK Solrød Idrætscenter
3
-
0
20. sep 2023
18:45
Solrød FC
3
Farum BK
0
397455
23-09 2023
13:30 AB Virum-Sorgenfri BK Akademisk Boldklub
3
-
5
23. sep 2023
13:30
AB
3
Virum-Sorgenfri BK
5
397457
23-09 2023
13:30 Farum BK Ishøj IF Farum Park
0
-
3
23. sep 2023
13:30
Farum BK
0
Ishøj IF
3
397458
23-09 2023
15:00 Brøndbyernes IF Lyngby Boldklub 1921 Brøndby Stadion
1
-
6
23. sep 2023
15:00
Brøndbyernes IF
1
Lyngby Boldklub 1921
6
397456
24-09 2023
13:30 Oversidder Oversidder
24. sep 2023
13:30
Oversidder
Oversidder
397463
fr29-09 2023
18:30 Ishøj IF AB Ishøj Idrætscenter
6
-
0
29. sep 2023
18:30
Ishøj IF
6
AB
0
397464
30-09 2023
14:00 Oversidder Virum-Sorgenfri BK
30. sep 2023
14:00
Oversidder
Virum-Sorgenfri BK
397460
01-10 2023
12:10 B. 1973, Herlev Farum BK Elverroad Kunstgræs
5
-
2
01. okt 2023
12:10
B. 1973, Herlev
5
Farum BK
2
397461
01-10 2023
13:30 Lyngby Boldklub 1921 Solrød FC Lyngby Stadion
0
-
6
01. okt 2023
13:30
Lyngby Boldklub 1921
0
Solrød FC
6
397462
01-10 2023
13:30 Oversidder Brøndbyernes IF
01. okt 2023
13:30
Oversidder
Brøndbyernes IF
397466
07-10 2023
13:30 AB B. 1973, Herlev Akademisk Boldklub
4
-
0
07. okt 2023
13:30
AB
4
B. 1973, Herlev
0
397467
07-10 2023
13:30 Farum BK Lyngby Boldklub 1921 Farum Park
1
-
2
07. okt 2023
13:30
Farum BK
1
Lyngby Boldklub 1921
2
397468
07-10 2023
14:00 Oversidder Brøndbyernes IF
07. okt 2023
14:00
Oversidder
Brøndbyernes IF
397479
07-10 2023
14:00 Solrød FC Oversidder Solrød Idrætscenter
07. okt 2023
14:00
Solrød FC
Oversidder
397465
08-10 2023
14:00 Virum-Sorgenfri BK Ishøj IF Virumgård kunstgræsbane
2
-
5
08. okt 2023
14:00
Virum-Sorgenfri BK
2
Ishøj IF
5
397483
fr13-10 2023
18:30 Ishøj IF Oversidder Ishøj Idrætscenter
13. okt 2023
18:30
Ishøj IF
Oversidder
397484
14-10 2023
11:00 Brøndbyernes IF Solrød FC Brøndby Stadion
0
-
10
14. okt 2023
11:00
Brøndbyernes IF
0
Solrød FC
10
397481
15-10 2023
10:00 Lyngby Boldklub 1921 AB Lyngby Stadion
3
-
4
15. okt 2023
10:00
Lyngby Boldklub 1921
3
AB
4
397480
15-10 2023
12:10 B. 1973, Herlev Virum-Sorgenfri BK Elverroad Kunstgræs
3
-
1
15. okt 2023
12:10
B. 1973, Herlev
3
Virum-Sorgenfri BK
1
397482
15-10 2023
13:30 Oversidder Farum BK
15. okt 2023
13:30
Oversidder
Farum BK
397419
21-10 2023
13:30 Farum BK Brøndbyernes IF Farum Park
3
-
5
21. okt 2023
13:30
Farum BK
3
Brøndbyernes IF
5
397459
29-10 2023
14:00 Solrød FC B. 1973, Herlev Solrød Idrætscenter
3
-
0
29. okt 2023
14:00
Solrød FC
3
B. 1973, Herlev
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk frist til Futsal/Indefodbold 23-24 er den 25.9.23 via kluboffice. Tilmelding på de enkelte datoer.

Læs mere Fodbold til vinter? Tilmeld jer DBU Sjællands vintertilbud for sæsonen 2023/24 (dbusjaelland.dk)

Log ind