U17 Drenge 3 (07) Efterår, Pulje 2 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
397711
19-08 2023
10:00 Såby Fodbold Albertslund IF Såby Stadion
3
-
4
19. aug 2023
10:00
Såby Fodbold
3
Albertslund IF
4
397710
19-08 2023
10:30 Svogerslev BK Ishøj IF Svogerslev Idrætspark
8
-
0
19. aug 2023
10:30
Svogerslev BK
8
Ishøj IF
0
397709
19-08 2023
16:00 Årby GI SMIF Årby Forsamlingshus
HHT
19. aug 2023
16:00
Årby GI
SMIF
HHT
397712
20-08 2023
11:00 Tuse IF Gislinge BK Tuse Kunstgræs 2020
2
-
0
20. aug 2023
11:00
Tuse IF
2
Gislinge BK
0
397708
20-08 2023
12:00 Taastrup FC Greve Fodbold (1) NyBolig Park - Kunstgræs
3
-
6
20. aug 2023
12:00
Taastrup FC
3
Greve Fodbold (1)
6
397717
to24-08 2023
18:00 Gislinge BK Svogerslev BK Gislinge Stadion
2
-
5
24. aug 2023
18:00
Gislinge BK
2
Svogerslev BK
5
397716
26-08 2023
12:00 Ishøj IF Årby GI Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
5
-
0
26. aug 2023
12:00
Ishøj IF
5
Årby GI
0
397713
27-08 2023
11:00 Albertslund IF Tuse IF Albertslund Stadion
4
-
1
27. aug 2023
11:00
Albertslund IF
4
Tuse IF
1
397714
27-08 2023
11:00 Greve Fodbold (1) Såby Fodbold Greve Idræts Center
1
-
1
27. aug 2023
11:00
Greve Fodbold (1)
1
Såby Fodbold
1
397721
02-09 2023
10:00 Såby Fodbold SMIF Såby Stadion
1
-
1
02. sep 2023
10:00
Såby Fodbold
1
SMIF
1
397720
02-09 2023
16:00 Årby GI Gislinge BK Årby Forsamlingshus
UHT
02. sep 2023
16:00
Årby GI
Gislinge BK
UHT
397718
03-09 2023
11:00 Albertslund IF Greve Fodbold (1) Albertslund Stadion
3
-
2
03. sep 2023
11:00
Albertslund IF
3
Greve Fodbold (1)
2
397719
03-09 2023
11:00 Taastrup FC Ishøj IF NyBolig Park
0
-
1
03. sep 2023
11:00
Taastrup FC
0
Ishøj IF
1
397722
03-09 2023
11:00 Tuse IF Svogerslev BK Tuse Kunstgræs 2020
2
-
6
03. sep 2023
11:00
Tuse IF
2
Svogerslev BK
6
397727
to07-09 2023
18:00 Gislinge BK Taastrup FC Gislinge Stadion
7
-
3
07. sep 2023
18:00
Gislinge BK
7
Taastrup FC
3
397725
09-09 2023
10:30 Svogerslev BK Årby GI Svogerslev Idrætspark
4
-
2
09. sep 2023
10:30
Svogerslev BK
4
Årby GI
2
397726
09-09 2023
12:00 Ishøj IF Såby Fodbold Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
UHT
09. sep 2023
12:00
Ishøj IF
Såby Fodbold
UHT
397724
09-09 2023
12:00 SMIF Albertslund IF Mørkøv Kunstgræs
5
-
1
09. sep 2023
12:00
SMIF
5
Albertslund IF
1
397723
10-09 2023
11:00 Greve Fodbold (1) Tuse IF Greve Idræts Center
1
-
3
10. sep 2023
11:00
Greve Fodbold (1)
1
Tuse IF
3
397729
ti12-09 2023
18:30 Taastrup FC Svogerslev BK NyBolig Park
0
-
3
12. sep 2023
18:30
Taastrup FC
0
Svogerslev BK
3
397731
16-09 2023
10:00 Såby Fodbold Gislinge BK Såby Stadion
3
-
0
16. sep 2023
10:00
Såby Fodbold
3
Gislinge BK
0
397728
17-09 2023
11:00 Albertslund IF Ishøj IF Albertslund Stadion
3
-
1
17. sep 2023
11:00
Albertslund IF
3
Ishøj IF
1
397730
17-09 2023
11:00 Greve Fodbold (1) SMIF Greve Idræts Center
HHT
17. sep 2023
11:00
Greve Fodbold (1)
SMIF
HHT
397732
17-09 2023
11:00 Tuse IF Årby GI Tusehallen
3
-
4
17. sep 2023
11:00
Tuse IF
3
Årby GI
4
397737
to21-09 2023
17:30 Gislinge BK Albertslund IF Gislinge Stadion
2
-
3
21. sep 2023
17:30
Gislinge BK
2
Albertslund IF
3
397735
23-09 2023
10:15 Svogerslev BK Såby Fodbold Svogerslev Idrætspark
UHT
23. sep 2023
10:15
Svogerslev BK
Såby Fodbold
UHT
397736
23-09 2023
12:00 Ishøj IF Greve Fodbold (1) Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
1
-
3
23. sep 2023
12:00
Ishøj IF
1
Greve Fodbold (1)
3
397734
23-09 2023
12:00 SMIF Tuse IF Mørkøv Kunstgræs
4
-
3
23. sep 2023
12:00
SMIF
4
Tuse IF
3
397741
30-09 2023
10:00 Såby Fodbold Årby GI Såby Stadion
3
-
2
30. sep 2023
10:00
Såby Fodbold
3
Årby GI
2
397740
30-09 2023
12:00 SMIF Ishøj IF Svinninge Sportscenter
1
-
3
30. sep 2023
12:00
SMIF
1
Ishøj IF
3
397738
01-10 2023
11:00 Albertslund IF Svogerslev BK Albertslund Stadion
3
-
3
01. okt 2023
11:00
Albertslund IF
3
Svogerslev BK
3
397739
01-10 2023
11:00 Greve Fodbold (1) Gislinge BK Greve Idræts Center
4
-
2
01. okt 2023
11:00
Greve Fodbold (1)
4
Gislinge BK
2
397742
01-10 2023
11:00 Tuse IF Taastrup FC Tusehallen
UHT
01. okt 2023
11:00
Tuse IF
Taastrup FC
UHT
397733
on04-10 2023
19:00 Årby GI Taastrup FC Årby Forsamlingshus
1
-
1
04. okt 2023
19:00
Årby GI
1
Taastrup FC
1
397747
to05-10 2023
17:30 Gislinge BK SMIF Gislinge Stadion
2
-
7
05. okt 2023
17:30
Gislinge BK
2
SMIF
7
397745
07-10 2023
10:15 Svogerslev BK Greve Fodbold (1) Svogerslev Idrætspark
2
-
2
07. okt 2023
10:15
Svogerslev BK
2
Greve Fodbold (1)
2
397744
07-10 2023
16:00 Årby GI Albertslund IF Årby Forsamlingshus
1
-
2
07. okt 2023
16:00
Årby GI
1
Albertslund IF
2
397743
08-10 2023
12:00 Taastrup FC Såby Fodbold NyBolig Park - Kunstgræs
2
-
0
08. okt 2023
12:00
Taastrup FC
2
Såby Fodbold
0
397751
on11-10 2023
17:00 Såby Fodbold Tuse IF Såby Stadion
1
-
3
11. okt 2023
17:00
Såby Fodbold
1
Tuse IF
3
397748
on11-10 2023
19:15 Albertslund IF Taastrup FC Albertslund Stadion
9
-
0
11. okt 2023
19:15
Albertslund IF
9
Taastrup FC
0
397752
fr13-10 2023
18:30 Ishøj IF Gislinge BK Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
UHT
13. okt 2023
18:30
Ishøj IF
Gislinge BK
UHT
397750
14-10 2023
11:30 SMIF Svogerslev BK Mørkøvhallen
1
-
6
14. okt 2023
11:30
SMIF
1
Svogerslev BK
6
397749
15-10 2023
11:00 Greve Fodbold (1) Årby GI Greve Idræts Center
5
-
5
15. okt 2023
11:00
Greve Fodbold (1)
5
Årby GI
5
397715
21-10 2023
12:00 SMIF Taastrup FC Mørkøv Kunstgræs
0
-
1
21. okt 2023
12:00
SMIF
0
Taastrup FC
1
397746
fr27-10 2023
19:30 Tuse IF Ishøj IF Tusehallen
2
-
3
27. okt 2023
19:30
Tuse IF
2
Ishøj IF
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk frist til Futsal/Indefodbold 23-24 er den 25.9.23 via kluboffice. Tilmelding på de enkelte datoer.

Læs mere Fodbold til vinter? Tilmeld jer DBU Sjællands vintertilbud for sæsonen 2023/24 (dbusjaelland.dk)

Log ind