U15 Drenge 3 (09) Efterår, Pulje 2 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
707838
19-08 2023
10:00 Køge Nord FC Oversidder Rishøj Stadion
19. aug 2023
10:00
Køge Nord FC
Oversidder
707839
19-08 2023
12:30 Vallensbæk IF Oversidder Vallensbæk Idrætscenter
19. aug 2023
12:30
Vallensbæk IF
Oversidder
707841
20-08 2023
10:00 Svogerslev BK Oversidder Svogerslev Idrætspark
20. aug 2023
10:00
Svogerslev BK
Oversidder
707840
20-08 2023
12:30 B. 1973, Herlev Albertslund IF Elverroad
UHT
20. aug 2023
12:30
B. 1973, Herlev
Albertslund IF
UHT
707837
20-08 2023
14:00 Oversidder Ishøj IF
20. aug 2023
14:00
Oversidder
Ishøj IF
707844
26-08 2023
10:00 Oversidder Oversidder
26. aug 2023
10:00
Oversidder
Oversidder
707845
26-08 2023
10:00 Oversidder Køge Nord FC
26. aug 2023
10:00
Oversidder
Køge Nord FC
707843
26-08 2023
10:30 Ishøj IF B. 1973, Herlev Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
4
-
3
26. aug 2023
10:30
Ishøj IF
4
B. 1973, Herlev
3
707842
26-08 2023
11:00 Albertslund IF Svogerslev BK Albertslund Stadion
HHT
26. aug 2023
11:00
Albertslund IF
Svogerslev BK
HHT
707846
27-08 2023
11:00 Oversidder Vallensbæk IF
27. aug 2023
11:00
Oversidder
Vallensbæk IF
707849
02-09 2023
10:00 Køge Nord FC Oversidder Rishøj Stadion
02. sep 2023
10:00
Køge Nord FC
Oversidder
707850
02-09 2023
10:30 B. 1973, Herlev Oversidder Elverroad
02. sep 2023
10:30
B. 1973, Herlev
Oversidder
707847
02-09 2023
11:00 Albertslund IF Ishøj IF Albertslund Stadion
HHT
02. sep 2023
11:00
Albertslund IF
Ishøj IF
HHT
707851
03-09 2023
10:00 Svogerslev BK Vallensbæk IF Svogerslev Idrætspark
5
-
1
03. sep 2023
10:00
Svogerslev BK
5
Vallensbæk IF
1
707848
03-09 2023
14:00 Oversidder Oversidder
03. sep 2023
14:00
Oversidder
Oversidder
707852
09-09 2023
10:00 Ishøj IF Svogerslev BK Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
1
-
4
09. sep 2023
10:00
Ishøj IF
1
Svogerslev BK
4
707853
09-09 2023
10:00 Oversidder Albertslund IF
09. sep 2023
10:00
Oversidder
Albertslund IF
707855
09-09 2023
10:00 Oversidder B. 1973, Herlev
09. sep 2023
10:00
Oversidder
B. 1973, Herlev
707854
09-09 2023
12:30 Vallensbæk IF Køge Nord FC Vallensbæk Idrætscenter kunst
3
-
1
09. sep 2023
12:30
Vallensbæk IF
3
Køge Nord FC
1
707856
10-09 2023
11:00 Oversidder Oversidder
10. sep 2023
11:00
Oversidder
Oversidder
707859
16-09 2023
10:00 Ishøj IF Oversidder Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
16. sep 2023
10:00
Ishøj IF
Oversidder
707861
17-09 2023
10:00 Svogerslev BK Køge Nord FC Svogerslev Idrætspark
3
-
1
17. sep 2023
10:00
Svogerslev BK
3
Køge Nord FC
1
707857
17-09 2023
11:00 Albertslund IF Oversidder Albertslund Stadion
17. sep 2023
11:00
Albertslund IF
Oversidder
707860
17-09 2023
13:00 B. 1973, Herlev Oversidder Elverroad
17. sep 2023
13:00
B. 1973, Herlev
Oversidder
707858
17-09 2023
14:00 Oversidder Vallensbæk IF
17. sep 2023
14:00
Oversidder
Vallensbæk IF
707862
23-09 2023
10:00 Køge Nord FC Oversidder Rishøj Stadion
23. sep 2023
10:00
Køge Nord FC
Oversidder
707863
23-09 2023
10:00 Oversidder Svogerslev BK
23. sep 2023
10:00
Oversidder
Svogerslev BK
707865
23-09 2023
10:00 Oversidder Ishøj IF
23. sep 2023
10:00
Oversidder
Ishøj IF
707864
23-09 2023
11:30 Vallensbæk IF B. 1973, Herlev Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
0
23. sep 2023
11:30
Vallensbæk IF
2
B. 1973, Herlev
0
707866
24-09 2023
11:00 Oversidder Albertslund IF
24. sep 2023
11:00
Oversidder
Albertslund IF
707868
30-09 2023
10:00 Ishøj IF Oversidder Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
30. sep 2023
10:00
Ishøj IF
Oversidder
707869
30-09 2023
10:00 Oversidder Oversidder
30. sep 2023
10:00
Oversidder
Oversidder
707870
30-09 2023
10:30 B. 1973, Herlev Køge Nord FC Elverroad
4
-
3
30. sep 2023
10:30
B. 1973, Herlev
4
Køge Nord FC
3
707867
30-09 2023
11:00 Albertslund IF Vallensbæk IF Albertslund Stadion
1
-
18
30. sep 2023
11:00
Albertslund IF
1
Vallensbæk IF
18
707871
01-10 2023
10:00 Svogerslev BK Oversidder Svogerslev Idrætspark
01. okt 2023
10:00
Svogerslev BK
Oversidder
707969
fr06-10 2023
18:30 B. 1973, Herlev Svogerslev BK Elverroad
2
-
2
06. okt 2023
18:30
B. 1973, Herlev
2
Svogerslev BK
2
707873
07-10 2023
10:00 Køge Nord FC Albertslund IF Rishøj Stadion
11
-
0
07. okt 2023
10:00
Køge Nord FC
11
Albertslund IF
0
707874
07-10 2023
12:30 Vallensbæk IF Ishøj IF Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
6
07. okt 2023
12:30
Vallensbæk IF
2
Ishøj IF
6
707875
08-10 2023
10:00 Svogerslev BK Oversidder Svogerslev Idrætspark
08. okt 2023
10:00
Svogerslev BK
Oversidder
707876
08-10 2023
11:00 Oversidder Oversidder
08. okt 2023
11:00
Oversidder
Oversidder
707872
08-10 2023
14:00 Oversidder B. 1973, Herlev
08. okt 2023
14:00
Oversidder
B. 1973, Herlev
707968
14-10 2023
10:00 Oversidder Vallensbæk IF
14. okt 2023
10:00
Oversidder
Vallensbæk IF
707966
14-10 2023
11:00 Albertslund IF Oversidder Albertslund Stadion
14. okt 2023
11:00
Albertslund IF
Oversidder
707970
15-10 2023
10:00 Oversidder Oversidder
15. okt 2023
10:00
Oversidder
Oversidder
707967
28-10 2023
10:00 Ishøj IF Køge Nord FC Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
6
-
1
28. okt 2023
10:00
Ishøj IF
6
Køge Nord FC
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk frist til Futsal/Indefodbold 23-24 er den 25.9.23 via kluboffice. Tilmelding på de enkelte datoer.

Læs mere Fodbold til vinter? Tilmeld jer DBU Sjællands vintertilbud for sæsonen 2023/24 (dbusjaelland.dk)

Log ind