8-M+32 1 - Efterår, Pulje 2 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
404364
ma14-08 2023
19:00 Ishøj IF (1) Mosede BK Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
5
-
1
14. aug 2023
19:00
Ishøj IF (1)
5
Mosede BK
1
404366
on16-08 2023
19:50 B. 1973, Herlev Taastrup Idrætsforening Elverroad Kunstgræs
8
-
0
16. aug 2023
19:50
B. 1973, Herlev
8
Taastrup Idrætsforening
0
404363
on16-08 2023
20:15 Taastrup FC Greve Fodbold NyBolig Park - Kunstgræs
2
-
6
16. aug 2023
20:15
Taastrup FC
2
Greve Fodbold
6
404365
to17-08 2023
19:00 Hellested IF Oversidder Hellested Stadion
17. aug 2023
19:00
Hellested IF
Oversidder
404370
on23-08 2023
19:00 Mosede BK Taastrup FC Mosede-skolen
4
-
1
23. aug 2023
19:00
Mosede BK
4
Taastrup FC
1
404372
on23-08 2023
20:30 Oversidder Hellested IF
23. aug 2023
20:30
Oversidder
Hellested IF
404371
to24-08 2023
19:00 Oversidder Ishøj IF (1)
24. aug 2023
19:00
Oversidder
Ishøj IF (1)
404369
to24-08 2023
19:30 Greve Fodbold B. 1973, Herlev Greve Idræts Center
0
-
1
24. aug 2023
19:30
Greve Fodbold
0
B. 1973, Herlev
1
404375
ma28-08 2023
19:00 Ishøj IF (1) Oversidder Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
28. aug 2023
19:00
Ishøj IF (1)
Oversidder
404376
on30-08 2023
19:50 B. 1973, Herlev Mosede BK Elverroad Kunstgræs
1
-
1
30. aug 2023
19:50
B. 1973, Herlev
1
Mosede BK
1
404374
on30-08 2023
20:15 Taastrup FC Oversidder NyBolig Park - Kunstgræs
30. aug 2023
20:15
Taastrup FC
Oversidder
404377
to31-08 2023
19:30 Oversidder Hellested IF
31. aug 2023
19:30
Oversidder
Hellested IF
404373
fr01-09 2023
19:00 Taastrup Idrætsforening Greve Fodbold Gadehaveskolen kunstgræs
1
-
8
01. sep 2023
19:00
Taastrup Idrætsforening
1
Greve Fodbold
8
404367
03-09 2023
11:00 Oversidder Oversidder
03. sep 2023
11:00
Oversidder
Oversidder
404379
on06-09 2023
18:30 Mosede BK Taastrup Idrætsforening Mosede-skolen
6
-
2
06. sep 2023
18:30
Mosede BK
6
Taastrup Idrætsforening
2
404393
on06-09 2023
19:00 Ishøj IF (1) Taastrup FC Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
5
-
3
06. sep 2023
19:00
Ishøj IF (1)
5
Taastrup FC
3
404382
on06-09 2023
20:30 Oversidder Taastrup FC
06. sep 2023
20:30
Oversidder
Taastrup FC
404381
to07-09 2023
19:00 Oversidder B. 1973, Herlev
07. sep 2023
19:00
Oversidder
B. 1973, Herlev
404378
to07-09 2023
19:30 Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
07. sep 2023
19:30
Greve Fodbold
Oversidder
404391
on13-09 2023
19:50 B. 1973, Herlev Oversidder Elverroad Kunstgræs
13. sep 2023
19:50
B. 1973, Herlev
Oversidder
404384
on13-09 2023
20:15 Taastrup FC Hellested IF NyBolig Park - Kunstgræs
4
-
3
13. sep 2023
20:15
Taastrup FC
4
Hellested IF
3
404390
to14-09 2023
19:30 Greve Fodbold Mosede BK Greve Idræts Center
4
-
1
14. sep 2023
19:30
Greve Fodbold
4
Mosede BK
1
404392
to14-09 2023
19:30 Oversidder Ishøj IF (1)
14. sep 2023
19:30
Oversidder
Ishøj IF (1)
404383
fr15-09 2023
19:00 Taastrup Idrætsforening Oversidder Gadehaveskolen kunstgræs
15. sep 2023
19:00
Taastrup Idrætsforening
Oversidder
404396
ti19-09 2023
19:00 Oversidder Greve Fodbold
19. sep 2023
19:00
Oversidder
Greve Fodbold
404394
on20-09 2023
18:00 Mosede BK Oversidder Mosede-skolen
20. sep 2023
18:00
Mosede BK
Oversidder
404397
on20-09 2023
20:30 Oversidder Taastrup Idrætsforening
20. sep 2023
20:30
Oversidder
Taastrup Idrætsforening
404395
to21-09 2023
19:00 Hellested IF B. 1973, Herlev Strøbyhallen Kunstgræs
1
-
7
21. sep 2023
19:00
Hellested IF
1
B. 1973, Herlev
7
404400
on27-09 2023
17:45 Mosede BK Oversidder Mosede-skolen
27. sep 2023
17:45
Mosede BK
Oversidder
404401
on27-09 2023
19:50 B. 1973, Herlev Ishøj IF (1) Elverroad Kunstgræs
1
-
5
27. sep 2023
19:50
B. 1973, Herlev
1
Ishøj IF (1)
5
404399
to28-09 2023
19:30 Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
28. sep 2023
19:30
Greve Fodbold
Oversidder
404402
to28-09 2023
19:30 Oversidder Taastrup FC
28. sep 2023
19:30
Oversidder
Taastrup FC
404398
fr29-09 2023
19:00 Taastrup Idrætsforening Hellested IF Gadehaveskolen kunstgræs
UHT
29. sep 2023
19:00
Taastrup Idrætsforening
Hellested IF
UHT
404405
ma02-10 2023
19:00 Hellested IF Greve Fodbold Strøbyhallen Kunstgræs
0
-
6
02. okt 2023
19:00
Hellested IF
0
Greve Fodbold
6
404404
ma02-10 2023
20:30 Ishøj IF (1) Taastrup Idrætsforening Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
UHT
02. okt 2023
20:30
Ishøj IF (1)
Taastrup Idrætsforening
UHT
404403
on04-10 2023
20:15 Taastrup FC B. 1973, Herlev NyBolig Park - Kunstgræs
1
-
8
04. okt 2023
20:15
Taastrup FC
1
B. 1973, Herlev
8
404407
on04-10 2023
20:30 Oversidder Mosede BK
04. okt 2023
20:30
Oversidder
Mosede BK
404406
to05-10 2023
19:30 Oversidder Oversidder
05. okt 2023
19:30
Oversidder
Oversidder
404412
ti10-10 2023
19:00 Oversidder Oversidder
10. okt 2023
19:00
Oversidder
Oversidder
404410
on11-10 2023
17:30 Mosede BK Hellested IF Mosede-skolen
UHT
11. okt 2023
17:30
Mosede BK
Hellested IF
UHT
404411
on11-10 2023
19:50 B. 1973, Herlev Oversidder Elverroad Kunstgræs
11. okt 2023
19:50
B. 1973, Herlev
Oversidder
404409
to12-10 2023
19:30 Greve Fodbold Ishøj IF (1) Greve Idræts Center
4
-
1
12. okt 2023
19:30
Greve Fodbold
4
Ishøj IF (1)
1
404408
fr13-10 2023
19:00 Taastrup Idrætsforening Taastrup FC Gadehaveskolen kunstgræs
3
-
1
13. okt 2023
19:00
Taastrup Idrætsforening
3
Taastrup FC
1
404380
on18-10 2023
19:00 Hellested IF Ishøj IF (1) Strøbyhallen Kunstgræs
HHT
18. okt 2023
19:00
Hellested IF
Ishøj IF (1)
HHT
404368
fr20-10 2023
19:00 Taastrup Idrætsforening Oversidder Gadehaveskolen kunstgræs
20. okt 2023
19:00
Taastrup Idrætsforening
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk frist til Futsal/Indefodbold 23-24 er den 25.9.23 via kluboffice. Tilmelding på de enkelte datoer.

Læs mere Fodbold til vinter? Tilmeld jer DBU Sjællands vintertilbud for sæsonen 2023/24 (dbusjaelland.dk)

Log ind