Herre S3 - Efterår 2023, Pulje 4 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
589171
fr18-08 2023
18:45 Særslev BK KU BK (1) Særslev Stadion
4
-
1
18. aug 2023
18:45
Særslev BK
4
KU BK (1)
1
589172
fr18-08 2023
18:45 KRFK MG & BK Krogsbølle Stadion
UHT
18. aug 2023
18:45
KRFK
MG & BK
UHT
589173
fr18-08 2023
18:45 Skamby/Hårslev Båring GF Skamby Stadion
5
-
3
18. aug 2023
18:45
Skamby/Hårslev
5
Båring GF
3
589169
19-08 2023
15:00 Søhus Stige Strib IF Arena Søhus Stige
0
-
2
19. aug 2023
15:00
Søhus Stige
0
Strib IF
2
589174
19-08 2023
15:00 Bogense G & IF Tarup-Paarup IF Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
UHT
19. aug 2023
15:00
Bogense G & IF
Tarup-Paarup IF
UHT
593352
20-08 2023
11:00 Otterup Bold- og Idrætsklub Hospitalets FK Intersport Arena Otterup
6
-
0
20. aug 2023
11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
6
Hospitalets FK
0
593708
to24-08 2023
18:30 MG & BK Skamby/Hårslev MG & BK.s anlæg
6
-
0
24. aug 2023
18:30
MG & BK
6
Skamby/Hårslev
0
593387
fr25-08 2023
18:30 Båring GF Bogense G & IF Båring GF.s anlæg
4
-
3
25. aug 2023
18:30
Båring GF
4
Bogense G & IF
3
593386
26-08 2023
13:00 Tarup-Paarup IF Otterup Bold- og Idrætsklub Home Tarup Park
HHT
26. aug 2023
13:00
Tarup-Paarup IF
Otterup Bold- og Idrætsklub
HHT
593718
26-08 2023
15:00 KU BK (1) KRFK Kok & Vin Park (Ubberud)
4
-
3
26. aug 2023
15:00
KU BK (1)
4
KRFK
3
593385
26-08 2023
15:00 Søhus Stige Særslev BK Arena Søhus Stige
1
-
3
26. aug 2023
15:00
Søhus Stige
1
Særslev BK
3
596715
ti29-08 2023
18:30 Strib IF Hospitalets FK Strib fritids- & aktivitetscenter
0
-
0
29. aug 2023
18:30
Strib IF
0
Hospitalets FK
0
598495
to31-08 2023
18:15 Otterup Bold- og Idrætsklub Båring GF Intersport Arena Otterup
5
-
0
31. aug 2023
18:15
Otterup Bold- og Idrætsklub
5
Båring GF
0
598493
fr01-09 2023
19:00 Bogense G & IF MG & BK Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
1
-
3
01. sep 2023
19:00
Bogense G & IF
1
MG & BK
3
596738
03-09 2023
11:00 Særslev BK Strib IF Særslev Stadion
3
-
5
03. sep 2023
11:00
Særslev BK
3
Strib IF
5
596739
03-09 2023
11:00 KRFK Søhus Stige Krogsbølle Stadion
2
-
3
03. sep 2023
11:00
KRFK
2
Søhus Stige
3
598491
03-09 2023
11:00 Skamby/Hårslev KU BK (1) Hårslev Stadion
1
-
1
03. sep 2023
11:00
Skamby/Hårslev
1
KU BK (1)
1
598609
03-09 2023
11:00 Hospitalets FK Tarup-Paarup IF Hospitalets anlæg
UHT
03. sep 2023
11:00
Hospitalets FK
Tarup-Paarup IF
UHT
599241
fr08-09 2023
18:30 Søhus Stige Skamby/Hårslev Arena Søhus Stige
1
-
5
08. sep 2023
18:30
Søhus Stige
1
Skamby/Hårslev
5
599247
10-09 2023
11:00 Særslev BK KRFK Særslev Stadion
3
-
3
10. sep 2023
11:00
Særslev BK
3
KRFK
3
599248
10-09 2023
11:00 Båring GF Hospitalets FK Båring GF.s anlæg
3
-
1
10. sep 2023
11:00
Båring GF
3
Hospitalets FK
1
629608
10-09 2023
11:00 MG & BK Otterup Bold- og Idrætsklub MG & BK.s anlæg
7
-
1
10. sep 2023
11:00
MG & BK
7
Otterup Bold- og Idrætsklub
1
636019
10-09 2023
11:00 KU BK (1) Bogense G & IF Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
2
-
3
10. sep 2023
11:00
KU BK (1)
2
Bogense G & IF
3
636020
10-09 2023
11:00 Strib IF Tarup-Paarup IF Strib fritids- & aktivitetscenter
UHT
10. sep 2023
11:00
Strib IF
Tarup-Paarup IF
UHT
636022
to14-09 2023
18:30 Skamby/Hårslev Særslev BK Skamby Stadion
3
-
3
14. sep 2023
18:30
Skamby/Hårslev
3
Særslev BK
3
636025
fr15-09 2023
18:00 Hospitalets FK MG & BK Hospitalets anlæg
2
-
5
15. sep 2023
18:00
Hospitalets FK
2
MG & BK
5
636023
fr15-09 2023
18:30 Bogense G & IF Søhus Stige Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
2
-
1
15. sep 2023
18:30
Bogense G & IF
2
Søhus Stige
1
636021
16-09 2023
13:00 KRFK Strib IF Krogsbølle Stadion
2
-
2
16. sep 2023
13:00
KRFK
2
Strib IF
2
636026
16-09 2023
13:00 Tarup-Paarup IF Båring GF Home Tarup Park
HHT
16. sep 2023
13:00
Tarup-Paarup IF
Båring GF
HHT
636024
17-09 2023
11:00 Otterup Bold- og Idrætsklub KU BK (1) Intersport Arena Otterup
8
-
0
17. sep 2023
11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
8
KU BK (1)
0
636028
23-09 2023
15:00 Særslev BK Bogense G & IF Særslev Stadion
3
-
1
23. sep 2023
15:00
Særslev BK
3
Bogense G & IF
1
636029
23-09 2023
15:00 KRFK Skamby/Hårslev Krogsbølle Stadion
0
-
4
23. sep 2023
15:00
KRFK
0
Skamby/Hårslev
4
636030
23-09 2023
15:00 MG & BK Tarup-Paarup IF MG & BK.s anlæg
UHT
23. sep 2023
15:00
MG & BK
Tarup-Paarup IF
UHT
636032
23-09 2023
15:00 Strib IF Båring GF Strib fritids- & aktivitetscenter
3
-
2
23. sep 2023
15:00
Strib IF
3
Båring GF
2
636027
24-09 2023
14:00 Søhus Stige Otterup Bold- og Idrætsklub Arena Søhus Stige
4
-
2
24. sep 2023
14:00
Søhus Stige
4
Otterup Bold- og Idrætsklub
2
636031
ti26-09 2023
19:00 Hospitalets FK KU BK (1) Axel Knudsen Park
0
-
2
26. sep 2023
19:00
Hospitalets FK
0
KU BK (1)
2
636387
to28-09 2023
19:00 Båring GF MG & BK Båring GF.s anlæg
0
-
7
28. sep 2023
19:00
Båring GF
0
MG & BK
7
636035
30-09 2023
11:00 Otterup Bold- og Idrætsklub Særslev BK Intersport Arena Otterup
4
-
0
30. sep 2023
11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
4
Særslev BK
0
636386
30-09 2023
13:00 Tarup-Paarup IF KU BK (1) Home Tarup Park
HHT
30. sep 2023
13:00
Tarup-Paarup IF
KU BK (1)
HHT
636033
01-10 2023
11:00 Skamby/Hårslev Strib IF Skamby Stadion
0
-
1
01. okt 2023
11:00
Skamby/Hårslev
0
Strib IF
1
636034
01-10 2023
11:00 Bogense G & IF KRFK Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
0
-
6
01. okt 2023
11:00
Bogense G & IF
0
KRFK
6
636036
01-10 2023
11:00 Hospitalets FK Søhus Stige Hospitalets anlæg
2
-
4
01. okt 2023
11:00
Hospitalets FK
2
Søhus Stige
4
636389
08-10 2023
11:00 Særslev BK Hospitalets FK Særslev Stadion
2
-
0
08. okt 2023
11:00
Særslev BK
2
Hospitalets FK
0
637117
08-10 2023
11:00 KRFK Otterup Bold- og Idrætsklub Krogsbølle Stadion
0
-
2
08. okt 2023
11:00
KRFK
0
Otterup Bold- og Idrætsklub
2
637118
08-10 2023
11:00 Skamby/Hårslev Bogense G & IF Skamby Stadion
4
-
2
08. okt 2023
11:00
Skamby/Hårslev
4
Bogense G & IF
2
637119
08-10 2023
11:00 KU BK (1) Båring GF Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
6
-
3
08. okt 2023
11:00
KU BK (1)
6
Båring GF
3
637120
08-10 2023
11:00 Strib IF MG & BK Strib fritids- & aktivitetscenter
2
-
2
08. okt 2023
11:00
Strib IF
2
MG & BK
2
636388
08-10 2023
15:00 Søhus Stige Tarup-Paarup IF Arena Søhus Stige
UHT
08. okt 2023
15:00
Søhus Stige
Tarup-Paarup IF
UHT
637124
14-10 2023
13:00 Tarup-Paarup IF Særslev BK Home Tarup Park
HHT
14. okt 2023
13:00
Tarup-Paarup IF
Særslev BK
HHT
747718
14-10 2023
13:00 Båring GF Søhus Stige Båring GF.s anlæg
2
-
1
14. okt 2023
13:00
Båring GF
2
Søhus Stige
1
637121
14-10 2023
15:00 Bogense G & IF Strib IF Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
4
-
0
14. okt 2023
15:00
Bogense G & IF
4
Strib IF
0
637123
14-10 2023
15:00 Hospitalets FK KRFK Hospitalets anlæg
3
-
2
14. okt 2023
15:00
Hospitalets FK
3
KRFK
2
637122
15-10 2023
10:45 Otterup Bold- og Idrætsklub Skamby/Hårslev Intersport Arena Otterup
1
-
0
15. okt 2023
10:45
Otterup Bold- og Idrætsklub
1
Skamby/Hårslev
0
747719
on18-10 2023
19:00 MG & BK KU BK (1) MG & BK.s anlæg
6
-
5
18. okt 2023
19:00
MG & BK
6
KU BK (1)
5
747720
21-10 2023
11:00 Søhus Stige MG & BK Arena Søhus Stige
2
-
4
21. okt 2023
11:00
Søhus Stige
2
MG & BK
4
747721
21-10 2023
15:00 Særslev BK Båring GF Særslev Stadion
6
-
1
21. okt 2023
15:00
Særslev BK
6
Båring GF
1
748110
21-10 2023
15:00 KRFK Tarup-Paarup IF Krogsbølle Stadion
UHT
21. okt 2023
15:00
KRFK
Tarup-Paarup IF
UHT
757042
21-10 2023
15:00 Skamby/Hårslev Hospitalets FK Skamby Stadion
4
-
2
21. okt 2023
15:00
Skamby/Hårslev
4
Hospitalets FK
2
757043
21-10 2023
15:00 Bogense G & IF Otterup Bold- og Idrætsklub Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
1
-
0
21. okt 2023
15:00
Bogense G & IF
1
Otterup Bold- og Idrætsklub
0
757044
ti24-10 2023
19:00 Strib IF KU BK (1) Strib fritids- & aktivitetscenter
2
-
3
24. okt 2023
19:00
Strib IF
2
KU BK (1)
3
757047
28-10 2023
13:00 Tarup-Paarup IF Skamby/Hårslev Home Tarup Park
HHT
28. okt 2023
13:00
Tarup-Paarup IF
Skamby/Hårslev
HHT
757045
29-10 2023
11:00 Otterup Bold- og Idrætsklub Strib IF Intersport Arena Otterup
3
-
3
29. okt 2023
11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub
3
Strib IF
3
757048
29-10 2023
11:00 Båring GF KRFK Båring GF.s anlæg
0
-
6
29. okt 2023
11:00
Båring GF
0
KRFK
6
757049
29-10 2023
11:00 MG & BK Særslev BK MG & BK.s anlæg
6
-
5
29. okt 2023
11:00
MG & BK
6
Særslev BK
5
757046
ti31-10 2023
19:00 Hospitalets FK Bogense G & IF Axel Knudsen Park
6
-
5
31. okt 2023
19:00
Hospitalets FK
6
Bogense G & IF
5
757050
fr03-11 2023
18:30 Søhus Stige KU BK (1) Arena Søhus Stige, kunststofbane
6
-
4
03. nov 2023
18:30
Søhus Stige
6
KU BK (1)
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

11.09.23: Tarup-Paarup IF trukket.

 

Log ind