U19 Drenge/11:11 (2005-06) - DBU Jylland Pokal

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
176964
ti05-09 2023
18:00 TRIF (L3/329) Skødstrup SF (L3/365) Rønde Stadion
0
-
7
05. sep 2023
18:00
TRIF (L3/329)
0
Skødstrup SF (L3/365)
7
176957
ti05-09 2023
18:15 Støvring IF (L3/362) SMIFF (L2/313) Støvring Stadion
5
-
4
05. sep 2023
18:15
Støvring IF (L3/362)
5
SMIFF (L2/313)
4
176960
ti05-09 2023
18:30 HTS (L4/380) Hviding IF (L3/336) Tistrup Stadion
3
-
1
05. sep 2023
18:30
HTS (L4/380)
3
Hviding IF (L3/336)
1
176952
ti05-09 2023
18:30 Tornby IF (L3/321) Hjørring FK (L2/351) Tornby Stadion
2
-
5
05. sep 2023
18:30
Tornby IF (L3/321)
2
Hjørring FK (L2/351)
5
176956
ti05-09 2023
18:30 Nors B (L3/324) Jetsmark IF (L2/351) Nors Stadion
1
-
14
05. sep 2023
18:30
Nors B (L3/324)
1
Jetsmark IF (L2/351)
14
176966
ti05-09 2023
18:30 Hornslet IF (L3/329) HOG Hinnerup (L3/364) Hornslet Stadion
0
-
3
05. sep 2023
18:30
Hornslet IF (L3/329)
0
HOG Hinnerup (L3/364)
3
176967
ti05-09 2023
18:30 Virup IF (L3/329) VSK Aarhus (L2/353) Virup Skole
HHT
05. sep 2023
18:30
Virup IF (L3/329)
VSK Aarhus (L2/353)
HHT
176968
ti05-09 2023
18:30 Bredballe IF (L3/333) Vinding SF (L3/367) BAUHAUS Park - Hældager
0
-
5
05. sep 2023
18:30
Bredballe IF (L3/333)
0
Vinding SF (L3/367)
5
176969
ti05-09 2023
18:30 Sejs Svejbæk IF (L4/377) Ry Fodbold (L2/315) Sejs Stadion
3
-
2
05. sep 2023
18:30
Sejs Svejbæk IF (L4/377)
3
Ry Fodbold (L2/315)
2
176970
ti05-09 2023
18:30 Lystrup IF (L3/329) HEI (L2/353) Lystrup Idrætsanlæg
3
-
11
05. sep 2023
18:30
Lystrup IF (L3/329)
3
HEI (L2/353)
11
176971
ti05-09 2023
19:00 Jelling fS (L2/317) Viby IF (L2/353) Jelling Stadion (Kunstgræs)
1
-
7
05. sep 2023
19:00
Jelling fS (L2/317)
1
Viby IF (L2/353)
7
176959
to07-09 2023
18:00 Vildbjerg SF (L3/326) FC Silkeborg (L2/352) Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
1
-
4
07. sep 2023
18:00
Vildbjerg SF (L3/326)
1
FC Silkeborg (L2/352)
4
176963
to07-09 2023
18:30 Kristrup B (L3/328) Hornbæk SF (L2/352) Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs)
0
-
7
07. sep 2023
18:30
Kristrup B (L3/328)
0
Hornbæk SF (L2/352)
7
176953
to07-09 2023
18:30 Skibsby-Højene IF (L3/321) Bangsbo Freja (L2/351) Højene Hallen Kunstgræs
1
-
7
07. sep 2023
18:30
Skibsby-Højene IF (L3/321)
1
Bangsbo Freja (L2/351)
7
176955
to07-09 2023
18:30 St. Restrup IF (L3/323) Nibe B (L2/351) Frejlev Stadion
4
-
7
07. sep 2023
18:30
St. Restrup IF (L3/323)
4
Nibe B (L2/351)
7
176961
to07-09 2023
18:45 Bramming B (L3/336) FC Sønderborg (L2/354) Skjern Bank Arena, Bramming
2
-
3
07. sep 2023
18:45
Bramming B (L3/336)
2
FC Sønderborg (L2/354)
3
176958
to07-09 2023
19:00 Skjern GF (L4/374) SGI/SSK (L2/318) Skjern Idrætspark
4
-
1
07. sep 2023
19:00
Skjern GF (L4/374)
4
SGI/SSK (L2/318)
1
176954
10-09 2023
16:00 Svenstrup-Godthåb IF (L2/312) Vejgaard B (L2/351) Svenstrup Stadion
HHT
10. sep 2023
16:00
Svenstrup-Godthåb IF (L2/312)
Vejgaard B (L2/351)
HHT
176965
ma11-09 2023
18:00 Hammel GF (L3/328) Alliancen IF (L4/375) Hammel Stadion
0
-
6
11. sep 2023
18:00
Hammel GF (L3/328)
0
Alliancen IF (L4/375)
6
176962
ma11-09 2023
18:45 Aabenraa BK (L2/319) FC Kolding Nord (L2/354) Aabenraa Stadion
6
-
7
11. sep 2023
18:45
Aabenraa BK (L2/319)
6
FC Kolding Nord (L2/354)
7
483388
ti19-09 2023
17:50 Alliancen IF (L4/375) Skødstrup SF (L3/365) All4Labels Stadion (Stevnstrup)
2
-
4
19. sep 2023
17:50
Alliancen IF (L4/375)
2
Skødstrup SF (L3/365)
4
483384
ti19-09 2023
19:00 Jetsmark IF (L2/351) Thisted FC (L1/301) Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark)
0
-
6
19. sep 2023
19:00
Jetsmark IF (L2/351)
0
Thisted FC (L1/301)
6
483374
ti26-09 2023
17:15 Støvring IF (L3/362) Nibe B (L2/351) Støvring Stadion
0
-
4
26. sep 2023
17:15
Støvring IF (L3/362)
0
Nibe B (L2/351)
4
483399
ti26-09 2023
17:30 HTS (L4/380) Varde IF (L1/302) Sig Stadion
0
-
3
26. sep 2023
17:30
HTS (L4/380)
0
Varde IF (L1/302)
3
483375
ti26-09 2023
18:00 Hjørring FK (L2/351) Aalborg KFUM (L1/301) Hjørring Kunstgræsbane
1
-
8
26. sep 2023
18:00
Hjørring FK (L2/351)
1
Aalborg KFUM (L1/301)
8
483387
ti26-09 2023
18:00 Skjern GF (L4/374) FS Holstebro (L1/302) Skjern Idrætspark
1
-
0
26. sep 2023
18:00
Skjern GF (L4/374)
1
FS Holstebro (L1/302)
0
483386
ti26-09 2023
19:00 Vejgaard B (L2/351) FC Djursland (L1/301) NFB Kunstgræs Lindholm
8
-
6
26. sep 2023
19:00
Vejgaard B (L2/351)
8
FC Djursland (L1/301)
6
483402
ti26-09 2023
19:00 FC Sønderborg (L2/354) FC Fredericia (L1/302) BAUHAUS ARENA - Sønderborg
8
-
1
26. sep 2023
19:00
FC Sønderborg (L2/354)
8
FC Fredericia (L1/302)
1
483394
ma02-10 2023
19:00 FC Silkeborg (L2/352) FC Skanderborg (L1/302) Buskelund Kunstgræsbane
3
-
5
02. okt 2023
19:00
FC Silkeborg (L2/352)
3
FC Skanderborg (L1/302)
5
483396
ma02-10 2023
20:00 Vinding SF (L3/367) FC Kolding Nord (L2/354) Vinding Kunstgræsbane
1
-
0
02. okt 2023
20:00
Vinding SF (L3/367)
1
FC Kolding Nord (L2/354)
0
483389
ti03-10 2023
18:00 HOG Hinnerup (L3/364) VSK Aarhus (L2/353) Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
HHT
03. okt 2023
18:00
HOG Hinnerup (L3/364)
VSK Aarhus (L2/353)
HHT
483390
to05-10 2023
19:00 HEI (L2/353) Hornbæk SF (L2/352) Invita Arena, Skæring
1
-
2
05. okt 2023
19:00
HEI (L2/353)
1
Hornbæk SF (L2/352)
2
992297
14-10 2023
11:00 AaB (Liga) Vejgaard B (L2/351) AaB's Anlæg
6
-
0
14. okt 2023
11:00
AaB (Liga)
6
Vejgaard B (L2/351)
0
483395
ti24-10 2023
17:00 Viby IF (L2/353) FC Horsens (L1/302) MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
0
-
4
24. okt 2023
17:00
Viby IF (L2/353)
0
FC Horsens (L1/302)
4
992299
ti24-10 2023
17:00 Nibe B (L2/351) Randers Freja (Liga) Nibe B Kunstgræs
1
-
9
24. okt 2023
17:00
Nibe B (L2/351)
1
Randers Freja (Liga)
9
992304
ti24-10 2023
17:00 Kolding IF (Div) Vejle B (Liga) Autocentralen Park (Kolding Stadion)
3
-
1
24. okt 2023
17:00
Kolding IF (Div)
3
Vejle B (Liga)
1
992305
ti24-10 2023
17:00 Varde IF (L1/302) Esbjerg fB (Liga) Vestjysk Bank Stadion (Varde)
1
-
7
24. okt 2023
17:00
Varde IF (L1/302)
1
Esbjerg fB (Liga)
7
992300
ti24-10 2023
19:00 Thisted FC (L1/301) Viborg FF (Div) Thisted Kunstgræsbane
1
-
2
24. okt 2023
19:00
Thisted FC (L1/301)
1
Viborg FF (Div)
2
992298
ti24-10 2023
19:00 Bangsbo Freja (L2/351) Hobro IK (Div.) Kunstgræsbane Bjerget Nordjyske Bank Arena
2
-
5
24. okt 2023
19:00
Bangsbo Freja (L2/351)
2
Hobro IK (Div.)
5
992303
on25-10 2023
19:00 IF Lyseng (Div.) AC Horsens (Liga) Lyseng Idrætspark
0
-
4
25. okt 2023
19:00
IF Lyseng (Div.)
0
AC Horsens (Liga)
4
992301
ti31-10 2023
18:00 Skjern GF (L4/374) Silkeborg (Liga) Skjern Idrætspark
0
-
10
31. okt 2023
18:00
Skjern GF (L4/374)
0
Silkeborg (Liga)
10
992302
to02-11 2023
19:00 Sejs Svejbæk IF (L4/377) FC Skanderborg (L1/302) Sejs Kunstgræs 11-mands
0
-
7
02. nov 2023
19:00
Sejs Svejbæk IF (L4/377)
0
FC Skanderborg (L1/302)
7
992372
to09-11 2023
20:00 Skødstrup SF (L3/365) Hornbæk SF (L2/352) Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
5
-
3
09. nov 2023
20:00
Skødstrup SF (L3/365)
5
Hornbæk SF (L2/352)
3
854947
on22-11 2023
18:45 Kolding IF (Div) AC Horsens (Liga) Metropolis Arena (kunst)
3
-
4
22. nov 2023
18:45
Kolding IF (Div)
3
AC Horsens (Liga)
4
854942
26-11 2023
16:30 Vinding SF (L3/367) FC Horsens (L1/302) Vinding Kunstgræsbane
7
-
5
26. nov 2023
16:30
Vinding SF (L3/367)
7
FC Horsens (L1/302)
5
854944
ti28-11 2023
19:00 FC Sønderborg (L2/354) Esbjerg fB (Liga) Sønderborg Stadion Kunstgræs
2
-
8
28. nov 2023
19:00
FC Sønderborg (L2/354)
2
Esbjerg fB (Liga)
8
854946
ti28-11 2023
19:00 VSK Aarhus (L2/353) Hobro IK (Div.) Vejlby/Risskov Centret
2
-
3
28. nov 2023
19:00
VSK Aarhus (L2/353)
2
Hobro IK (Div.)
3
854940
ti05-12 2023
19:30 Aalborg KFUM (L1/301) Randers Freja (Liga) Nordjyske Bank Arena (KFUM)
1
-
2
05. dec 2023
19:30
Aalborg KFUM (L1/301)
1
Randers Freja (Liga)
2
854945
on13-12 2023
17:30 Viborg FF (Div) Silkeborg (Liga) Viborg FF´s anlæg
2
-
1
13. dec 2023
17:30
Viborg FF (Div)
2
Silkeborg (Liga)
1
854941
to08-02 2024
19:00 Skødstrup SF (L3/365) AaB (Liga) ed Park (Skødstrup)
1
-
8
08. feb
19:00
Skødstrup SF (L3/365)
1
AaB (Liga)
8
388892
24-02 2024
16:00 Hobro IK (Div.) Esbjerg fB (Liga) DS Arena - Kunstgræs (Hobro)
1
-
0
24. feb
16:00
Hobro IK (Div.)
1
Esbjerg fB (Liga)
0
854943
ti05-03 2024
19:00 FC Skanderborg (L1/302) AGF (Liga) Normal Arena, 11-mands (kunst)
05. mar
19:00
FC Skanderborg (L1/302)
AGF (Liga)
388891
on06-03 2024
18:30 Viborg FF (Div) AC Horsens (Liga) Viborg FF's Kunstgræsbane
06. mar
18:30
Viborg FF (Div)
AC Horsens (Liga)
388894
ti12-03 2024
18:00 Vinding SF (L3/367) Randers Freja (Liga) Vinding Kunstgræsbane
12. mar
18:00
Vinding SF (L3/367)
Randers Freja (Liga)
388893
ti12-03 2024
19:00 AaB (Liga) Vinder kamp 854943 FC Skanderborg - AGF AaB's Anlæg
12. mar
19:00
AaB (Liga)
Vinder kamp 854943 FC Skanderborg - AGF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Se datoplan og reglement her


Log ind