U12 Drenge C1 (2012) 8M - Efterår 2023, Pulje 82 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
201151
ma14-08 2023
18:30 Aabyhøj IF FC Skanderborg Aabyhøj Stadion
14. aug 2023
18:30
Aabyhøj IF
FC Skanderborg
785169
to17-08 2023
17:30 Viby IF ASA, Aarhus Viby Idrætspark
17. aug 2023
17:30
Viby IF
ASA, Aarhus
785168
to17-08 2023
19:10 BMI Randlev/Boulstrup IF Egelund Idrætscenter
17. aug 2023
19:10
BMI
Randlev/Boulstrup IF
785170
20-08 2023
10:00 TMG Solbjerg IF Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
20. aug 2023
10:00
TMG
Solbjerg IF
785175
on23-08 2023
18:00 Solbjerg IF BMI Lundbjergvang
23. aug 2023
18:00
Solbjerg IF
BMI
785172
to24-08 2023
18:00 tst Fodbold Viby IF Tilst Idrætsanlæg (tst)
24. aug 2023
18:00
tst Fodbold
Viby IF
785173
to24-08 2023
18:30 FC Skanderborg IF Lyseng Vestergadeanlægget
24. aug 2023
18:30
FC Skanderborg
IF Lyseng
785171
26-08 2023
12:30 ASA, Aarhus TMG Koncenton Park (ASA græsbaner)
26. aug 2023
12:30
ASA, Aarhus
TMG
785174
26-08 2023
13:00 Randlev/Boulstrup IF Aabyhøj IF Randlev Skole
26. aug 2023
13:00
Randlev/Boulstrup IF
Aabyhøj IF
201150
26-08 2023
13:30 IF Lyseng tst Fodbold Lyseng Idrætspark
26. aug 2023
13:30
IF Lyseng
tst Fodbold
785178
to31-08 2023
18:30 Aabyhøj IF Solbjerg IF Aabyhøj Stadion
31. aug 2023
18:30
Aabyhøj IF
Solbjerg IF
785179
to31-08 2023
18:30 Viby IF FC Skanderborg Viby Idrætspark
31. aug 2023
18:30
Viby IF
FC Skanderborg
785177
02-09 2023
15:30 IF Lyseng Randlev/Boulstrup IF
!
NB: Randlev/Boulstrup IF er taberdømt
Lyseng Idrætspark
02. sep 2023
15:30
IF Lyseng
Randlev/Boulstrup IF
792759
03-09 2023
10:00 TMG BMI Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
03. sep 2023
10:00
TMG
BMI
785176
03-09 2023
11:00 ASA, Aarhus tst Fodbold Koncenton Park (ASA græsbaner)
03. sep 2023
11:00
ASA, Aarhus
tst Fodbold
792763
to07-09 2023
18:00 Randlev/Boulstrup IF Viby IF Randlev Skole
07. sep 2023
18:00
Randlev/Boulstrup IF
Viby IF
792760
to07-09 2023
18:00 tst Fodbold TMG Tilst Idrætsanlæg (tst)
07. sep 2023
18:00
tst Fodbold
TMG
792761
to07-09 2023
18:30 FC Skanderborg ASA, Aarhus Vestergadeanlægget
07. sep 2023
18:30
FC Skanderborg
ASA, Aarhus
792762
09-09 2023
15:30 BMI Aabyhøj IF Egelund Idrætscenter
09. sep 2023
15:30
BMI
Aabyhøj IF
792764
ma11-09 2023
17:30 Solbjerg IF IF Lyseng Lundbjergvang
11. sep 2023
17:30
Solbjerg IF
IF Lyseng
792765
to14-09 2023
17:15 ASA, Aarhus Randlev/Boulstrup IF Koncenton Park (ASA græsbaner)
14. sep 2023
17:15
ASA, Aarhus
Randlev/Boulstrup IF
792767
to14-09 2023
18:00 tst Fodbold FC Skanderborg Tilst Idrætsanlæg (tst)
14. sep 2023
18:00
tst Fodbold
FC Skanderborg
792768
to14-09 2023
18:00 Viby IF Solbjerg IF Viby Idrætspark
14. sep 2023
18:00
Viby IF
Solbjerg IF
792766
16-09 2023
12:00 IF Lyseng BMI Lyseng Idrætspark
16. sep 2023
12:00
IF Lyseng
BMI
792855
ti19-09 2023
18:00 TMG Aabyhøj IF Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
19. sep 2023
18:00
TMG
Aabyhøj IF
792860
on27-09 2023
17:30 Solbjerg IF ASA, Aarhus Lundbjergvang
27. sep 2023
17:30
Solbjerg IF
ASA, Aarhus
792856
to28-09 2023
17:30 Aabyhøj IF IF Lyseng Aabyhøj Stadion
28. sep 2023
17:30
Aabyhøj IF
IF Lyseng
792858
to28-09 2023
18:00 BMI Viby IF Egelund Idrætscenter
28. sep 2023
18:00
BMI
Viby IF
792859
to28-09 2023
18:00 Randlev/Boulstrup IF tst Fodbold Randlev Skole
28. sep 2023
18:00
Randlev/Boulstrup IF
tst Fodbold
792857
to28-09 2023
18:30 FC Skanderborg TMG Vestergadeanlægget
28. sep 2023
18:30
FC Skanderborg
TMG
792867
to05-10 2023
17:30 Viby IF Aabyhøj IF Viby Idrætspark
05. okt 2023
17:30
Viby IF
Aabyhøj IF
792863
to05-10 2023
18:30 FC Skanderborg Randlev/Boulstrup IF Vestergadeanlægget
05. okt 2023
18:30
FC Skanderborg
Randlev/Boulstrup IF
792862
07-10 2023
10:00 tst Fodbold Solbjerg IF Tilst Idrætsanlæg (tst)
07. okt 2023
10:00
tst Fodbold
Solbjerg IF
792861
07-10 2023
11:00 ASA, Aarhus BMI Koncenton Park (ASA græsbaner)
07. okt 2023
11:00
ASA, Aarhus
BMI
801335
08-10 2023
10:00 TMG IF Lyseng Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
08. okt 2023
10:00
TMG
IF Lyseng
801340
ma09-10 2023
17:00 Solbjerg IF FC Skanderborg v/ Solbjergskolens Idrætshal
09. okt 2023
17:00
Solbjerg IF
FC Skanderborg
801337
to12-10 2023
17:30 Aabyhøj IF ASA, Aarhus Aabyhøj Stadion
12. okt 2023
17:30
Aabyhøj IF
ASA, Aarhus
801336
14-10 2023
11:00 IF Lyseng Viby IF
!
NB: Viby IF er taberdømt
Lyseng Idrætspark
14. okt 2023
11:00
IF Lyseng
Viby IF
801339
15-10 2023
10:00 TMG Randlev/Boulstrup IF Mårslet Stadion
15. okt 2023
10:00
TMG
Randlev/Boulstrup IF
801338
ma23-10 2023
17:00 BMI tst Fodbold Egelund Idrætscenter
23. okt 2023
17:00
BMI
tst Fodbold
801885
28-10 2023
10:00 tst Fodbold Aabyhøj IF tst Kunstgræsbane
28. okt 2023
10:00
tst Fodbold
Aabyhøj IF
801886
28-10 2023
11:00 FC Skanderborg BMI Normal Arena, 8-mands (kunst)
28. okt 2023
11:00
FC Skanderborg
BMI
802118
28-10 2023
11:00 Randlev/Boulstrup IF Solbjerg IF Randlev Skole
28. okt 2023
11:00
Randlev/Boulstrup IF
Solbjerg IF
801341
28-10 2023
11:00 ASA, Aarhus IF Lyseng Koncenton Park (ASA græsbaner)
28. okt 2023
11:00
ASA, Aarhus
IF Lyseng
802117
29-10 2023
11:00 Viby IF TMG Viby Idrætspark
29. okt 2023
11:00
Viby IF
TMG
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930
Mere fodbold henover vinteren - inde, futsal eller vinterturnering. Se mere her.

Log ind