U13 Drenge Liga 6 (2011) 8:8 - efterår 2023, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
551854
to17-08 2023
18:00 Oversidder B 1909
17. aug 2023
18:00
Oversidder
B 1909
552076
fr18-08 2023
17:00 ØB Dalum IF ØB.s Anlæg
1
-
2
18. aug 2023
17:00
ØB
1
Dalum IF
2
551850
19-08 2023
11:00 KUU Bogense G & IF Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
7
-
0
19. aug 2023
11:00
KUU
7
Bogense G & IF
0
552287
20-08 2023
13:00 Holluf Pile-Tornbjerg IF Otterup B & IK Holluf Pile skole
2
-
8
20. aug 2023
13:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF
2
Otterup B & IK
8
551908
ma21-08 2023
17:30 Allesø GF Tarup/Paarup IF Allesø / Spurvelundsskolen
9
-
1
21. aug 2023
17:30
Allesø GF
9
Tarup/Paarup IF
1
551860
ti22-08 2023
18:00 Højby S & G FC Faaborg Müller Autotech Arena Højby
5
-
6
22. aug 2023
18:00
Højby S & G
5
FC Faaborg
6
552289
26-08 2023
11:00 B 1909 Højby S & G 3F Gillested Park
HHT
26. aug 2023
11:00
B 1909
Højby S & G
HHT
553089
27-08 2023
12:30 Bogense G & IF Holluf Pile-Tornbjerg IF Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
4
-
8
27. aug 2023
12:30
Bogense G & IF
4
Holluf Pile-Tornbjerg IF
8
553087
ma28-08 2023
17:30 Tarup/Paarup IF Oversidder Home Tarup Park
28. aug 2023
17:30
Tarup/Paarup IF
Oversidder
553090
ti29-08 2023
18:00 FC Faaborg KUU Faaborg Stadion
3
-
3
29. aug 2023
18:00
FC Faaborg
3
KUU
3
553093
to31-08 2023
18:00 Oversidder Dalum IF
31. aug 2023
18:00
Oversidder
Dalum IF
553108
fr01-09 2023
17:00 ØB Bogense G & IF ØB.s Anlæg
8
-
1
01. sep 2023
17:00
ØB
8
Bogense G & IF
1
553101
02-09 2023
11:00 B 1909 Tarup/Paarup IF 3F Gillested Park
4
-
1
02. sep 2023
11:00
B 1909
4
Tarup/Paarup IF
1
553109
02-09 2023
12:30 Holluf Pile-Tornbjerg IF FC Faaborg Holluf Pile skole
2
-
9
02. sep 2023
12:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF
2
FC Faaborg
9
553106
03-09 2023
10:00 Allesø GF Otterup B & IK Allesø / Spurvelundsskolen
9
-
0
03. sep 2023
10:00
Allesø GF
9
Otterup B & IK
0
553098
ma04-09 2023
18:00 Højby S & G KUU Müller Autotech Arena Højby
0
-
5
04. sep 2023
18:00
Højby S & G
0
KUU
5
553115
ti05-09 2023
17:30 Bogense G & IF Allesø GF Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
0
-
8
05. sep 2023
17:30
Bogense G & IF
0
Allesø GF
8
553112
on06-09 2023
17:15 Tarup/Paarup IF Højby S & G Home Tarup Park
UHT
06. sep 2023
17:15
Tarup/Paarup IF
Højby S & G
UHT
553116
on06-09 2023
18:00 FC Faaborg ØB Faaborg Stadion
4
-
2
06. sep 2023
18:00
FC Faaborg
4
ØB
2
553111
on06-09 2023
18:00 KUU Holluf Pile-Tornbjerg IF Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
4
-
1
06. sep 2023
18:00
KUU
4
Holluf Pile-Tornbjerg IF
1
553110
on06-09 2023
18:30 Otterup B & IK Oversidder Intersport Arena Otterup
06. sep 2023
18:30
Otterup B & IK
Oversidder
553122
fr08-09 2023
17:00 ØB KUU ØB.s Anlæg
2
-
3
08. sep 2023
17:00
ØB
2
KUU
3
553119
09-09 2023
11:00 B 1909 Otterup B & IK 3F Gillested Park
3
-
4
09. sep 2023
11:00
B 1909
3
Otterup B & IK
4
553120
10-09 2023
10:00 Allesø GF FC Faaborg Allesø / Spurvelundsskolen
13
-
2
10. sep 2023
10:00
Allesø GF
13
FC Faaborg
2
553121
ma11-09 2023
17:00 Tarup/Paarup IF Dalum IF Home Tarup Park
1
-
4
11. sep 2023
17:00
Tarup/Paarup IF
1
Dalum IF
4
553117
ti12-09 2023
18:00 Oversidder Bogense G & IF
12. sep 2023
18:00
Oversidder
Bogense G & IF
553118
ti12-09 2023
18:00 Højby S & G Holluf Pile-Tornbjerg IF Müller Autotech Arena Højby
2
-
2
12. sep 2023
18:00
Højby S & G
2
Holluf Pile-Tornbjerg IF
2
553128
to14-09 2023
18:00 FC Faaborg Oversidder Faaborg Stadion
14. sep 2023
18:00
FC Faaborg
Oversidder
553088
to14-09 2023
18:30 Dalum IF Allesø GF Rema 1000 Park - Dalum
2
-
2
14. sep 2023
18:30
Dalum IF
2
Allesø GF
2
553123
16-09 2023
10:00 Otterup B & IK Tarup/Paarup IF Intersport Arena Otterup
8
-
6
16. sep 2023
10:00
Otterup B & IK
8
Tarup/Paarup IF
6
553124
16-09 2023
11:00 KUU Allesø GF Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
0
-
2
16. sep 2023
11:00
KUU
0
Allesø GF
2
553126
17-09 2023
12:00 Holluf Pile-Tornbjerg IF ØB Holluf Pile skole
3
-
0
17. sep 2023
12:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF
3
ØB
0
552288
ti19-09 2023
17:00 Otterup B & IK ØB Intersport Arena Otterup
2
-
6
19. sep 2023
17:00
Otterup B & IK
2
ØB
6
553125
ti19-09 2023
18:30 Dalum IF Højby S & G Rema 1000 Park - Dalum
2
-
3
19. sep 2023
18:30
Dalum IF
2
Højby S & G
3
553129
to21-09 2023
18:00 Oversidder KUU
21. sep 2023
18:00
Oversidder
KUU
553131
23-09 2023
11:00 B 1909 FC Faaborg 3F Gillested Park
7
-
9
23. sep 2023
11:00
B 1909
7
FC Faaborg
9
553132
24-09 2023
10:00 Allesø GF Holluf Pile-Tornbjerg IF Allesø / Spurvelundsskolen
3
-
2
24. sep 2023
10:00
Allesø GF
3
Holluf Pile-Tornbjerg IF
2
553127
24-09 2023
11:00 Bogense G & IF B 1909 Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
0
-
8
24. sep 2023
11:00
Bogense G & IF
0
B 1909
8
553133
ma25-09 2023
17:30 Tarup/Paarup IF Bogense G & IF Home Tarup Park
1
-
5
25. sep 2023
17:30
Tarup/Paarup IF
1
Bogense G & IF
5
553130
ti26-09 2023
18:00 Højby S & G ØB Müller Autotech Arena Højby
0
-
5
26. sep 2023
18:00
Højby S & G
0
ØB
5
553113
on27-09 2023
18:00 Dalum IF B 1909 Rema 1000 Park - Dalum
1
-
4
27. sep 2023
18:00
Dalum IF
1
B 1909
4
553136
30-09 2023
11:00 KUU B 1909 Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
UHT
30. sep 2023
11:00
KUU
B 1909
UHT
553143
01-10 2023
12:00 Bogense G & IF Dalum IF Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
4
-
4
01. okt 2023
12:00
Bogense G & IF
4
Dalum IF
4
553142
01-10 2023
12:30 Holluf Pile-Tornbjerg IF Oversidder Holluf Pile skole
01. okt 2023
12:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF
Oversidder
553135
ma02-10 2023
17:30 Otterup B & IK Højby S & G Intersport Arena Otterup
8
-
0
02. okt 2023
17:30
Otterup B & IK
8
Højby S & G
0
553137
ma02-10 2023
17:30 ØB Allesø GF ØB.s Anlæg
1
-
2
02. okt 2023
17:30
ØB
1
Allesø GF
2
553146
on04-10 2023
17:30 FC Faaborg Tarup/Paarup IF Faaborg Stadion
4
-
2
04. okt 2023
17:30
FC Faaborg
4
Tarup/Paarup IF
2
553134
to05-10 2023
17:00 Dalum IF Otterup B & IK Rema 1000 Park - Dalum
2
-
5
05. okt 2023
17:00
Dalum IF
2
Otterup B & IK
5
553150
to05-10 2023
17:00 B 1909 Holluf Pile-Tornbjerg IF 3F Gillested Park
6
-
3
05. okt 2023
17:00
B 1909
6
Holluf Pile-Tornbjerg IF
3
553148
to05-10 2023
18:00 Oversidder ØB
05. okt 2023
18:00
Oversidder
ØB
553147
08-10 2023
10:00 Otterup B & IK Bogense G & IF Intersport Arena Otterup
1
-
3
08. okt 2023
10:00
Otterup B & IK
1
Bogense G & IF
3
553152
08-10 2023
11:15 Dalum IF FC Faaborg Rema 1000 Park - Dalum
3
-
2
08. okt 2023
11:15
Dalum IF
3
FC Faaborg
2
553151
08-10 2023
14:00 Tarup/Paarup IF KUU Home Tarup Park
1
-
7
08. okt 2023
14:00
Tarup/Paarup IF
1
KUU
7
553158
ti10-10 2023
17:15 Holluf Pile-Tornbjerg IF Tarup/Paarup IF Holluf Pile skole
1
-
4
10. okt 2023
17:15
Holluf Pile-Tornbjerg IF
1
Tarup/Paarup IF
4
553149
ti10-10 2023
18:00 Højby S & G Allesø GF Müller Autotech Arena Højby
0
-
10
10. okt 2023
18:00
Højby S & G
0
Allesø GF
10
553153
14-10 2023
11:00 KUU Dalum IF Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
3
-
0
14. okt 2023
11:00
KUU
3
Dalum IF
0
553156
15-10 2023
10:00 Allesø GF Oversidder Allesø / Spurvelundsskolen
15. okt 2023
10:00
Allesø GF
Oversidder
553157
15-10 2023
10:00 ØB B 1909 ØB.s Anlæg
2
-
5
15. okt 2023
10:00
ØB
2
B 1909
5
553155
15-10 2023
12:00 Højby S & G Bogense G & IF Müller Autotech Arena Højby
1
-
8
15. okt 2023
12:00
Højby S & G
1
Bogense G & IF
8
553225
22-10 2023
12:00 FC Faaborg Otterup B & IK Faaborg Stadion
4
-
5
22. okt 2023
12:00
FC Faaborg
4
Otterup B & IK
5
553229
ma23-10 2023
17:00 B 1909 Allesø GF 3F Gillested Park
2
-
2
23. okt 2023
17:00
B 1909
2
Allesø GF
2
553227
ti24-10 2023
17:30 Oversidder Højby S & G
24. okt 2023
17:30
Oversidder
Højby S & G
553237
29-10 2023
09:00 Dalum IF Holluf Pile-Tornbjerg IF Rema 1000 Park - Dalum
5
-
0
29. okt 2023
09:00
Dalum IF
5
Holluf Pile-Tornbjerg IF
0
553226
29-10 2023
10:00 Otterup B & IK KUU Intersport Arena Otterup
1
-
3
29. okt 2023
10:00
Otterup B & IK
1
KUU
3
553236
29-10 2023
11:00 Tarup/Paarup IF ØB Home Tarup Park
0
-
0
29. okt 2023
11:00
Tarup/Paarup IF
0
ØB
0
553239
29-10 2023
11:00 Bogense G & IF FC Faaborg Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
3
-
3
29. okt 2023
11:00
Bogense G & IF
3
FC Faaborg
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
160823: Gislev udtrådt

Log ind