U12 Drenge SU 8-mands (12) Efterår, Pulje 2 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
192000
26-08 2023
09:30 Køge BK Nivå-Kokkedal FK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
26. aug 2023
09:30
Køge BK
Nivå-Kokkedal FK
191997
26-08 2023
11:00 TGB Ishøj IF TGB´s anlæg
26. aug 2023
11:00
TGB
Ishøj IF
191998
26-08 2023
13:00 LSF (1) Himmelev-Veddelev BK Smørum Idrætscenter
26. aug 2023
13:00
LSF (1)
Himmelev-Veddelev BK
191999
27-08 2023
10:00 RBK Lyngby Boldklub 1921 (2) Rishøj Stadion
27. aug 2023
10:00
RBK
Lyngby Boldklub 1921 (2)
192001
02-09 2023
11:00 Ishøj IF Køge BK Ishøj Idrætscenter
02. sep 2023
11:00
Ishøj IF
Køge BK
192002
02-09 2023
11:00 Himmelev-Veddelev BK RBK Himmelev Idrætspark
02. sep 2023
11:00
Himmelev-Veddelev BK
RBK
192003
03-09 2023
10:00 Lyngby Boldklub 1921 (2) LSF (1) Lyngby Stadion
03. sep 2023
10:00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
LSF (1)
192004
09-09 2023
11:00 Nivå-Kokkedal FK TGB Karsemosegård
09. sep 2023
11:00
Nivå-Kokkedal FK
TGB
192007
10-09 2023
10:00 RBK Ishøj IF Rishøj Stadion
UDS
10. sep 2023
10:00
RBK
Ishøj IF
UDS
192008
to14-09 2023
18:15 Køge BK Lyngby Boldklub 1921 (2) Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
14. sep 2023
18:15
Køge BK
Lyngby Boldklub 1921 (2)
192010
16-09 2023
11:00 Himmelev-Veddelev BK Køge BK Himmelev Idrætspark
16. sep 2023
11:00
Himmelev-Veddelev BK
Køge BK
192011
16-09 2023
11:00 Lyngby Boldklub 1921 (2) TGB Lyngby Stadion
16. sep 2023
11:00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
TGB
192012
16-09 2023
11:30 Nivå-Kokkedal FK RBK Karsemosegård
16. sep 2023
11:30
Nivå-Kokkedal FK
RBK
192006
to21-09 2023
18:30 LSF (1) Nivå-Kokkedal FK Smørum Idrætscenter
21. sep 2023
18:30
LSF (1)
Nivå-Kokkedal FK
192016
23-09 2023
10:00 Lyngby Boldklub 1921 (2) Nivå-Kokkedal FK Lyngby Stadion
23. sep 2023
10:00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Nivå-Kokkedal FK
192013
23-09 2023
11:00 TGB LSF (1) TGB´s anlæg
23. sep 2023
11:00
TGB
LSF (1)
192014
23-09 2023
11:00 Ishøj IF Himmelev-Veddelev BK Ishøj Idrætscenter
23. sep 2023
11:00
Ishøj IF
Himmelev-Veddelev BK
192015
ti26-09 2023
18:00 RBK Køge BK Rishøj Stadion
26. sep 2023
18:00
RBK
Køge BK
192019
30-09 2023
09:30 Køge BK TGB Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
30. sep 2023
09:30
Køge BK
TGB
192020
30-09 2023
10:00 Nivå-Kokkedal FK Ishøj IF Karsemosegård
30. sep 2023
10:00
Nivå-Kokkedal FK
Ishøj IF
192018
30-09 2023
11:00 Himmelev-Veddelev BK Lyngby Boldklub 1921 (2) Himmelev Idrætspark
30. sep 2023
11:00
Himmelev-Veddelev BK
Lyngby Boldklub 1921 (2)
192017
30-09 2023
13:00 LSF (1) RBK Smørum Idrætscenter
30. sep 2023
13:00
LSF (1)
RBK
192024
07-10 2023
09:30 Køge BK LSF (1) Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
07. okt 2023
09:30
Køge BK
LSF (1)
192023
07-10 2023
10:00 Lyngby Boldklub 1921 (2) Ishøj IF Lyngby Stadion
07. okt 2023
10:00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Ishøj IF
192021
07-10 2023
11:00 Himmelev-Veddelev BK Nivå-Kokkedal FK Himmelev Idrætspark
07. okt 2023
11:00
Himmelev-Veddelev BK
Nivå-Kokkedal FK
192022
08-10 2023
10:00 RBK TGB Rishøj Stadion
08. okt 2023
10:00
RBK
TGB
192009
28-10 2023
11:00 Ishøj IF LSF (1) Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
28. okt 2023
11:00
Ishøj IF
LSF (1)
192005
29-10 2023
12:15 TGB Himmelev-Veddelev BK
!
NB: Himmelev-Veddelev BK er taberdømt
TGB´s anlæg
29. okt 2023
12:15
TGB
Himmelev-Veddelev BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind