U12 Drenge 1 8-mands (12) Efterår, Pulje 1 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
192167
19-08 2023
10:00 IF Skjold Birkerød Bagsværd BK Birkerød Stadion
19. aug 2023
10:00
IF Skjold Birkerød
Bagsværd BK
192166
19-08 2023
11:00 Ishøj IF Hillerød Fodbold Ishøj Idrætscenter
19. aug 2023
11:00
Ishøj IF
Hillerød Fodbold
192168
19-08 2023
11:15 Hareskov IF Snekkersten IF Birkevang
19. aug 2023
11:15
Hareskov IF
Snekkersten IF
192169
20-08 2023
10:30 Virum-Sorgenfri BK Hundested IK
!
NB: Hundested IK er taberdømt
Virum Stadion
20. aug 2023
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Hundested IK
192170
20-08 2023
10:30 B. 1973, Herlev Hørsholm-Usserød IK Elverroad
20. aug 2023
10:30
B. 1973, Herlev
Hørsholm-Usserød IK
192171
on23-08 2023
19:00 Hundested IK B. 1973, Herlev
!
NB: B. 1973, Herlev er taberdømt
Hundested Stadion
23. aug 2023
19:00
Hundested IK
B. 1973, Herlev
192172
to24-08 2023
18:30 Hillerød Fodbold Virum-Sorgenfri BK Hillerød Stadion
24. aug 2023
18:30
Hillerød Fodbold
Virum-Sorgenfri BK
192173
fr25-08 2023
17:30 Bagsværd BK Ishøj IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
25. aug 2023
17:30
Bagsværd BK
Ishøj IF
192175
26-08 2023
11:30 Hørsholm-Usserød IK Hareskov IF Hørsholm Idrætspark
26. aug 2023
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Hareskov IF
192174
27-08 2023
10:00 Snekkersten IF IF Skjold Birkerød Snekkersten Idrætscenter
27. aug 2023
10:00
Snekkersten IF
IF Skjold Birkerød
192176
on30-08 2023
18:45 Hundested IK Hillerød Fodbold Hundested Stadion
30. aug 2023
18:45
Hundested IK
Hillerød Fodbold
192178
02-09 2023
10:00 IF Skjold Birkerød Hørsholm-Usserød IK Birkerød Stadion
02. sep 2023
10:00
IF Skjold Birkerød
Hørsholm-Usserød IK
192177
02-09 2023
11:00 Ishøj IF Snekkersten IF Ishøj Idrætscenter
02. sep 2023
11:00
Ishøj IF
Snekkersten IF
192179
03-09 2023
10:30 Virum-Sorgenfri BK Bagsværd BK Virum Stadion
03. sep 2023
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Bagsværd BK
192180
03-09 2023
10:30 B. 1973, Herlev Hareskov IF Elverroad
03. sep 2023
10:30
B. 1973, Herlev
Hareskov IF
192181
on06-09 2023
18:30 Hillerød Fodbold B. 1973, Herlev Hillerød Stadion
06. sep 2023
18:30
Hillerød Fodbold
B. 1973, Herlev
192183
09-09 2023
11:15 Hareskov IF IF Skjold Birkerød Birkevang
09. sep 2023
11:15
Hareskov IF
IF Skjold Birkerød
192182
09-09 2023
14:15 Bagsværd BK Hundested IK
!
NB: Hundested IK er taberdømt
Bagsværd Stadion Kunstgræs
09. sep 2023
14:15
Bagsværd BK
Hundested IK
192236
10-09 2023
10:00 Snekkersten IF Virum-Sorgenfri BK Snekkersten Idrætscenter
10. sep 2023
10:00
Snekkersten IF
Virum-Sorgenfri BK
192238
on13-09 2023
18:15 Hundested IK Snekkersten IF Hundested Stadion
13. sep 2023
18:15
Hundested IK
Snekkersten IF
192240
on13-09 2023
18:15 Hillerød Fodbold Bagsværd BK Hillerød Stadion
13. sep 2023
18:15
Hillerød Fodbold
Bagsværd BK
192254
fr15-09 2023
17:30 Bagsværd BK B. 1973, Herlev Bagsværd Stadion Kunstgræs
15. sep 2023
17:30
Bagsværd BK
B. 1973, Herlev
192239
16-09 2023
11:00 Ishøj IF Hareskov IF Ishøj Idrætscenter
16. sep 2023
11:00
Ishøj IF
Hareskov IF
192251
17-09 2023
10:30 Virum-Sorgenfri BK Hørsholm-Usserød IK Virum Stadion
17. sep 2023
10:30
Virum-Sorgenfri BK
Hørsholm-Usserød IK
192252
17-09 2023
10:30 B. 1973, Herlev IF Skjold Birkerød Elverroad
17. sep 2023
10:30
B. 1973, Herlev
IF Skjold Birkerød
192253
23-09 2023
10:00 IF Skjold Birkerød Ishøj IF Birkerød Stadion
23. sep 2023
10:00
IF Skjold Birkerød
Ishøj IF
192255
23-09 2023
11:15 Hareskov IF Virum-Sorgenfri BK Birkevang
23. sep 2023
11:15
Hareskov IF
Virum-Sorgenfri BK
192267
23-09 2023
11:30 Hørsholm-Usserød IK Hundested IK
!
NB: Hundested IK er taberdømt
Hørsholm Idrætspark
23. sep 2023
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Hundested IK
192266
24-09 2023
10:00 Snekkersten IF Hillerød Fodbold Snekkersten Idrætscenter
24. sep 2023
10:00
Snekkersten IF
Hillerød Fodbold
192268
on27-09 2023
17:45 Hundested IK Hareskov IF Hundested Stadion
27. sep 2023
17:45
Hundested IK
Hareskov IF
192270
fr29-09 2023
17:30 Bagsværd BK Snekkersten IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
29. sep 2023
17:30
Bagsværd BK
Snekkersten IF
192271
01-10 2023
10:30 Virum-Sorgenfri BK IF Skjold Birkerød Virum Stadion
01. okt 2023
10:30
Virum-Sorgenfri BK
IF Skjold Birkerød
192272
01-10 2023
10:30 B. 1973, Herlev Ishøj IF Elverroad
01. okt 2023
10:30
B. 1973, Herlev
Ishøj IF
192269
on04-10 2023
18:00 Hillerød Fodbold Hørsholm-Usserød IK Hillerød Stadion
04. okt 2023
18:00
Hillerød Fodbold
Hørsholm-Usserød IK
192273
07-10 2023
10:00 Ishøj IF Virum-Sorgenfri BK Ishøj Idrætscenter
07. okt 2023
10:00
Ishøj IF
Virum-Sorgenfri BK
192274
07-10 2023
10:00 IF Skjold Birkerød Hundested IK Birkerød Stadion
07. okt 2023
10:00
IF Skjold Birkerød
Hundested IK
192275
07-10 2023
11:15 Hareskov IF Hillerød Fodbold Birkevang
07. okt 2023
11:15
Hareskov IF
Hillerød Fodbold
192297
07-10 2023
11:30 Hørsholm-Usserød IK Bagsværd BK Hørsholm Idrætspark
07. okt 2023
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Bagsværd BK
192296
07-10 2023
12:15 B. 1973, Herlev Snekkersten IF Elverroad
07. okt 2023
12:15
B. 1973, Herlev
Snekkersten IF
192298
on11-10 2023
17:00 Hundested IK Ishøj IF
!
NB: Ishøj IF er taberdømt
Hundested Stadion
11. okt 2023
17:00
Hundested IK
Ishøj IF
192299
on11-10 2023
17:00 Hillerød Fodbold IF Skjold Birkerød Hillerød Stadion
11. okt 2023
17:00
Hillerød Fodbold
IF Skjold Birkerød
192300
on11-10 2023
17:30 Bagsværd BK Hareskov IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
11. okt 2023
17:30
Bagsværd BK
Hareskov IF
192301
14-10 2023
10:30 Virum-Sorgenfri BK B. 1973, Herlev Virum Stadion
14. okt 2023
10:30
Virum-Sorgenfri BK
B. 1973, Herlev
192237
28-10 2023
11:00 Hørsholm-Usserød IK Ishøj IF Hørsholm Idrætspark
28. okt 2023
11:00
Hørsholm-Usserød IK
Ishøj IF
192302
05-11 2023
10:00 Snekkersten IF
!
NB: Snekkersten IF er taberdømt
Hørsholm-Usserød IK Snekkersten Idrætscenter
05. nov 2023
10:00
Snekkersten IF
Hørsholm-Usserød IK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind