U12 Drenge 3 8-mands (12) Efterår, Pulje 3 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
193566
ti15-08 2023
18:30 BK Avarta Værløse BK (2) Espelundens Idrætsanlæg
15. aug 2023
18:30
BK Avarta
Værløse BK (2)
193567
on16-08 2023
17:45 Herstedøster IC B. 1973, Herlev Herstedøster Stadion
16. aug 2023
17:45
Herstedøster IC
B. 1973, Herlev
193565
on16-08 2023
18:00 Glostrup LSF Østervangsbanerne
16. aug 2023
18:00
Glostrup
LSF
193564
19-08 2023
12:00 Albertslund IF BSF Albertslund Stadion
19. aug 2023
12:00
Albertslund IF
BSF
193570
on23-08 2023
17:30 BSF Herstedøster IC Ballerup Idrætspark
23. aug 2023
17:30
BSF
Herstedøster IC
193572
to24-08 2023
18:00 Værløse BK (2) Glostrup Værløse Stadion
24. aug 2023
18:00
Værløse BK (2)
Glostrup
193571
26-08 2023
11:30 LSF Albertslund IF Smørum Idrætscenter
26. aug 2023
11:30
LSF
Albertslund IF
193569
27-08 2023
10:30 B. 1973, Herlev Ishøj IF Elverroad
27. aug 2023
10:30
B. 1973, Herlev
Ishøj IF
193573
ti29-08 2023
17:15 BK Vest, Rødovre BK Avarta Nørrekær
29. aug 2023
17:15
BK Vest, Rødovre
BK Avarta
193576
on30-08 2023
18:00 Glostrup BK Vest, Rødovre Østervangsbanerne
30. aug 2023
18:00
Glostrup
BK Vest, Rødovre
193581
02-09 2023
10:00 Ishøj IF BK Avarta Ishøj Idrætscenter
02. sep 2023
10:00
Ishøj IF
BK Avarta
193575
02-09 2023
12:00 Albertslund IF Værløse BK (2) Albertslund Stadion
02. sep 2023
12:00
Albertslund IF
Værløse BK (2)
193574
03-09 2023
10:30 B. 1973, Herlev BSF Elverroad
03. sep 2023
10:30
B. 1973, Herlev
BSF
193577
03-09 2023
13:00 Herstedøster IC LSF Herstedøster Stadion
03. sep 2023
13:00
Herstedøster IC
LSF
193582
on06-09 2023
17:30 BSF Ishøj IF Ballerup Idrætspark
06. sep 2023
17:30
BSF
Ishøj IF
193584
on06-09 2023
18:30 BK Avarta Glostrup Espelundens Idrætsanlæg
06. sep 2023
18:30
BK Avarta
Glostrup
193585
to07-09 2023
18:00 Værløse BK (2) Herstedøster IC Værløse Stadion
07. sep 2023
18:00
Værløse BK (2)
Herstedøster IC
193583
09-09 2023
11:30 LSF B. 1973, Herlev Smørum Idrætscenter
09. sep 2023
11:30
LSF
B. 1973, Herlev
193568
09-09 2023
15:00 Ishøj IF BK Vest, Rødovre Ishøj Idrætscenter
09. sep 2023
15:00
Ishøj IF
BK Vest, Rødovre
193586
10-09 2023
10:00 BK Vest, Rødovre Albertslund IF Nørrekær
10. sep 2023
10:00
BK Vest, Rødovre
Albertslund IF
193589
on13-09 2023
17:30 BSF LSF Ballerup Idrætspark
13. sep 2023
17:30
BSF
LSF
193590
to14-09 2023
18:00 Herstedøster IC BK Vest, Rødovre Herstedøster Stadion
14. sep 2023
18:00
Herstedøster IC
BK Vest, Rødovre
193588
16-09 2023
12:00 Albertslund IF BK Avarta Albertslund Stadion
16. sep 2023
12:00
Albertslund IF
BK Avarta
193591
17-09 2023
09:30 Ishøj IF Glostrup Ishøj Idrætscenter
UDS
17. sep 2023
09:30
Ishøj IF
Glostrup
UDS
193587
17-09 2023
12:00 B. 1973, Herlev Værløse BK (2) Elverroad
17. sep 2023
12:00
B. 1973, Herlev
Værløse BK (2)
193592
on20-09 2023
18:00 Glostrup Albertslund IF Østervangsbanerne
20. sep 2023
18:00
Glostrup
Albertslund IF
193594
on20-09 2023
18:00 BK Avarta Herstedøster IC Espelundens Idrætsanlæg
20. sep 2023
18:00
BK Avarta
Herstedøster IC
193596
on20-09 2023
18:00 BK Vest, Rødovre B. 1973, Herlev Nørrekær
20. sep 2023
18:00
BK Vest, Rødovre
B. 1973, Herlev
193595
to21-09 2023
18:00 Værløse BK (2) BSF Værløse Stadion
21. sep 2023
18:00
Værløse BK (2)
BSF
193593
23-09 2023
11:30 LSF Ishøj IF Smørum Idrætscenter
23. sep 2023
11:30
LSF
Ishøj IF
193608
23-09 2023
12:00 B. 1973, Herlev Albertslund IF Elverroad Kunstgræs
23. sep 2023
12:00
B. 1973, Herlev
Albertslund IF
193598
on27-09 2023
17:30 BSF BK Vest, Rødovre Ballerup Idrætspark
27. sep 2023
17:30
BSF
BK Vest, Rødovre
193600
on27-09 2023
17:45 Herstedøster IC Glostrup Herstedøster Stadion
27. sep 2023
17:45
Herstedøster IC
Glostrup
193601
30-09 2023
10:00 Ishøj IF Albertslund IF Ishøj Idrætscenter
30. sep 2023
10:00
Ishøj IF
Albertslund IF
193599
30-09 2023
11:30 LSF Værløse BK (2) Smørum Idrætscenter
30. sep 2023
11:30
LSF
Værløse BK (2)
193597
01-10 2023
10:30 B. 1973, Herlev BK Avarta Elverroad
01. okt 2023
10:30
B. 1973, Herlev
BK Avarta
193604
on04-10 2023
17:15 Glostrup B. 1973, Herlev Østervangsbanerne
04. okt 2023
17:15
Glostrup
B. 1973, Herlev
193605
on04-10 2023
17:15 BK Avarta BSF Espelundens Idrætsanlæg
04. okt 2023
17:15
BK Avarta
BSF
193606
07-10 2023
10:00 Ishøj IF Værløse BK (2) Ishøj Idrætscenter
07. okt 2023
10:00
Ishøj IF
Værløse BK (2)
193602
07-10 2023
12:15 Albertslund IF Herstedøster IC Albertslund Stadion
07. okt 2023
12:15
Albertslund IF
Herstedøster IC
193607
08-10 2023
09:00 BK Vest, Rødovre LSF Nørrekær
08. okt 2023
09:00
BK Vest, Rødovre
LSF
193610
ti10-10 2023
17:00 LSF BK Avarta Smørum Idrætscenter
10. okt 2023
17:00
LSF
BK Avarta
193609
on11-10 2023
17:30 BSF Glostrup Ballerup Idrætspark
11. okt 2023
17:30
BSF
Glostrup
193612
to12-10 2023
17:15 Værløse BK (2) BK Vest, Rødovre Værløse Stadion
12. okt 2023
17:15
Værløse BK (2)
BK Vest, Rødovre
193611
14-10 2023
10:00 Herstedøster IC Ishøj IF Herstedøster Stadion
14. okt 2023
10:00
Herstedøster IC
Ishøj IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind