Serie 2, P1 23/24

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
812203
fr11-08 2023
18:00 Kastrup IA ved Diget
3
-
2
11. aug 2023
18:00
Amager FF
3
Valby Bk.
2
812204
12-08 2023
12:00
KFB
Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
12. aug 2023
12:00
KFB
2
FK Prespa
1
812206
12-08 2023
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
4
12. aug 2023
12:00
Amalie
1
FC Culpa
4
812202
12-08 2023
14:00
CIK
Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
5
12. aug 2023
14:00
CIK
2
Sønderbro Fight
5
812779
fr18-08 2023
18:00
KFB
Valby Idrætspark
3
-
1
18. aug 2023
18:00
Valby Bk.
3
KFB
1
812778
fr18-08 2023
19:30 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
2
18. aug 2023
19:30
FK Prespa
4
FC Nyhavn
2
812780
19-08 2023
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
1
19. aug 2023
12:00
Sønderbro Fight
4
Amager FF
1
812775
19-08 2023
14:00
CIK
Mimersparken
1
-
1
19. aug 2023
14:00
Nørrebro United
1
CIK
1
812777
20-08 2023
10:00 Frederiksberg IP, kunst
5
-
3
20. aug 2023
10:00
CBS Sport
5
Amalie
3
812781
20-08 2023
10:00
Fix
Valby Idrætspark
2
-
3
20. aug 2023
10:00
FC ESPM
2
Fix
3
812776
20-08 2023
12:00 Valby Idrætspark
6
-
0
20. aug 2023
12:00
FC Culpa
6
SC Amager
0
812918
ti22-08 2023
18:30
KFB
Fix
Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
0
22. aug 2023
18:30
KFB
1
Fix
0
812786
to24-08 2023
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
2
24. aug 2023
18:00
Amalie
1
FK Prespa
2
812783
fr25-08 2023
18:00 Kastrup IA ved Diget
3
-
0
25. aug 2023
18:00
Amager FF
3
Nørrebro United
0
812784
26-08 2023
12:00
KFB
Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
1
26. aug 2023
12:00
KFB
4
Sønderbro Fight
1
812785
26-08 2023
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
0
26. aug 2023
12:00
FC Nyhavn
1
Valby Bk.
0
812782
26-08 2023
14:00
CIK
Fix
Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
2
26. aug 2023
14:00
CIK
1
Fix
2
812787
27-08 2023
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
27. aug 2023
12:00
SC Amager
1
CBS Sport
1
812788
27-08 2023
12:00 Valby Idrætspark
1
-
2
27. aug 2023
12:00
FC Culpa
1
FC ESPM
2
812201
ti29-08 2023
18:30
Fix
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
1
-
3
29. aug 2023
18:30
Fix
1
Nørrebro United
3
812906
fr01-09 2023
18:00 Valby Idrætspark
1
-
3
01. sep 2023
18:00
Valby Bk.
1
Amalie
3
812905
fr01-09 2023
19:30 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
2
01. sep 2023
19:30
FK Prespa
3
SC Amager
2
812907
02-09 2023
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
6
02. sep 2023
12:00
Sønderbro Fight
2
FC Nyhavn
6
812904
03-09 2023
10:00 Frederiksberg IP, kunst
3
-
2
03. sep 2023
10:00
CBS Sport
3
FC Culpa
2
812916
03-09 2023
10:00
CIK
Valby Idrætspark
3
-
1
03. sep 2023
10:00
FC ESPM
3
CIK
1
812903
ti05-09 2023
18:15
Fix
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
1
-
1
05. sep 2023
18:15
Fix
1
Amager FF
1
812205
on06-09 2023
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
1
06. sep 2023
18:00
FC Nyhavn
4
CBS Sport
1
812207
on06-09 2023
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
3
06. sep 2023
18:00
SC Amager
0
FC ESPM
3
813013
to07-09 2023
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
3
07. sep 2023
18:00
Amalie
3
Sønderbro Fight
3
812917
fr08-09 2023
18:00
CIK
Kastrup IA ved Diget
2
-
1
08. sep 2023
18:00
Amager FF
2
CIK
1
812945
09-09 2023
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
2
09. sep 2023
12:00
FC Nyhavn
5
Nørrebro United
2
813016
10-09 2023
10:00 Frederiksberg IP, kunst
5
-
2
10. sep 2023
10:00
CBS Sport
5
FC ESPM
2
242409
10-09 2023
12:00
CIK
Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
2
10. sep 2023
12:00
CIK
2
Amalie
2
813014
10-09 2023
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
4
10. sep 2023
12:00
SC Amager
2
Valby Bk.
4
813015
10-09 2023
12:00 Valby Idrætspark
5
-
1
10. sep 2023
12:00
FC Culpa
5
FK Prespa
1
813021
fr15-09 2023
18:00 Valby Idrætspark
1
-
2
15. sep 2023
18:00
Valby Bk.
1
FC Culpa
2
813020
fr15-09 2023
19:30 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
2
15. sep 2023
19:30
FK Prespa
3
CBS Sport
2
242340
16-09 2023
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
1
16. sep 2023
12:00
Sønderbro Fight
3
SC Amager
1
813018
16-09 2023
12:00
Fix
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
6
-
1
16. sep 2023
12:00
Fix
6
FC Nyhavn
1
813019
16-09 2023
14:00
CIK
KFB
Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
1
16. sep 2023
14:00
CIK
0
KFB
1
813017
16-09 2023
14:00 Mimersparken
1
-
8
16. sep 2023
14:00
Nørrebro United
1
Amalie
8
242341
17-09 2023
10:00 Valby Idrætspark
3
-
1
17. sep 2023
10:00
FC ESPM
3
Amager FF
1
242346
ma18-09 2023
18:00 Valby Idrætspark
2
-
3
18. sep 2023
18:00
FC Culpa
2
Sønderbro Fight
3
242350
fr22-09 2023
19:30 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
4
22. sep 2023
19:30
FK Prespa
2
FC ESPM
4
242342
23-09 2023
12:00
KFB
Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
3
23. sep 2023
12:00
KFB
2
Amager FF
3
242343
23-09 2023
12:00
CIK
Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
4
23. sep 2023
12:00
FC Nyhavn
3
CIK
4
242344
23-09 2023
12:00
Fix
Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
6
23. sep 2023
12:00
Amalie
2
Fix
6
242349
24-09 2023
10:00 Frederiksberg IP, kunst
3
-
1
24. sep 2023
10:00
CBS Sport
3
Valby Bk.
1
242345
24-09 2023
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
0
24. sep 2023
14:00
SC Amager
1
Nørrebro United
0
242509
fr29-09 2023
18:00 Kastrup IA ved Diget
3
-
1
29. sep 2023
18:00
Amager FF
3
FC Nyhavn
1
242510
fr29-09 2023
18:00 Valby Idrætspark
2
-
2
29. sep 2023
18:00
Valby Bk.
2
FK Prespa
2
242408
30-09 2023
12:00
Fix
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
7
-
0
30. sep 2023
12:00
Fix
7
SC Amager
0
242511
30-09 2023
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
30. sep 2023
12:00
Sønderbro Fight
1
CBS Sport
1
242407
30-09 2023
14:00 Mimersparken
2
-
4
30. sep 2023
14:00
Nørrebro United
2
FC Culpa
4
242512
01-10 2023
10:00
KFB
Valby Idrætspark
2
-
3
01. okt 2023
10:00
FC ESPM
2
KFB
3
242857
on04-10 2023
19:30
KFB
Sundby Idrætspark
0
-
0
04. okt 2023
19:30
SC Amager
0
KFB
0
242834
fr06-10 2023
18:00 Valby Idrætspark
2
-
9
06. okt 2023
18:00
Valby Bk.
2
FC ESPM
9
242797
fr06-10 2023
19:30 Ryparken Idrætsanlæg
6
-
1
06. okt 2023
19:30
FK Prespa
6
Sønderbro Fight
1
242709
07-10 2023
12:00
KFB
Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
3
07. okt 2023
12:00
FC Nyhavn
3
KFB
3
242711
07-10 2023
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
2
07. okt 2023
14:00
Amalie
0
Amager FF
2
242796
08-10 2023
10:00 Frederiksberg IP, kunst
2
-
0
08. okt 2023
10:00
CBS Sport
2
Nørrebro United
0
242712
08-10 2023
12:00
CIK
Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
5
08. okt 2023
12:00
SC Amager
2
CIK
5
242713
08-10 2023
12:00
Fix
Valby Idrætspark
6
-
1
08. okt 2023
12:00
FC Culpa
6
Fix
1
242852
fr13-10 2023
18:00 Kastrup IA ved Diget
4
-
0
13. okt 2023
18:00
Amager FF
4
SC Amager
0
242850
14-10 2023
12:00
Fix
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
3
-
4
14. okt 2023
12:00
Fix
3
CBS Sport
4
242854
14-10 2023
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
2
14. okt 2023
12:00
Sønderbro Fight
5
Valby Bk.
2
242851
14-10 2023
14:00
CIK
Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
4
14. okt 2023
14:00
CIK
0
FC Culpa
4
242849
14-10 2023
14:00 Mimersparken
0
-
1
14. okt 2023
14:00
Nørrebro United
0
FK Prespa
1
242855
15-10 2023
10:00 Valby Idrætspark
0
-
1
15. okt 2023
10:00
FC ESPM
0
FC Nyhavn
1
242861
fr20-10 2023
18:00 Valby Idrætspark
3
-
2
20. okt 2023
18:00
Valby Bk.
3
Nørrebro United
2
242862
21-10 2023
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
1
21. okt 2023
12:00
Sønderbro Fight
3
FC ESPM
1
242859
22-10 2023
10:00
CIK
Frederiksberg IP, kunst
4
-
3
22. okt 2023
10:00
CBS Sport
4
CIK
3
242858
22-10 2023
12:00 Valby Idrætspark
2
-
0
22. okt 2023
12:00
FC Culpa
2
Amager FF
0
242856
22-10 2023
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
2
22. okt 2023
14:00
Amalie
2
FC Nyhavn
2
242866
fr27-10 2023
18:00 Kastrup IA ved Diget
1
-
1
27. okt 2023
18:00
Amager FF
1
CBS Sport
1
242864
28-10 2023
12:00
Fix
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
5
-
1
28. okt 2023
12:00
Fix
5
Valby Bk.
1
242867
28-10 2023
12:00
KFB
Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
28. okt 2023
12:00
KFB
3
FC Culpa
0
242868
28-10 2023
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
0
28. okt 2023
12:00
FC Nyhavn
2
SC Amager
0
242865
28-10 2023
14:00
CIK
Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
0
28. okt 2023
14:00
CIK
1
FK Prespa
0
242863
28-10 2023
16:00 Mimersparken
3
-
3
28. okt 2023
16:00
Nørrebro United
3
Sønderbro Fight
3
242869
29-10 2023
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
2
29. okt 2023
14:00
Amalie
0
FC ESPM
2
242874
fr03-11 2023
19:00
CIK
Valby Idrætspark
2
-
2
03. nov 2023
19:00
Valby Bk.
2
CIK
2
242873
fr03-11 2023
19:30 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
0
03. nov 2023
19:30
FK Prespa
2
Amager FF
0
242871
04-11 2023
12:00 Valby Idrætspark
5
-
1
04. nov 2023
12:00
FC Culpa
5
FC Nyhavn
1
242875
04-11 2023
12:00
Fix
Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
5
04. nov 2023
12:00
Sønderbro Fight
1
Fix
5
242876
04-11 2023
16:00 Valby Idrætspark
3
-
1
04. nov 2023
16:00
FC ESPM
3
Nørrebro United
1
242872
05-11 2023
10:00
KFB
Frederiksberg IP, kunst
8
-
0
05. nov 2023
10:00
CBS Sport
8
KFB
0
242870
05-11 2023
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
4
05. nov 2023
12:00
SC Amager
1
Amalie
4
242860
ti07-11 2023
19:30
Fix
Tingbjerg Idrætspark
1
-
0
07. nov 2023
19:30
Fix
1
FK Prespa
0
812902
to09-11 2023
20:00
KFB
Mimersparken
3
-
2
09. nov 2023
20:00
Nørrebro United
3
KFB
2
242853
ti28-11 2023
19:00
KFB
Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
28. nov 2023
19:00
KFB
1
Amalie
1
242882
to28-03 2024
12:00 Valby Idrætspark
0
-
3
28. mar
12:00
Valby Bk.
0
Amager FF
3
242884
to28-03 2024
12:00 Valby Idrætspark
4
-
0
28. mar
12:00
FC ESPM
4
SC Amager
0
242881
to28-03 2024
14:00
KFB
Ryparken Idrætsanlæg
2
-
2
28. mar
14:00
FK Prespa
2
KFB
2
242877
to28-03 2024
14:00
Fix
Mimersparken
1
-
2
28. mar
14:00
Nørrebro United
1
Fix
2
242879
to28-03 2024
16:00 Frederiksberg IP, kunst
4
-
2
28. mar
16:00
CBS Sport
4
FC Nyhavn
2
242886
ma01-04 2024
12:00
CIK
Kløvermarkens Idrætsanlæg
9
-
1
01. apr
12:00
CIK
9
Nørrebro United
1
242980
ma01-04 2024
14:00 Kastrup IA ved Diget
4
-
3
01. apr
14:00
Amager FF
4
Sønderbro Fight
3
242982
ma01-04 2024
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
2
01. apr
14:00
FC Nyhavn
1
FK Prespa
2
242985
ma01-04 2024
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
5
01. apr
14:00
SC Amager
2
FC Culpa
5
242984
ma01-04 2024
16:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
01. apr
16:00
Amalie
1
CBS Sport
1
243695
fr05-04 2024
18:00 Valby Idrætspark
4
-
1
05. apr
18:00
Valby Bk.
4
FC Nyhavn
1
243694
fr05-04 2024
19:30 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
1
05. apr
19:30
FK Prespa
3
Amalie
1
242987
06-04 2024
12:00
Fix
CIK
Tingbjerg Idrætspark
2
-
1
06. apr
12:00
Fix
2
CIK
1
243696
06-04 2024
12:00
KFB
Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
2
06. apr
12:00
Sønderbro Fight
3
KFB
2
242986
06-04 2024
14:00 Mimersparken
1
-
4
06. apr
14:00
Nørrebro United
1
Amager FF
4
243693
07-04 2024
10:00 Frederiksberg IP, kunst
5
-
1
07. apr
10:00
CBS Sport
5
SC Amager
1
243697
07-04 2024
16:00 Valby Idrætspark
1
-
2
07. apr
16:00
FC ESPM
1
FC Culpa
2
243726
on10-04 2024
18:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
0
10. apr
18:15
FC Nyhavn
2
Sønderbro Fight
0
243727
to11-04 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
0
11. apr
18:00
Amalie
4
Valby Bk.
0
243699
fr12-04 2024
18:00
Fix
Kastrup IA ved Diget
1
-
0
12. apr
18:00
Amager FF
1
Fix
0
243698
13-04 2024
12:00
CIK
Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
4
13. apr
12:00
CIK
0
FC ESPM
4
243725
13-04 2024
12:00
KFB
Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
3
13. apr
12:00
KFB
1
Nørrebro United
3
244684
14-04 2024
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
4
14. apr
12:00
SC Amager
0
FK Prespa
4
244685
14-04 2024
12:00 Valby Idrætspark
2
-
0
14. apr
12:00
FC Culpa
2
CBS Sport
0
242885
ti16-04 2024
18:30
Fix
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
1
-
1
16. apr
18:30
Fix
1
FC ESPM
1
244780
fr19-04 2024
18:00 Valby Idrætspark
0
-
1
19. apr
18:00
Valby Bk.
0
SC Amager
1
244779
fr19-04 2024
19:30 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
2
19. apr
19:30
FK Prespa
0
FC Culpa
2
244777
20-04 2024
12:00
Fix
KFB
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
1
-
0
20. apr
12:00
Fix
1
KFB
0
244778
20-04 2024
12:00
CIK
Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
0
20. apr
12:00
CIK
0
Amager FF
0
244781
20-04 2024
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
2
20. apr
12:00
Sønderbro Fight
1
Amalie
2
244776
20-04 2024
14:00 Mimersparken
3
-
2
20. apr
14:00
Nørrebro United
3
FC Nyhavn
2
244782
21-04 2024
16:00 Valby Idrætspark
2
-
3
21. apr
16:00
FC ESPM
2
CBS Sport
3
244786
to25-04 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
25. apr
18:00
Amalie
3
Nørrebro United
0
244783
fr26-04 2024
18:00 Kastrup IA ved Diget
2
-
2
26. apr
18:00
Amager FF
2
FC ESPM
2
244784
27-04 2024
12:00
KFB
CIK
Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
1
27. apr
12:00
KFB
0
CIK
1
244785
27-04 2024
12:00
Fix
Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
2
27. apr
12:00
FC Nyhavn
1
Fix
2
244834
28-04 2024
10:00 Frederiksberg IP, kunst
4
-
0
28. apr
10:00
CBS Sport
4
FK Prespa
0
244787
28-04 2024
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
4
28. apr
12:00
SC Amager
3
Sønderbro Fight
4
244833
28-04 2024
12:00 Valby Idrætspark
3
-
1
28. apr
12:00
FC Culpa
3
Valby Bk.
1
244851
fr03-05 2024
18:00
KFB
Kastrup IA ved Diget
1
-
0
03. maj
18:00
Amager FF
1
KFB
0
244852
fr03-05 2024
18:00 Valby Idrætspark
1
-
4
03. maj
18:00
Valby Bk.
1
CBS Sport
4
244840
04-05 2024
12:00
Fix
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
4
-
2
04. maj
12:00
Fix
4
Amalie
2
244841
04-05 2024
12:00
CIK
Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
5
04. maj
12:00
CIK
2
FC Nyhavn
5
244839
04-05 2024
16:00 Mimersparken
2
-
2
04. maj
16:00
Nørrebro United
2
SC Amager
2
244858
05-05 2024
16:00 Valby Idrætspark
4
-
0
05. maj
16:00
FC ESPM
4
FK Prespa
0
245813
ti07-05 2024
18:00
CIK
Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
4
07. maj
18:00
Amalie
1
CIK
4
247190
ti07-05 2024
19:00 Jens Jessens Vej
3
-
2
07. maj
19:00
CBS Sport
3
Sønderbro Fight
2
247187
on08-05 2024
18:30
Fix
Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
4
08. maj
18:30
SC Amager
1
Fix
4
244860
on08-05 2024
19:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
4
08. maj
19:00
FC Nyhavn
0
Amager FF
4
247191
to09-05 2024
18:00 Skovbrynet Skole
4
-
1
09. maj
18:00
FK Prespa
4
Valby Bk.
1
242878
12-05 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
2
12. maj
18:00
FC Culpa
0
Amalie
2
242981
ti14-05 2024
18:30
KFB
Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
0
14. maj
18:30
KFB
2
Valby Bk.
0
247188
on15-05 2024
20:00 Valby Idrætspark
3
-
1
15. maj
20:00
FC Culpa
3
Nørrebro United
1
247196
fr17-05 2024
18:00 Kastrup IA ved Diget
4
-
0
17. maj
18:00
Amager FF
4
Amalie
0
247195
18-05 2024
12:00
CIK
Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
0
18. maj
12:00
CIK
4
SC Amager
0
263685
18-05 2024
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
18. maj
12:00
Sønderbro Fight
2
FK Prespa
1
247192
18-05 2024
14:00 Mimersparken
2
-
6
18. maj
14:00
Nørrebro United
2
CBS Sport
6
263686
19-05 2024
16:00 Valby Idrætspark
5
-
0
19. maj
16:00
FC ESPM
5
Valby Bk.
0
244853
ti21-05 2024
18:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
3
21. maj
18:00
Sønderbro Fight
3
FC Culpa
3
263688
to23-05 2024
18:00
KFB
Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
2
23. maj
18:00
Amalie
2
KFB
2
263937
fr24-05 2024
18:00 Valby Idrætspark
2
-
2
24. maj
18:00
Valby Bk.
2
Sønderbro Fight
2
263936
fr24-05 2024
19:30 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
0
24. maj
19:30
FK Prespa
4
Nørrebro United
0
263687
25-05 2024
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
25. maj
12:00
FC Nyhavn
FC ESPM
263935
26-05 2024
10:00
Fix
Jens Jessens Vej
26. maj
10:00
CBS Sport
Fix
263931
26-05 2024
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
26. maj
12:00
SC Amager
Amager FF
263932
26-05 2024
12:00
CIK
Valby Idrætspark
26. maj
12:00
FC Culpa
CIK
244859
ti28-05 2024
18:00
KFB
Kløvermarkens Idrætsanlæg
28. maj
18:00
KFB
FC ESPM
264116
ti28-05 2024
18:30
Fix
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
28. maj
18:30
Fix
Sønderbro Fight
263941
fr31-05 2024
18:00 Kastrup IA ved Diget
31. maj
18:00
Amager FF
FC Culpa
263939
fr31-05 2024
19:30
Fix
Ryparken Idrætsanlæg
31. maj
19:30
FK Prespa
Fix
263940
01-06 2024
12:00
CIK
Kløvermarkens Idrætsanlæg
01. jun
12:00
CIK
CBS Sport
263942
01-06 2024
12:00
KFB
Kløvermarkens Idrætsanlæg
01. jun
12:00
KFB
SC Amager
263943
01-06 2024
12:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
01. jun
12:00
FC Nyhavn
Amalie
263938
01-06 2024
14:00 Mimersparken
01. jun
14:00
Nørrebro United
Valby Bk.
263944
02-06 2024
16:00 Valby Idrætspark
02. jun
16:00
FC ESPM
Sønderbro Fight
264084
ma03-06 2024
19:00
Fix
Valby Idrætspark
03. jun
19:00
Valby Bk.
Fix
264082
ti04-06 2024
19:00 Jens Jessens Vej
04. jun
19:00
CBS Sport
Amager FF
263946
on05-06 2024
18:00
KFB
Valby Idrætspark
05. jun
18:00
FC Culpa
KFB
263945
on05-06 2024
19:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
05. jun
19:00
SC Amager
FC Nyhavn
264083
to06-06 2024
18:00
CIK
Ryparken Idrætsanlæg
06. jun
18:00
FK Prespa
CIK
264113
to06-06 2024
19:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
06. jun
19:00
Sønderbro Fight
Nørrebro United
247193
09-06 2024
14:00
Fix
Gadelandet
09. jun
14:00
Fix
FC Culpa
264114
09-06 2024
16:00 Valby Idrætspark
09. jun
16:00
FC ESPM
Amalie
242883
ti11-06 2024
18:00
CIK
Kløvermarkens Idrætsanlæg
11. jun
18:00
Sønderbro Fight
CIK
263684
ti11-06 2024
18:30
KFB
Kløvermarkens Idrætsanlæg
11. jun
18:30
KFB
FC Nyhavn
264117
15-06 2024
12:00
CIK
Kløvermarkens Idrætsanlæg
15. jun
12:00
CIK
Valby Bk.
264118
15-06 2024
14:00 Kastrup IA ved Diget
15. jun
14:00
Amager FF
FK Prespa
264119
15-06 2024
14:00
KFB
Kløvermarkens Idrætsanlæg
15. jun
14:00
KFB
CBS Sport
264120
15-06 2024
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
15. jun
14:00
FC Nyhavn
FC Culpa
264121
15-06 2024
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
15. jun
14:00
Amalie
SC Amager
264115
15-06 2024
16:00 Mimersparken
15. jun
16:00
Nørrebro United
FC ESPM
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De to bedst placerede oprykningsberettigede hold rykker op.

Oprykningen forøges med 1 hold, hvis der ikke findes en oprykker fra Serie 1 pulje 2.
Oprykningen forøges med 1 hold, hvis der ikke rykker nogen 1. hold fra DBU København-klubber ned fra Københavnsserien efter 2024 forår.

Nedrykning:
Svarer i antal til det antal 1. hold fra DBU København-klubber, der efter forår 2024 rykker ned fra Københavnsserien.

Dog rykker nr. 14 altid ned.

Log ind