ØOB Oldboys 45 år 11 mands 2023-24, Kreds 9

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
246836
ma07-08 2023
19:00 VRI Skødstrup SF (2) NES Park
6
-
1
07. aug 2023
19:00
VRI
6
Skødstrup SF (2)
1
247218
ma07-08 2023
19:00 Skjød IF HOG Hinnerup Skjød Stadion
2
-
3
07. aug 2023
19:00
Skjød IF
2
HOG Hinnerup
3
247219
ma07-08 2023
19:00 Sall IF FAML, Århus Sall Stadion
2
-
3
07. aug 2023
19:00
Sall IF
2
FAML, Århus
3
247220
ma07-08 2023
19:00 Virup IF Grundfør UI Virup Skole
2
-
3
07. aug 2023
19:00
Virup IF
2
Grundfør UI
3
247221
ma07-08 2023
19:00 Oversidder BMI (2)
07. aug 2023
19:00
Oversidder
BMI (2)
247222
ma14-08 2023
19:00 BMI (2) VRI Egelund Idrætscenter
1
-
1
14. aug 2023
19:00
BMI (2)
1
VRI
1
247223
ma14-08 2023
19:00 Grundfør UI Oversidder Grundfør Stadion
14. aug 2023
19:00
Grundfør UI
Oversidder
247224
ma14-08 2023
19:00 FAML, Århus Virup IF Vorrevangsskolen
0
-
1
14. aug 2023
19:00
FAML, Århus
0
Virup IF
1
248669
ma14-08 2023
19:00 HOG Hinnerup Sall IF E. Trasborg Park
5
-
1
14. aug 2023
19:00
HOG Hinnerup
5
Sall IF
1
279401
ma14-08 2023
19:00 Brabrand IF Skjød IF Brabrand IF's Idrætsanlæg
3
-
2
14. aug 2023
19:00
Brabrand IF
3
Skjød IF
2
279402
ma14-08 2023
19:00 Skødstrup SF (2) Korsholm IF Studstrup Idrætsanlæg
7
-
1
14. aug 2023
19:00
Skødstrup SF (2)
7
Korsholm IF
1
279403
ma21-08 2023
19:00 VRI Grundfør UI NES Park
1
-
3
21. aug 2023
19:00
VRI
1
Grundfør UI
3
279404
ma21-08 2023
19:00 BMI (2) Skødstrup SF (2) Egelund Idrætscenter
4
-
3
21. aug 2023
19:00
BMI (2)
4
Skødstrup SF (2)
3
279405
ma21-08 2023
19:00 Skjød IF Korsholm IF Skjød Stadion
4
-
4
21. aug 2023
19:00
Skjød IF
4
Korsholm IF
4
279438
ma21-08 2023
19:00 Sall IF Brabrand IF Sall Stadion
1
-
1
21. aug 2023
19:00
Sall IF
1
Brabrand IF
1
279439
ma21-08 2023
19:00 Virup IF HOG Hinnerup Virup Skole
2
-
0
21. aug 2023
19:00
Virup IF
2
HOG Hinnerup
0
279440
ma21-08 2023
19:00 Oversidder FAML, Århus
21. aug 2023
19:00
Oversidder
FAML, Århus
279441
ma28-08 2023
19:00 Grundfør UI BMI (2) Grundfør Stadion
3
-
1
28. aug 2023
19:00
Grundfør UI
3
BMI (2)
1
279442
ma28-08 2023
19:00 FAML, Århus VRI Vorrevangsskolen
0
-
0
28. aug 2023
19:00
FAML, Århus
0
VRI
0
279443
ma28-08 2023
19:00 HOG Hinnerup Oversidder E. Trasborg Park
28. aug 2023
19:00
HOG Hinnerup
Oversidder
279445
ma28-08 2023
19:00 Korsholm IF Sall IF Norring Stadion
2
-
2
28. aug 2023
19:00
Korsholm IF
2
Sall IF
2
279446
ma28-08 2023
19:00 Skødstrup SF (2) Skjød IF Studstrup Idrætsanlæg
5
-
1
28. aug 2023
19:00
Skødstrup SF (2)
5
Skjød IF
1
279444
ma28-08 2023
19:15 Brabrand IF Virup IF Brabrand IF's Idrætsanlæg
5
-
1
28. aug 2023
19:15
Brabrand IF
5
Virup IF
1
279447
ma04-09 2023
18:30 VRI HOG Hinnerup NES Park
1
-
0
04. sep 2023
18:30
VRI
1
HOG Hinnerup
0
279448
ma04-09 2023
18:30 BMI (2) FAML, Århus Egelund Idrætscenter
1
-
2
04. sep 2023
18:30
BMI (2)
1
FAML, Århus
2
279449
ma04-09 2023
18:30 Grundfør UI Skødstrup SF (2) Grundfør Stadion
2
-
1
04. sep 2023
18:30
Grundfør UI
2
Skødstrup SF (2)
1
279450
ma04-09 2023
18:30 Sall IF Skjød IF Sall Stadion
4
-
0
04. sep 2023
18:30
Sall IF
4
Skjød IF
0
279451
ma04-09 2023
18:30 Virup IF Korsholm IF Virup Skole
6
-
0
04. sep 2023
18:30
Virup IF
6
Korsholm IF
0
279497
ma04-09 2023
18:30 Oversidder Brabrand IF
04. sep 2023
18:30
Oversidder
Brabrand IF
279498
ma11-09 2023
18:30 FAML, Århus Grundfør UI Vorrevangsskolen
0
-
0
11. sep 2023
18:30
FAML, Århus
0
Grundfør UI
0
279499
ma11-09 2023
18:30 HOG Hinnerup BMI (2) E. Trasborg Park
4
-
1
11. sep 2023
18:30
HOG Hinnerup
4
BMI (2)
1
279500
ma11-09 2023
18:30 Brabrand IF VRI Brabrand IF's Idrætsanlæg
2
-
4
11. sep 2023
18:30
Brabrand IF
2
VRI
4
279501
ma11-09 2023
18:30 Korsholm IF Oversidder Norring Stadion
11. sep 2023
18:30
Korsholm IF
Oversidder
279502
ma11-09 2023
18:30 Skjød IF Virup IF Skjød Stadion
1
-
5
11. sep 2023
18:30
Skjød IF
1
Virup IF
5
279503
ma11-09 2023
18:30 Skødstrup SF (2) Sall IF Studstrup Idrætsanlæg
2
-
2
11. sep 2023
18:30
Skødstrup SF (2)
2
Sall IF
2
279526
ma18-09 2023
18:00 VRI Korsholm IF NES Park
5
-
0
18. sep 2023
18:00
VRI
5
Korsholm IF
0
279527
ma18-09 2023
18:00 BMI (2) Brabrand IF Egelund Idrætscenter
0
-
4
18. sep 2023
18:00
BMI (2)
0
Brabrand IF
4
279528
ma18-09 2023
18:00 Grundfør UI HOG Hinnerup Grundfør Stadion
6
-
0
18. sep 2023
18:00
Grundfør UI
6
HOG Hinnerup
0
279529
ma18-09 2023
18:00 FAML, Århus Skødstrup SF (2) Studstrup Idrætsanlæg
2
-
0
18. sep 2023
18:00
FAML, Århus
2
Skødstrup SF (2)
0
279530
ma18-09 2023
18:00 Virup IF Sall IF Virup Skole
1
-
0
18. sep 2023
18:00
Virup IF
1
Sall IF
0
279531
ma18-09 2023
18:00 Oversidder Skjød IF
18. sep 2023
18:00
Oversidder
Skjød IF
279532
ma25-09 2023
18:00 HOG Hinnerup FAML, Århus E. Trasborg Park
0
-
2
25. sep 2023
18:00
HOG Hinnerup
0
FAML, Århus
2
279533
ma25-09 2023
18:00 Brabrand IF Grundfør UI Brabrand IF's Idrætsanlæg
1
-
0
25. sep 2023
18:00
Brabrand IF
1
Grundfør UI
0
279534
ma25-09 2023
18:00 Korsholm IF BMI (2) Norring Stadion
0
-
2
25. sep 2023
18:00
Korsholm IF
0
BMI (2)
2
279535
ma25-09 2023
18:00 Skjød IF VRI Skjød Stadion
0
-
7
25. sep 2023
18:00
Skjød IF
0
VRI
7
279536
ma25-09 2023
18:00 Sall IF Oversidder Sall Stadion
25. sep 2023
18:00
Sall IF
Oversidder
279537
ma25-09 2023
18:00 Skødstrup SF (2) Virup IF Studstrup Idrætsanlæg
2
-
0
25. sep 2023
18:00
Skødstrup SF (2)
2
Virup IF
0
279538
ma02-10 2023
18:00 VRI Sall IF NES Park
3
-
1
02. okt 2023
18:00
VRI
3
Sall IF
1
336063
ma02-10 2023
18:00 BMI (2) Skjød IF Egelund Idrætscenter
4
-
2
02. okt 2023
18:00
BMI (2)
4
Skjød IF
2
336064
ma02-10 2023
18:00 Grundfør UI Korsholm IF Grundfør Stadion
2
-
4
02. okt 2023
18:00
Grundfør UI
2
Korsholm IF
4
336065
ma02-10 2023
18:00 FAML, Århus Brabrand IF Skjoldhøjskolens Idrætsanlæg
1
-
1
02. okt 2023
18:00
FAML, Århus
1
Brabrand IF
1
336066
ma02-10 2023
18:00 HOG Hinnerup Skødstrup SF (2) Vibe Arena Favrskovbanen ( Kunstgræsbane)
4
-
2
02. okt 2023
18:00
HOG Hinnerup
4
Skødstrup SF (2)
2
336067
ma02-10 2023
18:00 Oversidder Virup IF
02. okt 2023
18:00
Oversidder
Virup IF
336072
ma09-10 2023
17:45 Virup IF VRI Virup Skole
3
-
2
09. okt 2023
17:45
Virup IF
3
VRI
2
336073
ma09-10 2023
18:00 Skødstrup SF (2) Oversidder Studstrup Idrætsanlæg
09. okt 2023
18:00
Skødstrup SF (2)
Oversidder
336069
ma09-10 2023
18:00 Korsholm IF FAML, Århus Norring Stadion
4
-
3
09. okt 2023
18:00
Korsholm IF
4
FAML, Århus
3
336070
ma09-10 2023
18:00 Skjød IF Grundfør UI Skjød Stadion
2
-
7
09. okt 2023
18:00
Skjød IF
2
Grundfør UI
7
336071
ma09-10 2023
18:00 Sall IF BMI (2) Sall Stadion
2
-
4
09. okt 2023
18:00
Sall IF
2
BMI (2)
4
336068
ma09-10 2023
19:20 Brabrand IF HOG Hinnerup Brabrand IF's Idrætsanlæg
2
-
2
09. okt 2023
19:20
Brabrand IF
2
HOG Hinnerup
2
247217
ma16-10 2023
19:00 Korsholm IF Brabrand IF Norring Stadion
3
-
0
16. okt 2023
19:00
Korsholm IF
3
Brabrand IF
0
336074
ma08-04 2024
19:00 VRI Oversidder NES Park
08. apr
19:00
VRI
Oversidder
336075
ma08-04 2024
19:00 BMI (2) Virup IF Egelund Idrætscenter
08. apr
19:00
BMI (2)
Virup IF
336076
ma08-04 2024
19:00 Grundfør UI Sall IF Grundfør Stadion
08. apr
19:00
Grundfør UI
Sall IF
336077
ma08-04 2024
19:00 FAML, Århus Skjød IF Vorrevangsskolen
08. apr
19:00
FAML, Århus
Skjød IF
336078
ma08-04 2024
19:00 HOG Hinnerup Korsholm IF E. Trasborg Park
08. apr
19:00
HOG Hinnerup
Korsholm IF
336079
ma08-04 2024
19:00 Brabrand IF Skødstrup SF (2) Brabrand IF's Idrætsanlæg
08. apr
19:00
Brabrand IF
Skødstrup SF (2)
336080
ma15-04 2024
19:00 Skødstrup SF (2) VRI Studstrup Idrætsanlæg
15. apr
19:00
Skødstrup SF (2)
VRI
336081
ma15-04 2024
19:00 Brabrand IF Korsholm IF Brabrand IF's Idrætsanlæg
15. apr
19:00
Brabrand IF
Korsholm IF
362627
ma15-04 2024
19:00 HOG Hinnerup Skjød IF E. Trasborg Park
15. apr
19:00
HOG Hinnerup
Skjød IF
362628
ma15-04 2024
19:00 Sall IF FAML, Århus Sall Stadion
15. apr
19:00
Sall IF
FAML, Århus
362629
ma15-04 2024
19:00 Grundfør UI Virup IF Grundfør Stadion
15. apr
19:00
Grundfør UI
Virup IF
362630
ma15-04 2024
19:00 BMI (2) Oversidder Egelund Idrætscenter
15. apr
19:00
BMI (2)
Oversidder
362644
ma22-04 2024
19:00 Oversidder Grundfør UI
22. apr
19:00
Oversidder
Grundfør UI
362647
ma22-04 2024
19:00 Virup IF FAML, Århus Virup Skole
22. apr
19:00
Virup IF
FAML, Århus
362648
ma22-04 2024
19:00 Sall IF HOG Hinnerup Sall Stadion
22. apr
19:00
Sall IF
HOG Hinnerup
363024
ma22-04 2024
19:00 Skjød IF Brabrand IF Skjød Stadion
22. apr
19:00
Skjød IF
Brabrand IF
363025
ma22-04 2024
19:00 Korsholm IF Skødstrup SF (2) Norring Stadion
22. apr
19:00
Korsholm IF
Skødstrup SF (2)
362643
ma22-04 2024
20:00 VRI BMI (2) NES Park
22. apr
20:00
VRI
BMI (2)
363026
ma29-04 2024
19:00 Grundfør UI VRI Grundfør Stadion
29. apr
19:00
Grundfør UI
VRI
363027
ma29-04 2024
19:00 Skødstrup SF (2) BMI (2) Studstrup Idrætsanlæg
29. apr
19:00
Skødstrup SF (2)
BMI (2)
363028
ma29-04 2024
19:00 Korsholm IF Skjød IF Norring Stadion
29. apr
19:00
Korsholm IF
Skjød IF
363029
ma29-04 2024
19:00 Brabrand IF Sall IF Brabrand IF's Idrætsanlæg
29. apr
19:00
Brabrand IF
Sall IF
363030
ma29-04 2024
19:00 HOG Hinnerup Virup IF E. Trasborg Park
29. apr
19:00
HOG Hinnerup
Virup IF
363031
ma29-04 2024
19:00 FAML, Århus Oversidder Vorrevangsskolen
29. apr
19:00
FAML, Århus
Oversidder
363044
ma06-05 2024
19:00 BMI (2) Grundfør UI Egelund Idrætscenter
06. maj
19:00
BMI (2)
Grundfør UI
363045
ma06-05 2024
19:00 VRI FAML, Århus NES Park
06. maj
19:00
VRI
FAML, Århus
363046
ma06-05 2024
19:00 Oversidder HOG Hinnerup
06. maj
19:00
Oversidder
HOG Hinnerup
363047
ma06-05 2024
19:00 Virup IF Brabrand IF Virup Skole
06. maj
19:00
Virup IF
Brabrand IF
363048
ma06-05 2024
19:00 Sall IF Korsholm IF Sall Stadion
06. maj
19:00
Sall IF
Korsholm IF
363049
ma06-05 2024
19:00 Skjød IF Skødstrup SF (2) Skjød Stadion
06. maj
19:00
Skjød IF
Skødstrup SF (2)
363050
ma13-05 2024
19:00 HOG Hinnerup VRI E. Trasborg Park
13. maj
19:00
HOG Hinnerup
VRI
363051
ma13-05 2024
19:00 BMI (2) FAML, Århus Egelund Idrætscenter
13. maj
19:00
BMI (2)
FAML, Århus
363052
ma13-05 2024
19:00 Skødstrup SF (2) Grundfør UI Studstrup Idrætsanlæg
13. maj
19:00
Skødstrup SF (2)
Grundfør UI
363053
ma13-05 2024
19:00 Skjød IF Sall IF Skjød Stadion
13. maj
19:00
Skjød IF
Sall IF
363054
ma13-05 2024
19:00 Korsholm IF Virup IF Norring Stadion
13. maj
19:00
Korsholm IF
Virup IF
367415
ma13-05 2024
19:00 Brabrand IF Oversidder Brabrand IF's Idrætsanlæg
13. maj
19:00
Brabrand IF
Oversidder
367416
ti21-05 2024
19:00 Grundfør UI FAML, Århus Grundfør Stadion
21. maj
19:00
Grundfør UI
FAML, Århus
367417
ti21-05 2024
19:00 BMI (2) HOG Hinnerup Egelund Idrætscenter
21. maj
19:00
BMI (2)
HOG Hinnerup
367419
ti21-05 2024
19:00 Oversidder Korsholm IF
21. maj
19:00
Oversidder
Korsholm IF
367420
ti21-05 2024
19:00 Virup IF Skjød IF Virup Skole
21. maj
19:00
Virup IF
Skjød IF
367423
ti21-05 2024
19:00 Sall IF Skødstrup SF (2) Sall Stadion
21. maj
19:00
Sall IF
Skødstrup SF (2)
367418
ti21-05 2024
20:00 VRI Brabrand IF NES Park
21. maj
20:00
VRI
Brabrand IF
367424
ma27-05 2024
19:00 Korsholm IF VRI Norring Stadion
27. maj
19:00
Korsholm IF
VRI
367425
ma27-05 2024
19:00 Brabrand IF BMI (2) Brabrand IF's Idrætsanlæg
27. maj
19:00
Brabrand IF
BMI (2)
367426
ma27-05 2024
19:00 HOG Hinnerup Grundfør UI E. Trasborg Park
27. maj
19:00
HOG Hinnerup
Grundfør UI
367427
ma27-05 2024
19:00 Skødstrup SF (2) FAML, Århus Studstrup Idrætsanlæg
27. maj
19:00
Skødstrup SF (2)
FAML, Århus
367428
ma27-05 2024
19:00 Sall IF Virup IF Sall Stadion
27. maj
19:00
Sall IF
Virup IF
367429
ma27-05 2024
19:00 Skjød IF Oversidder Skjød Stadion
27. maj
19:00
Skjød IF
Oversidder
367430
ma03-06 2024
19:00 HOG Hinnerup FAML, Århus E. Trasborg Park
03. jun
19:00
HOG Hinnerup
FAML, Århus
367431
ma03-06 2024
19:00 Grundfør UI Brabrand IF Grundfør Stadion
03. jun
19:00
Grundfør UI
Brabrand IF
367452
ma03-06 2024
19:00 BMI (2) Korsholm IF Egelund Idrætscenter
03. jun
19:00
BMI (2)
Korsholm IF
367453
ma03-06 2024
19:00 VRI Skjød IF NES Park
03. jun
19:00
VRI
Skjød IF
367454
ma03-06 2024
19:00 Oversidder Sall IF
03. jun
19:00
Oversidder
Sall IF
367456
ma03-06 2024
19:00 Virup IF Skødstrup SF (2) Virup Skole
03. jun
19:00
Virup IF
Skødstrup SF (2)
367463
ma10-06 2024
19:00 Sall IF VRI Sall Stadion
10. jun
19:00
Sall IF
VRI
367508
ma10-06 2024
19:00 Skjød IF BMI (2) Skjød Stadion
10. jun
19:00
Skjød IF
BMI (2)
370661
ma10-06 2024
19:00 Korsholm IF Grundfør UI Norring Stadion
10. jun
19:00
Korsholm IF
Grundfør UI
370662
ma10-06 2024
19:00 Brabrand IF FAML, Århus Brabrand IF's Idrætsanlæg
10. jun
19:00
Brabrand IF
FAML, Århus
370663
ma10-06 2024
19:00 Skødstrup SF (2) HOG Hinnerup Studstrup Idrætsanlæg
10. jun
19:00
Skødstrup SF (2)
HOG Hinnerup
370670
ma10-06 2024
19:00 Virup IF Oversidder Virup Skole
10. jun
19:00
Virup IF
Oversidder
370671
ma17-06 2024
19:00 HOG Hinnerup Brabrand IF E. Trasborg Park
17. jun
19:00
HOG Hinnerup
Brabrand IF
370672
ma17-06 2024
19:00 FAML, Århus Korsholm IF Vorrevangsskolen
17. jun
19:00
FAML, Århus
Korsholm IF
370675
ma17-06 2024
19:00 Grundfør UI Skjød IF Grundfør Stadion
17. jun
19:00
Grundfør UI
Skjød IF
370677
ma17-06 2024
19:00 BMI (2) Sall IF Egelund Idrætscenter
17. jun
19:00
BMI (2)
Sall IF
370678
ma17-06 2024
19:00 VRI Virup IF NES Park
17. jun
19:00
VRI
Virup IF
370679
ma17-06 2024
19:00 Oversidder Skødstrup SF (2)
17. jun
19:00
Oversidder
Skødstrup SF (2)
370681
ma24-06 2024
19:00 Oversidder VRI
24. jun
19:00
Oversidder
VRI
370682
ma24-06 2024
19:00 Virup IF BMI (2) Virup Skole
24. jun
19:00
Virup IF
BMI (2)
370683
ma24-06 2024
19:00 Sall IF Grundfør UI Sall Stadion
24. jun
19:00
Sall IF
Grundfør UI
370684
ma24-06 2024
19:00 Skjød IF FAML, Århus Skjød Stadion
24. jun
19:00
Skjød IF
FAML, Århus
370685
ma24-06 2024
19:00 Korsholm IF HOG Hinnerup Norring Stadion
24. jun
19:00
Korsholm IF
HOG Hinnerup
395550
ma24-06 2024
19:00 Skødstrup SF (2) Brabrand IF Studstrup Idrætsanlæg
24. jun
19:00
Skødstrup SF (2)
Brabrand IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Log ind