ØOB Oldboys 45 år 11 mands 2023-24, Kreds 8

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
648102
ma07-08 2023
19:00 BMI (1) VSK Aarhus Egelund Idrætscenter
6
-
0
07. aug 2023
19:00
BMI (1)
6
VSK Aarhus
0
648103
ma07-08 2023
19:00 Hadsten SK Kristrup B NMT-BYENS Arena Hadsten
0
-
6
07. aug 2023
19:00
Hadsten SK
0
Kristrup B
6
648099
ma07-08 2023
19:00 Skødstrup SF (1) Hammel GF Studstrup Idrætsanlæg
0
-
1
07. aug 2023
19:00
Skødstrup SF (1)
0
Hammel GF
1
648100
ma07-08 2023
19:00 TRIF (1) HEI Thorsager Stadion
1
-
2
07. aug 2023
19:00
TRIF (1)
1
HEI
2
648101
ma07-08 2023
19:10 Oversidder Hasle B
07. aug 2023
19:10
Oversidder
Hasle B
648104
ma14-08 2023
19:00 Kristrup B Skødstrup SF (1) Kristrup Stadion
6
-
0
14. aug 2023
19:00
Kristrup B
6
Skødstrup SF (1)
0
648106
ma14-08 2023
19:00 Hasle B BMI (1) Ellehøjskolen
2
-
4
14. aug 2023
19:00
Hasle B
2
BMI (1)
4
648107
ma14-08 2023
19:00 HEI Oversidder Invita Arena, Skæring
14. aug 2023
19:00
HEI
Oversidder
648108
ma14-08 2023
19:00 Hammel GF TRIF (1) Hammel Stadion
3
-
1
14. aug 2023
19:00
Hammel GF
3
TRIF (1)
1
648105
ti15-08 2023
19:00 VSK Aarhus Hadsten SK VSK Aarhus
3
-
4
15. aug 2023
19:00
VSK Aarhus
3
Hadsten SK
4
648109
ma21-08 2023
19:00 Skødstrup SF (1) VSK Aarhus Studstrup Idrætsanlæg
6
-
1
21. aug 2023
19:00
Skødstrup SF (1)
6
VSK Aarhus
1
648110
ma21-08 2023
19:00 Kristrup B Hammel GF Kristrup Stadion
7
-
4
21. aug 2023
19:00
Kristrup B
7
Hammel GF
4
648111
ma21-08 2023
19:00 Oversidder TRIF (1)
21. aug 2023
19:00
Oversidder
TRIF (1)
648323
ma21-08 2023
19:00 Hadsten SK Hasle B NMT-BYENS Arena Hadsten
0
-
1
21. aug 2023
19:00
Hadsten SK
0
Hasle B
1
648112
ma21-08 2023
19:10 BMI (1) HEI Egelund Idrætscenter
1
-
3
21. aug 2023
19:10
BMI (1)
1
HEI
3
648324
ma28-08 2023
19:00 VSK Aarhus Kristrup B VSK Aarhus
1
-
7
28. aug 2023
19:00
VSK Aarhus
1
Kristrup B
7
648325
ma28-08 2023
19:00 Hasle B Skødstrup SF (1) Ellehøjskolen
1
-
3
28. aug 2023
19:00
Hasle B
1
Skødstrup SF (1)
3
648329
ma28-08 2023
19:00 HEI Hadsten SK Invita Arena, Skæring
7
-
1
28. aug 2023
19:00
HEI
7
Hadsten SK
1
648330
ma28-08 2023
19:00 TRIF (1) BMI (1) Thorsager Stadion
1
-
2
28. aug 2023
19:00
TRIF (1)
1
BMI (1)
2
648331
ma28-08 2023
19:00 Hammel GF Oversidder Hammel Stadion
28. aug 2023
19:00
Hammel GF
Oversidder
648332
ma04-09 2023
18:30 Skødstrup SF (1) HEI Studstrup Idrætsanlæg
0
-
2
04. sep 2023
18:30
Skødstrup SF (1)
0
HEI
2
648333
ma04-09 2023
18:30 Kristrup B Hasle B Kristrup Stadion
4
-
0
04. sep 2023
18:30
Kristrup B
4
Hasle B
0
648335
ma04-09 2023
18:30 BMI (1) Oversidder Egelund Idrætscenter
04. sep 2023
18:30
BMI (1)
Oversidder
648336
ma04-09 2023
18:30 Hadsten SK TRIF (1) NMT-BYENS Arena Hadsten
3
-
2
04. sep 2023
18:30
Hadsten SK
3
TRIF (1)
2
648334
ti05-09 2023
18:30 VSK Aarhus Hammel GF VSK Aarhus
0
-
3
05. sep 2023
18:30
VSK Aarhus
0
Hammel GF
3
648337
ma11-09 2023
18:30 Hasle B VSK Aarhus Ellehøjskolen
2
-
6
11. sep 2023
18:30
Hasle B
2
VSK Aarhus
6
648338
ma11-09 2023
18:30 HEI Kristrup B Invita Arena, Skæring
4
-
1
11. sep 2023
18:30
HEI
4
Kristrup B
1
648339
ma11-09 2023
18:30 TRIF (1) Skødstrup SF (1) Thorsager Stadion
2
-
4
11. sep 2023
18:30
TRIF (1)
2
Skødstrup SF (1)
4
648340
ma11-09 2023
18:30 Oversidder Hadsten SK
11. sep 2023
18:30
Oversidder
Hadsten SK
648341
ma11-09 2023
18:30 Hammel GF BMI (1) Hammel Stadion
3
-
1
11. sep 2023
18:30
Hammel GF
3
BMI (1)
1
648342
ma18-09 2023
18:00 Skødstrup SF (1) Oversidder Studstrup Idrætsanlæg
18. sep 2023
18:00
Skødstrup SF (1)
Oversidder
648343
ma18-09 2023
18:00 Kristrup B TRIF (1) Kristrup Stadion
8
-
3
18. sep 2023
18:00
Kristrup B
8
TRIF (1)
3
648345
ma18-09 2023
18:00 Hasle B Hammel GF Ellehøjskolen
2
-
2
18. sep 2023
18:00
Hasle B
2
Hammel GF
2
648346
ma18-09 2023
18:00 Hadsten SK BMI (1) NMT-BYENS Arena Hadsten
1
-
2
18. sep 2023
18:00
Hadsten SK
1
BMI (1)
2
648344
ti19-09 2023
18:00 VSK Aarhus HEI VSK Aarhus
1
-
9
19. sep 2023
18:00
VSK Aarhus
1
HEI
9
648347
ma25-09 2023
18:00 HEI Hasle B Invita Arena, Skæring
5
-
1
25. sep 2023
18:00
HEI
5
Hasle B
1
648348
ma25-09 2023
18:00 TRIF (1) VSK Aarhus Thorsager Stadion
5
-
1
25. sep 2023
18:00
TRIF (1)
5
VSK Aarhus
1
648349
ma25-09 2023
18:00 Oversidder Kristrup B
25. sep 2023
18:00
Oversidder
Kristrup B
648350
ma25-09 2023
18:00 BMI (1) Skødstrup SF (1) Egelund Idrætscenter
6
-
3
25. sep 2023
18:00
BMI (1)
6
Skødstrup SF (1)
3
648351
ma25-09 2023
18:00 Hammel GF Hadsten SK Hammel Stadion
1
-
4
25. sep 2023
18:00
Hammel GF
1
Hadsten SK
4
648356
ma08-04 2024
18:30 HEI Hammel GF Invita Arena, Skæring
08. apr
18:30
HEI
Hammel GF
648352
ma08-04 2024
19:00 Skødstrup SF (1) Hadsten SK Studstrup Idrætsanlæg
08. apr
19:00
Skødstrup SF (1)
Hadsten SK
648353
ma08-04 2024
19:00 Kristrup B BMI (1) Kristrup Stadion
08. apr
19:00
Kristrup B
BMI (1)
648354
ma08-04 2024
19:00 VSK Aarhus Oversidder VSK Aarhus
08. apr
19:00
VSK Aarhus
Oversidder
648355
ma08-04 2024
19:00 Hasle B TRIF (1) Ellehøjskolen
08. apr
19:00
Hasle B
TRIF (1)
648388
ma15-04 2024
18:30 HEI TRIF (1) Invita Park Kunstgræs, Skæring
15. apr
18:30
HEI
TRIF (1)
648389
ma15-04 2024
19:00 Hasle B Oversidder Ellehøjskolen
15. apr
19:00
Hasle B
Oversidder
648390
ma15-04 2024
19:00 VSK Aarhus BMI (1) VSK Aarhus
15. apr
19:00
VSK Aarhus
BMI (1)
648391
ma15-04 2024
19:00 Kristrup B Hadsten SK Kristrup Stadion
15. apr
19:00
Kristrup B
Hadsten SK
648387
ma15-04 2024
19:00 Hammel GF Skødstrup SF (1) Hammel Stadion
15. apr
19:00
Hammel GF
Skødstrup SF (1)
648392
ma22-04 2024
19:00 Skødstrup SF (1) Kristrup B Studstrup Idrætsanlæg
22. apr
19:00
Skødstrup SF (1)
Kristrup B
648393
ma22-04 2024
19:00 Hadsten SK VSK Aarhus NMT-BYENS Arena Hadsten
22. apr
19:00
Hadsten SK
VSK Aarhus
648394
ma22-04 2024
19:00 BMI (1) Hasle B Egelund Idrætscenter
22. apr
19:00
BMI (1)
Hasle B
648395
ma22-04 2024
19:00 Oversidder HEI
22. apr
19:00
Oversidder
HEI
648396
ma22-04 2024
19:00 TRIF (1) Hammel GF Thorsager Stadion
22. apr
19:00
TRIF (1)
Hammel GF
648397
ma29-04 2024
19:00 VSK Aarhus Skødstrup SF (1) VSK Aarhus
29. apr
19:00
VSK Aarhus
Skødstrup SF (1)
648398
ma29-04 2024
19:00 Hammel GF Kristrup B Hammel Stadion
29. apr
19:00
Hammel GF
Kristrup B
648399
ma29-04 2024
19:00 TRIF (1) Oversidder Thorsager Stadion
29. apr
19:00
TRIF (1)
Oversidder
648400
ma29-04 2024
19:00 HEI BMI (1) Invita Arena, Skæring
29. apr
19:00
HEI
BMI (1)
648401
ma29-04 2024
19:00 Hasle B Hadsten SK Ellehøjskolen
29. apr
19:00
Hasle B
Hadsten SK
648402
ma06-05 2024
19:00 Kristrup B VSK Aarhus Kristrup Stadion
06. maj
19:00
Kristrup B
VSK Aarhus
648403
ma06-05 2024
19:00 Skødstrup SF (1) Hasle B Studstrup Idrætsanlæg
06. maj
19:00
Skødstrup SF (1)
Hasle B
648404
ma06-05 2024
19:00 Hadsten SK HEI NMT-BYENS Arena Hadsten
06. maj
19:00
Hadsten SK
HEI
648405
ma06-05 2024
19:00 BMI (1) TRIF (1) Egelund Idrætscenter
06. maj
19:00
BMI (1)
TRIF (1)
648406
ma06-05 2024
19:00 Oversidder Hammel GF
06. maj
19:00
Oversidder
Hammel GF
648407
ma13-05 2024
19:00 HEI Skødstrup SF (1) Invita Arena, Skæring
13. maj
19:00
HEI
Skødstrup SF (1)
648408
ma13-05 2024
19:00 Hasle B Kristrup B Ellehøjskolen
13. maj
19:00
Hasle B
Kristrup B
648409
ma13-05 2024
19:00 Hammel GF VSK Aarhus Hammel Stadion
13. maj
19:00
Hammel GF
VSK Aarhus
648410
ma13-05 2024
19:00 Oversidder BMI (1)
13. maj
19:00
Oversidder
BMI (1)
648411
ma13-05 2024
19:00 TRIF (1) Hadsten SK Thorsager Stadion
13. maj
19:00
TRIF (1)
Hadsten SK
648412
ti21-05 2024
19:00 VSK Aarhus Hasle B VSK Aarhus
21. maj
19:00
VSK Aarhus
Hasle B
648413
ti21-05 2024
19:00 Kristrup B HEI Kristrup Stadion
21. maj
19:00
Kristrup B
HEI
648414
ti21-05 2024
19:00 Skødstrup SF (1) TRIF (1) Studstrup Idrætsanlæg
21. maj
19:00
Skødstrup SF (1)
TRIF (1)
648415
ti21-05 2024
19:00 Hadsten SK Oversidder NMT-BYENS Arena Hadsten
21. maj
19:00
Hadsten SK
Oversidder
648416
ti21-05 2024
19:00 BMI (1) Hammel GF Egelund Idrætscenter
21. maj
19:00
BMI (1)
Hammel GF
648417
ma27-05 2024
19:00 Oversidder Skødstrup SF (1)
27. maj
19:00
Oversidder
Skødstrup SF (1)
648418
ma27-05 2024
19:00 TRIF (1) Kristrup B Thorsager Stadion
27. maj
19:00
TRIF (1)
Kristrup B
648419
ma27-05 2024
19:00 HEI VSK Aarhus Invita Arena, Skæring
27. maj
19:00
HEI
VSK Aarhus
648420
ma27-05 2024
19:00 Hammel GF Hasle B Hammel Stadion
27. maj
19:00
Hammel GF
Hasle B
648421
ma27-05 2024
19:00 BMI (1) Hadsten SK Egelund Idrætscenter
27. maj
19:00
BMI (1)
Hadsten SK
648422
ma03-06 2024
19:00 Hasle B HEI Ellehøjskolen
03. jun
19:00
Hasle B
HEI
648423
ma03-06 2024
19:00 VSK Aarhus TRIF (1) VSK Aarhus
03. jun
19:00
VSK Aarhus
TRIF (1)
648424
ma03-06 2024
19:00 Kristrup B Oversidder Kristrup Stadion
03. jun
19:00
Kristrup B
Oversidder
648425
ma03-06 2024
19:00 Skødstrup SF (1) BMI (1) Studstrup Idrætsanlæg
03. jun
19:00
Skødstrup SF (1)
BMI (1)
648426
ma03-06 2024
19:00 Hadsten SK Hammel GF NMT-BYENS Arena Hadsten
03. jun
19:00
Hadsten SK
Hammel GF
648427
ma10-06 2024
19:00 Hadsten SK Skødstrup SF (1) NMT-BYENS Arena Hadsten
10. jun
19:00
Hadsten SK
Skødstrup SF (1)
648428
ma10-06 2024
19:00 BMI (1) Kristrup B Egelund Idrætscenter
10. jun
19:00
BMI (1)
Kristrup B
648429
ma10-06 2024
19:00 Oversidder VSK Aarhus
10. jun
19:00
Oversidder
VSK Aarhus
648430
ma10-06 2024
19:00 TRIF (1) Hasle B Thorsager Stadion
10. jun
19:00
TRIF (1)
Hasle B
648431
ma10-06 2024
19:00 Hammel GF HEI Hammel Stadion
10. jun
19:00
Hammel GF
HEI
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Log ind