ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24, Kreds 18

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
645717
on09-08 2023
19:00 Fuglebakken KFUM Oversidder Højlyngen
09. aug 2023
19:00
Fuglebakken KFUM
Oversidder
645718
on09-08 2023
19:00 Viby IF AIA/Tranbjerg Viby Idrætspark
4
-
1
09. aug 2023
19:00
Viby IF
4
AIA/Tranbjerg
1
645714
on09-08 2023
19:00 Odder IGF IF Lyseng Spektrum Odder
5
-
3
09. aug 2023
19:00
Odder IGF
5
IF Lyseng
3
645716
on09-08 2023
19:15 AGF, Aarhus Auning IF AGF's anlæg - Fredensvang
1
-
0
09. aug 2023
19:15
AGF, Aarhus
1
Auning IF
0
645719
on16-08 2023
19:00 AIA/Tranbjerg Odder IGF Grønløkke Stadion
4
-
5
16. aug 2023
19:00
AIA/Tranbjerg
4
Odder IGF
5
645720
on16-08 2023
19:00 Oversidder Viby IF
16. aug 2023
19:00
Oversidder
Viby IF
645729
on16-08 2023
19:00 Auning IF Fuglebakken KFUM Auning Stadion
8
-
3
16. aug 2023
19:00
Auning IF
8
Fuglebakken KFUM
3
645730
on16-08 2023
19:00 Aabyhøj IF AGF, Aarhus Aabyhøj Stadion
1
-
1
16. aug 2023
19:00
Aabyhøj IF
1
AGF, Aarhus
1
645731
on16-08 2023
19:00 IF Lyseng Hasle B Lyseng Idrætspark
1
-
2
16. aug 2023
19:00
IF Lyseng
1
Hasle B
2
645732
on23-08 2023
19:00 Odder IGF Oversidder Spektrum Odder
23. aug 2023
19:00
Odder IGF
Oversidder
645733
on23-08 2023
19:00 AIA/Tranbjerg IF Lyseng Grønløkke Stadion
3
-
1
23. aug 2023
19:00
AIA/Tranbjerg
3
IF Lyseng
1
645735
on23-08 2023
19:00 Fuglebakken KFUM Aabyhøj IF Højlyngen
2
-
5
23. aug 2023
19:00
Fuglebakken KFUM
2
Aabyhøj IF
5
645736
on23-08 2023
19:00 Viby IF Auning IF Viby Idrætspark
4
-
1
23. aug 2023
19:00
Viby IF
4
Auning IF
1
645734
on23-08 2023
19:15 AGF, Aarhus Hasle B AGF's anlæg - Fredensvang
2
-
1
23. aug 2023
19:15
AGF, Aarhus
2
Hasle B
1
645737
on30-08 2023
19:00 Oversidder AIA/Tranbjerg
30. aug 2023
19:00
Oversidder
AIA/Tranbjerg
645738
on30-08 2023
19:00 Auning IF Odder IGF Auning Stadion
4
-
2
30. aug 2023
19:00
Auning IF
4
Odder IGF
2
645739
on30-08 2023
19:00 Aabyhøj IF Viby IF Aabyhøj Stadion
3
-
1
30. aug 2023
19:00
Aabyhøj IF
3
Viby IF
1
645740
on30-08 2023
19:00 Hasle B Fuglebakken KFUM Ellehøjskolen
UHT
30. aug 2023
19:00
Hasle B
Fuglebakken KFUM
UHT
645741
on30-08 2023
19:00 IF Lyseng AGF, Aarhus Lyseng Idrætspark
0
-
3
30. aug 2023
19:00
IF Lyseng
0
AGF, Aarhus
3
645742
on06-09 2023
18:30 Odder IGF Aabyhøj IF Spektrum Odder
2
-
2
06. sep 2023
18:30
Odder IGF
2
Aabyhøj IF
2
645744
on06-09 2023
18:30 Oversidder IF Lyseng
06. sep 2023
18:30
Oversidder
IF Lyseng
645745
on06-09 2023
18:30 Fuglebakken KFUM AGF, Aarhus Højlyngen
2
-
9
06. sep 2023
18:30
Fuglebakken KFUM
2
AGF, Aarhus
9
645743
on06-09 2023
18:45 AIA/Tranbjerg Auning IF Grønløkke Stadion
4
-
1
06. sep 2023
18:45
AIA/Tranbjerg
4
Auning IF
1
645747
on13-09 2023
18:30 Auning IF Oversidder Auning Stadion
13. sep 2023
18:30
Auning IF
Oversidder
645748
on13-09 2023
18:30 Aabyhøj IF AIA/Tranbjerg Aabyhøj Stadion
1
-
4
13. sep 2023
18:30
Aabyhøj IF
1
AIA/Tranbjerg
4
645749
on13-09 2023
18:30 Hasle B Odder IGF Ellehøjskolen
0
-
1
13. sep 2023
18:30
Hasle B
0
Odder IGF
1
645751
on13-09 2023
19:00 IF Lyseng Fuglebakken KFUM Lyseng Idrætspark
8
-
0
13. sep 2023
19:00
IF Lyseng
8
Fuglebakken KFUM
0
645750
on13-09 2023
19:15 AGF, Aarhus Viby IF AGF's anlæg - Fredensvang
4
-
1
13. sep 2023
19:15
AGF, Aarhus
4
Viby IF
1
645752
on20-09 2023
18:00 Odder IGF AGF, Aarhus Spektrum Odder
2
-
6
20. sep 2023
18:00
Odder IGF
2
AGF, Aarhus
6
645753
on20-09 2023
18:00 AIA/Tranbjerg Hasle B Grønløkke Stadion
3
-
5
20. sep 2023
18:00
AIA/Tranbjerg
3
Hasle B
5
645756
on20-09 2023
18:00 Oversidder Aabyhøj IF
20. sep 2023
18:00
Oversidder
Aabyhøj IF
645757
on20-09 2023
18:00 Auning IF IF Lyseng Auning Stadion
8
-
0
20. sep 2023
18:00
Auning IF
8
IF Lyseng
0
645758
on20-09 2023
18:00 Viby IF Fuglebakken KFUM Viby Idrætspark
UHT
20. sep 2023
18:00
Viby IF
Fuglebakken KFUM
UHT
645746
ma25-09 2023
17:45 Viby IF Hasle B Viby Idrætspark
4
-
2
25. sep 2023
17:45
Viby IF
4
Hasle B
2
645759
on27-09 2023
18:00 Aabyhøj IF Auning IF Aabyhøj Stadion
2
-
0
27. sep 2023
18:00
Aabyhøj IF
2
Auning IF
0
645760
on27-09 2023
18:00 Hasle B Oversidder Ellehøjskolen
27. sep 2023
18:00
Hasle B
Oversidder
645762
on27-09 2023
18:00 Fuglebakken KFUM Odder IGF Højlyngen
HHT
27. sep 2023
18:00
Fuglebakken KFUM
Odder IGF
HHT
645761
on27-09 2023
19:15 AGF, Aarhus AIA/Tranbjerg AGF's anlæg - Fredensvang
2
-
4
27. sep 2023
19:15
AGF, Aarhus
2
AIA/Tranbjerg
4
645715
ma02-10 2023
17:45 Hasle B Aabyhøj IF Ellehøjskolen
4
-
5
02. okt 2023
17:45
Hasle B
4
Aabyhøj IF
5
645763
on11-10 2023
19:15 IF Lyseng Viby IF MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
1
-
2
11. okt 2023
19:15
IF Lyseng
1
Viby IF
2
645764
on10-04 2024
19:00 Odder IGF Viby IF Spektrum Odder
10. apr
19:00
Odder IGF
Viby IF
645765
on10-04 2024
19:00 AIA/Tranbjerg Fuglebakken KFUM BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
10. apr
19:00
AIA/Tranbjerg
Fuglebakken KFUM
645766
on10-04 2024
19:00 Oversidder AGF, Aarhus
10. apr
19:00
Oversidder
AGF, Aarhus
645767
on10-04 2024
19:00 Auning IF Hasle B Auning Stadion
10. apr
19:00
Auning IF
Hasle B
645768
on10-04 2024
19:00 Aabyhøj IF IF Lyseng Aabyhøj Stadion
10. apr
19:00
Aabyhøj IF
IF Lyseng
645769
on17-04 2024
19:00 IF Lyseng Odder IGF Lyseng Idrætspark
17. apr
19:00
IF Lyseng
Odder IGF
645770
on17-04 2024
19:00 Aabyhøj IF Hasle B Aabyhøj Stadion
17. apr
19:00
Aabyhøj IF
Hasle B
645771
on17-04 2024
19:00 Auning IF AGF, Aarhus Auning Stadion
17. apr
19:00
Auning IF
AGF, Aarhus
645772
on17-04 2024
19:00 Oversidder Fuglebakken KFUM
17. apr
19:00
Oversidder
Fuglebakken KFUM
645773
on17-04 2024
19:00 AIA/Tranbjerg Viby IF BRAVIDA Kunstgræsbane (Tranbjerg)
17. apr
19:00
AIA/Tranbjerg
Viby IF
645774
on24-04 2024
19:00 Odder IGF AIA/Tranbjerg Spektrum Odder
24. apr
19:00
Odder IGF
AIA/Tranbjerg
645775
on24-04 2024
19:00 Viby IF Oversidder Viby Idrætspark
24. apr
19:00
Viby IF
Oversidder
645776
on24-04 2024
19:00 Fuglebakken KFUM Auning IF Højlyngen
24. apr
19:00
Fuglebakken KFUM
Auning IF
645778
on24-04 2024
19:00 Hasle B IF Lyseng Ellehøjskolen
24. apr
19:00
Hasle B
IF Lyseng
645777
on24-04 2024
19:15 AGF, Aarhus Aabyhøj IF AGF's anlæg - Fredensvang
24. apr
19:15
AGF, Aarhus
Aabyhøj IF
645779
on01-05 2024
19:00 Oversidder Odder IGF
01. maj
19:00
Oversidder
Odder IGF
645780
on01-05 2024
19:00 IF Lyseng AIA/Tranbjerg Lyseng Idrætspark
01. maj
19:00
IF Lyseng
AIA/Tranbjerg
645781
on01-05 2024
19:00 Hasle B AGF, Aarhus Ellehøjskolen
01. maj
19:00
Hasle B
AGF, Aarhus
645782
on01-05 2024
19:00 Aabyhøj IF Fuglebakken KFUM Aabyhøj Stadion
01. maj
19:00
Aabyhøj IF
Fuglebakken KFUM
645783
on01-05 2024
19:00 Auning IF Viby IF Auning Stadion
01. maj
19:00
Auning IF
Viby IF
645784
on08-05 2024
19:00 AIA/Tranbjerg Oversidder Grønløkke Stadion
08. maj
19:00
AIA/Tranbjerg
Oversidder
645785
on08-05 2024
19:00 Odder IGF Auning IF Spektrum Odder
08. maj
19:00
Odder IGF
Auning IF
645786
on08-05 2024
19:00 Viby IF Aabyhøj IF Viby Idrætspark
08. maj
19:00
Viby IF
Aabyhøj IF
645787
on08-05 2024
19:00 Fuglebakken KFUM Hasle B Højlyngen
08. maj
19:00
Fuglebakken KFUM
Hasle B
645788
on08-05 2024
19:15 AGF, Aarhus IF Lyseng AGF's anlæg - Fredensvang
08. maj
19:15
AGF, Aarhus
IF Lyseng
645789
on15-05 2024
19:00 Aabyhøj IF Odder IGF Aabyhøj Stadion
15. maj
19:00
Aabyhøj IF
Odder IGF
645790
on15-05 2024
19:00 Auning IF AIA/Tranbjerg Auning Stadion
15. maj
19:00
Auning IF
AIA/Tranbjerg
646127
on15-05 2024
19:00 IF Lyseng Oversidder Lyseng Idrætspark
15. maj
19:00
IF Lyseng
Oversidder
646129
on15-05 2024
19:00 Hasle B Viby IF Ellehøjskolen
15. maj
19:00
Hasle B
Viby IF
646128
on15-05 2024
19:15 AGF, Aarhus Fuglebakken KFUM AGF's anlæg - Fredensvang
15. maj
19:15
AGF, Aarhus
Fuglebakken KFUM
646130
on22-05 2024
19:00 Oversidder Auning IF
22. maj
19:00
Oversidder
Auning IF
646131
on22-05 2024
19:00 AIA/Tranbjerg Aabyhøj IF Grønløkke Stadion
22. maj
19:00
AIA/Tranbjerg
Aabyhøj IF
646132
on22-05 2024
19:00 Odder IGF Hasle B Spektrum Odder
22. maj
19:00
Odder IGF
Hasle B
646133
on22-05 2024
19:00 Viby IF AGF, Aarhus Viby Idrætspark
22. maj
19:00
Viby IF
AGF, Aarhus
646134
on22-05 2024
19:00 Fuglebakken KFUM IF Lyseng Højlyngen
22. maj
19:00
Fuglebakken KFUM
IF Lyseng
646136
on29-05 2024
19:00 Hasle B AIA/Tranbjerg Ellehøjskolen
29. maj
19:00
Hasle B
AIA/Tranbjerg
646137
on29-05 2024
19:00 Aabyhøj IF Oversidder Aabyhøj Stadion
29. maj
19:00
Aabyhøj IF
Oversidder
646138
on29-05 2024
19:00 IF Lyseng Auning IF Lyseng Idrætspark
29. maj
19:00
IF Lyseng
Auning IF
646139
on29-05 2024
19:00 Fuglebakken KFUM Viby IF Højlyngen
29. maj
19:00
Fuglebakken KFUM
Viby IF
646135
on29-05 2024
19:15 AGF, Aarhus Odder IGF AGF's anlæg - Fredensvang
29. maj
19:15
AGF, Aarhus
Odder IGF
646140
on05-06 2024
19:00 Auning IF Aabyhøj IF Auning Stadion
05. jun
19:00
Auning IF
Aabyhøj IF
646141
on05-06 2024
19:00 Oversidder Hasle B
05. jun
19:00
Oversidder
Hasle B
646142
on05-06 2024
19:00 AIA/Tranbjerg AGF, Aarhus Grønløkke Stadion
05. jun
19:00
AIA/Tranbjerg
AGF, Aarhus
646143
on05-06 2024
19:00 Odder IGF Fuglebakken KFUM Spektrum Odder
05. jun
19:00
Odder IGF
Fuglebakken KFUM
646144
on05-06 2024
19:00 Viby IF IF Lyseng Viby Idrætspark
05. jun
19:00
Viby IF
IF Lyseng
646145
on12-06 2024
19:00 Viby IF Odder IGF Viby Idrætspark
12. jun
19:00
Viby IF
Odder IGF
646146
on12-06 2024
19:00 Fuglebakken KFUM AIA/Tranbjerg Højlyngen
12. jun
19:00
Fuglebakken KFUM
AIA/Tranbjerg
646147
on12-06 2024
19:00 AGF, Aarhus Oversidder AGF's anlæg - Fredensvang
12. jun
19:00
AGF, Aarhus
Oversidder
646148
on12-06 2024
19:00 Hasle B Auning IF Ellehøjskolen
12. jun
19:00
Hasle B
Auning IF
646149
on12-06 2024
19:00 IF Lyseng Aabyhøj IF Lyseng Idrætspark
12. jun
19:00
IF Lyseng
Aabyhøj IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Log ind