ØOB Oldboys 60 år 7 mands 2023-24, Kreds 19

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
646150
on09-08 2023
19:00 VRI Oversidder NES Park
09. aug 2023
19:00
VRI
Oversidder
646151
on09-08 2023
19:00 Brabrand IF Harlev IK Brabrand IF's Idrætsanlæg
3
-
6
09. aug 2023
19:00
Brabrand IF
3
Harlev IK
6
646152
on09-08 2023
19:00 Nielstrup/Voldum IF Kristrup B Voldum Stadion
2
-
2
09. aug 2023
19:00
Nielstrup/Voldum IF
2
Kristrup B
2
646153
on09-08 2023
19:00 Ulstrup OB TMG Ulstrup Stadion
3
-
4
09. aug 2023
19:00
Ulstrup OB
3
TMG
4
646154
on09-08 2023
19:00 BMI Aarhus 1900 Egelund Idrætscenter
2
-
1
09. aug 2023
19:00
BMI
2
Aarhus 1900
1
646156
on16-08 2023
19:00 Aarhus 1900 VRI Fort Langenæs
0
-
2
16. aug 2023
19:00
Aarhus 1900
0
VRI
2
646157
on16-08 2023
19:00 TMG BMI Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
2
-
1
16. aug 2023
19:00
TMG
2
BMI
1
646158
on16-08 2023
19:00 Kristrup B Ulstrup OB Kristrup Stadion
3
-
1
16. aug 2023
19:00
Kristrup B
3
Ulstrup OB
1
646160
on16-08 2023
19:00 Oversidder Brabrand IF
16. aug 2023
19:00
Oversidder
Brabrand IF
646159
on16-08 2023
19:10 Harlev IK Nielstrup/Voldum IF MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
4
-
0
16. aug 2023
19:10
Harlev IK
4
Nielstrup/Voldum IF
0
646162
on23-08 2023
19:00 Aarhus 1900 Oversidder Fort Langenæs
23. aug 2023
19:00
Aarhus 1900
Oversidder
646163
on23-08 2023
19:00 Nielstrup/Voldum IF Brabrand IF Voldum Stadion
3
-
1
23. aug 2023
19:00
Nielstrup/Voldum IF
3
Brabrand IF
1
646164
on23-08 2023
19:00 Ulstrup OB Harlev IK Ulstrup Stadion
2
-
1
23. aug 2023
19:00
Ulstrup OB
2
Harlev IK
1
646165
on23-08 2023
19:00 BMI Kristrup B Egelund Idrætscenter
0
-
2
23. aug 2023
19:00
BMI
0
Kristrup B
2
646161
on23-08 2023
20:10 VRI TMG NES Park
3
-
3
23. aug 2023
20:10
VRI
3
TMG
3
646169
on30-08 2023
19:00 Brabrand IF Ulstrup OB Brabrand IF's Idrætsanlæg
3
-
1
30. aug 2023
19:00
Brabrand IF
3
Ulstrup OB
1
646170
on30-08 2023
19:00 Oversidder Nielstrup/Voldum IF
30. aug 2023
19:00
Oversidder
Nielstrup/Voldum IF
646166
on30-08 2023
19:00 TMG Aarhus 1900 Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
3
-
2
30. aug 2023
19:00
TMG
3
Aarhus 1900
2
646167
on30-08 2023
19:00 Kristrup B VRI Kristrup Stadion
6
-
2
30. aug 2023
19:00
Kristrup B
6
VRI
2
646168
on30-08 2023
19:10 Harlev IK BMI MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
2
-
1
30. aug 2023
19:10
Harlev IK
2
BMI
1
646172
on06-09 2023
18:30 Aarhus 1900 Kristrup B Fort Langenæs
2
-
5
06. sep 2023
18:30
Aarhus 1900
2
Kristrup B
5
646173
on06-09 2023
18:30 TMG Oversidder Mårslet Stadion
06. sep 2023
18:30
TMG
Oversidder
646174
on06-09 2023
18:30 Ulstrup OB Nielstrup/Voldum IF Ulstrup Stadion
2
-
0
06. sep 2023
18:30
Ulstrup OB
2
Nielstrup/Voldum IF
0
646175
on06-09 2023
18:30 BMI Brabrand IF Egelund Idrætscenter
1
-
2
06. sep 2023
18:30
BMI
1
Brabrand IF
2
646171
on06-09 2023
20:00 VRI Harlev IK NES Park
4
-
0
06. sep 2023
20:00
VRI
4
Harlev IK
0
646176
on13-09 2023
18:30 Kristrup B TMG Kristrup Stadion
4
-
0
13. sep 2023
18:30
Kristrup B
4
TMG
0
646177
on13-09 2023
18:30 Harlev IK Aarhus 1900 MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
4
-
0
13. sep 2023
18:30
Harlev IK
4
Aarhus 1900
0
646178
on13-09 2023
18:30 Brabrand IF VRI Brabrand IF's Idrætsanlæg
2
-
1
13. sep 2023
18:30
Brabrand IF
2
VRI
1
646179
on13-09 2023
18:30 Nielstrup/Voldum IF BMI Voldum Stadion
0
-
2
13. sep 2023
18:30
Nielstrup/Voldum IF
0
BMI
2
646180
on13-09 2023
18:30 Oversidder Ulstrup OB
13. sep 2023
18:30
Oversidder
Ulstrup OB
646182
on20-09 2023
18:00 Aarhus 1900 Brabrand IF Fort Langenæs
0
-
4
20. sep 2023
18:00
Aarhus 1900
0
Brabrand IF
4
646186
on20-09 2023
18:00 Kristrup B Oversidder Kristrup Stadion
20. sep 2023
18:00
Kristrup B
Oversidder
646187
on20-09 2023
18:00 BMI Ulstrup OB Egelund Idrætscenter
2
-
4
20. sep 2023
18:00
BMI
2
Ulstrup OB
4
646185
on20-09 2023
19:00 TMG Harlev IK Mårslet SuperBrugsen Arena (TMG Kunstgræs)
4
-
3
20. sep 2023
19:00
TMG
4
Harlev IK
3
646181
on20-09 2023
20:00 VRI Nielstrup/Voldum IF NES Park
2
-
0
20. sep 2023
20:00
VRI
2
Nielstrup/Voldum IF
0
646191
on27-09 2023
18:00 Ulstrup OB VRI Ulstrup Stadion
1
-
1
27. sep 2023
18:00
Ulstrup OB
1
VRI
1
646192
on27-09 2023
18:00 Oversidder BMI
27. sep 2023
18:00
Oversidder
BMI
646189
on27-09 2023
18:10 Brabrand IF TMG Brabrand IF's Idrætsanlæg
1
-
2
27. sep 2023
18:10
Brabrand IF
1
TMG
2
646188
to28-09 2023
18:00 Harlev IK Kristrup B MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
1
-
4
28. sep 2023
18:00
Harlev IK
1
Kristrup B
4
646190
on03-04 2024
19:00 Nielstrup/Voldum IF Aarhus 1900 Voldum Stadion
03. apr
19:00
Nielstrup/Voldum IF
Aarhus 1900
646194
on10-04 2024
19:00 Aarhus 1900 Ulstrup OB Fort Langenæs
10. apr
19:00
Aarhus 1900
Ulstrup OB
646195
on10-04 2024
19:00 TMG Nielstrup/Voldum IF Mårslet Stadion
10. apr
19:00
TMG
Nielstrup/Voldum IF
646196
on10-04 2024
19:00 Kristrup B Brabrand IF Kristrup Stadion
10. apr
19:00
Kristrup B
Brabrand IF
646197
on10-04 2024
19:00 Harlev IK Oversidder MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
10. apr
19:00
Harlev IK
Oversidder
646193
on10-04 2024
20:00 BMI VRI Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
10. apr
20:00
BMI
VRI
646198
on17-04 2024
19:00 Oversidder VRI
17. apr
19:00
Oversidder
VRI
646199
on17-04 2024
19:00 Harlev IK Brabrand IF MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
17. apr
19:00
Harlev IK
Brabrand IF
646200
on17-04 2024
19:00 Kristrup B Nielstrup/Voldum IF Kristrup Stadion
17. apr
19:00
Kristrup B
Nielstrup/Voldum IF
646201
on17-04 2024
19:00 TMG Ulstrup OB Mårslet Stadion
17. apr
19:00
TMG
Ulstrup OB
646202
on17-04 2024
19:00 Aarhus 1900 BMI Fort Langenæs
17. apr
19:00
Aarhus 1900
BMI
646204
on24-04 2024
19:00 BMI TMG Egelund Idrætscenter
24. apr
19:00
BMI
TMG
646205
on24-04 2024
19:00 Ulstrup OB Kristrup B Ulstrup Stadion
24. apr
19:00
Ulstrup OB
Kristrup B
646206
on24-04 2024
19:00 Nielstrup/Voldum IF Harlev IK Voldum Stadion
24. apr
19:00
Nielstrup/Voldum IF
Harlev IK
646207
on24-04 2024
19:00 Brabrand IF Oversidder Brabrand IF's Idrætsanlæg
24. apr
19:00
Brabrand IF
Oversidder
646203
on24-04 2024
20:00 VRI Aarhus 1900 NES Park
24. apr
20:00
VRI
Aarhus 1900
646208
on01-05 2024
19:00 TMG VRI Mårslet Stadion
01. maj
19:00
TMG
VRI
646209
on01-05 2024
19:00 Oversidder Aarhus 1900
01. maj
19:00
Oversidder
Aarhus 1900
646263
on01-05 2024
19:00 Brabrand IF Nielstrup/Voldum IF Brabrand IF's Idrætsanlæg
01. maj
19:00
Brabrand IF
Nielstrup/Voldum IF
646264
on01-05 2024
19:00 Harlev IK Ulstrup OB MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
01. maj
19:00
Harlev IK
Ulstrup OB
646265
on01-05 2024
19:00 Kristrup B BMI Kristrup Stadion
01. maj
19:00
Kristrup B
BMI
646266
on08-05 2024
19:00 Aarhus 1900 TMG Fort Langenæs
08. maj
19:00
Aarhus 1900
TMG
646268
on08-05 2024
19:00 BMI Harlev IK Egelund Idrætscenter
08. maj
19:00
BMI
Harlev IK
646269
on08-05 2024
19:00 Ulstrup OB Brabrand IF Ulstrup Stadion
08. maj
19:00
Ulstrup OB
Brabrand IF
646270
on08-05 2024
19:00 Nielstrup/Voldum IF Oversidder Voldum Stadion
08. maj
19:00
Nielstrup/Voldum IF
Oversidder
646267
on08-05 2024
20:00 VRI Kristrup B NES Park
08. maj
20:00
VRI
Kristrup B
646271
on15-05 2024
19:00 Harlev IK VRI MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
15. maj
19:00
Harlev IK
VRI
646321
on15-05 2024
19:00 Kristrup B Aarhus 1900 Kristrup Stadion
15. maj
19:00
Kristrup B
Aarhus 1900
646322
on15-05 2024
19:00 Oversidder TMG
15. maj
19:00
Oversidder
TMG
646323
on15-05 2024
19:00 Nielstrup/Voldum IF Ulstrup OB Voldum Stadion
15. maj
19:00
Nielstrup/Voldum IF
Ulstrup OB
646324
on15-05 2024
19:00 Brabrand IF BMI Brabrand IF's Idrætsanlæg
15. maj
19:00
Brabrand IF
BMI
646325
on22-05 2024
19:00 TMG Kristrup B Mårslet Stadion
22. maj
19:00
TMG
Kristrup B
646326
on22-05 2024
19:00 Aarhus 1900 Harlev IK Fort Langenæs
22. maj
19:00
Aarhus 1900
Harlev IK
646328
on22-05 2024
19:00 BMI Nielstrup/Voldum IF Egelund Idrætscenter
22. maj
19:00
BMI
Nielstrup/Voldum IF
646329
on22-05 2024
19:00 Ulstrup OB Oversidder Ulstrup Stadion
22. maj
19:00
Ulstrup OB
Oversidder
646327
on22-05 2024
20:00 VRI Brabrand IF NES Park
22. maj
20:00
VRI
Brabrand IF
646330
on29-05 2024
19:00 Nielstrup/Voldum IF VRI Voldum Stadion
29. maj
19:00
Nielstrup/Voldum IF
VRI
646331
on29-05 2024
19:00 Brabrand IF Aarhus 1900 Brabrand IF's Idrætsanlæg
29. maj
19:00
Brabrand IF
Aarhus 1900
646332
on29-05 2024
19:00 Harlev IK TMG MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
29. maj
19:00
Harlev IK
TMG
646333
on29-05 2024
19:00 Oversidder Kristrup B
29. maj
19:00
Oversidder
Kristrup B
646334
on29-05 2024
19:00 Ulstrup OB BMI Ulstrup Stadion
29. maj
19:00
Ulstrup OB
BMI
646335
on05-06 2024
19:00 Kristrup B Harlev IK Kristrup Stadion
05. jun
19:00
Kristrup B
Harlev IK
646336
on05-06 2024
19:00 TMG Brabrand IF Mårslet Stadion
05. jun
19:00
TMG
Brabrand IF
646337
on05-06 2024
19:00 Aarhus 1900 Nielstrup/Voldum IF Fort Langenæs
05. jun
19:00
Aarhus 1900
Nielstrup/Voldum IF
646339
on05-06 2024
19:00 BMI Oversidder Egelund Idrætscenter
05. jun
19:00
BMI
Oversidder
646338
on05-06 2024
20:00 VRI Ulstrup OB NES Park
05. jun
20:00
VRI
Ulstrup OB
646340
on12-06 2024
19:00 BMI VRI Egelund Idrætscenter
12. jun
19:00
BMI
VRI
646341
on12-06 2024
19:00 Ulstrup OB Aarhus 1900 Ulstrup Stadion
12. jun
19:00
Ulstrup OB
Aarhus 1900
646342
on12-06 2024
19:00 Nielstrup/Voldum IF TMG Voldum Stadion
12. jun
19:00
Nielstrup/Voldum IF
TMG
646343
on12-06 2024
19:00 Brabrand IF Kristrup B Brabrand IF's Idrætsanlæg
12. jun
19:00
Brabrand IF
Kristrup B
646344
on12-06 2024
19:00 Oversidder Harlev IK
12. jun
19:00
Oversidder
Harlev IK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Log ind