U11 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2023, Pulje 504 (2023)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 19-08 2023
Spillested:
Hammel Stadion Stadion 4 Stadionvej 7 8450 Hammel
983256 10:00 Hadsten SK Hammel GF Stadion 4
10:00
Hadsten SK
Hammel GF
983170 10:00 Romalt IF
!
NB: Romalt IF er taberdømt
Ommersyssel IF 1
10:00
Romalt IF
Ommersyssel IF
983254 10:40 Sabro IF
!
NB: Sabro IF er taberdømt
Romalt IF 1
10:40
Sabro IF
Romalt IF
983255 10:40 Ommersyssel IF
!
NB: Ommersyssel IF er taberdømt
Hadsten SK Stadion 4
10:40
Ommersyssel IF
Hadsten SK
983156 11:20 Hammel GF Sabro IF
!
NB: Sabro IF er taberdømt
1
11:20
Hammel GF
Sabro IF
Arrangør:
søndag den. 10-09 2023
Spillested:
Sabrohallen Damvej 110 8471 Sabro
983257 10:00 Sabro IF Ommersyssel IF
10:00
Sabro IF
Ommersyssel IF
983261 10:00 Hammel GF Romalt IF
10:00
Hammel GF
Romalt IF
983262 10:40 Romalt IF Hadsten SK
10:40
Romalt IF
Hadsten SK
983263 10:40 Ommersyssel IF Hammel GF
10:40
Ommersyssel IF
Hammel GF
983264 11:20 Hadsten SK Sabro IF 1
11:20
Hadsten SK
Sabro IF
Arrangør:
lørdag den. 23-09 2023
Spillested:
RMS Park Romalt Romalt Boulevard 21 8960 Randers SØ
983265 10:00 Romalt IF Ommersyssel IF
10:00
Romalt IF
Ommersyssel IF
983272 10:00 Hadsten SK Hammel GF
10:00
Hadsten SK
Hammel GF
983301 10:40 Hammel GF Sabro IF
10:40
Hammel GF
Sabro IF
983302 10:40 Ommersyssel IF Hadsten SK
10:40
Ommersyssel IF
Hadsten SK
983303 11:20 Sabro IF Romalt IF
11:20
Sabro IF
Romalt IF
Arrangør:
lørdag den. 30-09 2023
Spillested:
Gjerlev Stadion Sognevej 61 8983 Gjerlev J
983304 10:00 Ommersyssel IF Sabro IF
10:00
Ommersyssel IF
Sabro IF
983305 10:00 Hadsten SK Romalt IF
10:00
Hadsten SK
Romalt IF
983306 10:40 Romalt IF Hammel GF
10:40
Romalt IF
Hammel GF
983337 10:40 Sabro IF Hadsten SK
10:40
Sabro IF
Hadsten SK
983338 11:20 Hammel GF Ommersyssel IF
11:20
Hammel GF
Ommersyssel IF
Arrangør:
lørdag den. 07-10 2023
Spillested:
NMT-BYENS Arena Hadsten Kunst 1/4-3 Skovvangsvej 20 8370 Hadsten
983387 10:00 Hadsten SK Hammel GF
!
NB: Hammel GF er taberdømt
Kunst 1/4-3
10:00
Hadsten SK
Hammel GF
983388 10:00 Sabro IF Romalt IF Kunst 1/4-4
10:00
Sabro IF
Romalt IF
983389 10:40 Hammel GF
!
NB: Hammel GF er taberdømt
Sabro IF Kunst 1/4-3
10:40
Hammel GF
Sabro IF
983390 10:40 Romalt IF Ommersyssel IF Kunst 1/4-4
10:40
Romalt IF
Ommersyssel IF
983391 11:20 Ommersyssel IF Hadsten SK Kunst 1/4-4
11:20
Ommersyssel IF
Hadsten SK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Se nye spilleregler Børnefodbold fra 1. juli: Nye spilleregler Børnefodbold

Se arrangørforpligtelser 5M Børnefodbold. Arrangørklub stiller med kampledere til alle kampe og indberetter alle resultater: Arrangørforpligtelser 5M

Spil fodbold hele vinteren - se tilbuddene her

 

Log ind