U14 Drenge C (2010) 8M - Efterår 2023, Pulje 27 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
144872
ti15-08 2023
18:30 Brabrand IF BUF Horsens Brabrand IF's Idrætsanlæg
3
-
2
15. aug 2023
18:30
Brabrand IF
3
BUF Horsens
2
144876
on16-08 2023
17:40 Galten FS Stavtrup IF/Viby IF Sparekassen Danmark Park (Galten)
0
-
9
16. aug 2023
17:40
Galten FS
0
Stavtrup IF/Viby IF
9
144874
on16-08 2023
18:00 Låsby B Kolt/Hasselager IF Låsby Stadion
0
-
1
16. aug 2023
18:00
Låsby B
0
Kolt/Hasselager IF
1
144875
on16-08 2023
18:10 Harlev IK Hørning IF MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
5
-
6
16. aug 2023
18:10
Harlev IK
5
Hørning IF
6
144873
19-08 2023
11:30 FC Aarhus Syd Gylling B Egelund Idrætscenter
1
-
4
19. aug 2023
11:30
FC Aarhus Syd
1
Gylling B
4
144877
ma21-08 2023
19:00 BUF Horsens Galten FS Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
1
-
6
21. aug 2023
19:00
BUF Horsens
1
Galten FS
6
144879
ti22-08 2023
19:10 Kolt/Hasselager IF Brabrand IF SuperBrugsen Kolt Park
3
-
4
22. aug 2023
19:10
Kolt/Hasselager IF
3
Brabrand IF
4
144878
on23-08 2023
17:45 Stavtrup IF/Viby IF FC Aarhus Syd AURA Park (Stavtrup)
5
-
2
23. aug 2023
17:45
Stavtrup IF/Viby IF
5
FC Aarhus Syd
2
144881
on23-08 2023
18:00 Gylling B Harlev IK Gylling Skole
8
-
0
23. aug 2023
18:00
Gylling B
8
Harlev IK
0
144880
to24-08 2023
18:00 Hørning IF Låsby B Højbo Stadion
3
-
1
24. aug 2023
18:00
Hørning IF
3
Låsby B
1
144885
ma28-08 2023
18:30 Brabrand IF Hørning IF Brabrand IF's Idrætsanlæg
5
-
1
28. aug 2023
18:30
Brabrand IF
5
Hørning IF
1
144882
ma28-08 2023
19:00 BUF Horsens Kolt/Hasselager IF Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
4
-
1
28. aug 2023
19:00
BUF Horsens
4
Kolt/Hasselager IF
1
144883
ti29-08 2023
18:00 Galten FS FC Aarhus Syd Sparekassen Danmark Park (Galten)
HHT
29. aug 2023
18:00
Galten FS
FC Aarhus Syd
HHT
144884
on30-08 2023
18:00 Låsby B Gylling B Låsby Stadion
3
-
5
30. aug 2023
18:00
Låsby B
3
Gylling B
5
144886
on30-08 2023
18:00 Harlev IK Stavtrup IF/Viby IF MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
1
-
10
30. aug 2023
18:00
Harlev IK
1
Stavtrup IF/Viby IF
10
144890
on06-09 2023
18:00 Gylling B Brabrand IF Gylling Skole
2
-
2
06. sep 2023
18:00
Gylling B
2
Brabrand IF
2
144891
09-09 2023
11:15 Stavtrup IF/Viby IF Låsby B AURA Park (Stavtrup)
9
-
1
09. sep 2023
11:15
Stavtrup IF/Viby IF
9
Låsby B
1
144887
09-09 2023
12:10 Hørning IF BUF Horsens Højbo Stadion
UHT
09. sep 2023
12:10
Hørning IF
BUF Horsens
UHT
144888
10-09 2023
11:30 FC Aarhus Syd Harlev IK Egelund Idrætscenter
1
-
8
10. sep 2023
11:30
FC Aarhus Syd
1
Harlev IK
8
144889
10-09 2023
11:30 Kolt/Hasselager IF Galten FS SuperBrugsen Kolt Park
2
-
4
10. sep 2023
11:30
Kolt/Hasselager IF
2
Galten FS
4
144896
ma11-09 2023
18:15 Brabrand IF Stavtrup IF/Viby IF Brabrand IF's Idrætsanlæg
2
-
1
11. sep 2023
18:15
Brabrand IF
2
Stavtrup IF/Viby IF
1
144892
ma11-09 2023
19:00 BUF Horsens Gylling B Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
1
-
7
11. sep 2023
19:00
BUF Horsens
1
Gylling B
7
144895
ti12-09 2023
17:30 Galten FS Harlev IK Sparekassen Danmark Park (Galten)
9
-
1
12. sep 2023
17:30
Galten FS
9
Harlev IK
1
144894
ti12-09 2023
18:30 Kolt/Hasselager IF Hørning IF SuperBrugsen Kolt Park
3
-
3
12. sep 2023
18:30
Kolt/Hasselager IF
3
Hørning IF
3
144893
on13-09 2023
18:00 Låsby B FC Aarhus Syd Låsby Stadion
3
-
4
13. sep 2023
18:00
Låsby B
3
FC Aarhus Syd
4
144900
on20-09 2023
18:00 Gylling B Kolt/Hasselager IF Gylling Skole
2
-
2
20. sep 2023
18:00
Gylling B
2
Kolt/Hasselager IF
2
144901
on20-09 2023
18:00 Harlev IK Låsby B MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
6
-
6
20. sep 2023
18:00
Harlev IK
6
Låsby B
6
144897
23-09 2023
10:00 Stavtrup IF/Viby IF BUF Horsens AURA Park (Stavtrup)
5
-
0
23. sep 2023
10:00
Stavtrup IF/Viby IF
5
BUF Horsens
0
144898
24-09 2023
10:30 FC Aarhus Syd Brabrand IF Egelund Idrætscenter
4
-
7
24. sep 2023
10:30
FC Aarhus Syd
4
Brabrand IF
7
144902
ma25-09 2023
19:00 BUF Horsens FC Aarhus Syd Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
4
-
0
25. sep 2023
19:00
BUF Horsens
4
FC Aarhus Syd
0
144903
ti26-09 2023
17:30 Galten FS Låsby B Sparekassen Danmark Park (Galten)
5
-
0
26. sep 2023
17:30
Galten FS
5
Låsby B
0
144906
ti26-09 2023
18:10 Brabrand IF Harlev IK Brabrand IF's Idrætsanlæg
4
-
1
26. sep 2023
18:10
Brabrand IF
4
Harlev IK
1
144904
on27-09 2023
18:00 Hørning IF Gylling B Højbo Stadion
1
-
5
27. sep 2023
18:00
Hørning IF
1
Gylling B
5
144905
ma02-10 2023
17:30 Kolt/Hasselager IF Stavtrup IF/Viby IF SuperBrugsen Kolt Park
4
-
2
02. okt 2023
17:30
Kolt/Hasselager IF
4
Stavtrup IF/Viby IF
2
144899
ma02-10 2023
18:00 Hørning IF Galten FS Højbo Stadion
3
-
6
02. okt 2023
18:00
Hørning IF
3
Galten FS
6
144907
on04-10 2023
17:30 BUF Horsens Harlev IK Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
1
-
3
04. okt 2023
17:30
BUF Horsens
1
Harlev IK
3
144911
on04-10 2023
18:00 Gylling B Galten FS Gylling Skole
3
-
5
04. okt 2023
18:00
Gylling B
3
Galten FS
5
144908
07-10 2023
10:30 FC Aarhus Syd Kolt/Hasselager IF Egelund Idrætscenter
1
-
8
07. okt 2023
10:30
FC Aarhus Syd
1
Kolt/Hasselager IF
8
144909
07-10 2023
11:15 Stavtrup IF/Viby IF Hørning IF AURA Park (Stavtrup)
14
-
1
07. okt 2023
11:15
Stavtrup IF/Viby IF
14
Hørning IF
1
144912
ma09-10 2023
17:45 BUF Horsens Låsby B Dagnæs murerforretning/Dagnæs stadion
0
-
1
09. okt 2023
17:45
BUF Horsens
0
Låsby B
1
144915
ma09-10 2023
18:00 Brabrand IF Galten FS Brabrand IF's Idrætsanlæg
2
-
5
09. okt 2023
18:00
Brabrand IF
2
Galten FS
5
144914
ti10-10 2023
17:15 Kolt/Hasselager IF Harlev IK SuperBrugsen Kolt Park
1
-
1
10. okt 2023
17:15
Kolt/Hasselager IF
1
Harlev IK
1
144916
ti10-10 2023
17:30 Gylling B Stavtrup IF/Viby IF Gylling Skole
1
-
0
10. okt 2023
17:30
Gylling B
1
Stavtrup IF/Viby IF
0
144913
to12-10 2023
18:00 Hørning IF FC Aarhus Syd Højbo Stadion
UHT
12. okt 2023
18:00
Hørning IF
FC Aarhus Syd
UHT
144910
ma23-10 2023
17:15 Låsby B Brabrand IF Låsby Stadion
2
-
5
23. okt 2023
17:15
Låsby B
2
Brabrand IF
5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930
Mere fodbold henover vinteren - inde, futsal eller vinterturnering. Se mere her.

Se datoplan 8M: Datoplan 8M

 

Log ind