Kvinde 7:7 C - Efterår 2023, Pulje 3 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
976073
ma21-08 2023
19:00 Båring GF SSV Højfyn Båring GF.s anlæg - Kunst
2
-
1
21. aug 2023
19:00
Båring GF
2
SSV Højfyn
1
976074
ma21-08 2023
19:00 Bogense G & IF KFUM.s BK Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
14
-
0
21. aug 2023
19:00
Bogense G & IF
14
KFUM.s BK
0
976075
ma21-08 2023
19:00 Ebberup IF/Flemløse BK Oversidder Ebberup Hallen (ude)
21. aug 2023
19:00
Ebberup IF/Flemløse BK
Oversidder
976080
ma28-08 2023
19:30 Båring GF Bogense G & IF Båring GF.s anlæg - Kunst
10
-
1
28. aug 2023
19:30
Båring GF
10
Bogense G & IF
1
976079
ti29-08 2023
18:15 KFUM.s BK Ebberup IF/Flemløse BK KFUM-parken
0
-
4
29. aug 2023
18:15
KFUM.s BK
0
Ebberup IF/Flemløse BK
4
976077
ti29-08 2023
19:00 SSV Højfyn Oversidder Skallebølle Sportsplads
29. aug 2023
19:00
SSV Højfyn
Oversidder
976082
ma04-09 2023
19:00 Bogense G & IF SSV Højfyn Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
3
-
0
04. sep 2023
19:00
Bogense G & IF
3
SSV Højfyn
0
976115
ma04-09 2023
19:00 Ebberup IF/Flemløse BK Båring GF Ebberup Hallen (ude)
3
-
2
04. sep 2023
19:00
Ebberup IF/Flemløse BK
3
Båring GF
2
976116
ma04-09 2023
19:00 Oversidder KFUM.s BK
04. sep 2023
19:00
Oversidder
KFUM.s BK
976118
ma11-09 2023
19:00 Båring GF Oversidder Båring GF.s anlæg - Kunst
11. sep 2023
19:00
Båring GF
Oversidder
976119
ma11-09 2023
19:00 Bogense G & IF Ebberup IF/Flemløse BK Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
6
-
0
11. sep 2023
19:00
Bogense G & IF
6
Ebberup IF/Flemløse BK
0
976117
ti12-09 2023
19:00 SSV Højfyn KFUM.s BK Skallebølle Sportsplads
8
-
1
12. sep 2023
19:00
SSV Højfyn
8
KFUM.s BK
1
976121
ti19-09 2023
18:00 Oversidder Bogense G & IF
19. sep 2023
18:00
Oversidder
Bogense G & IF
976167
ti19-09 2023
18:15 KFUM.s BK Båring GF KFUM-parken
0
-
10
19. sep 2023
18:15
KFUM.s BK
0
Båring GF
10
976169
ti26-09 2023
18:15 KFUM.s BK Bogense G & IF KFUM-parken
1
-
5
26. sep 2023
18:15
KFUM.s BK
1
Bogense G & IF
5
976168
ti26-09 2023
19:00 SSV Højfyn Båring GF Skallebølle Sportsplads
1
-
6
26. sep 2023
19:00
SSV Højfyn
1
Båring GF
6
976170
ma02-10 2023
19:00 Oversidder Ebberup IF/Flemløse BK
02. okt 2023
19:00
Oversidder
Ebberup IF/Flemløse BK
976120
on04-10 2023
19:00 Ebberup IF/Flemløse BK SSV Højfyn Ebberup Hallen (ude)
1
-
3
04. okt 2023
19:00
Ebberup IF/Flemløse BK
1
SSV Højfyn
3
976173
to05-10 2023
19:00 Bogense G & IF Båring GF Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
2
-
3
05. okt 2023
19:00
Bogense G & IF
2
Båring GF
3
976172
ma09-10 2023
19:00 Ebberup IF/Flemløse BK KFUM.s BK Ebberup Hallen (ude)
3
-
1
09. okt 2023
19:00
Ebberup IF/Flemløse BK
3
KFUM.s BK
1
976174
ti10-10 2023
19:00 SSV Højfyn Bogense G & IF Skallebølle Sportsplads
1
-
2
10. okt 2023
19:00
SSV Højfyn
1
Bogense G & IF
2
976171
to12-10 2023
18:30 Oversidder SSV Højfyn
12. okt 2023
18:30
Oversidder
SSV Højfyn
976175
ma16-10 2023
19:00 Båring GF Ebberup IF/Flemløse BK Båring GF.s anlæg - Kunst
5
-
0
16. okt 2023
19:00
Båring GF
5
Ebberup IF/Flemløse BK
0
976176
ti17-10 2023
17:30 KFUM.s BK Oversidder KFUM-parken
17. okt 2023
17:30
KFUM.s BK
Oversidder
976177
21-10 2023
13:00 KFUM.s BK SSV Højfyn KFUM-parken
3
-
2
21. okt 2023
13:00
KFUM.s BK
3
SSV Højfyn
2
976182
ma23-10 2023
19:00 Båring GF KFUM.s BK Båring GF.s anlæg - Kunst
UHT
23. okt 2023
19:00
Båring GF
KFUM.s BK
UHT
976178
ti24-10 2023
18:30 Oversidder Båring GF
24. okt 2023
18:30
Oversidder
Båring GF
976180
ti24-10 2023
19:00 SSV Højfyn Ebberup IF/Flemløse BK Skallebølle Sportsplads
9
-
2
24. okt 2023
19:00
SSV Højfyn
9
Ebberup IF/Flemløse BK
2
976181
ma30-10 2023
19:00 Bogense G & IF Oversidder Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
30. okt 2023
19:00
Bogense G & IF
Oversidder
976179
on01-11 2023
19:00 Ebberup IF/Flemløse BK Bogense G & IF Ebberup Hallen (ude)
HHT
01. nov 2023
19:00
Ebberup IF/Flemløse BK
Bogense G & IF
HHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

28.08.23: B 1909 (1) trukket.

 

Log ind