Indendørs U13 drenge (11) håndboldmål C, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
879584
04-11 2023
10:40 Brødeskov IF BK Avarta Skibby Stadion hal
2
-
2
Skibby IK
04. nov 2023
10:40
Brødeskov IF
2
BK Avarta
2
879585
04-11 2023
10:50 BK Friheden Herstedøster IC Skibby Stadion hal
4
-
1
Skibby IK
04. nov 2023
10:50
BK Friheden
4
Herstedøster IC
1
879586
04-11 2023
11:00 Holbæk B&I (2) Brødeskov IF Skibby Stadion hal
3
-
1
Skibby IK
04. nov 2023
11:00
Holbæk B&I (2)
3
Brødeskov IF
1
879587
04-11 2023
11:10 BK Avarta BK Friheden Skibby Stadion hal
3
-
3
Skibby IK
04. nov 2023
11:10
BK Avarta
3
BK Friheden
3
879588
04-11 2023
11:20 Herstedøster IC Holbæk B&I (2) Skibby Stadion hal
1
-
7
Skibby IK
04. nov 2023
11:20
Herstedøster IC
1
Holbæk B&I (2)
7
879589
04-11 2023
11:30 Brødeskov IF BK Friheden Skibby Stadion hal
2
-
4
Skibby IK
04. nov 2023
11:30
Brødeskov IF
2
BK Friheden
4
880022
04-11 2023
11:40 Holbæk B&I (2) BK Avarta Skibby Stadion hal
3
-
3
Skibby IK
04. nov 2023
11:40
Holbæk B&I (2)
3
BK Avarta
3
880023
04-11 2023
11:50 Herstedøster IC Brødeskov IF Skibby Stadion hal
4
-
3
Skibby IK
04. nov 2023
11:50
Herstedøster IC
4
Brødeskov IF
3
880024
04-11 2023
12:00 BK Friheden Holbæk B&I (2) Skibby Stadion hal
0
-
4
Skibby IK
04. nov 2023
12:00
BK Friheden
0
Holbæk B&I (2)
4
880025
04-11 2023
12:10 BK Avarta Herstedøster IC Skibby Stadion hal
5
-
4
Skibby IK
04. nov 2023
12:10
BK Avarta
5
Herstedøster IC
4
880026
26-11 2023
11:40 BK Avarta Brødeskov IF Møllegårdhallen Hallen
6
-
2
Jægerspris IK
26. nov 2023
11:40
BK Avarta
6
Brødeskov IF
2
880027
26-11 2023
11:50 Herstedøster IC BK Friheden Møllegårdhallen Hallen
1
-
6
Jægerspris IK
26. nov 2023
11:50
Herstedøster IC
1
BK Friheden
6
880028
26-11 2023
12:00 Brødeskov IF Holbæk B&I (2) Møllegårdhallen Hallen
1
-
5
Jægerspris IK
26. nov 2023
12:00
Brødeskov IF
1
Holbæk B&I (2)
5
880029
26-11 2023
12:10 BK Friheden BK Avarta Møllegårdhallen Hallen
5
-
2
Jægerspris IK
26. nov 2023
12:10
BK Friheden
5
BK Avarta
2
880030
26-11 2023
12:20 Holbæk B&I (2) Herstedøster IC Møllegårdhallen Hallen
7
-
1
Jægerspris IK
26. nov 2023
12:20
Holbæk B&I (2)
7
Herstedøster IC
1
880031
26-11 2023
12:30 BK Friheden Brødeskov IF Møllegårdhallen Hallen
8
-
0
Jægerspris IK
26. nov 2023
12:30
BK Friheden
8
Brødeskov IF
0
880033
26-11 2023
12:40 BK Avarta Holbæk B&I (2) Møllegårdhallen Hallen
2
-
3
Jægerspris IK
26. nov 2023
12:40
BK Avarta
2
Holbæk B&I (2)
3
880034
26-11 2023
12:50 Brødeskov IF Herstedøster IC Møllegårdhallen Hallen
1
-
4
Jægerspris IK
26. nov 2023
12:50
Brødeskov IF
1
Herstedøster IC
4
880035
26-11 2023
13:00 Holbæk B&I (2) BK Friheden Møllegårdhallen Hallen
9
-
1
Jægerspris IK
26. nov 2023
13:00
Holbæk B&I (2)
9
BK Friheden
1
880036
26-11 2023
13:10 Herstedøster IC BK Avarta Møllegårdhallen Hallen
0
-
10
Jægerspris IK
26. nov 2023
13:10
Herstedøster IC
0
BK Avarta
10
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Indledende: 30 hold.

B = 12 hold rykker i A rækken, 3 hold bliver i B rækken til mellemrunden 20 eller 21. januar 2024.
C = 3 hold rykker op i A rækken til mellemrunden, resterende går til B rækken 20 eller 21. januar 2024

A rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 3. februar 2024 i Strøby hallen.
B rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 3. februar 2024 i Strøby hallen.

Log ind