Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | Arrangør | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
25. nov 2023
12:00
Allerød Fodbold Klub
4
Hareskov IF
0
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
12:10
FC Hornsherred
Svogerslev BK (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
12:20
VTF (Vejby/Tisvilde)
Herstedøster IC
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
12:30
Svogerslev BK (2)
0
Allerød Fodbold Klub
0
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
12:40
Hareskov IF
0
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
12:50
Herstedøster IC
FC Hornsherred
ANN
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
13:00
Svogerslev BK (2)
3
Hareskov IF
0
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
13:10
Allerød Fodbold Klub
Herstedøster IC
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
13:20
FC Hornsherred
VTF (Vejby/Tisvilde)
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
13:30
Hareskov IF
Herstedøster IC
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
13:40
VTF (Vejby/Tisvilde)
0
Svogerslev BK (2)
0
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
13:50
FC Hornsherred
Allerød Fodbold Klub
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
14:00
Herstedøster IC
Svogerslev BK (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
14:10
Hareskov IF
FC Hornsherred
UHT
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
14:20
Allerød Fodbold Klub
2
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
10:40
Hareskov IF
0
Allerød Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
10:50
Svogerslev BK (2)
FC Hornsherred
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
11:00
Herstedøster IC
0
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
11:10
Allerød Fodbold Klub
1
Svogerslev BK (2)
0
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
11:20
VTF (Vejby/Tisvilde)
1
Hareskov IF
0
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
11:30
FC Hornsherred
Herstedøster IC
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
11:40
Hareskov IF
0
Svogerslev BK (2)
3
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
11:50
Herstedøster IC
0
Allerød Fodbold Klub
3
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
12:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
FC Hornsherred
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
12:10
Herstedøster IC
3
Hareskov IF
0
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
12:20
Svogerslev BK (2)
1
VTF (Vejby/Tisvilde)
0
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
12:30
Allerød Fodbold Klub
FC Hornsherred
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
12:40
Svogerslev BK (2)
0
Herstedøster IC
1
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
12:50
FC Hornsherred
Hareskov IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
13:00
VTF (Vejby/Tisvilde)
0
Allerød Fodbold Klub
0
|
21. januar 2024 (senior)
Kvalifikationsrunder sammensættes af hold på baggrund af resultaterne i de indledende runder. Går man videre fra kvalifikationsrunden kvalificerer man sig til årets futsal Sjællandsmesterskaber (DBU Sjælland Finals), der finder sted den 2. og 3. marts 2024.
Husk ellers kan du ikke sætte holdkort opret spillerne som futsal spillere.
DBU Klubservice