Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | Arrangør | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. nov 2023
15:40
Svogerslev BK (1)
Nivå-Kokkedal FK
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
15:50
Ramløse IF
0
LSF (1)
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
16:00
BK Avarta (1)
1
Svogerslev BK (1)
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
16:10
Nivå-Kokkedal FK
Ramløse IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
16:20
LSF (1)
3
BK Avarta (1)
1
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
16:30
Svogerslev BK (1)
4
Ramløse IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
16:40
BK Avarta (1)
Nivå-Kokkedal FK
UHT
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
16:50
LSF (1)
3
Svogerslev BK (1)
0
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
17:00
Ramløse IF
0
BK Avarta (1)
1
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
17:10
Nivå-Kokkedal FK
LSF (1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
15:40
Nivå-Kokkedal FK
3
Svogerslev BK (1)
0
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
15:50
LSF (1)
7
Ramløse IF
0
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
16:00
Svogerslev BK (1)
BK Avarta (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
16:10
Ramløse IF
0
Nivå-Kokkedal FK
0
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
16:20
BK Avarta (1)
LSF (1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
16:30
Ramløse IF
0
Svogerslev BK (1)
0
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
16:40
Nivå-Kokkedal FK
BK Avarta (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
16:50
Svogerslev BK (1)
3
LSF (1)
3
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
17:00
BK Avarta (1)
Ramløse IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
17:10
LSF (1)
1
Nivå-Kokkedal FK
2
|
3. og 4. februar 2024 (U13 til U16)
Kvalifikationsrunder sammensættes af hold på baggrund af resultaterne i de indledende runder. Går man videre fra kvalifikationsrunden kvalificerer man sig til årets futsal Sjællandsmesterskaber (DBU Sjælland Finals), der finder sted den 2. og 3. marts 2024.
Husk ellers kan du ikke sætte holdkort opret spillerne som futsal spillere.
DBU Klubservice