Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. nov 2023
11:45
Roskilde Pigefodbold
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
10:30
FC Lejre
Hekla
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
10:30
FC Lejre
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
12:00
Sundby Bk.
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
16:00
B 1908
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2023
10:00
Hekla
BSF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2023
11:00
B. 73, Slagelse
B 1908
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2023
22:00
Oversidder
Hekla
|
|||||||||||||||||||
02. dec 2023
11:30
BSF
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
09:00
Greve Fodbold
Roskilde Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2023
10:30
Køge BK
FC Lejre
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2023
11:45
Roskilde Pigefodbold
BSF
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
12:00
Sundby Bk.
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
16. dec 2023
14:00
B 1908
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
17. dec 2023
10:30
Køge BK
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
07. jan
11:00
FC Lejre
BSF
|
|||||||||||||||||||
08. jan
22:00
Oversidder
Roskilde Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
14. jan
09:00
Greve Fodbold
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
14. jan
10:00
Hekla
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
14. jan
11:30
BSF
B 1908
|
|||||||||||||||||||
20. jan
11:30
FC Lejre
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
21. jan
11:00
B. 73, Slagelse
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
21. jan
11:45
Roskilde Pigefodbold
Hekla
|
|||||||||||||||||||
22. jan
22:00
B 1908
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. jan
10:00
Sundby Bk.
Roskilde Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
28. jan
10:30
Køge BK
BSF
|
|||||||||||||||||||
29. jan
22:00
Oversidder
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
03. feb
10:30
Greve Fodbold
FC Lejre
|
|||||||||||||||||||
04. feb
09:00
Hekla
B 1908
|
|||||||||||||||||||
04. feb
10:15
BSF
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
19. feb
22:00
B. 73, Slagelse
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. feb
10:00
B 1908
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
25. feb
09:00
Greve Fodbold
BSF
|
|||||||||||||||||||
25. feb
10:30
FC Lejre
Roskilde Pigefodbold
|
|||||||||||||||||||
25. feb
10:30
Køge BK
Hekla
|
|||||||||||||||||||
02. mar
10:30
B. 73, Slagelse
FC Lejre
|
|||||||||||||||||||
03. mar
11:45
Roskilde Pigefodbold
B 1908
|
|||||||||||||||||||
09. mar
14:00
Sundby Bk.
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
09. mar
22:00
Oversidder
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
10. mar
10:00
Hekla
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
17. mar
11:00
B. 73, Slagelse
Sundby Bk.
|
|||||||||||||||||||
18. mar
22:00
BSF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. mar
16:00
B 1908
FC Lejre
|
|||||||||||||||||||
24. mar
09:00
Greve Fodbold
Hekla
|
|||||||||||||||||||
24. mar
12:15
Køge BK
Roskilde Pigefodbold
|