U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår, Grøn

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
588460
fr12-04 2024
17:45 Kunst, KB, P. Bangs Vej
12. apr
17:45
KB 3
Fix 1
588461
13-04 2024
10:00 Nørrebroparken
13. apr
10:00
Nørrebro United 1
Sundby Bk. 2
588457
13-04 2024
10:45 Ryparken Idrætsanlæg
13. apr
10:45
Østerbro IF 1
Folehaven
588458
13-04 2024
13:45 Dragør Bk
13. apr
13:45
Dragør BK 1
Fremad Valby 1
588466
14-04 2024
10:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
14. apr
10:00
Vestia 1
Brønshøj BK
862101
20-04 2024
12:00 Tingbjerg Idrætspark
20. apr
12:00
Brønshøj BK
KB 3
861698
20-04 2024
14:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
20. apr
14:00
Folehaven
Nørrebro United 1
861701
21-04 2024
10:00 Valby Idrætspark
21. apr
10:00
Fremad Valby 1
Østerbro IF 1
861593
21-04 2024
11:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
21. apr
11:00
Sundby Bk. 2
Vestia 1
861702
21-04 2024
14:00 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
21. apr
14:00
Fix 1
Dragør BK 1
862103
27-04 2024
10:45 Ryparken Idrætsanlæg
27. apr
10:45
Østerbro IF 1
Fix 1
862105
27-04 2024
11:30 Nørrebroparken
27. apr
11:30
Nørrebro United 1
Fremad Valby 1
862102
28-04 2024
09:00
Folehaven
!
NB: Folehaven er taberdømt
Kløvermarkens Idrætsanlæg
28. apr
09:00
Sundby Bk. 2
Folehaven
862104
28-04 2024
11:30 Dragør Bk
28. apr
11:30
Dragør BK 1
Brønshøj BK
862106
28-04 2024
13:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
28. apr
13:00
Vestia 1
KB 3
862111
04-05 2024
12:00 Tingbjerg Idrætspark
04. maj
12:00
Brønshøj BK
Østerbro IF 1
862107
04-05 2024
14:00 Vigerslevparken
04. maj
14:00
Folehaven
Vestia 1
862108
05-05 2024
10:00 Valby Idrætspark
05. maj
10:00
Fremad Valby 1
Sundby Bk. 2
862110
05-05 2024
11:30 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
05. maj
11:30
Fix 1
Nørrebro United 1
862109
05-05 2024
14:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
05. maj
14:00
KB 3
Dragør BK 1
862143
ti07-05 2024
16:45
KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
Ryparken Idrætsanlæg
07. maj
16:45
Østerbro IF 1
KB 3
862149
to09-05 2024
11:00 Valby Idrætspark
09. maj
11:00
Fremad Valby 1
Vestia 1
862144
11-05 2024
14:00 Vigerslevparken
11. maj
14:00
Folehaven
Fremad Valby 1
862112
12-05 2024
09:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
12. maj
09:00
Sundby Bk. 2
Fix 1
862145
12-05 2024
13:00
Nørrebro United 1
!
NB: Nørrebro United 1 er taberdømt
Nørrebroparken
12. maj
13:00
Nørrebro United 1
Brønshøj BK
862148
on15-05 2024
17:30 Dragør Bk
15. maj
17:30
Dragør BK 1
Østerbro IF 1
862150
fr17-05 2024
17:45 Kunst, KB, P. Bangs Vej
17. maj
17:45
KB 3
Nørrebro United 1
862251
18-05 2024
12:00
Sundby Bk. 2
!
NB: Sundby Bk. 2 er taberdømt
Tingbjerg Idrætspark
18. maj
12:00
Brønshøj BK
Sundby Bk. 2
862151
19-05 2024
13:00 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
19. maj
13:00
Fix 1
Folehaven
862282
25-05 2024
10:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
25. maj
10:00
Vestia 1
Østerbro IF 1
862256
25-05 2024
14:00 Vigerslevparken
25. maj
14:00
Folehaven
Brønshøj BK
862255
26-05 2024
09:00
KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
Kløvermarkens Idrætsanlæg
26. maj
09:00
Sundby Bk. 2
KB 3
862278
26-05 2024
10:00 Mimersparken
26. maj
10:00
Nørrebro United 1
Dragør BK 1
862259
26-05 2024
12:00 Valby Idrætspark
26. maj
12:00
Fremad Valby 1
Fix 1
862328
01-06 2024
10:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
01. jun
10:00
Vestia 1
Fix 1
862315
01-06 2024
11:30 Dragør Bk
01. jun
11:30
Dragør BK 1
Sundby Bk. 2
862324
01-06 2024
11:30 Kunst, KB, P. Bangs Vej
01. jun
11:30
KB 3
Folehaven
862332
01-06 2024
12:00 Tingbjerg Idrætspark
01. jun
12:00
Brønshøj BK
Fremad Valby 1
862311
01-06 2024
15:30 Ryparken Idrætsanlæg
01. jun
15:30
Østerbro IF 1
Nørrebro United 1
862146
on05-06 2024
15:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
05. jun
15:00
Vestia 1
Dragør BK 1
862357
08-06 2024
10:00 Nørrebroparken
08. jun
10:00
Nørrebro United 1
Vestia 1
862340
08-06 2024
14:00 Vigerslevparken
08. jun
14:00
Folehaven
Dragør BK 1
862336
09-06 2024
09:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
09. jun
09:00
Sundby Bk. 2
Østerbro IF 1
862344
09-06 2024
12:00 Valby Idrætspark
09. jun
12:00
Fremad Valby 1
KB 3
862390
09-06 2024
13:00 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
09. jun
13:00
Fix 1
Brønshøj BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind