U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår, Rød

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
238240
13-04 2024
10:00 Fælledparken
13. apr
10:00
Skjold 4
FA 2000 4
238243
13-04 2024
10:30 Rødovre Stadion Kunst
13. apr
10:30
BK Rødovre
FB 2
238242
13-04 2024
11:30 Nørrebroparken
13. apr
11:30
Nørrebro United 4
Hellas 2
853114
14-04 2024
11:00 Vanløse Idrætspark
14. apr
11:00
Vanløse 3
Fremad Valby 3
238241
14-04 2024
12:00
Vestia 3
!
NB: Vestia 3 er taberdømt
Sundby Idrætspark
14. apr
12:00
Fremad Amager 1
Vestia 3
583172
14-04 2024
12:00 Jens Jessens Vej
14. apr
12:00
FA 2000 4
BK Rødovre
583174
20-04 2024
10:00
Fremad Amager 1
!
NB: Fremad Amager 1 er taberdømt
Engdraget
20. apr
10:00
Hellas 2
Fremad Amager 1
853281
20-04 2024
10:00 Jens Jessens Vej
20. apr
10:00
FB 2
Vanløse 3
583173
21-04 2024
10:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
21. apr
10:00
Vestia 3
Skjold 4
583175
21-04 2024
10:00 Valby Idrætspark
21. apr
10:00
Fremad Valby 3
Nørrebro United 4
583706
27-04 2024
10:00 Jens Jessens Vej
27. apr
10:00
FB 2
FA 2000 4
583707
27-04 2024
10:00 Fælledparken
27. apr
10:00
Skjold 4
Hellas 2
585358
27-04 2024
11:00 Rødovre Stadion
27. apr
11:00
BK Rødovre
Vestia 3
585359
28-04 2024
11:00 Vanløse Idrætspark
28. apr
11:00
Vanløse 3
Nørrebro United 4
585357
28-04 2024
12:00 Sundby Idrætspark
28. apr
12:00
Fremad Amager 1
Fremad Valby 3
585363
04-05 2024
10:00 Engdraget
04. maj
10:00
Hellas 2
BK Rødovre
585360
04-05 2024
10:00
Vanløse 3
!
NB: Vanløse 3 er taberdømt
Jens Jessens Vej
04. maj
10:00
FA 2000 4
Vanløse 3
585362
04-05 2024
11:30 Nørrebroparken
04. maj
11:30
Nørrebro United 4
Fremad Amager 1
585361
05-05 2024
10:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
05. maj
10:00
Vestia 3
FB 2
585364
05-05 2024
10:00 Valby Idrætspark
05. maj
10:00
Fremad Valby 3
Skjold 4
586499
to09-05 2024
12:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
09. maj
12:00
Vestia 3
Vanløse 3
585368
11-05 2024
11:00 Rødovre Stadion
11. maj
11:00
BK Rødovre
Fremad Valby 3
585366
11-05 2024
11:45 Fælledparken
11. maj
11:45
Skjold 4
Nørrebro United 4
585365
11-05 2024
12:00 Jens Jessens Vej
11. maj
12:00
FB 2
Hellas 2
585367
11-05 2024
14:00
Vestia 3
!
NB: Vestia 3 er taberdømt
Jens Jessens Vej
11. maj
14:00
FA 2000 4
Vestia 3
585369
12-05 2024
11:00 Vanløse Idrætspark
12. maj
11:00
Vanløse 3
Fremad Amager 1
586501
ma13-05 2024
17:00 Engdraget
13. maj
17:00
Hellas 2
FA 2000 4
586502
on15-05 2024
18:00 Valby Idrætspark
15. maj
18:00
Fremad Valby 3
FB 2
586500
18-05 2024
11:30 Nørrebroparken
18. maj
11:30
Nørrebro United 4
BK Rødovre
585370
19-05 2024
12:00
Skjold 4
!
NB: Skjold 4 er taberdømt
Sundby Idrætspark
19. maj
12:00
Fremad Amager 1
Skjold 4
586503
fr24-05 2024
17:00 Jens Jessens Vej
24. maj
17:00
FB 2
Nørrebro United 4
586505
25-05 2024
10:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
25. maj
10:00
Vestia 3
Hellas 2
586506
25-05 2024
11:00
Fremad Amager 1
!
NB: Fremad Amager 1 er taberdømt
Rødovre Stadion
25. maj
11:00
BK Rødovre
Fremad Amager 1
586504
26-05 2024
10:00 Jens Jessens Vej
26. maj
10:00
FA 2000 4
Fremad Valby 3
586507
26-05 2024
11:00 Vanløse Idrætspark
26. maj
11:00
Vanløse 3
Skjold 4
587115
01-06 2024
10:00 Nørrebroparken
01. jun
10:00
Nørrebro United 4
FA 2000 4
587101
02-06 2024
10:00 Fælledparken
02. jun
10:00
Skjold 4
BK Rødovre
587117
02-06 2024
10:00 Valby Idrætspark
02. jun
10:00
Fremad Valby 3
Vestia 3
587116
02-06 2024
11:00 Vanløse Idrætspark
02. jun
11:00
Vanløse 3
Hellas 2
587114
02-06 2024
12:00 Sundby Idrætspark
02. jun
12:00
Fremad Amager 1
FB 2
587199
08-06 2024
10:00 Jens Jessens Vej
08. jun
10:00
FB 2
Skjold 4
590865
08-06 2024
10:00 Engdraget
08. jun
10:00
Hellas 2
Fremad Valby 3
590864
08-06 2024
11:00 Rødovre Stadion
08. jun
11:00
BK Rødovre
Vanløse 3
590862
08-06 2024
16:00 Jens Jessens Vej
08. jun
16:00
FA 2000 4
Fremad Amager 1
590863
09-06 2024
10:00 Bavnehøj Idrætsanlæg
09. jun
10:00
Vestia 3
Nørrebro United 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind