U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår, Sort

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
476775
05-05 2024
10:00 Valby Idrætspark 105 Boldklubben Fremad Valby
05. maj
10:00
Vanløse 3
Fremad Valby 2
476782
05-05 2024
10:00 Valby Idrætspark 106 Boldklubben Fremad Valby
05. maj
10:00
KB 8
Vestia 3
452601
05-05 2024
10:00 Rødovre Stadion Boldklubben Rødovre
05. maj
10:00
B.93 4
BK Rødovre
452605
05-05 2024
10:00 Rødovre Stadion Boldklubben Rødovre
05. maj
10:00
Union 3
Østerbro IF 1
470363
05-05 2024
10:00
KSV
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Boldklubben Fix
05. maj
10:00
Fix 3
KSV
470545
05-05 2024
10:00 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Boldklubben Fix
05. maj
10:00
Skjold 2
FB 3
470710
05-05 2024
10:25 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Boldklubben Fix
05. maj
10:25
Fix 3
Hellas 3
476222
05-05 2024
10:25 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Boldklubben Fix
05. maj
10:25
FB 3
Bispebjerg Bk. 1
452610
05-05 2024
10:25 Rødovre Stadion Boldklubben Rødovre
05. maj
10:25
B.93 4
FA 2000 3
452611
05-05 2024
10:25
Husum Bk 3
!
NB: Husum Bk 3 er taberdømt
Rødovre Stadion 1
Boldklubben Rødovre
05. maj
10:25
Østerbro IF 1
Husum Bk 3
476784
05-05 2024
10:25 Valby Idrætspark 105 Boldklubben Fremad Valby
05. maj
10:25
Vanløse 3
Nørrebro United 4
476785
05-05 2024
10:25 Valby Idrætspark 106 Boldklubben Fremad Valby
05. maj
10:25
Vestia 3
Stefan
476787
05-05 2024
10:50 Valby Idrætspark 105 Boldklubben Fremad Valby
05. maj
10:50
Nørrebro United 4
KB 8
476788
05-05 2024
10:50 Valby Idrætspark 106 Boldklubben Fremad Valby
05. maj
10:50
Stefan
Fremad Valby 2
469384
05-05 2024
10:50 Rødovre Stadion Boldklubben Rødovre
05. maj
10:50
FA 2000 3
Union 3
469481
05-05 2024
10:50
Husum Bk 3
!
NB: Husum Bk 3 er taberdømt
Rødovre Stadion 1
Boldklubben Rødovre
05. maj
10:50
Husum Bk 3
BK Rødovre
476232
05-05 2024
10:50 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Boldklubben Fix
05. maj
10:50
Hellas 3
Skjold 2
476236
05-05 2024
10:50
KSV
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Boldklubben Fix
05. maj
10:50
Bispebjerg Bk. 1
KSV
476245
05-05 2024
11:15 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Boldklubben Fix
05. maj
11:15
Skjold 2
Fix 3
476769
05-05 2024
11:15
KSV
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Boldklubben Fix
05. maj
11:15
KSV
FB 3
469661
05-05 2024
11:15 Rødovre Stadion Boldklubben Rødovre
05. maj
11:15
Union 3
B.93 4
470264
05-05 2024
11:15 Rødovre Stadion Boldklubben Rødovre
05. maj
11:15
BK Rødovre
Østerbro IF 1
476791
05-05 2024
11:15 Valby Idrætspark 105 Boldklubben Fremad Valby
05. maj
11:15
KB 8
Vanløse 3
476792
05-05 2024
11:15 Valby Idrætspark 106 Boldklubben Fremad Valby
05. maj
11:15
Fremad Valby 2
Vestia 3
476795
05-05 2024
11:40 Valby Idrætspark 105 Boldklubben Fremad Valby
05. maj
11:40
Nørrebro United 4
Stefan
470332
05-05 2024
11:40
Husum Bk 3
!
NB: Husum Bk 3 er taberdømt
Rødovre Stadion 1
Boldklubben Rødovre
05. maj
11:40
FA 2000 3
Husum Bk 3
476773
05-05 2024
11:40 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Boldklubben Fix
05. maj
11:40
Hellas 3
Bispebjerg Bk. 1
476800
25-05 2024
09:00 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
25. maj
09:00
B.93 4
Vanløse 3
476801
25-05 2024
09:00 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
25. maj
09:00
Fix 3
FB 3
476802
25-05 2024
09:25 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
25. maj
09:25
B.93 4
Østerbro IF 1
476803
25-05 2024
09:25
Vestia 3
!
NB: Vestia 3 er taberdømt
Vanløse Idrætspark 1
Vanløse Idræts Forening
25. maj
09:25
FB 3
Vestia 3
476804
25-05 2024
09:50 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
25. maj
09:50
Østerbro IF 1
Fix 3
476806
25-05 2024
09:50
Vestia 3
!
NB: Vestia 3 er taberdømt
Vanløse Idrætspark 1
Vanløse Idræts Forening
25. maj
09:50
Vestia 3
Vanløse 3
476840
25-05 2024
10:15 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
25. maj
10:15
Fix 3
B.93 4
476872
25-05 2024
10:15 Vanløse Idrætspark Vanløse Idræts Forening
25. maj
10:15
Vanløse 3
FB 3
476873
25-05 2024
10:40
Vestia 3
!
NB: Vestia 3 er taberdømt
Vanløse Idrætspark 1
Vanløse Idræts Forening
25. maj
10:40
Østerbro IF 1
Vestia 3
476883
25-05 2024
12:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
25. maj
12:30
Union 3
KB 8
476884
25-05 2024
12:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
25. maj
12:30
Skjold 2
Bispebjerg Bk. 1
476885
25-05 2024
12:55 Fælledparken Boldklubben Skjold
25. maj
12:55
Union 3
Husum Bk 3
476886
25-05 2024
12:55 Fælledparken Boldklubben Skjold
25. maj
12:55
Bispebjerg Bk. 1
Stefan
476887
25-05 2024
13:20 Fælledparken Boldklubben Skjold
25. maj
13:20
Husum Bk 3
Skjold 2
476888
25-05 2024
13:20 Fælledparken Boldklubben Skjold
25. maj
13:20
Stefan
KB 8
476889
25-05 2024
13:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
25. maj
13:45
Skjold 2
Union 3
476891
25-05 2024
13:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
25. maj
13:45
KB 8
Bispebjerg Bk. 1
476892
25-05 2024
14:10 Fælledparken Boldklubben Skjold
25. maj
14:10
Husum Bk 3
Stefan
476874
26-05 2024
10:00
FA 2000 3
!
NB: FA 2000 3 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
26. maj
10:00
FA 2000 3
Nørrebro United 4
476875
26-05 2024
10:00
KSV
Nørrebroparken Nørrebro United
26. maj
10:00
Hellas 3
KSV
476876
26-05 2024
10:25
FA 2000 3
!
NB: FA 2000 3 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
26. maj
10:25
FA 2000 3
BK Rødovre
476877
26-05 2024
10:25
KSV
Nørrebroparken Nørrebro United
26. maj
10:25
KSV
Fremad Valby 2
476878
26-05 2024
10:50 Nørrebroparken Nørrebro United
26. maj
10:50
BK Rødovre
Hellas 3
476879
26-05 2024
10:50 Nørrebroparken Nørrebro United
26. maj
10:50
Fremad Valby 2
Nørrebro United 4
476880
26-05 2024
11:15
FA 2000 3
!
NB: FA 2000 3 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
26. maj
11:15
Hellas 3
FA 2000 3
476881
26-05 2024
11:15
KSV
Nørrebroparken Nørrebro United
26. maj
11:15
Nørrebro United 4
KSV
476882
26-05 2024
11:40 Nørrebroparken Nørrebro United
26. maj
11:40
BK Rødovre
Fremad Valby 2
476893
01-06 2024
10:00 Fælledparken Østerbro Idræts Forening
01. jun
10:00
FA 2000 3
Vanløse 3
476894
01-06 2024
10:00
KSV
!
NB: KSV er taberdømt
Fælledparken 1
Østerbro Idræts Forening
01. jun
10:00
KSV
Skjold 2
476913
01-06 2024
10:00 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-3 Boldklubben af 1893
01. jun
10:00
B.93 4
Nørrebro United 4
476914
01-06 2024
10:00 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-4 Boldklubben af 1893
01. jun
10:00
FB 3
Hellas 3
476915
01-06 2024
10:25 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-3 Boldklubben af 1893
01. jun
10:25
B.93 4
Husum Bk 3
476916
01-06 2024
10:25 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-4 Boldklubben af 1893
01. jun
10:25
Hellas 3
Vestia 3
476895
01-06 2024
10:25 Fælledparken Østerbro Idræts Forening
01. jun
10:25
FA 2000 3
Østerbro IF 1
476896
01-06 2024
10:25 Fælledparken Østerbro Idræts Forening
01. jun
10:25
Skjold 2
Stefan
476897
01-06 2024
10:50
KSV
!
NB: KSV er taberdømt
Fælledparken 1
Østerbro Idræts Forening
01. jun
10:50
Østerbro IF 1
KSV
476898
01-06 2024
10:50 Fælledparken Østerbro Idræts Forening
01. jun
10:50
Stefan
Vanløse 3
476917
01-06 2024
10:50 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-3 Boldklubben af 1893
01. jun
10:50
Husum Bk 3
FB 3
476918
01-06 2024
10:50 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-4 Boldklubben af 1893
01. jun
10:50
Vestia 3
Nørrebro United 4
476919
01-06 2024
11:15 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-3 Boldklubben af 1893
01. jun
11:15
FB 3
B.93 4
476920
01-06 2024
11:15 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-4 Boldklubben af 1893
01. jun
11:15
Nørrebro United 4
Hellas 3
476899
01-06 2024
11:15
KSV
!
NB: KSV er taberdømt
Fælledparken 1
Østerbro Idræts Forening
01. jun
11:15
KSV
FA 2000 3
476900
01-06 2024
11:15 Fælledparken Østerbro Idræts Forening
01. jun
11:15
Vanløse 3
Skjold 2
476902
01-06 2024
11:40 Fælledparken Østerbro Idræts Forening
01. jun
11:40
Østerbro IF 1
Stefan
476921
01-06 2024
11:40 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-3 Boldklubben af 1893
01. jun
11:40
Husum Bk 3
Vestia 3
476903
02-06 2024
10:00 Lersøparken Bispebjerg Boldklub
02. jun
10:00
BK Rødovre
KB 8
476905
02-06 2024
10:00 Lersøparken Bispebjerg Boldklub
02. jun
10:00
Bispebjerg Bk. 1
Fix 3
476908
02-06 2024
10:25 Lersøparken Bispebjerg Boldklub
02. jun
10:25
BK Rødovre
Union 3
476909
02-06 2024
10:25 Lersøparken Bispebjerg Boldklub
02. jun
10:25
Fix 3
Fremad Valby 2
476910
02-06 2024
10:50 Lersøparken Bispebjerg Boldklub
02. jun
10:50
Union 3
Bispebjerg Bk. 1
476911
02-06 2024
10:50 Lersøparken Bispebjerg Boldklub
02. jun
10:50
Fremad Valby 2
KB 8
476912
02-06 2024
11:15 Lersøparken Bispebjerg Boldklub
02. jun
11:15
KB 8
Fix 3
476906
02-06 2024
11:15 Lersøparken Bispebjerg Boldklub
02. jun
11:15
Bispebjerg Bk. 1
BK Rødovre
476907
02-06 2024
11:40 Lersøparken Bispebjerg Boldklub
02. jun
11:40
Union 3
Fremad Valby 2
476922
09-06 2024
10:00
KSV
Rådvadsvej Boldklubben Stefan
09. jun
10:00
B.93 4
KSV
476923
09-06 2024
10:00 Rådvadsvej Boldklubben Stefan
09. jun
10:00
Stefan
Union 3
476940
09-06 2024
10:00 Jens Jessens Vej Frederiksberg Boldklub
09. jun
10:00
BK Rødovre
FB 3
476941
09-06 2024
10:00 Jens Jessens Vej Frederiksberg Boldklub
09. jun
10:00
Vestia 3
Østerbro IF 1
476931
09-06 2024
10:00 Husumparken Bane 7 (5-mands) - græs Husum Boldklub
09. jun
10:00
FA 2000 3
Fix 3
476932
09-06 2024
10:00 Husumparken Bane 6 (5-mands) - græs Husum Boldklub
09. jun
10:00
Fremad Valby 2
Husum Bk 3
476933
09-06 2024
10:25 Husumparken Bane 7 (5-mands) - græs Husum Boldklub
09. jun
10:25
FA 2000 3
Bispebjerg Bk. 1
476934
09-06 2024
10:25 Husumparken Bane 6 (5-mands) - græs Husum Boldklub
09. jun
10:25
Husum Bk 3
Nørrebro United 4
476942
09-06 2024
10:25 Jens Jessens Vej Frederiksberg Boldklub
09. jun
10:25
BK Rødovre
Skjold 2
476943
09-06 2024
10:25 Jens Jessens Vej Frederiksberg Boldklub
09. jun
10:25
Østerbro IF 1
KB 8
476924
09-06 2024
10:25 Rådvadsvej Boldklubben Stefan
09. jun
10:25
B.93 4
Hellas 3
476925
09-06 2024
10:25 Rådvadsvej Boldklubben Stefan
09. jun
10:25
Union 3
Vanløse 3
476926
09-06 2024
10:50 Rådvadsvej Boldklubben Stefan
09. jun
10:50
Hellas 3
Stefan
476927
09-06 2024
10:50
KSV
Rådvadsvej Boldklubben Stefan
09. jun
10:50
Vanløse 3
KSV
476944
09-06 2024
10:50 Jens Jessens Vej Frederiksberg Boldklub
09. jun
10:50
Skjold 2
Vestia 3
476945
09-06 2024
10:50 Jens Jessens Vej Frederiksberg Boldklub
09. jun
10:50
KB 8
FB 3
476935
09-06 2024
10:50 Husumparken Bane 6 (5-mands) - græs Husum Boldklub
09. jun
10:50
Bispebjerg Bk. 1
Fremad Valby 2
476936
09-06 2024
10:50 Husumparken Bane 7 (5-mands) - græs Husum Boldklub
09. jun
10:50
Nørrebro United 4
Fix 3
476937
09-06 2024
11:15 Husumparken Bane 7 (5-mands) - græs Husum Boldklub
09. jun
11:15
Fremad Valby 2
FA 2000 3
476938
09-06 2024
11:15 Husumparken Bane 6 (5-mands) - græs Husum Boldklub
09. jun
11:15
Fix 3
Husum Bk 3
476946
09-06 2024
11:15 Jens Jessens Vej Frederiksberg Boldklub
09. jun
11:15
Vestia 3
BK Rødovre
476947
09-06 2024
11:15 Jens Jessens Vej Frederiksberg Boldklub
09. jun
11:15
FB 3
Østerbro IF 1
476928
09-06 2024
11:15 Rådvadsvej Boldklubben Stefan
09. jun
11:15
Stefan
B.93 4
476929
09-06 2024
11:15
KSV
Rådvadsvej Boldklubben Stefan
09. jun
11:15
KSV
Union 3
476930
09-06 2024
11:40 Rådvadsvej Boldklubben Stefan
09. jun
11:40
Hellas 3
Vanløse 3
476949
09-06 2024
11:40 Jens Jessens Vej Frederiksberg Boldklub
09. jun
11:40
Skjold 2
KB 8
476939
09-06 2024
11:40 Husumparken Bane 6 (5-mands) - græs Husum Boldklub
09. jun
11:40
Bispebjerg Bk. 1
Nørrebro United 4
476982
16-06 2024
12:30 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
12:30
Husum Bk 3
Hellas 3
476983
16-06 2024
12:30 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
12:30
Vanløse 3
Østerbro IF 1
476950
16-06 2024
12:30 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
12:30
BK Rødovre
Fix 3
476951
16-06 2024
12:30 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
12:30
Nørrebro United 4
Union 3
476991
16-06 2024
12:30 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
12:30
B.93 4
Skjold 2
476992
16-06 2024
12:30 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
12:30
KB 8
FA 2000 3
476993
16-06 2024
12:55 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
12:55
B.93 4
FB 3
476994
16-06 2024
12:55 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
12:55
FA 2000 3
Stefan
476952
16-06 2024
12:55
KSV
Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
12:55
BK Rødovre
KSV
476970
16-06 2024
12:55 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
12:55
Union 3
Vestia 3
476984
16-06 2024
12:55 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
12:55
Husum Bk 3
Bispebjerg Bk. 1
476985
16-06 2024
12:55 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
12:55
Østerbro IF 1
Fremad Valby 2
476986
16-06 2024
13:20 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
13:20
Bispebjerg Bk. 1
Vanløse 3
476987
16-06 2024
13:20 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
13:20
Fremad Valby 2
Hellas 3
476976
16-06 2024
13:20
KSV
Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
13:20
KSV
Nørrebro United 4
476978
16-06 2024
13:20 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
13:20
Vestia 3
Fix 3
476996
16-06 2024
13:20 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
13:20
FB 3
KB 8
476997
16-06 2024
13:20 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
13:20
Stefan
Skjold 2
476998
16-06 2024
13:45 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
13:45
KB 8
B.93 4
476999
16-06 2024
13:45 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
13:45
Skjold 2
FA 2000 3
476979
16-06 2024
13:45 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
13:45
Nørrebro United 4
BK Rødovre
476980
16-06 2024
13:45 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
13:45
Fix 3
Union 3
476988
16-06 2024
13:45 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
13:45
Vanløse 3
Husum Bk 3
476989
16-06 2024
13:45 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
13:45
Hellas 3
Østerbro IF 1
476990
16-06 2024
14:10 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
14:10
Fremad Valby 2
Bispebjerg Bk. 1
476981
16-06 2024
14:10
KSV
Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
14:10
KSV
Vestia 3
477000
16-06 2024
14:10 Tingbjerg Idrætspark Brønshøj Boldklub
16. jun
14:10
FB 3
Stefan
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind