U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår, Grøn

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
501574
05-05 2024
10:00 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
10:00
Rødovre 4
B 1903 3
501575
05-05 2024
10:00 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
10:00
B 1908 3
AB Tårnby 2
501563
05-05 2024
10:00 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
10:00
CIK 2
Nørrebro United 2
501565
05-05 2024
10:00
Dragør BK 3
!
NB: Dragør BK 3 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
05. maj
10:00
Brønshøj BK 3
Dragør BK 3
501567
05-05 2024
10:15 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
10:15
CIK 2
FB 3
501568
05-05 2024
10:15
Dragør BK 3
!
NB: Dragør BK 3 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
05. maj
10:15
Dragør BK 3
Frem 2
501576
05-05 2024
10:15 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
10:15
Rødovre 4
GVI 3
501577
05-05 2024
10:15 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
10:15
AB Tårnby 2
Skjold 4
501578
05-05 2024
10:30 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
10:30
GVI 3
B 1908 3
501579
05-05 2024
10:30 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
10:30
Skjold 4
B 1903 3
501569
05-05 2024
10:30 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
10:30
FB 3
Brønshøj BK 3
501570
05-05 2024
10:30 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
10:30
Frem 2
Nørrebro United 2
501571
05-05 2024
10:45 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
10:45
Brønshøj BK 3
CIK 2
501572
05-05 2024
10:45
Dragør BK 3
!
NB: Dragør BK 3 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
05. maj
10:45
Nørrebro United 2
Dragør BK 3
501580
05-05 2024
10:45 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
10:45
B 1908 3
Rødovre 4
501581
05-05 2024
10:45 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
10:45
B 1903 3
AB Tårnby 2
501583
05-05 2024
11:00 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
11:00
GVI 3
Skjold 4
501573
05-05 2024
11:00 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
11:00
FB 3
Frem 2
501584
26-05 2024
10:00 B1903 Kunst 5 - Bane D Boldklubben 1903
26. maj
10:00
CIK 2
Dragør BK 3
501585
26-05 2024
10:00 B1903 Kunst 5 - Bane C Boldklubben 1903
26. maj
10:00
GVI 3
AB Tårnby 2
501595
26-05 2024
10:00 B1903 Kunst 5 - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
10:00
FB 3
B 1903 3
501596
26-05 2024
10:00
Skjold 4
!
NB: Skjold 4 er taberdømt
B1903 Kunst 5 - Bane A
Boldklubben 1903
26. maj
10:00
Skjold 4
B 1908 3
501597
26-05 2024
10:15 B1903 Kunst 5 - Bane D Boldklubben 1903
26. maj
10:15
FB 3
Nørrebro United 2
501598
26-05 2024
10:15 B1903 Kunst 5 - Bane C Boldklubben 1903
26. maj
10:15
B 1908 3
Brønshøj BK 3
501586
26-05 2024
10:15 B1903 Kunst 5 - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
10:15
CIK 2
Frem 2
501587
26-05 2024
10:15 B1903 Kunst 5 - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
10:15
AB Tårnby 2
Rødovre 4
501588
26-05 2024
10:30 B1903 Kunst 5 - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
10:30
Frem 2
GVI 3
501590
26-05 2024
10:30 B1903 Kunst 5 - Bane C Boldklubben 1903
26. maj
10:30
Rødovre 4
Dragør BK 3
501599
26-05 2024
10:30
Skjold 4
!
NB: Skjold 4 er taberdømt
B1903 Kunst 5 - Bane D
Boldklubben 1903
26. maj
10:30
Nørrebro United 2
Skjold 4
501600
26-05 2024
10:30 B1903 Kunst 5 - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
10:30
Brønshøj BK 3
B 1903 3
501601
26-05 2024
10:45
Skjold 4
!
NB: Skjold 4 er taberdømt
B1903 Kunst 5 - Bane D
Boldklubben 1903
26. maj
10:45
Skjold 4
FB 3
501602
26-05 2024
10:45 B1903 Kunst 5 - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
10:45
B 1903 3
B 1908 3
501591
26-05 2024
10:45 B1903 Kunst 5 - Bane C Boldklubben 1903
26. maj
10:45
GVI 3
CIK 2
501592
26-05 2024
10:45 B1903 Kunst 5 - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
10:45
Dragør BK 3
AB Tårnby 2
501594
26-05 2024
11:00 B1903 Kunst 5 - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
11:00
Frem 2
Rødovre 4
501603
26-05 2024
11:00 B1903 Kunst 5 - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
11:00
Nørrebro United 2
Brønshøj BK 3
501604
01-06 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:00
Brønshøj BK 3
GVI 3
501605
01-06 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:00
Skjold 4
CIK 2
501613
01-06 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:00
FB 3
B 1908 3
501614
01-06 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:00
Rødovre 4
Nørrebro United 2
501615
01-06 2024
10:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:15
FB 3
Dragør BK 3
501616
01-06 2024
10:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:15
Nørrebro United 2
AB Tårnby 2
501606
01-06 2024
10:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:15
Brønshøj BK 3
Frem 2
501607
01-06 2024
10:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:15
CIK 2
B 1903 3
501608
01-06 2024
10:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:30
Frem 2
Skjold 4
501609
01-06 2024
10:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:30
B 1903 3
GVI 3
501617
01-06 2024
10:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:30
Dragør BK 3
Rødovre 4
501618
01-06 2024
10:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:30
AB Tårnby 2
B 1908 3
501619
01-06 2024
10:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:45
Rødovre 4
FB 3
501620
01-06 2024
10:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:45
B 1908 3
Nørrebro United 2
501610
01-06 2024
10:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:45
Skjold 4
Brønshøj BK 3
501611
01-06 2024
10:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:45
GVI 3
CIK 2
501612
01-06 2024
11:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:00
Frem 2
B 1903 3
501623
01-06 2024
11:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:00
Dragør BK 3
AB Tårnby 2
501624
09-06 2024
14:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
14:15
CIK 2
AB Tårnby 2
501626
09-06 2024
14:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
14:15
Rødovre 4
Brønshøj BK 3
501634
09-06 2024
14:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
14:15
B 1903 3
Nørrebro United 2
501635
09-06 2024
14:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
14:15
GVI 3
FB 3
501636
09-06 2024
14:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
14:30
B 1903 3
Dragør BK 3
501637
09-06 2024
14:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
14:30
FB 3
B 1908 3
501627
09-06 2024
14:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
14:30
CIK 2
Skjold 4
501628
09-06 2024
14:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
14:30
Brønshøj BK 3
Frem 2
501629
09-06 2024
14:45 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
14:45
Skjold 4
Rødovre 4
501630
09-06 2024
14:45 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
14:45
Frem 2
AB Tårnby 2
501638
09-06 2024
14:45 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
14:45
Dragør BK 3
GVI 3
501639
09-06 2024
14:45 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
14:45
B 1908 3
Nørrebro United 2
501640
09-06 2024
15:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
15:00
GVI 3
B 1903 3
501641
09-06 2024
15:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
15:00
Nørrebro United 2
FB 3
501631
09-06 2024
15:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
15:00
Rødovre 4
CIK 2
501632
09-06 2024
15:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
15:00
AB Tårnby 2
Brønshøj BK 3
501633
09-06 2024
15:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
15:15
Skjold 4
Frem 2
501642
09-06 2024
15:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
15:15
Dragør BK 3
B 1908 3
501643
16-06 2024
11:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:30
CIK 2
Nørrebro United 2
501644
16-06 2024
11:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:30
B 1908 3
GVI 3
501748
16-06 2024
11:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:30
FB 3
AB Tårnby 2
501749
16-06 2024
11:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:30
Dragør BK 3
Skjold 4
501900
16-06 2024
11:45 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:45
FB 3
Brønshøj BK 3
501905
16-06 2024
11:45 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:45
Skjold 4
B 1903 3
501645
16-06 2024
11:45 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:45
CIK 2
Frem 2
501700
16-06 2024
11:45 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:45
GVI 3
Rødovre 4
501702
16-06 2024
12:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:00
Frem 2
B 1908 3
501703
16-06 2024
12:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:00
Rødovre 4
Nørrebro United 2
501906
16-06 2024
12:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:00
Brønshøj BK 3
Dragør BK 3
501907
16-06 2024
12:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:00
B 1903 3
AB Tårnby 2
501909
16-06 2024
12:15 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:15
Dragør BK 3
FB 3
501968
16-06 2024
12:15 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:15
AB Tårnby 2
Skjold 4
501704
16-06 2024
12:15 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:15
B 1908 3
CIK 2
501712
16-06 2024
12:15 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:15
Nørrebro United 2
GVI 3
501746
16-06 2024
12:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:30
Frem 2
Rødovre 4
502615
16-06 2024
12:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:30
Brønshøj BK 3
B 1903 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind