U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår, Gul

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
505447
05-05 2024
13:00 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
13:00
Husum Bk 2
Union
505448
05-05 2024
13:00 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
13:00
KB 10
Vanløse 5
505437
05-05 2024
13:00
Stefan
!
NB: Stefan er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
05. maj
13:00
Stefan
Vestia 2
505438
05-05 2024
13:00
Hvidovre IF 5
!
NB: Hvidovre IF 5 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
05. maj
13:00
Fix 3
Hvidovre IF 5
505439
05-05 2024
13:15
Stefan
!
NB: Stefan er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
05. maj
13:15
Stefan
Ørestad IF 3
505440
05-05 2024
13:15
Hvidovre IF 5
!
NB: Hvidovre IF 5 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
05. maj
13:15
Hvidovre IF 5
Jægersborg BK
505449
05-05 2024
13:15 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
13:15
Husum Bk 2
Sundby Bk. 3
505450
05-05 2024
13:15
Kastrup 3
!
NB: Kastrup 3 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
05. maj
13:15
Vanløse 5
Kastrup 3
505451
05-05 2024
13:30 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
13:30
Sundby Bk. 3
KB 10
505452
05-05 2024
13:30
Kastrup 3
!
NB: Kastrup 3 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
05. maj
13:30
Kastrup 3
Union
505441
05-05 2024
13:30 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
13:30
Ørestad IF 3
Fix 3
505442
05-05 2024
13:30 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
13:30
Jægersborg BK
Vestia 2
505443
05-05 2024
13:45
Stefan
!
NB: Stefan er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
05. maj
13:45
Fix 3
Stefan
505444
05-05 2024
13:45
Hvidovre IF 5
!
NB: Hvidovre IF 5 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
05. maj
13:45
Vestia 2
Hvidovre IF 5
505453
05-05 2024
13:45 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
13:45
KB 10
Husum Bk 2
505454
05-05 2024
13:45 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
13:45
Union
Vanløse 5
505455
05-05 2024
14:00
Kastrup 3
!
NB: Kastrup 3 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
05. maj
14:00
Sundby Bk. 3
Kastrup 3
505445
05-05 2024
14:00 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
14:00
Ørestad IF 3
Jægersborg BK
505456
05-05 2024
14:30
Vestia 4
!
NB: Vestia 4 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
05. maj
14:30
KB 11
Vestia 4
505457
05-05 2024
14:30
KFUM
!
NB: KFUM er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
05. maj
14:30
KFUM
Nørrebro United 5
505458
05-05 2024
14:45 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
14:45
KB 11
Pioneren
505459
05-05 2024
14:45 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
14:45
Nørrebro United 5
Fix 4
505460
05-05 2024
15:00
KFUM
!
NB: KFUM er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
05. maj
15:00
Pioneren
KFUM
505461
05-05 2024
15:00
Vestia 4
!
NB: Vestia 4 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
05. maj
15:00
Fix 4
Vestia 4
505462
05-05 2024
15:15
KFUM
!
NB: KFUM er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
05. maj
15:15
KFUM
KB 11
505464
05-05 2024
15:15
Vestia 4
!
NB: Vestia 4 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
05. maj
15:15
Vestia 4
Nørrebro United 5
505465
05-05 2024
15:30 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
15:30
Pioneren
Fix 4
505466
26-05 2024
10:00 B1903 Græs 7 - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
10:00
Stefan
KB 11
505467
26-05 2024
10:00 B1903 Græs 7 - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
10:00
Husum Bk 2
Vanløse 5
505510
26-05 2024
10:00 B1903 Græs 3A - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
10:00
Ørestad IF 3
Pioneren
505511
26-05 2024
10:00 B1903 Græs 3A - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
10:00
Sundby Bk. 3
Union
505519
26-05 2024
10:00 B1903 Græs 3A - Bane C Boldklubben 1903
26. maj
10:00
Fix 3
KFUM
505520
26-05 2024
10:00
Kastrup 3
!
NB: Kastrup 3 er taberdømt
B1903 1
Boldklubben 1903
26. maj
10:00
KB 10
Kastrup 3
505521
26-05 2024
10:15 B1903 Græs 7 - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
10:15
Fix 3
Jægersborg BK
505522
26-05 2024
10:15
Kastrup 3
!
NB: Kastrup 3 er taberdømt
B1903 1
Boldklubben 1903
26. maj
10:15
Kastrup 3
Fix 4
505512
26-05 2024
10:15
Vestia 2
!
NB: Vestia 2 er taberdømt
B1903 Græs 3A - Bane A
Boldklubben 1903
26. maj
10:15
Ørestad IF 3
Vestia 2
505513
26-05 2024
10:15
Vestia 4
!
NB: Vestia 4 er taberdømt
B1903 Græs 3A - Bane B
Boldklubben 1903
26. maj
10:15
Union
Vestia 4
505469
26-05 2024
10:15
Hvidovre IF 5
!
NB: Hvidovre IF 5 er taberdømt
B1903 1
Boldklubben 1903
26. maj
10:15
Stefan
Hvidovre IF 5
505470
26-05 2024
10:15 B1903 Græs 7 - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
10:15
Vanløse 5
Nørrebro United 5
505471
26-05 2024
10:30
Hvidovre IF 5
!
NB: Hvidovre IF 5 er taberdømt
B1903 1
Boldklubben 1903
26. maj
10:30
Hvidovre IF 5
Husum Bk 2
505472
26-05 2024
10:30 B1903 Græs 7 - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
10:30
Nørrebro United 5
KB 11
505514
26-05 2024
10:30
Vestia 2
!
NB: Vestia 2 er taberdømt
B1903 Græs 3A - Bane B
Boldklubben 1903
26. maj
10:30
Vestia 2
Sundby Bk. 3
505515
26-05 2024
10:30
Vestia 4
!
NB: Vestia 4 er taberdømt
B1903 Græs 3A - Bane C
Boldklubben 1903
26. maj
10:30
Vestia 4
Pioneren
505523
26-05 2024
10:30 B1903 Græs 7 - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
10:30
Jægersborg BK
KB 10
505524
26-05 2024
10:30 B1903 Græs 3A - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
10:30
Fix 4
KFUM
505525
26-05 2024
10:45 B1903 Græs 7 - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
10:45
KB 10
Fix 3
505526
26-05 2024
10:45
Kastrup 3
!
NB: Kastrup 3 er taberdømt
B1903 1
Boldklubben 1903
26. maj
10:45
KFUM
Kastrup 3
505516
26-05 2024
10:45 B1903 Græs 3A - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
10:45
Sundby Bk. 3
Ørestad IF 3
505517
26-05 2024
10:45 B1903 Græs 3A - Bane C Boldklubben 1903
26. maj
10:45
Pioneren
Union
505473
26-05 2024
10:45 B1903 Græs 7 - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
10:45
Husum Bk 2
Stefan
505508
26-05 2024
10:45 B1903 Græs 3A - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
10:45
KB 11
Vanløse 5
505509
26-05 2024
11:00
Hvidovre IF 5
!
NB: Hvidovre IF 5 er taberdømt
B1903 1
Boldklubben 1903
26. maj
11:00
Hvidovre IF 5
Nørrebro United 5
505518
26-05 2024
11:00
Vestia 2
!
NB: Vestia 2 er taberdømt
B1903 Græs 7 - Bane A
Boldklubben 1903
26. maj
11:00
Vestia 2
Vestia 4
505527
26-05 2024
11:00 B1903 Græs 7 - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
11:00
Jægersborg BK
Fix 4
505528
01-06 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:00
Ørestad IF 3
KB 11
505529
01-06 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:00
Union
KB 10
505687
01-06 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:00
Stefan
Pioneren
505688
01-06 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:00
Vanløse 5
Sundby Bk. 3
505540
01-06 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:00
Vestia 2
KFUM
505541
01-06 2024
10:00
Kastrup 3
!
NB: Kastrup 3 er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
01. jun
10:00
Kastrup 3
Husum Bk 2
505599
01-06 2024
10:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:15
Vestia 2
Fix 3
505683
01-06 2024
10:15
Vestia 4
!
NB: Vestia 4 er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
01. jun
10:15
Husum Bk 2
Vestia 4
505689
01-06 2024
10:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:15
Stefan
Jægersborg BK
505690
01-06 2024
10:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:15
Sundby Bk. 3
Nørrebro United 5
505530
01-06 2024
10:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:15
Ørestad IF 3
Hvidovre IF 5
505531
01-06 2024
10:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:15
KB 10
Fix 4
505532
01-06 2024
10:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:30
Hvidovre IF 5
Union
505533
01-06 2024
10:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:30
Fix 4
KB 11
505691
01-06 2024
10:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:30
Jægersborg BK
Vanløse 5
505692
01-06 2024
10:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:30
Nørrebro United 5
Pioneren
505684
01-06 2024
10:30
Kastrup 3
!
NB: Kastrup 3 er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
01. jun
10:30
Fix 3
Kastrup 3
505685
01-06 2024
10:30
Vestia 4
!
NB: Vestia 4 er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
01. jun
10:30
Vestia 4
KFUM
505686
01-06 2024
10:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:45
KFUM
Husum Bk 2
505542
01-06 2024
10:45
Kastrup 3
!
NB: Kastrup 3 er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
01. jun
10:45
Kastrup 3
Vestia 2
505693
01-06 2024
10:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:45
Vanløse 5
Stefan
505694
01-06 2024
10:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:45
Pioneren
Sundby Bk. 3
505534
01-06 2024
10:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:45
Union
Ørestad IF 3
505537
01-06 2024
10:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:45
KB 11
KB 10
505539
01-06 2024
11:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:00
Hvidovre IF 5
Fix 4
505695
01-06 2024
11:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:00
Jægersborg BK
Nørrebro United 5
505545
01-06 2024
11:00
Vestia 4
!
NB: Vestia 4 er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
01. jun
11:00
Fix 3
Vestia 4
505708
09-06 2024
15:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
15:30
Ørestad IF 3
Husum Bk 2
505709
09-06 2024
15:30
Jægersborg BK
!
NB: Jægersborg BK er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
15:30
Vestia 4
Jægersborg BK
505725
09-06 2024
15:30
Vestia 2
!
NB: Vestia 2 er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
15:30
Vestia 2
Vanløse 5
505726
09-06 2024
15:30
Nørrebro United 5
!
NB: Nørrebro United 5 er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
15:30
Nørrebro United 5
Hvidovre IF 5
505697
09-06 2024
15:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
15:30
Stefan
Union
505698
09-06 2024
15:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
15:30
Fix 4
Fix 3
505700
09-06 2024
15:45 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
15:45
Stefan
Sundby Bk. 3
505701
09-06 2024
15:45 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
15:45
Fix 3
KB 11
505740
09-06 2024
15:45
Vestia 2
!
NB: Vestia 2 er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
15:45
Vestia 2
KB 10
505743
09-06 2024
15:45
Hvidovre IF 5
!
NB: Hvidovre IF 5 er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
15:45
Hvidovre IF 5
KFUM
505710
09-06 2024
15:45 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
15:45
Ørestad IF 3
Kastrup 3
505711
09-06 2024
15:45
Jægersborg BK
!
NB: Jægersborg BK er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
15:45
Jægersborg BK
Pioneren
505712
09-06 2024
16:00
Vestia 4
!
NB: Vestia 4 er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
16:00
Kastrup 3
Vestia 4
505721
09-06 2024
16:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
16:00
Pioneren
Husum Bk 2
505746
09-06 2024
16:00
Nørrebro United 5
!
NB: Nørrebro United 5 er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
16:00
KB 10
Nørrebro United 5
505747
09-06 2024
16:00
KFUM
!
NB: KFUM er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
16:00
KFUM
Vanløse 5
505703
09-06 2024
16:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
16:00
Sundby Bk. 3
Fix 4
505704
09-06 2024
16:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
16:00
KB 11
Union
505705
09-06 2024
16:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
16:15
Fix 4
Stefan
505706
09-06 2024
16:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
16:15
Union
Fix 3
505748
09-06 2024
16:15
Nørrebro United 5
!
NB: Nørrebro United 5 er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
16:15
Nørrebro United 5
Vestia 2
505751
09-06 2024
16:15
Hvidovre IF 5
!
NB: Hvidovre IF 5 er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
16:15
Vanløse 5
Hvidovre IF 5
505722
09-06 2024
16:15
Vestia 4
!
NB: Vestia 4 er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
16:15
Vestia 4
Ørestad IF 3
505723
09-06 2024
16:15
Jægersborg BK
!
NB: Jægersborg BK er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
16:15
Husum Bk 2
Jægersborg BK
505724
09-06 2024
16:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
16:30
Kastrup 3
Pioneren
505752
09-06 2024
16:30
KFUM
!
NB: KFUM er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
16:30
KB 10
KFUM
505707
09-06 2024
16:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
16:30
Sundby Bk. 3
KB 11
505754
16-06 2024
11:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:30
Vestia 2
Husum Bk 2
505755
16-06 2024
11:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:30
Pioneren
Fix 3
506064
16-06 2024
11:30
Sundby Bk. 3
!
NB: Sundby Bk. 3 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:30
Jægersborg BK
Sundby Bk. 3
506065
16-06 2024
11:30
Hvidovre IF 5
!
NB: Hvidovre IF 5 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:30
KB 11
Hvidovre IF 5
506073
16-06 2024
11:30
Stefan
!
NB: Stefan er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:30
Stefan
KB 10
506074
16-06 2024
11:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:30
KFUM
Ørestad IF 3
506075
16-06 2024
11:45
Vanløse 5
!
NB: Vanløse 5 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:45
Stefan
Vanløse 5
506076
16-06 2024
11:45 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:45
Ørestad IF 3
Fix 4
506066
16-06 2024
11:45 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:45
Jægersborg BK
Kastrup 3
506067
16-06 2024
11:45
Hvidovre IF 5
!
NB: Hvidovre IF 5 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:45
Hvidovre IF 5
Vestia 4
505756
16-06 2024
11:45 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:45
Vestia 2
Union
505881
16-06 2024
11:45
Nørrebro United 5
!
NB: Nørrebro United 5 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:45
Fix 3
Nørrebro United 5
506057
16-06 2024
12:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:00
Union
Pioneren
506060
16-06 2024
12:00
Nørrebro United 5
!
NB: Nørrebro United 5 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:00
Nørrebro United 5
Husum Bk 2
506068
16-06 2024
12:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:00
Kastrup 3
KB 11
506069
16-06 2024
12:00
Sundby Bk. 3
!
NB: Sundby Bk. 3 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:00
Vestia 4
Sundby Bk. 3
506077
16-06 2024
12:00
Vanløse 5
!
NB: Vanløse 5 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:00
Vanløse 5
KFUM
506078
16-06 2024
12:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:00
Fix 4
KB 10
506079
16-06 2024
12:15
Stefan
!
NB: Stefan er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:15
KFUM
Stefan
506080
16-06 2024
12:15 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:15
KB 10
Ørestad IF 3
506070
16-06 2024
12:15 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:15
KB 11
Jægersborg BK
506071
16-06 2024
12:15
Hvidovre IF 5
!
NB: Hvidovre IF 5 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:15
Sundby Bk. 3
Hvidovre IF 5
506061
16-06 2024
12:15 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:15
Pioneren
Vestia 2
506062
16-06 2024
12:15 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:15
Husum Bk 2
Fix 3
506063
16-06 2024
12:30
Nørrebro United 5
!
NB: Nørrebro United 5 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:30
Union
Nørrebro United 5
506072
16-06 2024
12:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:30
Vestia 4
Kastrup 3
506081
16-06 2024
12:30
Vanløse 5
!
NB: Vanløse 5 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
12:30
Vanløse 5
Fix 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind