U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
555889
ma01-04 2024
10:00
Oversidder
KB
01. apr
10:00
Oversidder
KB
593652
fr05-04 2024
17:30
GVI
Genforeningspladsen
05. apr
17:30
Union
GVI
555886
07-04 2024
10:00
Fix
Tingbjerg Idrætspark
07. apr
10:00
Fix
Nørrebro United
593660
07-04 2024
12:00 Sundby Idrætspark
07. apr
12:00
B 1908
Dragør BK
593256
07-04 2024
12:30 Kalvebod Fælled Skole
07. apr
12:30
Ørestad IF
Hvidovre IF
555893
07-04 2024
12:45 Lundehushallen
07. apr
12:45
Skjold
Brønshøj BK
593683
fr12-04 2024
18:00
Fix
Tingbjerg Idrætspark
12. apr
18:00
Brønshøj BK
Fix
593661
13-04 2024
10:00 Dragør Bk
13. apr
10:00
Dragør BK
Union
593665
13-04 2024
11:15
KB
Kunst, KB, P. Bangs Vej
13. apr
11:15
KB
Skjold
593667
13-04 2024
12:00
Oversidder
Hvidovre IF's baner
13. apr
12:00
Hvidovre IF
Oversidder
593668
13-04 2024
12:00
GVI
GVI. Nymosen
13. apr
12:00
GVI
Ørestad IF
593671
14-04 2024
10:00 Nørrebroparken
14. apr
10:00
Nørrebro United
B 1908
593689
20-04 2024
10:00
KB
Kunst, KB, P. Bangs Vej
20. apr
10:00
KB
Hvidovre IF
598156
20-04 2024
10:00 Genforeningspladsen
20. apr
10:00
Union
Nørrebro United
593686
20-04 2024
10:30
Fix
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
20. apr
10:30
Fix
Skjold
593685
20-04 2024
16:00
Oversidder
GVI
20. apr
16:00
Oversidder
GVI
593716
21-04 2024
10:00 Ørestad Idrætspark (kunst)
21. apr
10:00
Ørestad IF
Dragør BK
598467
21-04 2024
14:00 Sundby Idrætspark
21. apr
14:00
B 1908
Brønshøj BK
135683
fr26-04 2024
18:00 Tingbjerg Idrætspark
26. apr
18:00
Brønshøj BK
Union
135680
27-04 2024
10:00 Hvidovre IF's baner
27. apr
10:00
Hvidovre IF
Skjold
135682
27-04 2024
10:00 Nørrebroparken
27. apr
10:00
Nørrebro United
Ørestad IF
135681
27-04 2024
12:00
GVI
KB
GVI. Nymosen
27. apr
12:00
GVI
KB
135677
28-04 2024
10:00
Oversidder
Dragør Bk
28. apr
10:00
Dragør BK
Oversidder
135678
28-04 2024
10:00
Fix
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
28. apr
10:00
Fix
B 1908
135684
04-05 2024
10:00
Oversidder
04. maj
10:00
Oversidder
Nørrebro United
135685
04-05 2024
10:00
B 1908
!
NB: B 1908 er taberdømt
Fælledparken
04. maj
10:00
Skjold
B 1908
135695
04-05 2024
10:00
GVI
Hvidovre IF's baner
04. maj
10:00
Hvidovre IF
GVI
135686
05-05 2024
10:00
KB
Kunst, KB, P. Bangs Vej
05. maj
10:00
KB
Dragør BK
135687
05-05 2024
10:00 Ørestad Idrætspark (kunst)
05. maj
10:00
Ørestad IF
Brønshøj BK
135698
ti07-05 2024
17:30 Dragør Bk
07. maj
17:30
Dragør BK
Hvidovre IF
135738
fr10-05 2024
18:00
Oversidder
Tingbjerg Idrætspark
10. maj
18:00
Brønshøj BK
Oversidder
135713
12-05 2024
10:00
Fix
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
12. maj
10:00
Fix
Ørestad IF
135729
12-05 2024
10:00 Sundby Idrætspark
12. maj
10:00
B 1908
Union
135724
12-05 2024
12:00
GVI
GVI. Nymosen
12. maj
12:00
GVI
Skjold
135732
12-05 2024
13:00
KB
Nørrebroparken
12. maj
13:00
Nørrebro United
KB
135696
to16-05 2024
16:45
Fix
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
16. maj
16:45
Fix
Union
135834
fr17-05 2024
18:30
GVI
Dragør BK
!
NB: Dragør BK er taberdømt
GVI. Nymosen
17. maj
18:30
GVI
Dragør BK
135762
18-05 2024
10:00
KB
Kunst, KB, P. Bangs Vej
18. maj
10:00
KB
Brønshøj BK
135739
18-05 2024
14:00
Oversidder
Fix
18. maj
14:00
Oversidder
Fix
135763
19-05 2024
10:00
B 1908
!
NB: B 1908 er taberdømt
Ørestad Idrætspark (kunst)
19. maj
10:00
Ørestad IF
B 1908
135764
on22-05 2024
17:30 Avedøre Stadion Kunstgræs
22. maj
17:30
Hvidovre IF
Nørrebro United
135747
to23-05 2024
16:50 Fælledparken
23. maj
16:50
Skjold
Union
136273
fr24-05 2024
18:00 Tingbjerg Idrætspark
24. maj
18:00
Brønshøj BK
Hvidovre IF
135958
25-05 2024
10:00 Genforeningspladsen
25. maj
10:00
Union
Ørestad IF
136212
25-05 2024
10:00
Oversidder
Sundby Idrætspark
25. maj
10:00
B 1908
Oversidder
136269
25-05 2024
13:00
GVI
Nørrebroparken
25. maj
13:00
Nørrebro United
GVI
135837
26-05 2024
10:00
Fix
!
NB: Fix er taberdømt
KB
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
26. maj
10:00
Fix
KB
136295
to30-05 2024
18:30
GVI
GVI. Nymosen
30. maj
18:30
GVI
Brønshøj BK
136280
01-06 2024
10:00
Dragør BK
!
NB: Dragør BK er taberdømt
Dragør Bk
01. jun
10:00
Dragør BK
Nørrebro United
136285
01-06 2024
10:00
Fix
Hvidovre IF's baner
01. jun
10:00
Hvidovre IF
Fix
136283
01-06 2024
11:30
KB
Kunst, KB, P. Bangs Vej
01. jun
11:30
KB
B 1908
136281
01-06 2024
14:00
Oversidder
01. jun
14:00
Oversidder
Union
136282
02-06 2024
10:00
Skjold
!
NB: Skjold er taberdømt
Fælledparken
02. jun
10:00
Skjold
Ørestad IF
135835
to06-06 2024
18:00 Dragør Bk
06. jun
18:00
Dragør BK
Skjold
136469
fr07-06 2024
18:00 Tingbjerg Idrætspark
07. jun
18:00
Brønshøj BK
Dragør BK
136302
08-06 2024
10:00 Fælledparken
08. jun
10:00
Skjold
Nørrebro United
136468
08-06 2024
12:00 Sundby Idrætspark
08. jun
12:00
B 1908
Hvidovre IF
136466
08-06 2024
14:00
Union
!
NB: Union er taberdømt
KB
Genforeningspladsen
08. jun
14:00
Union
KB
136323
09-06 2024
10:00
Oversidder
Ørestad Idrætspark (kunst)
09. jun
10:00
Ørestad IF
Oversidder
136301
09-06 2024
11:30
Fix
GVI
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
09. jun
11:30
Fix
GVI
136472
15-06 2024
10:00
Fix
Dragør Bk
15. jun
10:00
Dragør BK
Fix
136473
15-06 2024
12:00
Oversidder
15. jun
12:00
Oversidder
Skjold
136474
15-06 2024
12:00
KB
Kunst, KB, P. Bangs Vej
15. jun
12:00
KB
Ørestad IF
136475
15-06 2024
12:00 Hvidovre IF's baner
15. jun
12:00
Hvidovre IF
Union
136476
15-06 2024
12:00
GVI
GVI. Nymosen
15. jun
12:00
GVI
B 1908
136505
16-06 2024
11:30 Nørrebroparken
16. jun
11:30
Nørrebro United
Brønshøj BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind