U8 Piger (16) 5:5 Forår

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
517355
04-05 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
10:00
Fremad Valby
AB Tårnby
526522
04-05 2024
10:00
Oversidder
Fælledparken 1 Boldklubben Skjold
04. maj
10:00
Oversidder
Hellas
501705
04-05 2024
10:00
Hvidovre IF (2)
!
NB: Hvidovre IF (2) er taberdømt
KFB
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
04. maj
10:00
Hvidovre IF (2)
KFB
501745
04-05 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
10:00
KB (1)
Hvidovre IF (1)
501747
04-05 2024
10:25
FB
Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
10:25
FB
KB (2)
502553
04-05 2024
10:25 Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
10:25
Dragør BK
Nørrebro United
526523
04-05 2024
10:25
Tårnby FF
!
NB: Tårnby FF er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
04. maj
10:25
Valby
Tårnby FF
527146
04-05 2024
10:25
B 1908
!
NB: B 1908 er taberdømt
Fix
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
04. maj
10:25
B 1908
Fix
527388
04-05 2024
10:50
Oversidder
Fælledparken 1 Boldklubben Skjold
04. maj
10:50
Oversidder
Fremad Valby
527592
04-05 2024
10:50 Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
10:50
AB Tårnby
Hellas
502625
04-05 2024
10:50
Hvidovre IF (2)
!
NB: Hvidovre IF (2) er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
04. maj
10:50
KB (1)
Hvidovre IF (2)
502673
04-05 2024
10:50
KFB
Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
10:50
KFB
Hvidovre IF (1)
502687
04-05 2024
11:15
FB
Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
11:15
Dragør BK
FB
502691
04-05 2024
11:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
11:15
KB (2)
Nørrebro United
600733
04-05 2024
11:15
B 1908
!
NB: B 1908 er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
04. maj
11:15
B 1908
Valby
600775
04-05 2024
11:15
Tårnby FF
!
NB: Tårnby FF er taberdømt
Fix
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
04. maj
11:15
Tårnby FF
Fix
609354
04-05 2024
11:40 Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
11:40
Fremad Valby
Hellas
609369
04-05 2024
11:40
Oversidder
Fælledparken 1 Boldklubben Skjold
04. maj
11:40
AB Tårnby
Oversidder
502696
04-05 2024
11:40 Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
11:40
Hvidovre IF (2)
Hvidovre IF (1)
502697
04-05 2024
11:40
KFB
Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
11:40
KFB
KB (1)
514643
04-05 2024
12:05
FB
Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
12:05
FB
Nørrebro United
514720
04-05 2024
12:05 Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
12:05
KB (2)
Dragør BK
645303
04-05 2024
12:05
Fix
Fælledparken Boldklubben Skjold
04. maj
12:05
Valby
Fix
673760
04-05 2024
12:05
Tårnby FF
!
NB: Tårnby FF er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
04. maj
12:05
Tårnby FF
B 1908
685691
26-05 2024
10:00
Hvidovre IF (2)
!
NB: Hvidovre IF (2) er taberdømt
FB
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
10:00
Hvidovre IF (2)
FB
686630
26-05 2024
10:00 GVI. Nymosen 1 Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
10:00
Hellas
Valby
694127
26-05 2024
10:00 GVI. Nymosen 1 Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
10:00
KB (1)
Nørrebro United
696778
26-05 2024
10:00 GVI. Nymosen 1 Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
10:00
AB Tårnby
Tårnby FF
696840
26-05 2024
10:25 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
10:25
Hvidovre IF (1)
KB (2)
697608
26-05 2024
10:25
Fremad Valby
!
NB: Fremad Valby er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
10:25
Fremad Valby
B 1908
686631
26-05 2024
10:25
KFB
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
10:25
KFB
Dragør BK
691802
26-05 2024
10:25
Oversidder
Fix
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
10:25
Oversidder
Fix
692538
26-05 2024
10:50
Hvidovre IF (2)
!
NB: Hvidovre IF (2) er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
10:50
Hellas
Hvidovre IF (2)
692618
26-05 2024
10:50
FB
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
10:50
FB
Valby
699453
26-05 2024
10:50 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
10:50
AB Tårnby
KB (1)
703365
26-05 2024
10:50 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
10:50
Nørrebro United
Tårnby FF
703385
26-05 2024
11:15
Fremad Valby
!
NB: Fremad Valby er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
11:15
Fremad Valby
Hvidovre IF (1)
703387
26-05 2024
11:15 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
11:15
KB (2)
B 1908
692619
26-05 2024
11:15
Oversidder
KFB
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
11:15
Oversidder
KFB
692627
26-05 2024
11:15
Fix
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
11:15
Dragør BK
Fix
692630
26-05 2024
11:40
Hvidovre IF (2)
!
NB: Hvidovre IF (2) er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
11:40
Hvidovre IF (2)
Valby
692640
26-05 2024
11:40
FB
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
11:40
FB
Hellas
703388
26-05 2024
11:40 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
11:40
KB (1)
Tårnby FF
703389
26-05 2024
11:40 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
11:40
Nørrebro United
AB Tårnby
703677
26-05 2024
12:05 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
12:05
Hvidovre IF (1)
B 1908
703691
26-05 2024
12:05
Fremad Valby
!
NB: Fremad Valby er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
12:05
KB (2)
Fremad Valby
692641
26-05 2024
12:05
KFB
Fix
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
12:05
KFB
Fix
694013
26-05 2024
12:05
Oversidder
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
26. maj
12:05
Dragør BK
Oversidder
704288
01-06 2024
10:00
KFB
Kastrup IA ved Røllikevej Bane 1 Ny Kunst Kastrup Boldklub
01. jun
10:00
KFB
KB (2)
705713
01-06 2024
10:00 Kastrup IA ved Røllikevej Bane 1 Ny Kunst Kastrup Boldklub
01. jun
10:00
Hellas
Tårnby FF
744252
01-06 2024
10:00 Kastrup IA ved Røllikevej Bane 1 Ny Kunst Kastrup Boldklub
01. jun
10:00
Hvidovre IF (2)
Nørrebro United
744735
01-06 2024
10:00
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
01. jun
10:00
Oversidder
B 1908
744801
01-06 2024
10:20
FB
Kastrup IA ved Røllikevej 5v5_3 Kastrup Boldklub
01. jun
10:20
KB (1)
FB
744802
01-06 2024
10:20
Fremad Valby
!
NB: Fremad Valby er taberdømt
Fix
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
01. jun
10:20
Fremad Valby
Fix
705728
01-06 2024
10:20 Kastrup IA ved Røllikevej 5v5_1 Kastrup Boldklub
01. jun
10:20
Hvidovre IF (1)
Dragør BK
708145
01-06 2024
10:20 Kastrup IA ved Røllikevej 5v5_2 Kastrup Boldklub
01. jun
10:20
AB Tårnby
Valby
715187
01-06 2024
10:40
KFB
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
01. jun
10:40
Hellas
KFB
715188
01-06 2024
10:40 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
01. jun
10:40
KB (2)
Tårnby FF
747380
01-06 2024
10:40
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
01. jun
10:40
Oversidder
Hvidovre IF (2)
747556
01-06 2024
10:40 Kastrup IA ved Røllikevej 5v5_1 Kastrup Boldklub
01. jun
10:40
Nørrebro United
B 1908
747557
01-06 2024
11:00
Fremad Valby
!
NB: Fremad Valby er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
01. jun
11:00
Fremad Valby
KB (1)
748624
01-06 2024
11:00
FB
Fix
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
01. jun
11:00
FB
Fix
715189
01-06 2024
11:00 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
01. jun
11:00
AB Tårnby
Hvidovre IF (1)
715190
01-06 2024
11:00 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
01. jun
11:00
Dragør BK
Valby
715191
01-06 2024
11:20
KFB
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
01. jun
11:20
KFB
Tårnby FF
715192
01-06 2024
11:20 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
01. jun
11:20
KB (2)
Hellas
750373
01-06 2024
11:20 Kastrup IA ved Røllikevej Bane 1 Ny Kunst Kastrup Boldklub
01. jun
11:20
Hvidovre IF (2)
B 1908
751146
01-06 2024
11:20
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
01. jun
11:20
Nørrebro United
Oversidder
751148
01-06 2024
11:40
Fix
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
01. jun
11:40
KB (1)
Fix
751501
01-06 2024
11:40
FB
Fremad Valby
!
NB: Fremad Valby er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
01. jun
11:40
FB
Fremad Valby
735883
01-06 2024
11:40 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
01. jun
11:40
Hvidovre IF (1)
Valby
736831
01-06 2024
11:40 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
01. jun
11:40
Dragør BK
AB Tårnby
751505
09-06 2024
10:00 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 5 AB Tårnby
09. jun
10:00
KB (1)
Dragør BK
751516
09-06 2024
10:00 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 6 AB Tårnby
09. jun
10:00
Hellas
B 1908
761005
09-06 2024
10:00 Tårnby Stadion Gemmas Alle kunst 2/2 - stor kunst - tættest på bowling AB Tårnby
09. jun
10:00
Hvidovre IF (2)
KB (2)
761006
09-06 2024
10:00
Fix
Tårnby Stadion Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben AB Tårnby
09. jun
10:00
AB Tårnby
Fix
761210
09-06 2024
10:25
FB
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 6 AB Tårnby
09. jun
10:25
Hvidovre IF (1)
FB
761247
09-06 2024
10:25
Oversidder
Tårnby Stadion AB Tårnby
09. jun
10:25
Oversidder
Tårnby FF
752012
09-06 2024
10:25
KFB
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 4 AB Tårnby
09. jun
10:25
KFB
Nørrebro United
752636
09-06 2024
10:25 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 5 AB Tårnby
09. jun
10:25
Fremad Valby
Valby
752645
09-06 2024
10:50 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 4 AB Tårnby
09. jun
10:50
Hellas
KB (1)
752723
09-06 2024
10:50 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 5 AB Tårnby
09. jun
10:50
Dragør BK
B 1908
761307
09-06 2024
10:50 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 6 AB Tårnby
09. jun
10:50
AB Tårnby
Hvidovre IF (2)
761320
09-06 2024
10:50
Fix
Tårnby Stadion Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben AB Tårnby
09. jun
10:50
KB (2)
Fix
761321
09-06 2024
11:15
Oversidder
Tårnby Stadion AB Tårnby
09. jun
11:15
Oversidder
Hvidovre IF (1)
761334
09-06 2024
11:15
FB
Tårnby Stadion Gemmas Alle kunst 2/2 - stor kunst - tættest på bowling AB Tårnby
09. jun
11:15
FB
Tårnby FF
752763
09-06 2024
11:15
KFB
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 5 AB Tårnby
09. jun
11:15
Fremad Valby
KFB
752764
09-06 2024
11:15 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 6 AB Tårnby
09. jun
11:15
Nørrebro United
Valby
758845
09-06 2024
11:40 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 2 AB Tårnby
09. jun
11:40
KB (1)
B 1908
758846
09-06 2024
11:40 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 3 AB Tårnby
09. jun
11:40
Dragør BK
Hellas
761436
09-06 2024
11:40
Fix
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 4 AB Tårnby
09. jun
11:40
Hvidovre IF (2)
Fix
761920
09-06 2024
11:40 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 5 AB Tårnby
09. jun
11:40
KB (2)
AB Tårnby
761974
09-06 2024
12:05 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 3 AB Tårnby
09. jun
12:05
Hvidovre IF (1)
Tårnby FF
761986
09-06 2024
12:05
FB
Oversidder
Tårnby Stadion AB Tårnby
09. jun
12:05
FB
Oversidder
760441
09-06 2024
12:05
KFB
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 1 AB Tårnby
09. jun
12:05
KFB
Valby
761003
09-06 2024
12:05 Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 2 AB Tårnby
09. jun
12:05
Nørrebro United
Fremad Valby
762006
16-06 2024
10:00 Vanløse Idrætspark 1 FC Damsø
16. jun
10:00
Hvidovre IF (1)
Nørrebro United
762095
16-06 2024
10:00
Fix
Vanløse Idrætspark 1 FC Damsø
16. jun
10:00
Hellas
Fix
775541
16-06 2024
10:00 Vanløse Idrætspark 1 FC Damsø
16. jun
10:00
Hvidovre IF (2)
Dragør BK
775542
16-06 2024
10:00 Vanløse Idrætspark 1 FC Damsø
16. jun
10:00
Fremad Valby
Tårnby FF
775605
16-06 2024
10:25 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
10:25
KB (1)
KB (2)
775975
16-06 2024
10:25
Oversidder
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
10:25
Oversidder
Valby
762382
16-06 2024
10:25
KFB
FB
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
10:25
KFB
FB
774813
16-06 2024
10:25 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
10:25
AB Tårnby
B 1908
774864
16-06 2024
10:50 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
10:50
Hellas
Hvidovre IF (1)
774866
16-06 2024
10:50
Fix
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
10:50
Nørrebro United
Fix
776434
16-06 2024
10:50 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
10:50
Fremad Valby
Hvidovre IF (2)
776441
16-06 2024
10:50 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
10:50
Dragør BK
Tårnby FF
776461
16-06 2024
11:15
Oversidder
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
11:15
Oversidder
KB (1)
776561
16-06 2024
11:15 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
11:15
KB (2)
Valby
775022
16-06 2024
11:15
KFB
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
11:15
AB Tårnby
KFB
775027
16-06 2024
11:15
FB
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
11:15
FB
B 1908
775045
16-06 2024
11:40
Fix
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
11:40
Hvidovre IF (1)
Fix
775046
16-06 2024
11:40 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
11:40
Nørrebro United
Hellas
776584
16-06 2024
11:40 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
11:40
Hvidovre IF (2)
Tårnby FF
776634
16-06 2024
11:40 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
11:40
Dragør BK
Fremad Valby
776636
16-06 2024
12:05 Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
12:05
KB (1)
Valby
780657
16-06 2024
12:05
Oversidder
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
12:05
KB (2)
Oversidder
775048
16-06 2024
12:05
KFB
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
12:05
KFB
B 1908
775049
16-06 2024
12:05
FB
Vanløse Idrætspark FC Damsø
16. jun
12:05
FB
AB Tårnby
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind