U7 Piger (17) 3:3 Forår, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
982636
05-05 2024
10:00
Nørrebro United (3)
!
NB: Nørrebro United (3) er taberdømt
Avedøre Skole 1
Hvidovre Idrætsforening
05. maj
10:00
Nørrebro United (3)
Nørrebro United (1)
982637
05-05 2024
10:00 Avedøre Skole Avedøre Skole Hvidovre Idrætsforening
05. maj
10:00
B 1903
Brønshøj BK (1)
493581
05-05 2024
10:00
Hellas
!
NB: Hellas er taberdømt
Avedøre Skole 1
Hvidovre Idrætsforening
05. maj
10:00
Hellas
Fremad Valby (2)
493584
05-05 2024
10:00 Avedøre Skole Avedøre Skole Hvidovre Idrætsforening
05. maj
10:00
Hvidovre IF (1)
Sundby Bk.
493586
05-05 2024
10:15
Hellas
!
NB: Hellas er taberdømt
Avedøre Skole 1
Hvidovre Idrætsforening
05. maj
10:15
Hellas
JIF Hakoah
493587
05-05 2024
10:15
Oversidder
Avedøre Skole Avedøre Skole Hvidovre Idrætsforening
05. maj
10:15
Sundby Bk.
Oversidder
982638
05-05 2024
10:15
Nørrebro United (3)
!
NB: Nørrebro United (3) er taberdømt
Avedøre Skole 1
Hvidovre Idrætsforening
05. maj
10:15
Nørrebro United (3)
FA 2000 (2)
982639
05-05 2024
10:15 Avedøre Skole Avedøre Skole Hvidovre Idrætsforening
05. maj
10:15
Brønshøj BK (1)
Dragør BK
982640
05-05 2024
10:30
FA 2000 (2)
!
NB: FA 2000 (2) er taberdømt
Avedøre Skole 1
Hvidovre Idrætsforening
05. maj
10:30
FA 2000 (2)
B 1903
982641
05-05 2024
10:30 Avedøre Skole Avedøre Skole Hvidovre Idrætsforening
05. maj
10:30
Dragør BK
Nørrebro United (1)
493588
05-05 2024
10:30
JIF Hakoah
!
NB: JIF Hakoah er taberdømt
Avedøre Skole 1
Hvidovre Idrætsforening
05. maj
10:30
JIF Hakoah
Hvidovre IF (1)
493589
05-05 2024
10:30
Oversidder
Avedøre Skole Avedøre Skole Hvidovre Idrætsforening
05. maj
10:30
Oversidder
Fremad Valby (2)
493590
05-05 2024
10:45
Hellas
!
NB: Hellas er taberdømt
Avedøre Skole 1
Hvidovre Idrætsforening
05. maj
10:45
Hvidovre IF (1)
Hellas
493591
05-05 2024
10:45 Avedøre Skole Avedøre Skole Hvidovre Idrætsforening
05. maj
10:45
Fremad Valby (2)
Sundby Bk.
493566
05-05 2024
10:45 Avedøre Skole Avedøre Skole Hvidovre Idrætsforening
05. maj
10:45
Nørrebro United (1)
Brønshøj BK (1)
982642
05-05 2024
10:45
Nørrebro United (3)
!
NB: Nørrebro United (3) er taberdømt
Avedøre Skole 1
Hvidovre Idrætsforening
05. maj
10:45
B 1903
Nørrebro United (3)
493580
05-05 2024
11:00
FA 2000 (2)
!
NB: FA 2000 (2) er taberdømt
Avedøre Skole 1
Hvidovre Idrætsforening
05. maj
11:00
FA 2000 (2)
Dragør BK
493592
05-05 2024
11:00
Oversidder
Avedøre Skole
ANN
Hvidovre Idrætsforening
05. maj
11:00
JIF Hakoah
Oversidder
ANN
493593
26-05 2024
10:00 B1903 Kunst 1B - Bane C Boldklubben 1903
26. maj
10:00
Nørrebro United (3)
Brønshøj BK (1)
493594
26-05 2024
10:00
JIF Hakoah
!
NB: JIF Hakoah er taberdømt
B1903 Kunst 1B - Bane D
Boldklubben 1903
26. maj
10:00
JIF Hakoah
Sundby Bk.
493630
26-05 2024
10:00 B1903 Kunst 1B - Bane E Boldklubben 1903
26. maj
10:00
FA 2000 (2)
Fremad Valby (2)
493631
26-05 2024
10:00
Oversidder
B1903 Kunst 1B - Bane F Boldklubben 1903
26. maj
10:00
Oversidder
Hvidovre IF (1)
493632
26-05 2024
10:15 B1903 Kunst 1B - Bane F Boldklubben 1903
26. maj
10:15
FA 2000 (2)
Nørrebro United (1)
493633
26-05 2024
10:15 B1903 Kunst 1B - Bane C Boldklubben 1903
26. maj
10:15
Hvidovre IF (1)
B 1903
493623
26-05 2024
10:15 B1903 Kunst 1B - Bane D Boldklubben 1903
26. maj
10:15
Nørrebro United (3)
Dragør BK
493624
26-05 2024
10:15
Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
B1903 Kunst 1B - Bane E
Boldklubben 1903
26. maj
10:15
Sundby Bk.
Hellas
493625
26-05 2024
10:30
JIF Hakoah
!
NB: JIF Hakoah er taberdømt
B1903 Kunst 1B - Bane C
Boldklubben 1903
26. maj
10:30
Dragør BK
JIF Hakoah
493626
26-05 2024
10:30 B1903 Kunst 1B - Bane E Boldklubben 1903
26. maj
10:30
Hellas
Brønshøj BK (1)
493634
26-05 2024
10:30
Oversidder
B1903 Kunst 1B - Bane F Boldklubben 1903
26. maj
10:30
Nørrebro United (1)
Oversidder
493635
26-05 2024
10:30 B1903 Kunst 1B - Bane D Boldklubben 1903
26. maj
10:30
B 1903
Fremad Valby (2)
493636
26-05 2024
10:45
Oversidder
B1903 Kunst 1B - Bane C Boldklubben 1903
26. maj
10:45
Oversidder
FA 2000 (2)
493637
26-05 2024
10:45 B1903 Kunst 1B - Bane D Boldklubben 1903
26. maj
10:45
Fremad Valby (2)
Hvidovre IF (1)
493627
26-05 2024
10:45
JIF Hakoah
!
NB: JIF Hakoah er taberdømt
B1903 Kunst 1B - Bane E
Boldklubben 1903
26. maj
10:45
JIF Hakoah
Nørrebro United (3)
493628
26-05 2024
10:45
Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
B1903 Kunst 1B - Bane F
Boldklubben 1903
26. maj
10:45
Brønshøj BK (1)
Sundby Bk.
493629
26-05 2024
11:00 B1903 Kunst 1B - Bane C Boldklubben 1903
26. maj
11:00
Dragør BK
Hellas
493638
26-05 2024
11:00 B1903 Kunst 1B - Bane D Boldklubben 1903
26. maj
11:00
Nørrebro United (1)
B 1903
493639
01-06 2024
13:00
JIF Hakoah
!
NB: JIF Hakoah er taberdømt
Fælledparken
Boldklubben Skjold
01. jun
13:00
B 1903
JIF Hakoah
493640
01-06 2024
13:00
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
13:00
Oversidder
Nørrebro United (3)
493675
01-06 2024
13:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
13:00
FA 2000 (2)
Hvidovre IF (1)
493676
01-06 2024
13:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
13:00
Hellas
Nørrebro United (1)
493677
01-06 2024
13:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
13:15
FA 2000 (2)
Brønshøj BK (1)
493678
01-06 2024
13:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
13:15
Nørrebro United (1)
Sundby Bk.
493641
01-06 2024
13:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
13:15
B 1903
Dragør BK
493661
01-06 2024
13:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
13:15
Nørrebro United (3)
Fremad Valby (2)
493670
01-06 2024
13:30
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
13:30
Dragør BK
Oversidder
493671
01-06 2024
13:30
JIF Hakoah
!
NB: JIF Hakoah er taberdømt
Fælledparken
Boldklubben Skjold
01. jun
13:30
Fremad Valby (2)
JIF Hakoah
493680
01-06 2024
13:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
13:30
Brønshøj BK (1)
Hellas
493681
01-06 2024
13:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
13:30
Sundby Bk.
Hvidovre IF (1)
493682
01-06 2024
13:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
13:45
Hellas
FA 2000 (2)
493684
01-06 2024
13:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
13:45
Hvidovre IF (1)
Nørrebro United (1)
493672
01-06 2024
13:45
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
13:45
Oversidder
B 1903
493673
01-06 2024
13:45
JIF Hakoah
!
NB: JIF Hakoah er taberdømt
Fælledparken
Boldklubben Skjold
01. jun
13:45
JIF Hakoah
Nørrebro United (3)
493674
01-06 2024
14:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
14:00
Dragør BK
Fremad Valby (2)
493685
01-06 2024
14:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
14:00
Brønshøj BK (1)
Sundby Bk.
493686
09-06 2024
10:00
Nørrebro United (3)
!
NB: Nørrebro United (3) er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
10:00
Nørrebro United (3)
Sundby Bk.
493687
09-06 2024
10:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
10:00
Hellas
B 1903
493702
09-06 2024
10:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
10:00
Fremad Valby (2)
Nørrebro United (1)
493703
09-06 2024
10:00
FA 2000 (2)
!
NB: FA 2000 (2) er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
10:00
JIF Hakoah
FA 2000 (2)
493705
09-06 2024
10:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
10:15
Fremad Valby (2)
Brønshøj BK (1)
493711
09-06 2024
10:15
FA 2000 (2)
!
NB: FA 2000 (2) er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
10:15
FA 2000 (2)
Hvidovre IF (1)
493688
09-06 2024
10:15
Oversidder
Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
10:15
Nørrebro United (3)
Oversidder
493689
09-06 2024
10:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
10:15
B 1903
Dragør BK
493690
09-06 2024
10:30
Oversidder
Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
10:30
Oversidder
Hellas
493691
09-06 2024
10:30
Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
10:30
Dragør BK
Sundby Bk.
493712
09-06 2024
10:30
JIF Hakoah
!
NB: JIF Hakoah er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
10:30
Brønshøj BK (1)
JIF Hakoah
493713
09-06 2024
10:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
10:30
Hvidovre IF (1)
Nørrebro United (1)
493714
09-06 2024
10:45
Fremad Valby (2)
!
NB: Fremad Valby (2) er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
10:45
JIF Hakoah
Fremad Valby (2)
493716
09-06 2024
10:45
FA 2000 (2)
!
NB: FA 2000 (2) er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
10:45
Nørrebro United (1)
FA 2000 (2)
493692
09-06 2024
10:45
Nørrebro United (3)
!
NB: Nørrebro United (3) er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
10:45
Hellas
Nørrebro United (3)
493700
09-06 2024
10:45
Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
10:45
Sundby Bk.
B 1903
493701
09-06 2024
11:00
Oversidder
Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
11:00
Oversidder
Dragør BK
493720
09-06 2024
11:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
11:00
Brønshøj BK (1)
Hvidovre IF (1)
493722
16-06 2024
10:00
Nørrebro United (3)
!
NB: Nørrebro United (3) er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:00
Nørrebro United (3)
Nørrebro United (1)
493723
16-06 2024
10:00
Hvidovre IF (1)
!
NB: Hvidovre IF (1) er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:00
Hvidovre IF (1)
JIF Hakoah
498470
16-06 2024
10:00
Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:00
FA 2000 (2)
Sundby Bk.
498471
16-06 2024
10:00
Oversidder
GVI. Nymosen 1 Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:00
Brønshøj BK (1)
Oversidder
498481
16-06 2024
10:15 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:15
FA 2000 (2)
B 1903
498483
16-06 2024
10:15
Oversidder
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:15
Oversidder
Fremad Valby (2)
493725
16-06 2024
10:15
Nørrebro United (3)
!
NB: Nørrebro United (3) er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:15
Nørrebro United (3)
Dragør BK
493740
16-06 2024
10:15
JIF Hakoah
!
NB: JIF Hakoah er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:15
JIF Hakoah
Hellas
493741
16-06 2024
10:30
Hvidovre IF (1)
!
NB: Hvidovre IF (1) er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:30
Dragør BK
Hvidovre IF (1)
493743
16-06 2024
10:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:30
Hellas
Nørrebro United (1)
498629
16-06 2024
10:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:30
B 1903
Brønshøj BK (1)
498630
16-06 2024
10:30
Sundby Bk.
!
NB: Sundby Bk. er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:30
Fremad Valby (2)
Sundby Bk.
498632
16-06 2024
10:45 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:45
Brønshøj BK (1)
FA 2000 (2)
498644
16-06 2024
10:45
Oversidder
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:45
Sundby Bk.
Oversidder
493747
16-06 2024
10:45
Nørrebro United (3)
!
NB: Nørrebro United (3) er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:45
Hvidovre IF (1)
Nørrebro United (3)
493807
16-06 2024
10:45
JIF Hakoah
!
NB: JIF Hakoah er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
10:45
Nørrebro United (1)
JIF Hakoah
493808
16-06 2024
11:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:00
Dragør BK
Hellas
498645
16-06 2024
11:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
11:00
B 1903
Fremad Valby (2)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind