U14 Drenge Liga 1 / Træningskamp

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
489625
10-09 2023
12:00 Viborg FF´s anlæg Viborg FF
10. sep 2023
12:00
FK Viborg (1)
Esbjerg fB (1)
637303
on25-10 2023
19:00 Randers Stadion, kunstgræs Randers Freja
25. okt 2023
19:00
Randers Freja (1)
Fredericia fF
633298
on01-11 2023
17:00 Metropolis Arena (kunst) Kolding IF
01. nov 2023
17:00
Kolding IF (4)
Hatting-Torsted Fodbold (1)
237817
fr10-11 2023
17:30
VRI
Randers Stadion, kunstgræs Randers Freja
10. nov 2023
17:30
Randers Freja (2)
VRI
411118
11-11 2023
11:00 VB Parken Vejle B
11. nov 2023
11:00
Vejle B (1)
AaB (1)
411120
11-11 2023
12:25
FC København
VB Parken Vejle B
11. nov 2023
12:25
Vejle B (2)
FC København
411121
11-11 2023
13:50
FC København
VB Parken Vejle B
11. nov 2023
13:50
AaB (2)
FC København
866344
19-11 2023
11:00 Metropolis Arena (kunst) Kolding IF
19. nov 2023
11:00
Kolding IF
Dalum IF (2)
566651
25-11 2023
12:30 Søholt Kunstbane 1 Silkeborg IF
25. nov 2023
12:30
Silkeborg IF (2)
Esbjerg fB (4)
183902
25-11 2023
14:30 Fynske Bank Arena (kunst) Kolding IF
25. nov 2023
14:30
Kolding IF (1)
Talent FC
842272
26-11 2023
13:00 Sydbyens Kunstgræs (Haderslev) Haderslev FK
26. nov 2023
13:00
Haderslev FK (2)
Farum BK
921325
09-12 2023
11:00 Fredensvang - Kunst Bane 6 AGF, Aarhus
09. dec 2023
11:00
AGF, Aarhus (2)
Viborg FF (1)
593400
13-01 2024
11:30
AaB
AaB's Anlæg AaB
13. jan
11:30
AaB
Kolding IF
123336
ti16-01 2024
18:30 JYSK Park (kunstgræs) Silkeborg IF
16. jan
18:30
Silkeborg IF
Kolding IF
159769
20-01 2024
10:00 Fredensvang - Kunst Bane 6 AGF, Aarhus
20. jan
10:00
AGF, Aarhus (3)
Esbjerg fB (5)
934304
20-01 2024
11:30 VB Parken Kunstgræs 1 (ny bane)
UDS
Vejle B
20. jan
11:30
Vejle B (4)
Randers Freja (3)
UDS
123337
21-01 2024
11:00 JYSK Park (kunstgræs) Silkeborg IF
21. jan
11:00
Silkeborg IF (11)
Hjørring IF (1)
843408
21-01 2024
13:00
AaB (5)
!
NB: AaB (5) er taberdømt
AaB's Anlæg
AaB
21. jan
13:00
AaB (5)
Esbjerg fB (3)
912079
on24-01 2024
18:00 Metropolis Arena (kunst) Kolding IF
24. jan
18:00
Kolding IF
Hatting-Torsted Fodbold
593398
27-01 2024
10:30 AaB's Anlæg AaB
27. jan
10:30
AaB (3)
Horsens fS (1)
919421
27-01 2024
12:00 Viborg FF's Kunstgræsbane Viborg FF
27. jan
12:00
FK Viborg (2)
Hobro IK (2)
879477
27-01 2024
12:30 Haderslev Kunstgræsbane Haderslev FK
27. jan
12:30
Haderslev FK (3)
Silkeborg IF (9)
592704
27-01 2024
15:30
SC Weiche Flensburg 08
Metropolis Arena (kunst) Kolding IF
27. jan
15:30
Kolding IF (5)
SC Weiche Flensburg 08
982064
03-02 2024
11:00 Viborg FF's Kunstgræsbane Viborg FF
03. feb
11:00
FK Viborg (3)
Vendsyssel FF
216420
03-02 2024
11:25
FCM U14
EDC Arena – Ikast (kunst) Ikast Football Club
03. feb
11:25
FCM U14
Vejle B (5)
941075
03-02 2024
12:30 Søholt Kunstbane 2 Silkeborg IF
03. feb
12:30
Silkeborg IF (4)
AaB (7)
982063
03-02 2024
12:30 Haderslev Kunstgræsbane Haderslev FK
03. feb
12:30
Haderslev FK (5)
IF Lyseng (1)
941076
03-02 2024
13:05 Søholt Kunstbane 2 Silkeborg IF
03. feb
13:05
AaB (8)
FCN (1)
941077
03-02 2024
13:40 Søholt Kunstbane 2 Silkeborg IF
03. feb
13:40
FCN (2)
Silkeborg IF (5)
941081
03-02 2024
14:15 Søholt Kunstbane 2 Silkeborg IF
03. feb
14:15
AaB (11)
Silkeborg IF (8)
941079
03-02 2024
14:50 Søholt Kunstbane 2 Silkeborg IF
03. feb
14:50
FCN (3)
AaB (10)
941080
03-02 2024
15:25 Søholt Kunstbane 2 Silkeborg IF
03. feb
15:25
Silkeborg IF (7)
FCN (4)
555310
fr09-02 2024
18:00 TESS Arena Esbjerg - kunstgræsbane 5
UDS
Esbjerg fB
09. feb
18:00
Esbjerg fB (6)
Herning Fremad (2)
UDS
423927
10-02 2024
11:00 Aktivitetscenter Tirsdalen (Kunstgræs) Kristrup B
10. feb
11:00
Kristrup B
Hjørring IF (2)
988741
10-02 2024
12:00 Randers Stadion, kunstgræs Randers Freja
10. feb
12:00
Randers Freja (4)
Haderslev FK (4)
479434
17-02 2024
11:00 AaB's Anlæg AaB
17. feb
11:00
AaB (6)
AGF, Aarhus (1)
161684
18-02 2024
14:00 Lyseng Kunstgræs IF Lyseng
18. feb
14:00
IF Lyseng
Horsens fS
388531
on21-02 2024
18:00 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 Horsens fS
21. feb
18:00
AC Horsens (1)
Aabyhøj IF
159846
on21-02 2024
19:45
FK Jerv Norge
AaB's Anlæg
ANN
AaB
21. feb
19:45
AaB (12)
FK Jerv Norge
ANN
282013
24-02 2024
11:30 Metropolis Arena (kunst) Kolding IF
24. feb
11:30
Kolding IF (3)
Dalum IF (1)
588892
24-02 2024
11:30 Skærbæk Kunstgræsbane Fredericia KFUM
24. feb
11:30
F.C.Fredericia
Ringsted IF
338825
24-02 2024
14:45
FCM U14
!
NB: FCM U14 er taberdømt
OB
Herning Fremad's Kunstgræsbane 2
Herning Fremad
24. feb
14:45
FCM U14
OB
384629
25-02 2024
16:00 Vojens Kunstgræsbane Haderslev FK
25. feb
16:00
Haderslev FK (6)
Viborg FF (2)
533974
02-03 2024
12:00 VB Parken Gammel Kunst 1 Vejle B
02. mar
12:00
Vejle B (3)
HIK (2)
336782
02-03 2024
14:45 Esbjerg Idrætspark Esbjerg fB
02. mar
14:45
Esbjerg fB (7)
Brøndbyernes IF
703443
02-03 2024
16:00 Søholt Kunstbane 1 Silkeborg IF
02. mar
16:00
Silkeborg IF (1)
HIK (1)
567932
03-03 2024
12:00
HIK
Fredensvang - Kunst Bane 6 AGF, Aarhus
03. mar
12:00
AGF, Aarhus
HIK
959054
10-03 2024
16:45 Koncenton Park (ASA græsbaner) ASA, Aarhus
10. mar
16:45
ASA, Aarhus
FC Skanderborg
173419
ti07-05 2024
19:00 Mejrup Kultur & Fritidscenter Mejrup GU
07. maj
19:00
Mejrup GU
piger u 14 Silkeborg if Q
481094
27-07 2024
13:00 Viborg FF´s anlæg Viborg FF
27. jul
13:00
FK Viborg
SønderjyskE
542884
27-07 2024
13:00 VB Parken Vejle B
27. jul
13:00
Vejle B
Silkeborg IF
908509
fr02-08 2024
18:00 Marienlund Kunstgræs 1 Silkeborg IF
02. aug
18:00
Silkeborg IF
AGF, Aarhus
914704
10-08 2024
12:30 Viborg FF´s anlæg Viborg FF
10. aug
12:30
FK Viborg
Kolding IF
955375
on21-08 2024
17:30 Jacobsen Plus - Kunst Arena 2 Horsens fS
21. aug
17:30
AC Horsens
AGF, Aarhus
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind